Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) h3lios


h3lios
addikt

Jót nevettem, köszi a cikket. :)
A torrent oldalakkal is milyen sikeresen fel tudják venni a harcot. Bezárnak egyet és már van is helyette 2 másik. Ameddig van internet, addig bizony "lopni" fogják a zenét, ha tetszik, ha nem.

B-tag: H3lios#2825

(#2) Zaja2 válasza h3lios (#1) üzenetére


Zaja2
senior tag

+1 oda!:)

Menstruál a google,és ilyenkor kissé ingerültek.:)

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#3) Crystalheart válasza h3lios (#1) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Mondjuk az is elképzelhető, hogy indokolatlan, meg nem térülő, és már jelentős szerverterhelést okoztak a YT-zeneletöltő oldalak, ezért léptek.

(#4) Lenry válasza Crystalheart (#3) üzenetére


Lenry
félisten

vagy a tökükre lépett valami kiadómamut, hogy "vagy ti perlitek őket, vagy mi titeket"

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5) Crystalheart válasza Lenry (#4) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Fogalmam sincs, tudomásom szerint a YT (Google) állandó, általános licencdíjat fizet a kiadóknak, mert lehetetlenség minden felkerülő zenét moderálni. Bár lehet, ez csak az USA-ra szól.

[ Szerkesztve ]

(#6) 8th


8th
addikt

Google a felesleges szélmalomharc helyett inkább azon törje magát, hogy a YT idegesítő hibáit kijavítsa végre. Egyik másik videó 480p-ben is durván akadozik. Otthon öreg 1magos gép van kevés memóriával azon még meg is érteném de ezen? 2mag, 4gb ram... Egy rakás videó meg úgy hullámzik, hogy tengeri beteg leszek mire végignézem. Raklap szar lett a YT az utóbbi 2évben. :U

hullámzás: [link] nézd az analóg műszereket. Szétesik, behullámzik a kép. A kamera sem mozog ennyire. Ez is csak a YT miatt ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#7) Dany007 válasza 8th (#6) üzenetére


Dany007
veterán

Egyetértek. Nekem külön kiakadós bejegyzésem is van róla :D

(#8) 8th válasza Dany007 (#7) üzenetére


8th
addikt

Jártam már ott. :K

(#9) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Youtube-ról zenét szedni kb olyan, mint moziban kamerás videót csinálni. :U

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#10) Crystalheart válasza lezso6 (#9) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Hát kb. - bár vannak olyan dolgok, amiket másutt se pénzért, se ingyen nem nagyon lehet megtalálni, pl. egyes klasszikus zenék egy-egy változata, archív felvételek, stb. Ráadásul ezek jó része nem is jogvédett.

(Nekem meg olyan gáz a fülhallgatóm, hogy akár YT-ról is hallgathatom a zenéket, a Winampot jó ideje nem kapcsoltam be... :D)

[ Szerkesztve ]

(#11) Иван


Иван
őstag

Direkt töltöm le majd pirate bayről a zenét, ami kell. Vagy hangfelvevő és egyszer végighallgatom.

Most kibasztak velem.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#12) lezso6 válasza Crystalheart (#10) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

De azok elég ritkák, elég nyilvánvaló, hogy nem ezeket a júzerek 0.01%-a tölti csak.

( Én meg sznob f@sz vagyok :D)

(#11) Иван: PB-ről mióta lehet direkt letölteni? Azt hittem az csak egy torrent tracker, ahonnan egymástól lehet tölteni, véletlenül.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#13) Иван válasza lezso6 (#12) üzenetére


Иван
őstag

Na igen, you got me. :K

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#14) Crystalheart válasza lezso6 (#12) üzenetére


Crystalheart
senior tag

(Jó fejhallgatóval nyilván én sem tennék rá - még ha vájtfülű nem is vagyok, azért tud idegesíteni, mikor Beethovent félig elektronikusan kell hallgatnom -, de ezen oly mindegy. Valami Nokia füles.)

(#15) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Abode audition 5 + sztereó keverő és csókolom.

Én még nem tapasztaltam. Friss driver, jó szoftos háttér és jó az. Készítsek egyet linkeljek?

[ Szerkesztve ]

(#16) Crystalheart válasza Kolondrum (#15) üzenetére


Crystalheart
senior tag

+ rendes hangkártya. Az én integráltam olyan zajokat vesz bele, ami nincs is. :D

(#17) Kolondrum válasza Crystalheart (#16) üzenetére


Kolondrum
félisten

(#18) Zaja2


Zaja2
senior tag

Melyik volt az a site,ahonnan lehetett legálisan zenét letölteni?

A "The Social Network" című filmben is megemlítette Justin Timberlake,amikor felébredt az egyetemista csaj mellett.

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#19) chab7 válasza Zaja2 (#18) üzenetére


chab7
addikt

Napster? (ejjj, regi szép idők)

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#20) Zaja2 válasza chab7 (#19) üzenetére


Zaja2
senior tag

Jaja! Nepsztör,fonetikusan,igaz?

Sok koko dzsámbót szedtem le.:D

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.