Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

Elég unalmas a design, de remek a telefon.

(#2) qwertyqwerty


qwertyqwerty
tag

na végre egy uj teló

(#3) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Milyen soc lesz benne ?
Qualcomm v tegra 3

Rem qualcomm megoldásnál maradnak adreno 320-al megspékelve.

[ Szerkesztve ]

(#4) dani993 válasza ADAM1337 (#3) üzenetére


dani993
senior tag

Valahol már olvastam, hogy S4 pro lesz benne. És a betekintési szögről is írták, hogy kicsi.

(#5) Cyberpunk válasza dani993 (#4) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát ha kicsi a betekintési szög, akkor az nem IPS panel ami ebben van.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#6) zola96


zola96
senior tag

látom az uj telefonomat jövöre. :))

(#7) Pete55555


Pete55555
addikt

Kicsit már Men in Black - érzésem van a sony telefonjainak neve hallatán, de legalább maguk a telefonok nem rosszak :)

...Szeretem leracsniztatni...

(#8) dani993 válasza Cyberpunk (#5) üzenetére


dani993
senior tag

A mobile-review.com írását olvastam a készülékről, ők írták hogy ahol nincs bekapcsolva a Bravia Engine ott alacsony a kontraszt, és a betekintési szögek kicsik. Ugyanezek igazak az Xperia ion képernyőjére is, szóval szerintem ugyanaz a technológia lehet.

(#9) tjb007 válasza ADAM1337 (#3) üzenetére


tjb007
nagyúr

APQ8064

(#10) ADAM1337 válasza tjb007 (#9) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ez jónak tűnik.

(#11) jacis


jacis
nagyúr

Várjuk.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#12) =Mentor=


=Mentor=
őstag

5 colon a full HD az elmebetegséggel egyenértékű... 250-300 ppi-nél már abszolút pixelmentes a kép, semmi értelme fölé menni. Aztán majd 3-4 órát bír az aksi maximum :W :W :W

[ Szerkesztve ]

(#13) Cyberpunk válasza =Mentor= (#12) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nyugodj meg, és gondold át még 1x. Mert hülyeséget beszélsz.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#14) ADAM1337 válasza Cyberpunk (#13) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Engem az érdekel mikor lesz felbontás állítás a telefonokban vagy legalább dpi állítás gyárilag. nem csak 4 séma a betűméreteknél.

(#15) Gabi 8906 válasza Cyberpunk (#5) üzenetére


Gabi 8906
senior tag

Tuti valami Led világításos TFT kijelzője lesz. Mint pl: Arc S. Nem tudom minek erőltetik ezt a fajta kijelzőt. Elég fakók a színei, és a betekintési szöge sem valami jó. Hamar átfordulnak a színek.
Nemrég láttam egy Xperia S kijelzőjét, még amikor Evo 3D-m volt. Az Evo simán elverte feketében és a színei is élénkebbek voltak. Talán csak fényerőben lehet jó a Sony-nak ez a panel, meg fehér színeknél.

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#16) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Remek telefon, tetszik. :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17) vinibali


vinibali
őstag

arra a kis alsó sávra ráfért voltna legalább 3 miniatűr kis érintőgomb. nagyon csúnya, hogy a kijelzőből vesz majd el :F

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#18) fairi válasza =Mentor= (#12) üzenetére


fairi
addikt

Iphone 4/5 is láthatóak pixelek, egész attól függ milyen messziről nézed (nem is kell ehhez pár centitől bámulnod), egy 5 colos telefonnál HD kijelzőnél ez hatványozottan igaz.
5 colnál igen is kell már a fullHD ha pixelmentes képek akarsz! 400 ppi felett már tényleg nehéz lesz megkülönböztetni a pixeleket, majd ha boltokba kerül kíváncsi vagyok mennyire retina ez már

(#19) pufferzóna


pufferzóna
tag

"A kínai gyártók hosszú ideig csak az európai trendek után kullogtak, ám idén magukhoz ragadták a stafétabotot és igazi úttörőként rukkoltak elő jobbnál-jobb felszereltségű okostelefonokkal. Az Oppo, a ZTE és a tajvani HTC után nyomdokait követve jövőre a legtöbb gyártó kínálatában szerepelni fognak Full-HD kijelzővel szerelt mobilok, melyek közül a Sony „Yuga” belső néven fejlesztett csúcsmodelljéről már több alkalommal is hallani lehetett"

Ebből kissé úgy tűnik, mintha a Sony is egyike lenne a kínai gyártóknak...

(#20) HUNPablo


HUNPablo
tag

Hát várós , de megnéznék egy ilyen kijelzőt közelebbről . Élmény lehet vele böngészni .

(#21) pit stop


pit stop
addikt

Z után meg jön majd zs? Ez az új névstratégia...

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.