Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Azért akárki akármit mond, ez beteg árazás:

Apple iPhone 4S 16GB

két éves XS kategóriás előfizetéssel 155 990 Ft (-5 000 Ft)

Ettől még a Galaxy S4 is olcsóbb, nem is kevéssel. Szerintem a szolgáltató minél több pénzt akar legombolni az Apple-hyperól, mert függetlenül véve azért sokkal közelebb vannak az árak.
Az Xperia E1 viszont S kategóriás előfizuval nem is rossz ajánlat (7500 a havidíj).

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#2) mukibuci válasza Csapoati (#1) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Az Xperia E1 viszont S kategóriás előfizuval nem is rossz ajánlat (7500 a havidíj). jónak se mondanám :N ennél kisebb csomagban is bőven ingyen kellene lennie itt is

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#3) Cilindrik válasza Csapoati (#1) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

Gondolom azt próbálják meglovagolni hogy 16-osat már nemigen lehet hivatalosan kapni, ettől fűggetlenül vicc árazás.

(#4) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Ezek az árak. :C
Aszondja:

Apple iPhone 4S 16GB
két éves 3XS kategóriás előfizetéssel 166 990 Ft (-4 000 Ft)

...

Sony Xperia Z1
két éves 3XS kategóriás előfizetéssel 180 990 Ft (-9 000 Ft)

Komolyan nem értem ezeket...

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#5) babkukta


babkukta
senior tag

"Közben ne feledjük, hogy a Galaxy S5 is itt kopogtat már az ajtón (a szerkesztőség ajtaján már beengedtük)" - várjuk a hétfői adásban!!!! :)

Üdvözlettel, Tibi

(#6) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Nevetségesek ezek az árak. :W
Az S5-öt viszont várom. :C

(#7) Forest48


Forest48
aktív tag

One (M8) mikor kerülhet be a szolgáltatókhoz?

(#8) atosan válasza f(x)=exp(x) (#6) üzenetére


atosan
addikt

Basszus, alsóbb kategóriákban szépen megugrottak az árak, többség duplájára. Amit februárban metkaptam 10 ezerért, most 22, xs előfizu, az nem semmi :(

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#9) Rusi válasza Csapoati (#1) üzenetére


Rusi
senior tag

S kategóriában nem csak 7500-as havidíj van (All-In M), hanem 5290-es (Smarttarifa 3) és 4790-es (Smarttarifa Extra 1) is. :)

Mobilaréna (2010-2017)

(#10) jenei1994


jenei1994
addikt

Xperia L és Lg optimus L 7 II jó áron van!

(#11) halkow


halkow
őstag

az f6 ára jól fel :'(
most akartam venni de majd ha csak olcsóbb lesz 50k nál

Alcatel onetouch idol2s the king

(#12) Zol01


Zol01
tag

Hogy lehetséges hogy a Lumia 920 - 216.990ft, míg a 925 - 93.990ft a Klasszik1 csomagban? :(

(#13) Csapoati válasza Rusi (#9) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Bocsánat, akkor kicsit elvesztem a Telenor honlapján. :B

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#14) caius marius


caius marius
tag

Vicc kategória a Telenor készülék árazása. Mikor végre nem kell az EU-ban roaming díjat fizetni, hát a hazai szolgáltatók élükön a Telenorral, akkorát fognak koppanni, hogy kicsordul a könnyük. Mondjuk asszem az enyém is. Csak az enyém a röhögéstől. 😆
Az első dolgom az lesz, hogy húzok ki telefont és előfizut venni. Az itthoniak meg mehetnek a levesbe. Lesz vagy 3 ügyfelük... 🌞

往前看同志! Samsung Galaxy Note3, Samsung Galaxy Note10.1 Már nem vagyok Samsung fan. Kiábrándultam a szarjaikból. Samsung miért csináltok olyan telefont ami mindig elromlik?

(#15) mukibuci válasza caius marius (#14) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

izé, 3 ügyféllel szerinted ki fogja fenntartani a hálózatot? összepakolják a boltot, aztán örülhetsz a külföldi előfizetésednek, csak hálózat nem lesz hozzá, amin használd :D

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#16) atosan


atosan
addikt

Mardnak ügyfelek bőven. Nem fog tudni mindenki külföldi lakcímet szerezni hivatalosan. Vagy tudsz olyan szomszédos országot, vagy bármilyent, ahol lakcím nélkül adnak előfizut? (Nem kötekedés, érdeklődés)

Maine coon

(#17) caius marius válasza mukibuci (#15) üzenetére


caius marius
tag

Ugyan dehogy! Annyi fog történni, eladják a boltot aztán jön egy jobb. Egy illetve több olyan akik majd olcsóbbat és jobbat fognak nyújtani, csakúgy mint a művelt nyugaton. 😆

往前看同志! Samsung Galaxy Note3, Samsung Galaxy Note10.1 Már nem vagyok Samsung fan. Kiábrándultam a szarjaikból. Samsung miért csináltok olyan telefont ami mindig elromlik?

(#18) caius marius válasza mukibuci (#15) üzenetére


caius marius
tag

Az a baj, hogy itthon nem értik meg, nem mi vagyunk a szolgáltatóért, hanem éppen fordítva működik a dolog.

往前看同志! Samsung Galaxy Note3, Samsung Galaxy Note10.1 Már nem vagyok Samsung fan. Kiábrándultam a szarjaikból. Samsung miért csináltok olyan telefont ami mindig elromlik?

(#19) caius marius válasza atosan (#16) üzenetére


caius marius
tag

Hidd el, ha a piacot ilyen szinten liberalizálni fogják, akkor a sok pénzéhes szolgáltató találni fog erre megoldást. Én már előre dörzsölöm a kezem, hogy melyik brigád mennyire nyalja majd ki a kis seggem. 😆😆

往前看同志! Samsung Galaxy Note3, Samsung Galaxy Note10.1 Már nem vagyok Samsung fan. Kiábrándultam a szarjaikból. Samsung miért csináltok olyan telefont ami mindig elromlik?

(#20) atosan válasza caius marius (#19) üzenetére


atosan
addikt

Legyen igazad :) Idén nyártól lesz, ha jól emlékszem?

Maine coon

(#21) mukibuci válasza atosan (#20) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

2015 december, de részletkérdés

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#22) atosan válasza mukibuci (#21) üzenetére


atosan
addikt

Az még messze van :W

Maine coon

(#23) gapap


gapap
csendes tag

F6 XS kategóriában az utóbbi két emeléssel 30%-ot drágult. Remélem május végére, mikor venni akarok visszaáll a korábbi árszint.

(#24) autox3c válasza caius marius (#14) üzenetére


autox3c
tag

Gondolod, hogy külföldiként szerződnének veled előfizura? Nem hinném...
Prepaid-et mondjuk tudsz venni.

Adj egy falat falat mondta a falat faló faló.

(#25) caius marius válasza autox3c (#24) üzenetére


caius marius
tag

Szerződni fognak. Tutti!

往前看同志! Samsung Galaxy Note3, Samsung Galaxy Note10.1 Már nem vagyok Samsung fan. Kiábrándultam a szarjaikból. Samsung miért csináltok olyan telefont ami mindig elromlik?

(#26) caius marius válasza autox3c (#24) üzenetére


caius marius
tag

Gondolom, valami ilyesmiben bíznak az itthoni szolgáltatók is, ezért ilyen drágák és görények...

往前看同志! Samsung Galaxy Note3, Samsung Galaxy Note10.1 Már nem vagyok Samsung fan. Kiábrándultam a szarjaikból. Samsung miért csináltok olyan telefont ami mindig elromlik?

(#29) m1lan


m1lan
őstag

Akármit mondtok, az Xperia E1 ára azért elég türhető lett. És akkor már inkább azt vigyék, mint a Samsung Galaxy Pocket Neo Advance Plus Mini 2 DuoS-t...

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#31) hdanit610


hdanit610
aktív tag

Ez a 4S árazás tényleg igen nevetséges. :DD

(#32) vipnolf válasza Rusi (#9) üzenetére


vipnolf
aktív tag

a 4790 az smarttarifa extra 2
a smarttarifa extra 1 3k körül van, és alacsonyabb kategóriájú csomag

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

(#33) Rusi válasza vipnolf (#32) üzenetére


Rusi
senior tag

Való igaz, elírtam, természetesen az Exta 2-re gondoltam, mint "S" kategóriás csomag. :)

Mobilaréna (2010-2017)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.