Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Luck Dragon

Jó volt olvasni a cikket, köszönöm! Nagy pirospont hogy kapott B20-as frekvenciát. Kár hogy a MI6 nem.
Viszont a kamera is meglepett hogy ennyire nem lett összeszedett. :R

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#52) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Mennyire élhetetlen manapság egy B20 nélküli telefon? A 3G mire nem elég? Ne értsétek félre a kérdésemet, csak olyan szinten van misztifikálva a dolog, hogy nem találom magam. Nekem van szakadozva 4g a szegedi belváros szélén. A nyaralóban még kevésbé. 3g és 3g+ -szal az elmúlt 10 évben meg tudtam oldani mindent. Még a külföldi útjaim alatt is. A B 4, B7, B38, B40 mint 4g LTE valahogy mindig megtalált.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#53) HUTCHDB válasza Luck Dragon (#51) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Mar megint a kamera...
Miert nem jo ebben a telefonban a kamera?
Anno az s7edge a megjelenesekor milyen torz kepeket keszitett? De ott senki meg sem emlitette...

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#54) Luck Dragon válasza HUTCHDB (#53) üzenetére

Félreértesz, nekem bőven elegendő a tudása, ha látod az aláírásomat és a blogbejegyzésemet tudom milyen képességekre képes a Xiaomi kamerás részlege, de azért ez egy más kategória, nem egy 4X vagy Note.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#55) bloggiold válasza HUTCHDB (#53) üzenetére


bloggiold
aktív tag

Mondtam, amíg nem lesz átírva a kamera rész addig ez lesz (hozzászólásokat kevesen olvassák el). Ugyanez igaz a mobilarénás tesztre. Jelenleg nincs említésre méltó konkurenciája ennek a telefonnak semmilyen téren. A két de inkább háromszorosan túlárazott két nagynevű márkát meg hagyjuk. Már 150 ezer alatt beszerezhető a telefon, habár ennyi pénzt adni abban az országban ahol még 60-70 ezres HAVI fizetések is vannak, hát...

[ Szerkesztve ]

https://fontecone.blog.hu/

(#56) Graphics válasza bitpork (#52) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Műszaki oldalról mondom:

3G-t nem fejlesztik, le van terhelve, és kb itt meg is áll a dolog

Emiatt 4G, nem élhetetlen B20 nélkül, de pl nekem hosszabb távon zavaró volt a 2/3G kínlódás

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#57) joey04


joey04
titán

jó írás. :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#58) tibcsi0407 válasza Graphics (#56) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nekem Nyíregyháza egyik végéből a másikban költözéssel is szükségessé vált a B20.

https://utdetailing.hu/

(#59) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Frissült a cikk az új képek miatt!

Everybody lies.

(#60) bloggiold válasza Barthezz2 (#59) üzenetére


bloggiold
aktív tag

Remek :C
Remélem az enyém is megérkezik hamarosan. Stabil és fejlesztői kína valamint a véglegesen majd felrakott XiaomiEu verzióval is lövök képeket. A global stabil és fejlesztői mostoha gyerekek a Xiaominál, azokkal felesleges bajlódni. Ha nem fontos a magyar nyelv akkor kínai verzióval kell használni minden Xiaomi telefont, ha kell a multi nyelv pakk, akkor meg az abból készülő XiaomiEu vagy a magyar Miui-t ami szintén a China verzióból készül.

https://fontecone.blog.hu/

(#61) Luck Dragon válasza Barthezz2 (#59) üzenetére

Ezek az új képek nagyon jók lettek. :K

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#62) TATU


TATU
kezdő

Remek teszt, remek készülék!
:)

(#63) HUTCHDB válasza Luck Dragon (#61) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Mondtam én! :K

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#64) gzbotii


gzbotii
veterán

A telefon háttérkép el van állítva 90 fokkal....a homokdűnék függőlegesen vannak ;]

Grat a cikkhez :R

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#65) Barthezz2 válasza gzbotii (#64) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nem, eskü, ezt így fotóztam a Szaharában ;]

:DDD

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#66) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Kamerával kapcsolatban még ezt is érdemes megnézni!

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#67) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Újabb kamerateszt!
Kb. 60 %-kal többe kerülő Huawei csúcsmodell, "csúcskamerája" és a lehurrogott Mi Mix2.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#68) szaszapi válasza HUTCHDB (#67) üzenetére


szaszapi
őstag

Láthatóan lemossa a "hüvely-t"... :)

(#69) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Éjszakai képek!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#70) TATU válasza HUTCHDB (#69) üzenetére


TATU
kezdő

Nagyon jól sikerültek.
A beállítás automatán volt, vagy belenyúltál?
:)

(#71) HUTCHDB válasza TATU (#70) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Automata modban volt.
Az automata ejszakai kep javitasa az be volt kapcsolva.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#72) TATU válasza HUTCHDB (#71) üzenetére


TATU
kezdő

Akkor itt végre sikerült a fotózási képességeket rendesen kidolgoznia a Xiaominak, teljesen le vagyok nyűgözve, ez eddig egy fájó hiányosság volt náluk!
Köszi a választ.
:)

(#73) *Mukeey* válasza HUTCHDB (#69) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Egész jó képek...xiaomi végre rendberakta a szoftvert talán?☺

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#74) szaszapi válasza *Mukeey* (#73) üzenetére


szaszapi
őstag

Jaja, Mi Mix 2, Mi6 és Mi note 3 kapott új kameraszoftot!

(#75) *Mukeey* válasza szaszapi (#74) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Ideje volt!Leginkább ezt lehetett felróni a csúcs telóiknak...

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#76) Barthezz2 válasza szaszapi (#74) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Mix 2 eleve azzal jött, a többi kapta meg később azt, ami ezen volt. Attól még az elején szar volt..

Everybody lies.

(#77) szaszapi válasza Barthezz2 (#76) üzenetére


szaszapi
őstag

Arra értettem, a bizonyos 10.26-os frissítés után!

(#78) Luck Dragon válasza HUTCHDB (#71) üzenetére

Nagyon jók lettek a fotók, igazából most esik le mekkora is a fizikai mérete, papír formában nézve az A1 nagyobb.
Egyre csábító a Mi mix2. :))

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.