Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) maki12


maki12
senior tag

ebből tuti kisporoltak valamit :C
de ha nem akkor nagy bajban vannak a nagyok :DD
ha ezt jól összerakják esküszöm világuralomlesz:D
JA ÉS ERRŐL MINNÉL ELÖBB TESZTET!!!!:d

HTC U11 & Nikon D5300

(#52) veector


veector
senior tag

Ez a kép a legjobb.

(#53) ThorsHUN válasza #16820480 (#19) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Ave Sheartan!

Van valami bonusz hired az m9II-rol? :)

(#54) 15115 válasza veector (#52) üzenetére


15115
tag

két rádió van benne a jobb lefedettségért, azt akarja a muksó mutatni, hogy nem megy el a térerő olyan könnyen, mint iPhone4-nél

(#55) DemonDani


DemonDani
addikt

Papíron ez lenne a legjobb cucc?
Mert úgy tűnik nagyon!

Maga a konstukció, tényleg nagyon jónak tűnik.

Akár mennyi is lesz az ára, meg stb.

Pusztán a cucc baromi átgondoltnak tűnik, tényleg csak neves cégek műhelyében vannak ilyenek, még ott se. 1930mAh-s aksi...
Meg hogy fogták a MIUI-t nem akartak valami szart faragni tapasztalatok nélkül...

(#52) veector
ez is komoly jah :DDD dőltem ;]

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#56) #19158016 válasza Dominó85 (#36) üzenetére


#19158016
törölt tag

:R

(#57) robertel válasza DemonDani (#55) üzenetére


robertel
senior tag

Az aksi tényleg komoly!
De abban biztos vagyok, hogy egyenlőre (idén legalábbis) nem lesz ilyen hardverrel szerelt telefon ennyiért.
Majd talán huaweitől vagy zte-től jővőre.
Amúgy meg garanciáért nem aggódnék, mármint az előbb említett két gyártónál, talán ha jól tudom az az egy hátrányuk van, hogy 1 év, a samsung, lg és társaik 2 évével szemben.
A cikkben szereplő telefont meg nem tudom hol javítanák, haki kellene küldeni külföldre akkro az gáz, mivel minimum 2-3 hét lenne úgy..

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#58) RandomGosu


RandomGosu
senior tag

na ez komoly cucc ráadásul ennyiért szinte ajándék!

(#59) Dunbar


Dunbar
senior tag

MIUI az az iPhone-beütésű rom igaz? Jöhetne rá iScream Sandwich :D

(#60) 15115 válasza Dunbar (#59) üzenetére


15115
tag

Jön majd amint a cm kijön a 4.0-val, ami googlefüggő, mert azon múlik mikor adják ki az 4.0-s opensourcet

(#61) mailman


mailman
tag

jo a hir, csak nincs elolapi kamera, majd frissitsetek. Thx.

(#62) r4z válasza 15115 (#60) üzenetére


r4z
nagyúr

A Nexus S-ről (vagy akár a Prime-ról) is lehet majd dumpolni az ICS-t, ha megérkezik rá.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#63) mimis


mimis
tag

Téglalap forma, lekerekített sarkokkal... hajjaj, már látom, hogy ebből mi lesz... ;)

(#64) utomi válasza mimis (#63) üzenetére


utomi
senior tag

És még a MIUI! Ember ezt tuti, hogy még azelőtt betiltják, hogy megérkezne. :C :R

(#65) mumk1 válasza SkyLaci (#30) üzenetére


mumk1
addikt

A MIUI egy kiváló Android UI, ami messze jobb, mint egyik másik neves telefongyártó saját megoldása. :)

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#66) SkyLaci válasza mumk1 (#65) üzenetére


SkyLaci
őstag

magyarul is működik?

(#67) Napfénysüti

Jó lenne ha Európába is eljutnának a hasonló készülékek majd. :K

Més que un club!

(#68) buvartacsko válasza maki12 (#51) üzenetére


buvartacsko
addikt

biztosan. :) fél év múlva már senki nem fog rá emlékezni.

(#69) Nxn908xxx


Nxn908xxx
őstag

lehet jó a hardver, jó oprendszer, ha a minőséggel gondok vannak, nem lesz jó.Lehet csak arra figyeltek hogy minél erősebb hardvert rakjanak bene, de pl. az aksi egy hét alatt elszáll, lefagy a kijelző, instabil az oprendszer, stb.
Úgy hogy ne igyunk előre a medve bőrére! :)

(#70) -FreaK- válasza Nxn908xxx (#69) üzenetére


-FreaK-
veterán

Hát olyan lelkesedéssel fejlesztették mint a ROM-ot akkor nem lesz probléma:)
A MIUI amúgy az egyik legjobb dolog ami egy androidos telefonnal történhet, aki próbálta már az tudja hogy miért:)
A videón látott készülék amúgy egy ES (engineering sample), tehát meg lehet bocsájtani neki a fagyást:)

Sajnos egyelőre csak Kínában lehet majd kapni októbertől, felmérik hogy mekkora az igény rá és utána fogják csak hivatalos úton forgalmazni máshol (persze ha tényleg kelendő lesz).
Viszont szerintem nem hivatalos utakon tuti be lehet majd szerezni óccóért. :)

SkyLaci: MIUI = My UI (user interface) = ~az én felhasználói felületem, már ha a nevére voltál kiváncsi:) Amúgy egy lelkes kínaiakból álló csapat álltal fejlesztett főzött rom, bizonyos androidos készülékekre

(#71) B1T3 válasza -FreaK- (#70) üzenetére


B1T3
addikt

Arra volt valószínűleg kíváncsi, hogy magyar nyelvűek-e a tartalmak a ROM-ban.

(#72) r4z válasza B1T3 (#71) üzenetére


r4z
nagyúr

Maga a ROM nem, de MoreLocale2-vel a letöltött programok magyarok lesznek.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#73) SkyLaci válasza B1T3 (#71) üzenetére


SkyLaci
őstag

kezdetben arra hogy egyáltalán mi ez, aztán miután már felokosodtam, arra hogy magyar nyelven is használható-e a MIUI. az utóbbira még mindig kíváncsi vagyok

lassú voltam, köszönöm a választ

[ Szerkesztve ]

(#74) mumk1 válasza SkyLaci (#73) üzenetére


mumk1
addikt

Bizonyos típusokra nem kevésbé lelkes magyarok már csináltak teljes fordítást, de hivatalosan csak kínai nyelven jelenik meg, ebből készülnek a fordítások.
Tavaly szeptemberben jelent meg az első változat, akkor még csak N1-re és HTC Desire-re, azóta rengeteget fejlődött és egyre több készülék típusra portolták, a felhasználok legnagyobb örömére. :)

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#75) 15115


15115
tag

Az alap rendszer kínai. Erre kiadják a fordítók az adott nyelvcsomagokat.
Annyit tudok, hogy van magyar nyelvű fordítás.
Minden héten pénteken érkezik a frissítés ekkor kerülnek fel a language pack-ok is. Az angol fix mindig érkezik a többi... hááát soha nem néztem meg nem is érdekelt, hogy van e :P
Csak egyszer kell kipróbálni és bele lehet szeretni.

(#76) bok92


bok92
addikt

Nekem tetszik nagyon is a teló! :)

(#77) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Azért nem véletlenül kerül ez ennyibe... Anyaghasználat, összeszerelés minősége, hangszóró/audio gyengesége atb. A ZTE/Huawei készülékek esetében is kijöttek ezek a dolgok. Nem beszélve a szervizelés bizonytalanságáról.. Persze az ár nagy úr és sokan képesek szemet hunyni ennyiért a gyengeségeknek. Viszont a nagy gyártóknak, akik valódi újításokat hoznak be és nem csak összevásárolják az összetevőket + Android + lekoppintjuk valamelyik nagy gyártó dizájnját utat követik, ez nagyon nem kedvez...

[ Szerkesztve ]

(#78) #16820480 válasza =Mentor= (#77) üzenetére


#16820480
törölt tag

a nagy gyártóknál is megvannak bőven azok a hibák/hiányosságok, amiet sorolsz. a biliműanyag összeszerelés igaz sok Nokiára, HTC-re, hogy a Samsungot ne is említsük. hangminőségben szintén a legtöbb telefontól sírni tudnék. egyedül a szervízgarancia az, ami tényleg a nagyoknál fejlettebb, bár ott is vannak azért rossz tapasztalatok sokszor.

(#79) RaveForce


RaveForce
veterán

kijelzö sima ftf azt hello?

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#80) domi007 válasza RaveForce (#79) üzenetére


domi007
őstag

Max tft, és annyit tudunk, hogy Sharp, ami szerintem garancia az olvashatóságra.

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#81) rjg válasza #16820480 (#19) üzenetére


rjg
őstag

Hanem Galaxy S2 hamisítványokat :DDD Flame off, Kínában szerintem csak döntés kérdése, hogy milyen minőséget gyártasz, a technológiai hátterük - hála a sok olcsón gyártatni akaró nyugati multinak - a gagyitól az "ultimate"-ig mindenhez adott.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#82) Dominó85 válasza rjg (#81) üzenetére


Dominó85
veterán

Ez így ahogy van IGAZ. :C

* Péter - 06302461862 *

(#83) #16820480 válasza rjg (#81) üzenetére


#16820480
törölt tag

mondjuk ha nagyon ragozni akarjuk, akkor az S2 is egy másolat önmagában :D
de egyébként ez engem annyira nem izgat. nem azért nem szeretem az ilyen GUI-t, mert másolat, hanem mert csúnya. ugyanúgy csúnya egy szifonon, mint SGS-en, mint akármi máson, ahol használják.
egyébként elképesztő gyárak és gyártókapacitások vannak odakint, bármit meg tudnak oldani.

(#84) Weeman1


Weeman1
veterán

Ha itthon elérhető lesz,benevezek egyre. :D

Xiaomi 11T Pro

(#85) Dominó85 válasza #16820480 (#83) üzenetére


Dominó85
veterán

Főleg hogy az USA a kezükben van. Az amcsi állampapírok 70%-át ugyanis Kína az 1930-as világgazdasági válság, de főleg a II. világégés után felvásárolta. ;]

* Péter - 06302461862 *

(#86) -FreaK- válasza #16820480 (#83) üzenetére


-FreaK-
veterán

Csunya?? :) probaltad mar? szebb mint a stock android.. en pl nem tudnek visszaszokni stockra, annyira randa es fapad..

Uj hir: ket rom lehet egyszerre a telefonon, recoverybol valaszthatoan. Mi ez ha nem ujitas?:)

Mentor:
A minosegi problemaktol en nem felek, egyreszt mert a tobbi gyartonal is elofordul, masreszt nem emiatt lesz olcso a telefon, hanem mert nem kell megfizetni a markat. Egyebkent meg minden mas gyarto is ezt csinalja hogy osszevalogat mindenfele alkatreszt es berakja egy hazba, nem ertem mi a problema ezzel..

[ Szerkesztve ]

(#87) mumk1


mumk1
addikt

Nem sok értelme van a MIUI-t ai IOS-hoz hasonlítani. Kb. semmiben nem hasonlít rá, legfeljebb az eredeti ikonkészlet emlékeztet rá, de ennyi. Arról már nem is beszélve, hogy a legjobban skinezhető Android UI-ról beszélgetünk, ahol menüből minden egy mozdulattal cserélhető.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#88) #16820480 válasza -FreaK- (#86) üzenetére


#16820480
törölt tag

nem próbáltam, mert ránézésre gusztustalanok az ikonok is benne :B de most egy darabig nem is fogm szerintem, mert a jelenlegi telefonommal annyira elvagyok, hogy még rootolni sem kellett, teljesen jó gyárilag.

(#89) Remus389 válasza #16820480 (#83) üzenetére


Remus389
veterán

én is Miui-t használok az SGS-emen néhány hónapja

mondanom se kell amióta fent van nemigazán sírom vissza az alapot, pedigf azt is témázgattam

10-ből 9 ember szerint szép az miui, te az az egy vagy

ez a teló pedig eszméletlen jó felülettel, hardverrel és árral fog érkezni, egyedül a külseje ami nemigazán...

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#90) Ricardo


Ricardo
félisten

Jól hangzik. Ha a Blade szintjét hozza már nem lehet olyan rossz. A kijelző minőségére leszek kíváncsi, de a Sharp neve jót sugall.

(#91) Remus389 válasza Ricardo (#90) üzenetére


Remus389
veterán

ne viccelj, MIUI-val 1,5 ghz-es kétmagos procival, Adreno 220-al, 8 gigamegapixeles kamerával, 4 colos Sharp kijelzővel... a bléd sehol sincs

egyébként olyan átverés szagú, túl szép hogy igaz legyen

a Blade elbújhat

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#92) Ricardo válasza Remus389 (#91) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem úgy értem ahogy gondolod. Ez jóval ütősebb ketyere. Úgy értettem ha hozza azt a szintet a saját kategóriájában, mint a Blade az ővében, akkor tarolni fog.
A Blade volt az ami behozta a köztudatba, hogy tudnak ők normális telefont is csinálni ha akarnak.

[ Szerkesztve ]

(#93) Remus389 válasza Ricardo (#92) üzenetére


Remus389
veterán

kiváncsi vagyok, mert a MIUI a galaxy S-emen 1,4 ghz-re húzva a processort veszett gyors

és ez kétmagos, tehát veszett gyors telefon lesz

sok függ az ártól is, nyílván nem jobb ez egy SGS2-től, azért nem ártana tudni mennyibe fog fájni, ha 50-60-ra beáll akkor biztos népszerű lesz

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#94) exp-uj válasza baltazar325 (#50) üzenetére


exp-uj
csendes tag

lehet már tudni hogy konkrétan mely hazai cégnél/cégeknél lehet előrendelést leadni?
vagy maradjak az ebay-nél?

(#95) tjb007 válasza exp-uj (#94) üzenetére


tjb007
nagyúr

Haza cégnél előrendelést leadni ?
Még a gyártónál sem lehet, nem, hogy egy olyan helyen ahol semmi garancia nincs arra, hogy valamikor is kapható lesz.

(#96) debrejo válasza tjb007 (#42) üzenetére


debrejo
senior tag

Ottapont, köszi!

(#97) hallerlaller válasza Ricardo (#92) üzenetére


hallerlaller
addikt

Ez marad egzotikum, de annak igen vágyós! Nem hiszem h a Xiaomi gyártó szolgáltatói telefonok közé bekerülne, gyártókapacitásuk sincs akkora mint egy zte/huawei/alcatel szerintem.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#98) -FreaK- válasza hallerlaller (#97) üzenetére


-FreaK-
veterán

Egzotikum? Ez egy újabb "néptelefonnak" ígérkezik mint a Blade. Mondjuk a gyártókapacitás tényleg sarkallatos pont lesz valszeg...

Remusz: a kijelző kivételével spec-ben még jobb is mint az SGS kettő, persze a spec nem minden:)

remélem amint megjelenik lesz valami ügyes emberke aki meg tudja rendelni Kínából mert sztem cserélném is erre az SGS-t:)

(#99) Ricardo válasza -FreaK- (#98) üzenetére


Ricardo
félisten

"Remusz: a kijelző kivételével spec-ben még jobb is mint az SGS kettő, persze a spec nem minden"

Azért a földtől ne rugaszkodjunk el. A mondatod második fele fokozottan érvényes. Majd kiderül mit tud a valóságban.

(#100) Remus389 válasza -FreaK- (#98) üzenetére


Remus389
veterán

Remusz: a kijelző kivételével spec-ben még jobb is mint az SGS kettő, persze a spec nem minden kijelző, összeszerelési minőség, anyaghasználat

a proci kábé egyenlő, hisz a Qualcomm gyengébb azonos órajelen, a GPU is gyengébb tudtommal ha nem is számít

az akkura kiváncsi lennék

kinézetre is gagyibb

azért egy sgs2-t nem ver le, max árban és megközelítő teljesítménnyel

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.