Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) imibogyo


imibogyo
veterán

Köszönjük a beszámolót! :R

(#2) icecave


icecave
nagyúr

Köszönöm, pont ilyen fülesen gondolkodom, iPhone 4-hez, a headset funkciója miatt.

Vajon a Xears TD4-hez képest basszus tekintetében milyen lehet? :U

(#3) Apika


Apika
Közösségépítő

Köszi a tesztet! Hasznos volt a számomra... :K

(#4) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Annyi csak a kérdésem, hogy az ilyen hosszabb testű fülesek mennyire zavaróak mondjuk sapka alatt hordva?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#5) icecave válasza macilaci78 (#4) üzenetére


icecave
nagyúr

Pont ebbe ütköztem tegnap, mikor is a már félig bejáratot Xears TD4-emet vittem magammal az addig megszokott Sennheiser cx500 helyett. Annyit kell tudni,hogy az előbbi eléggé kiáll a fülből. Szokatlan volt, a sapkám pedig az a nem túl szoros, de nem is túl laza kategória. Mikor elindultam, az volt az agyamban,hogy "na, ez így nem lesz jó", de aztán hozzászoktam, és kívülről tapogatva a sapkát, nem nyomta ki annyira, mint azt a felvétel előtt gondoltam.
Tény,hogy a cx500-al kényelmesebb volt, de a Xears sem annyival rosszabb, mint gondoltam.

(#6) Ace owner


Ace owner
addikt

Hogyért megy egy ilyen? :D

Galaxy Fold 4

(#7) schawo válasza Ace owner (#6) üzenetére


schawo
titán

Szállítással együtt 38 euró a német gyártó saját webshopjából rendelve.

slfln Köszi a tesztet, hasznos és profi, mint mindig. :C

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#8) ^Clown válasza icecave (#5) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Ez nekem már túl nagy. Mit tudnátok ajánlani, ami ennél kisebb? :R

(#9) Ace owner válasza schawo (#7) üzenetére


Ace owner
addikt

Hát az nekem sok sajnos, marad Skullcandy JIB. :(

Galaxy Fold 4

(#10) slfln válasza icecave (#2) üzenetére


slfln
senior tag

A TD III-hoz képest, ami a DTX100 szerű brummal rendelkezett ez többet tesz oda alul.
Ahogy írtam is ez igazán 'basshead' füles.

macilaci78: Nem lesz túl jó sapka alá. Viszonyításként: az ECCI háza kb. olyan hosszú, mint a Senn CX-ek.

-----

Én köszönöm nektek a figyelmet! :) :R

[ Szerkesztve ]

(#11) icecave válasza slfln (#10) üzenetére


icecave
nagyúr

Majd kiderül, rendeltem is egyet a TD4-em mellé :R

Ace owner: több helyen olvastam,hogy a skullcandy csak kinézetbe "üt", egyébként a hangja nem az igazi...

[ Szerkesztve ]

(#12) Ace owner válasza icecave (#11) üzenetére


Ace owner
addikt

Annyi pénzért jó az.. Aztán ha rámszakad egy bank jöhet valami komolyabb. Úgyis 3 havonta szétszakítom őket :DDD

Galaxy Fold 4

(#13) L4D1K


L4D1K
őstag

Atyaég, Thomas havonta hány új terméket talál ki :DDD . Kíváncsi vagyok az XR120Pro II höz képest ezek az új kreációk milyen plusz okosságokat hoztak :)

# ANTAL Tuning #

(#14) slfln válasza L4D1K (#13) üzenetére


slfln
senior tag

Ha van egy olyanod akkor még nyugton lehetsz. Az XE200Pro-val együtt még mindig a két legjobb Xears szerintem, amit eddig hallottam. --- amennyiben nem csak a mélyet akarod hallgatni. :D

(#15) L4D1K válasza slfln (#14) üzenetére


L4D1K
őstag

Pont nem arra vágyom...mármint agyrázós mélyekre. Bárcsak minden idióta tükörhobbit / technoviking rászánná egy éjszakai buli alatt elvert pénzét és iem-et venne a 150e es telefonhoz kapott bóvli vacak fülesek helyett... jobban is szól rajta a tuc tuc, meg más sem hallja hogy sáfölin..

Mai napig használom, szinte elnyűhetetlen, hangra pedig nincs panasz. 5x annyiba kerülő Bose-t elkente, igaz az nem is volt ellenfél.

# ANTAL Tuning #

(#16) slfln válasza L4D1K (#15) üzenetére


slfln
senior tag

:))

Sok ellenfél nincs is neki vagy ~25eFt-ig.

[ Szerkesztve ]

(#17) Ace owner válasza L4D1K (#15) üzenetére


Ace owner
addikt

200ft-os tömegnokia fülesen jó a WUBWUBWUB :DDD Tapasztalat.

Galaxy Fold 4

(#18) L4D1K válasza Ace owner (#17) üzenetére


L4D1K
őstag

Megnézném mennyi WUBWUBWUBSUBIDUBIWUB marad benne miközben metrózol vagy vonatozol :))

# ANTAL Tuning #

(#19) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Elégedett N3i tulajként érdeklődve olvastam, hogy miként vélekedik egy profi arról, ami az én "botfülemnek übekirály". Meg kell jegyeznem, hogy ez az első komolyabb fülesem, így nagyon összehasonlítási alapom nincs, de nem bántam meg, hogy ezt a típust választottam, egyébként telefonhoz, konkrétan Nexus S-hez használom. Számomra nagyon kellemes, élvezhető hangja van, állandó és nélkülözhetetlen társ a szürke mindennapok és a reggeli őrület kirekesztésében. Alapvetően hangszeres zenét hallgatok, blues, jazz, rock, metál (pl Dream Theater) a preferált műfajok, de akármikor meghallgatok egy klasszikus darabot is. Valóban megfigyeltem, hogy nem mindegyik felvételhez a legideálisabb választás ez a fülhallgató, mert bizony sok lehet a mély. Viszont érdekes, hogy ezt a fülem számára nagyon élvezetesen tudja előadni, sok mély, de mégsem érzem frusztrálónak, hiszen a magasak szépen előjönnek. A közepe tényleg háttérbe szorul, de még így is a legtöbb könnyűzenei műfaj bőven hallgatható marad vele számomra. Ezek után nagyon kíváncsi vagyok, hogy egy valóban profi fül/fejhallgató milyen lenne, mennyivel nyújtana többet. :)

(#20) schawo válasza kolosanyi (#19) üzenetére


schawo
titán

Ha ezeket a műfajokat hallgatod, és legközelebb egy hasonló hangminőségű, de kevésbé mélyorientált fülest veszel, azt még jobban fogod szeretni. :)

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#21) kolosanyi válasza schawo (#20) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nos a fejhallgatós topikban a Shure SHR240-et ajánlották többen is, de mivel telefonhoz használom, így olyat kerestem, ami mikrofonos változat. Ott mondták is, hogy van abból is mikrofonos verzió, viszont sajnos az egy kicsit drága lett volna nekem. Sajnos egyetemistaként nincs még önálló keresetem, a nyár meg még messze van, tehát egy olcsóbb megoldás után kezdtem el nézelődni. Ekkor jött képbe a Xears, a kuponnal, de tényleg nem bántam meg, szeretem amit nyújt. Első komolyabb darabnak szerintem tökéletes. Majd ha ez tönkremegy, akkor nézek esetleg valami komolyabbat. :)

(#22) Ace owner válasza L4D1K (#18) üzenetére


Ace owner
addikt

Hát nen sok, főleg hogy mély alapból nincs :D

Galaxy Fold 4

(#23) icecave válasza Ace owner (#22) üzenetére


icecave
nagyúr

Mondjuk nem is értem meg azokat az embereket, akik pl. az Apple gyári fülest hallgatják, max hangerőn, csak recseg, ellenben mindenki hallja a buszon, mit hallgat (lehet meg is válaszoltam ezzel a kérdésem) :D
Én pont azt szeretem, hogy IEM fülesek kizárják a külvilágot, és csak én hallom a zenét, a külső zajokat viszont nem. Így csak arra kell figyelnem, hogy nehogy elüssenek...

(#24) Ace owner válasza icecave (#23) üzenetére


Ace owner
addikt

Én is kipróbálnék valami komolyabb fülest, de sajnos nem engedhetem meg magamnak. Így inkább nem is hallgatok zenét, mert ezekkel a recsegős ratyifülesekkel csak a hallásomat teszem tönkre és még csak élvezni sem tudom a zenét.

Galaxy Fold 4

(#25) icecave válasza Ace owner (#24) üzenetére


icecave
nagyúr

Azt megteheted (a hallgatózást) pénz nélkül is, csak rá kell találni a megfelelő helyekre: [link] :)

(#26) Ace owner válasza icecave (#25) üzenetére


Ace owner
addikt

Hehe, én a buszon szeretnék zenét hallgatni, nem utazgatni hogy fél órán át teszteljek egy fülest :DD

Galaxy Fold 4

(#27) icecave válasza Ace owner (#26) üzenetére


icecave
nagyúr

Azt mondtad kipróbálnál egy jobb fülest... de a lényeg akkor, hogy vennél, csak nincs rá keret. Majd lesz, jó befektetés :)

(#28) Ace owner válasza icecave (#27) üzenetére


Ace owner
addikt

Eléggé alsó kategóriában nem tudsz valamit ajánlani? Olyan max. 4000-ig.

Galaxy Fold 4

(#29) schawo válasza Ace owner (#28) üzenetére


schawo
titán

[link]
[link]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#30) icecave válasza Ace owner (#28) üzenetére


icecave
nagyúr

Mivel nem sok tapasztalatom van, ezért mindig itt keresgélek/kérdezek: [link]

(#31) Ace owner válasza icecave (#30) üzenetére


Ace owner
addikt

Kösz :R

Galaxy Fold 4

(#32) devast válasza schawo (#29) üzenetére


devast
addikt

Mi manapság a budget kategóriában a menő? $100 alatt.
PL50 meg PL30 elég öreg.

[ Szerkesztve ]

(#33) skyli válasza Ace owner (#6) üzenetére


skyli
senior tag

30 euro, ha együtt rendelünk többen nincs posta :) de 4-5-en kéne :D már 2-en vagyunk :))

(#34) icecave válasza skyli (#33) üzenetére


icecave
nagyúr

Miért ne volna? Csak annyi felé oszlik a 8 euro, ahányan rendeltek, nem?

(#35) kolosanyi válasza icecave (#34) üzenetére


kolosanyi
veterán

Amikor én vettem, tizen voltunk, Thomas elengedte a postaköltséget.

(#36) icecave válasza kolosanyi (#35) üzenetére


icecave
nagyúr

:R

(#37) skyli válasza kolosanyi (#35) üzenetére


skyli
senior tag

elvileg már 5-nél is engedte el :D
már 3-an vagyunk

[ Szerkesztve ]

(#38) fpatrik17


fpatrik17
senior tag

Üdv!

Galaxy S-el megy a füles? :D
Vettem egyet, de lehet h nem lesz jó.. Mondjuk már mind1 x)

• Honor Magic5 Pro •

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.