Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) feliks


feliks
senior tag

Olyan egyszerűre tervezték ennek a rendszernek a kezelését, hogy szó szerint kezelni tudta a 3éves unokaöcsém.. Minek ehhez "hogyan használjuk" anyag? :DDD

[Be Happy]

(#2) Воланд válasza feliks (#1) üzenetére


Воланд
titán

multkor egy uj tulaj a lumia800-as topicban azt irta, hogy az iphone-jahoz kepest bonyolult a rendszer.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3) Sn00PiG


Sn00PiG
aktív tag

Baromi idegesítő a hangja és a stílusa ennek a csajnak, szerencsétlen MS megint melléfogott ezzel...
Nem tudom, hogy észrevettétek-e, de a csaj mögött a háttérben folyamatosan ott mozog egy gigászi Skype felirat... most vagy nagyon hamar kiadják, vagy csak húzzánk az agyunkat vele, de nagyon ideje lenne már...

Nokia Lumia 625 - Innokin iTaste SVD - Rocket

(#4) feliks válasza Воланд (#2) üzenetére


feliks
senior tag

Meglepő. Engem pont a kézreállósága fogott meg.. (és a kevés app miatt adtam tovább)

[Be Happy]

(#5) catroot


catroot
veterán

Kár, hogy az első videó csak érdekesség számunkra. ;]

@woland_y2k

Ennél már csak az a jobb, amikor azt írják, hogy "átláthatatlan".

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#6) burgatshow


burgatshow
veterán

Igen biztos kurva jó ez a Local Scout, ha nem csak Amerikában működne...

Egyébként voltak már apróságok, amikről nem tudtam, pedig elég hardcore és early WP7 tulaj vagyok. :D

(#7) crey


crey
MODERÁTOR

Engem a legjobban a videó nézhetetlen minősége idegesít. Basszus nem tellett már egy olyan csapatra, aki tisztességesen megcsinálja az egészet?

A kulcsolás a csaj körül olyan, mintha lehányták volna. A vágási pontokat vagy fedjék el, vagy tanítsák meg neki egybe felmondani a szöveget. A fényeket egy képzett ember tegye rendbe a fején, mert a hegyi jeti szebb nála, nem beszélve arról, hogy a kulcsolásnál is sokat segítene, ha valaki hozzáértő világítaná be az alanyt, és a hátteret is, és talán le lehetne lukasztani a vászonról.
A középre bevágott telefon, a visszacsillanó peremmel (valószínű HD7) és a semmiből megjelenő ujj csak hab a tortán, miközben futkározik mögötte a sok felirat.

Igénytelen, összecsapott munka, még házi videónak se adnék ki ilyet szart, nemhogy ami ügyfelekhez megy...

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#8) neooen válasza feliks (#1) üzenetére


neooen
aktív tag

Gondolom nem azt mutogatják majd meg, hogy hogy hívj fel egy telefonszámot. Az emberek többségének még nincs okostelefonja. Ne abból indulj ki, aki havonta újat vesz. Nagyon sok mindenkinek hasznosak lesznek ezek a videók. Már ha lesz idegzetük végighallgatni őket. Szörnyű ez a csaj.

Semleges értékelés oka: Az eladott vidokártyán a HDMI bemenet miniHDMI volt, amit én soha nem használtam és fel sem tűnt, hogy az nem a "hagyományos". Ezt nem jeleztem, ami a vevőnek kellemetlenséget okozott.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.