Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Alwares


Alwares
aktív tag

Izgalmas lesz az elkövetkezendő pár hónap. Mango, új készülékek, devreg és magyar market.
Nekem már fenn van a Mango a Hd7-esemen és mintha megtáltosodott volna a teló. Nagyon szeretem, sokkal kényelmesebb, gyorsabb, jobb lett.

(#2) caizzz


caizzz
aktív tag

"Szeptember elsején"

akkor bazeg

marakujás kőbányai

(#3) RaveForce


RaveForce
veterán

Wp7 <3

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#4) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Arról nincs valami infó, hogy mikor fog hivatalosan az éterbe kerülni a mango?

Everybody lies.

(#5) moonman válasza Barthezz2 (#4) üzenetére


moonman
titán

it's done when it's done.

"For those of you wondering when Mango will officially launch, there is no one answer as we will be launching Mango via the carriers and each carrier will have its own timeline. The general target we are all looking at globally, however, is later in the 2011 calendar year."

MSDN Canada

(#6) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Nem rossz rendszer ez a WP7 Mango, de a csempés megoldás továbbra sem tetszik...

[ Szerkesztve ]

(#7) Blyan


Blyan
félisten

Amúgy a szerkesztőségben valaki (dr.Kind esetleg) használ valaki WP7-et?

miajaza www.adatum.com? :D

(#6) =Mentor=
Már pedig a csempés megoldás a jövő itt, a majdani WP8 sőt az asztali Win8-is és úgy hírlik az Xbox is kap belőle.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#8) Barthezz2 válasza moonman (#5) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Oké:D
Remélem nem húzzák sokáig a dolgot.

Everybody lies.

(#9) caizzz válasza Blyan (#7) üzenetére


caizzz
aktív tag

kapja hat

marakujás kőbányai

(#10) moonman válasza Blyan (#7) üzenetére


moonman
titán

pont olyan, mint a contoso.com meg a https://woodgrovebank.com ;)

[ Szerkesztve ]

(#11) doncortio válasza Blyan (#7) üzenetére


doncortio
senior tag

A kicsi vépéhét lassan felnő :O :)

Xboxnak jól is állna ez a csempézés :K

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#12) Blyan válasza moonman (#10) üzenetére


Blyan
félisten

Ja, rájöttem, mert megnéztem. Én hülye aszittem ledemózom magamnak a videón látottat. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#13) gzbotii


gzbotii
veterán

emberek, nekem 20+ (drb.) telfonom volt mar ebbol, 2 androidos, de allithatom kozel sem allnak a wp7 szintjehez. imadom, erezheto, h masabb es komojabb, a hardveres kikotes sem hiaba van:DDD
varom mar a mangot

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#14) Speedricsi válasza gzbotii (#13) üzenetére


Speedricsi
tag

igen... az android egy olyan rendszer, ami, hogyha nem lenne jobb nála, akkor nagyon jó lenne. de van. :)
én a részletességét szeretem nagyon.. hogy nincs mindig kinn az akku és a térerő, csak ha kell; hogy átvált @-ra, .com-ra, smile-gyűjteményre a billentyűzet, stb...

(#15) doncortio válasza gzbotii (#13) üzenetére


doncortio
senior tag

Ezért is tervezem a váltást :K Már van dühösveréb is szal sok akadálya számomra a keshiányon kívül nincsen :D

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#16) Blyan válasza doncortio (#15) üzenetére


Blyan
félisten

Mit értesz keshiáby alatt amikor gyakorlatilag 45k forintért hozzá lehet jutni egy wp-es telefonhoz.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#17) RaveForce válasza Blyan (#16) üzenetére


RaveForce
veterán

45pénz is pénz..

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#18) Blyan válasza RaveForce (#17) üzenetére


Blyan
félisten

Az androidos telefon is eladható. :) De igazad van, valóban pénz.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#19) hdanit610


hdanit610
aktív tag

Ne felejtsük el a cikkben hallható zenét, ami nagyon-nagyon jó! :)

Wp7 egyre jobban tetszik, eljött az idő, hogy legyen egy Omnia7-em! :D

[ Szerkesztve ]

(#20) doncortio válasza Blyan (#16) üzenetére


doncortio
senior tag

Mondjuk mivel nem vagyok még 18 (egy év múlva...) és csak diákmunkám van elég nehezen jön össze a pénz :) főleg úgy, hogy a mostani telómért (xperia x8) is csak 22-t ajánlottak :D A kes így nyáron meglett volna csakhát elsétáltam egy Fundango üzlet mellett, be mentem az Office Shoes-ba és... Hát ennyi volt a kes:DDD van még egy tizesem, ha a telefont elpasszolnám lenne úgy 30

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#21) Blyan válasza doncortio (#20) üzenetére


Blyan
félisten

Sorry, igazad van, elfelejtettem, hogy diákok is vannak, dolgoznak, hiába na, nekem ez már rég volt. :W Ezer bocs, remélem hamar összegyűlik a lé rá. :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#22) RaveForce válasza doncortio (#20) üzenetére


RaveForce
veterán

tipp: vedd elöfizuval, ha havonta elmegy legalább 2k felötltésre akkor ugyanott vagy mint a legolcsobb tarifával :) sajnos az omnia már kifutott a t-nél, nemtudom másik 2 szolgánál mi a stájsz..

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#23) Barthezz2 válasza RaveForce (#22) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Vodánál van optimus, meg trophy, de előfizuval előbbi 87, utóbbi 60k.. :(

Persze 20k havidíjú csomagnál olcsóbb, de az meg megint nem diák pénztárcához mért..

Everybody lies.

(#24) Blyan válasza Barthezz2 (#23) üzenetére


Blyan
félisten

Mindkettő elég húzós, bár a Trophy függetlenül sem túl olcsó (GSMLine-ban 80K :D, lassan szerencsésnek érzem magam, amiért 60-ért megvettem, függetlenül, gyári garanciával :DDD).

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#25) gzbotii válasza doncortio (#20) üzenetére


gzbotii
veterán

en is egyetemista vagyok, es az ev elejen, meg egy SE V640i :DDD volt, addig csereltem [8 honap altt 8 telo] es potoltam ra, h most optimus 7 van..
a wildfirem csereltem ra plusz 12.0000
sajna itt nalunk [romania] ritka mind a feher hollo a wp7-es telo. meg a tel keresekedoknel sem talasz ezert dragabb is mind nallatok.

de mar 2 napja elvezem a tarsasagat szerncsere :R

ja, engem is az ilyen fundango/kenvelo/globe shop-ok lenullazank :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#26) Valentino K. válasza gzbotii (#25) üzenetére


Valentino K.
senior tag

Rendelj Magyarországról ha függetlenül akarsz, lehet még szállítással is olcsóbb ezek szerint, mintha Romániában vennéd :K
Én megszabadulnék majd a Trophym-tól, csak nem lehet, mert céges teló :O ;]
Mocskosul tetszik a HD7, azt hittem, hogy a 4,3 sokkal nagyobb. Pár napja Sensationt próbáltam ki, s meglepődtem. Annyival nem is nagyobb a készülék, mint a Trophym.

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#27) Blyan válasza Valentino K. (#26) üzenetére


Blyan
félisten

Csak súlyban böszme, amúgy méretben nem vészes. Kicsit én is bánom, hogy nem vettem HD7-et, de nem panaszkodom, abszolút elégedett vagyok a trófeámmal.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#28) gzbotii válasza Blyan (#27) üzenetére


gzbotii
veterán

hat nekem elment a kedvem az androidtol egy idore, az apple meg, amiat ah trollkodik kiesett mar reg, a bada meg kezdertek utan elsatynyult...
sanszos, h kovetkezo is wp7 lessz, v mi uj, v samsung omnia 7, htc vmi.. :D

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#29) Blyan válasza gzbotii (#28) üzenetére


Blyan
félisten

Nálam WP7 (nagyon elégedett vagyok) v. iOS játszik, ezeken kívül más jelenleg nincs a látómezőben, illetve a Nokia N9-ét még bevállalnám.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#30) gzbotii válasza Blyan (#29) üzenetére


gzbotii
veterán

en is gondolkodok egy 3GS-en [4-es mar nem jon be] de vlh nincs kedvem stevet tomni :D
meg talan egy nokia x7 is de szerintem csak proba erejeig.

de tenyleg, minden tiszteletem a WP7-nek :R
nagyon korrekt, dizajsnos es megis minimalista [ az en latoszogembol]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#31) Blyan válasza gzbotii (#30) üzenetére


Blyan
félisten

Sosem értettem ezeket az sztivit tömni ellenérzéseket, a csávó milliárdos céget visz, és ezen nem csorbít semmit, hogy nem veszitek meg amit kínál, cserébe aki elvből ugorja át az iPhone-t, pedig érdekelné, az magával cseszik ki. Szerintem.

A WP7 nagyon bejött nekem, a rendszer szempontjából viszont kritikusan fontos időszak elé nézünk, a Mango és a hozzá gyártott készülékek sikere eldöntheti a platform sorsát (és akár a legfelső csúcsra is repítheti).
Nagyon kíváncsi vagyok, bár előre látnék 1-2 évet. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#32) gzbotii válasza Blyan (#31) üzenetére


gzbotii
veterán

en is igy vagyok, de szeritne azert te is tudod, az apple elege trolkodik [pl HTC, SAMSUNG- bar veluk jogosan is] es azert igy elmegy toluk az ember kedve.
levedtek az erintokijelzot es mar csak ido kerdese mikor sarcoljak meg a fel vilagot... :(((
ezert zavar ez az egesz apple dolog. es tudom , h magamal b@szok ki, de egyelore wp7 aztan lehet majd probabol hosszab-rovidebb idore beszokik egy olyan is

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#33) Blyan válasza gzbotii (#32) üzenetére


Blyan
félisten

Azok a szabadalmak, amiket foggal körömmel védenének, csak az USA-ra vonatkozik, azon a piacon kukacoskodnak, még több lét akarnak bezsebelni, ez a szép amerikai állom (amit most minősítettek vissza :((( ).
Jók az Apple termékek, az ideológiát viszont sem benyalni nem kell, sem gyártani hozzá. Fogyóeszköz, megveszi az ember vagy sem, ennyi.

Én venném, simán, szarok rá, hogy kivel trollkodnak, de az itthon feltornászott ára számomra drága, és nem feltétlenül azért, mert nem tudnám megfizetni.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#34) gzbotii válasza Blyan (#33) üzenetére


gzbotii
veterán

az biztos, h a telok aranak kb felebol, de max 75% kijion minden koltseg, a tobbit megfizted, mert nedk az kell.

es ez az a pont, ahol ratesz a HTC is de aztan az apple... es divatosan mondva a hype..fizes erte paraszt :DDD [nem rad celoztam, ugy altalaba mondom:P]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#35) burgatshow


burgatshow
veterán

Esetleg valaki meg tudná mondani, hogy mi a szám előadója és címe ami a mango debut video alatt van?

Köszi előre is!

(#36) Blyan válasza burgatshow (#35) üzenetére


Blyan
félisten

Kids of 88 - Ribbons of Light

Jól vizsgázott a Bing Music search. :D Powered by WP7 Mango :D

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#37) burgatshow válasza Blyan (#36) üzenetére


burgatshow
veterán

:R

(#38) doncortio válasza RaveForce (#22) üzenetére


doncortio
senior tag

mondj egy helyet ahol kiskorúaknak adnak előfizut :DDD

WP7-re van olyan TrackID alkalmazás mint droidra a Shazam? Utóbbitól el voltam ájulva, hogy belehallgatott egy pár másodpercet (asszem 5) Bruce Dickinson - Treats of the Dragon gitárszólójába és egyből kidobta a számot :Y

[ Szerkesztve ]

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#39) Inarus válasza doncortio (#38) üzenetére


Inarus
addikt

A Shazam WP7-re is elérhető / letölthető, a Mango-ban meg beépítve kapsz ilyet a kereső funkciók közé.

(#40) doncortio válasza Inarus (#39) üzenetére


doncortio
senior tag

óóó akkor tuti váltani fogok :DDD

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#41) RaveForce válasza Inarus (#39) üzenetére


RaveForce
veterán

várjmár, ez hol is van pontosan? én mangon is shazamolok

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#42) doncortio válasza RaveForce (#41) üzenetére


doncortio
senior tag

Lehet bétában még nincs beépítve, meg gondolom nem tudtad beszerezni az RTMet :K

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#43) Inarus válasza RaveForce (#41) üzenetére


Inarus
addikt

Ne állítsd magyarra a régiót és a kereső gombja nem a nyamvadt bing weblapot hozza be! :))
A rendes kereső app rendelkezik a hagyományos keresés mellett rendelkezik qr és microsoft tag olvasóval, helykeresővel (poik közt keresne, ha ismerné kishazánkat), zeneazonosítóval (bár tudását nem nagyon teszteltem még - de valaki már ph-n írta, hogy elég faxa), valamint hang alapú kereséssel is.

(#44) Blyan válasza Inarus (#43) üzenetére


Blyan
félisten

A zenekereső az tuti dolog, van olyan jó, mint a Shazam.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#45) RaveForce válasza Inarus (#43) üzenetére


RaveForce
veterán

hm, magic :DDD viszont nem a régiobeállitásban van a trükk hnem a "browser & search language" menüpontban

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.