Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) betonfelhő


betonfelhő
tag

AI magyarul M.I.

(#2) Zsom!


Zsom!
tag

Csak nekem ilyen zavaros?

(#3) attiati


attiati
veterán

Biztos jó lehet hálózaton is nyomulni, de az igazi játékélményt akkor adta, mikor egymás mellett ültünk tesómmal, és láttuk, hogy a másik kifut az időből, és hogy kapkod. ;]
Vagy mikor örült a fejének, hogy valami megalázó módon fog kiütni a pályáról (mondjuk egy lökéssel :D), én meg már előre láttam, hogy mellé fog menni :D ;] (persze fordítva is :B )
Aztán jól egymás képébe röhögtünk :)
Szerintem ez az élmény pótolhatatlan. (mert maga a játék annyira nem lebilincselő)

[ Szerkesztve ]

(#4) ollie válasza Zsom! (#2) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

igen

***

(#5) Ice!? válasza Zsom! (#2) üzenetére


Ice!?
őstag

ctrl+f5?

(#6) Zsom! válasza ollie (#4) üzenetére


Zsom!
tag

Töröltem a böngészési adatokat(vagy 10 percig dolgozott a gép :DDD ), mindjárt jobb lett. :B:B

[ Szerkesztve ]

(#7) wikings2 válasza attiati (#3) üzenetére


wikings2
őstag

Oltári végre 2d verzíó ^^
Én is régen toltam haverokkal emléxek 4 en toltuk azt mindig a nappaliba kellett üvöltözni hogy ki jön és néha skippeltük egymást xD :D
Oltári játék és nagyon jó hogy kijön egy új verzsön.

"Húzd ki a szent biztosítószeget, majd azután számlálj el háromig! Se többet, se kevesebbet!"
GYALOG GALOPP POWA

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#8) phanzetomox


phanzetomox
őstag

király :D
emlékszem annó mennyit nyomtuk... micsoda röhögés volt mikor 2-2fős csapatokba mentünk és néha a saját kukacainkat lőttük el egy banánnal vagy hallelujával :D
ez sztem az alapjáték kategória mindenki számára :K
(ahogy elnézem a fórumot mindenkihez fűződik valami hasonló élmény a worms-el kapcsolatban )

(#9) Necroman_Mk2 válasza betonfelhő (#1) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

Tudom :) OFF Régen én az AI-t mindig al-nek olvastam: Al, mint Bundy :DDD

(#7) wikings2 Kihagyhatatlan ziccer ennél a játéknál ;)

[ Szerkesztve ]

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#10) Sn00k


Sn00k
veterán

áhhh yeehhh a jó öreg worms, de jó is volt ez régen...:P

3njoy the Lif3

(#11) Televan74


Televan74
nagyúr

Én a demót szedtem le steam -ről. Még mindig milyen jól el lehet szórakozni a játékkal.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#14) bpx


bpx
őstag

akinek a Worms annyit jelent, hogy néha összeül haverokkal ökörködni kicsit, neadjisten még single-be is szokott játszani, annak tetszeni fog a játék, ezzel a résszel nincs gond

és akkor most jöjjön a fekete leves:
aki viszont "veterán" online multis, az sikítva fog visszarohanni a WA/WWP-hez a mindenféle butítások miatt
továbbá a multiplayer lobby része egy bughalmaz, kb. mintha még mindig beta státuszban lenne a játék
én a steam szerint 6 órát töltöttem a játékban, de utána inkább töröltem is
ennyire még nem bántam soha, hogy megvettem egy játékot

(#15) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Végigvittem a campaign-t, voltak benne idegesítő részek, de összességében nagyon tetszett. Egyre nehezebbek voltak, a végén már ketten voltatok vagy 15 ellen. :) Simán gép ellen játszani nem egy nagy kaland, hamar meg lehet unni, multit nem próbáltam, biztos jó lehet. Érdemes kipróbálni.

(#16) Necroman_Mk2 válasza bpx (#14) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

Finom utalni is akartam, hogy ez a Worms csak egy szimplán jó játék, DE nem annyira hangulatos, mint az Armageddon és a World Party, köszönhetően a konzolos beütéseknek és egyszerűsítéseknek.

(#15) Jhonny06 A 24-es köteles pályát hányadik próbálkozásra tudtad megcsinálni?

(#17) reset Alapkiosztáson az Y-nal tudod megtenni.

[ Módosította: #65675776 ]

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#17) reset


reset
senior tag

A légicsapás irányíthatóságának hiánya a PC-n kissé fájdalmasan érintett...Főleg a napalmos gránátoknál lenne fontos a szél irányától és erősségétől is nagyban függő optimális becsapódási szög állíthatósága :U

(#18) RepeatSector


RepeatSector
senior tag

Ki próbáltam tesóm gépén a feeling nem jött át annyira de nagyon jó game lett

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#19) keIdor


keIdor
titán

Szerintem jó játék lett, bár nem egy Armageddon, vagy WP, mert egyedi pályák nincsenek is. Se cars, se horny, pedig ezeket hogy imádtam. Volt egy havas is az is marha jó volt.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#20) DBob


DBob
őstag

Számomra oltári nagy csalódás a játék. :(

(#22) wolfman


wolfman
veterán

Kipróbáltam, de sajnos nem tetszik. HDTVn játszom és túl nagyon az ikonok, meg a szövegek, szinte már idegesítően hátra kell dőljek, mert nagy felbontáson nem lesz kissebb hanem még tán nagyobb is. Nade ez egy dolog, de hogy összesen csak 4 kukac lehet, az már elszomorító, na ekkor töröltem le. Sajnos a multiplayer 2 ember egymás mellett ül részét se találtam, és talán ez még nagyobb hiányosság mint az előbb is húzás!

Ha adnak ki javítást vagy modot akkor javíthatnak, de így kifejezetten sz.r!

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#23) Jhonny06 válasza Necroman_Mk2 (#16) üzenetére


Jhonny06
veterán

Sokat szenvedtem vele, pontosan nem emlékszem, mert az első pár próbálkozás után annyira felbaszta az agyamat, hogy kiléptem. Aztán másodjára szintén nagyon felhúzott, de az utolsó pillanatban sikerült szó szerint berepülni a célba, szerintem volt vagy minimum 15-20 próbálkozás, de inkább több. A kötelestől kezdve szinten minden pályával szenvedtem, voltak nagyon szopatós részek.

[ Szerkesztve ]

(#24) mad1 válasza keIdor (#19) üzenetére


mad1
veterán

A shopban lehet venni par armageddon palyat...Szerencsere a kis kedvenc windmill belekerult ebbe is.

Ne szemetelj ! = Steam

(#25) 3.Aragorn válasza wolfman (#22) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Simán van hotseat!

Multiplayer/lokal match...

Nem minden vándorút céltalan...

(#27) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Én elég nagyot csalódtam ebben. Jó volt ökörködni egy kicsit, de pl a kötél az gyak hasznélhatatlan, ha az ember a régihez volt szokva. Jó néhány dolog nem működik, ami ott alapnak számított egy kemény ellenféllel szemben.

Egy délután elment a kampánnyal, de ennyi.

A megvásárolható cuccok meg... Miután összeraktam a kompániát, a sírkövekre/bázisokra, stb nem is volt szükség. Az 5 + pálya meg a fegyverek és kész. A többi csak sallang...

És hol a SzuperBanán bomba meg a többi finomság...

Szóval a szumma...

Elvették az irányításból, a fegyverekből, a pályákból, cserébe pedig kaptunk bőrszínt, sisakot, ünneplést, meg bázist...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#28) DeltaPower válasza TESCO-Zsömle (#27) üzenetére


DeltaPower
őstag

egyetértek. és még a fegyversebzéseket sem lehet variálni... pl clusterbomb is nevetségesen kicsit üt a régebbiekhez képest

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#29) #65675776


#65675776
törölt tag

A warez dolgokat mellőzzük! 3.Aragorn figyelmeztetésben részesült.

(#30) tjb007


tjb007
nagyúr

Én inkább maradok a teljesen ingyenes Hedgewars -nál, igaz nem kukacok vannak benne de ugyanolyan jól el lehet vele szórakozni mint a Worms -el.

(#31) RootRulez


RootRulez
félisten

Játszogattam kicsit a gép ellen, de akkor lesz igazi, ha haverokkal működünk, mint régen... :)

═════════════════════════════════════════

(#32) MaciG válasza attiati (#3) üzenetére


MaciG
addikt

Ez egy életérzés amit leírtál, én is imádom, ettől szép ez a játék. :))

BANZAII

(#33) Gude


Gude
senior tag

Sajnos elakadtam a 24-es pályán. :W :W

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#34) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Ez egy az egyben World Partynak tűnik, picit feltupírozott grafikával. Nekem még mindig az az etalon...

(#35) reset válasza Necroman_Mk2 (#16) üzenetére


reset
senior tag

Oksa...már próbálom is :R

(#36) ollie válasza tjb007 (#30) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Wormux-ról se feledkezzünk meg.

***

(#37) xKacsax


xKacsax
aktív tag

Ez egy nagyon jó játék lett végeredményében szerintem, csak lehetne benne több pálya meg fegyver. A singleplayer pályák elég unalmasak a multi az viszont nagyon feelinges. Nem egy hosszútávú játék, de unaloműzőnek remekül megfelel.

Verba volant, scripta manent.

(#38) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Két dolog van, amiért megvenném:
1. Régi verziók kompatibilitása nem tökéletes az újabb oprendszerekkel.
2. Az általam ismert eddigi netes multi rengeteg sebből vérzett, ezeket a Steam valószínűleg orvosolja.

Mint látszik, ezek sem a Worms Reloaded érdemei, hanem inkább a régiek szégyenei, amik végre valószínűleg ki lettek javítva.

Félreértés ne essék, rengeteget játszottam a Worms 1-2 és Armageddon játékokkal, és rendkívül élveztem.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#39) #65675776 válasza WonderCSabo (#34) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nekem éppenséggel az Armageddon-ban megvalósított fegyverválasztó menü jobban bejött. Ez a túlméretezett teljes képernyős micsoda nem adja.

(#40) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Ez nagyon jó játék volt régen is és most is. :K Kifogom próbálni egészen biztosan. :R

(#41) Necroman_Mk2 válasza ollie (#36) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

Egyszer kipróbáltam: jó az alapötlet (alkalmazás ikonok harca), de a megvalósítás túlságosan amatőr és erőltetett, ezért felejtős volt.

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#42) Timbu válasza reset (#17) üzenetére


Timbu
tag

Az 'Y'-nal irányítható :D

Egyébként nekem a sok rajzolt pálya hiányzott. A régiben a küldetések is mind egyedi, nem generált pályán voltak.

(#43) reset válasza Timbu (#42) üzenetére


reset
senior tag

Köszi - már megvan... :) A 21-es pályát nem bírom leküzdeni...

[ Szerkesztve ]

(#44) ftc válasza reset (#43) üzenetére


ftc
nagyúr

Az utolsó volt a legjobb:D

az könnyű csak tanítsd meg irányítania bárányt ennyi..

Én most singleben a warzone-t nyomom...

(#45) reset válasza ftc (#44) üzenetére


reset
senior tag

Tudom irányítani a rakétabárányt - de lehet, hogy a taktika nem jó. Az ellenséges kukac feneke alatti boxban lévő gránátoknak szoktam irányítani. Max 25 pont életerőt von le és még a földnyelvet sem töri át...Gondolom a 2 létra a földnyelvre való feljutáshoz kell :U Ha a létrák hosszát lehetne növelni (mint a régi játékban lehetett) akkor egyszerűbb lenne a dolog...

(#46) ftc válasza reset (#45) üzenetére


ftc
nagyúr

Rossz elgondolás:D látod a másik felén a mágnest?:D meg a bombát? oda robbantsál...nekem a 2 db épitőkocka se kelett

(#47) reset válasza ftc (#46) üzenetére


reset
senior tag

Igen...közben rájöttem. A 2 létra és a ketrecbe zárt mágnesek, csak kamu ...Nagy nehezen összejött / nehéz volt egyenes röppályára állítani azt a girhes bárányt :R

(#48) zetecR


zetecR
addikt

Sziasztok,

béna kérdés, de mit és hogyan kell beállítani ahhoz, hogy hálózaton multiplayert lehessen játszani?

(#49) Necroman_Mk2 válasza zetecR (#48) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

A Steamhez alapjában véve kell net, tehát nem értem a kérdést...

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.