Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) batai15


batai15
félisten

Elég vicces a mobilaréna stábjától hogy a wp 8.1 frissítésbe az nfc-t emelik ki holott, sokkal több dolgot hoz a rendszer.

(#2) gyurkikrisz válasza batai15 (#1) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

+920

Én is épp ezen gondolkoztam, a múltkori cikkben se hoztak le semmi érdemit.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#3) jacis válasza gyurkikrisz (#2) üzenetére


jacis
nagyúr

Amúgy ez nekem s fura, mert közben meg a tesztekben jó véleményekkel vannak a wp-s telókról illetve a rendszerről is.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#4) gyurkikrisz válasza jacis (#3) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Meg van egy bizonyos fáziskésésük is, 1-2 nap kb. Bár ezért olvasok inkább WMPowerusert és WPCentralt....

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#5) batai15 válasza gyurkikrisz (#4) üzenetére


batai15
félisten

Na meg a teszteket is inkább máshol olvasom. :B :B

(#6) kmate13


kmate13
csendes tag

Valóban vicces :DD WP8.1-ről az utóbbi hétben több oldalnyi új infó derült ki (akkor is ha csak címszavakban nézzük!), gyakorlatilag teljesen kipofozták a rendszert, abszolút kinőtte magát a riválisok mellé, sőt!
Már jónéhány országban jobban fogy mint a szifon, ezután meg főleg meg fog ugrani a részesedése :)

(#7) batai15 válasza kmate13 (#6) üzenetére


batai15
félisten

Várjál, mert a wp fikézók majd cáfolják a dolgot. ;)

(#8) kbyte1024 válasza batai15 (#7) üzenetére


kbyte1024
addikt

Csak semmi fikázás:) jó lesz ez a wp 8.1 frissítés:)

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#9) batai15 válasza kbyte1024 (#8) üzenetére


batai15
félisten

majd lesz ne aggódj:D

(#11) StanDoFF válasza kmate13 (#6) üzenetére


StanDoFF
tag

Azt azért nem mondanám nagy előnynek, hogy jobban fogy! Jó, hogy jobban fogy, mivel wp-s akármi kapható 30-40 ezerért, viszont szifont nem kapsz 200 ezer alatt újat!
Kár volt ilyen rossz példát felhozni szerintem... :)

(#12) gyurkikrisz válasza StanDoFF (#11) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

De jobban fogy. Csak magyarorszagon luxuscikk az alma.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#13) BobTail válasza batai15 (#1) üzenetére


BobTail
őstag

+1 :(

(#15) ddaydome válasza gyurkikrisz (#12) üzenetére


ddaydome
senior tag

Persze, csak itthon luxus, máshol alap telefon, sőt néptelefon!:) Mindenhol zsebből kifizetik!:) Azt se felejtsük el, hogy a luxus, legjobbnak mondott telefonra, csak 1 év garancia jár, de egy neve sincs hangce 1 ft-os kínai csodára is kettő év van!:)

[ Szerkesztve ]

"Ha meg kell b...ódni, akkor meg kell b...ódni......."

(#16) moleculez


moleculez
veterán

Több mint fél éve van meg a telom, de még sosem használtam NFC-t. Soha. (egész pontosan azt sem tudom nit lehet küldeni, és hogyan)
de orulok, ha ezis jobbb lesz.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#17) halkow válasza moleculez (#16) üzenetére


halkow
őstag

nekem meg alapból nincs benne de nem is híányzik

Alcatel onetouch idol2s the king

(#18) T_Stark válasza moleculez (#16) üzenetére


T_Stark
őstag

Én sem használtam még, de egye fene, legyen jobb na :D

Amúgy tényleg durva mennyi újdonságot hoz a WP8.1, de nekem egy dolog azért szemet szúrt, állítólag kigyomlálják belőle a Facebook integrációt. Én ennek nagyon nem örülnék, mindig használom, és nagyon kényelmes.

Remélem téves volt ez a hír.

[ Szerkesztve ]

(#19) kispecek válasza ddaydome (#15) üzenetére


kispecek
aktív tag

de egy neve sincs hangce 1 ft-os kínai csodára is kettő év van!:)

Kell is oda a két év.... ;]

De ne csak OffTroll legyek, a második legszimpatikusabb OS a WP :K

Napi egy alma - az orvost távol tartja.

(#20) kmate13 válasza T_Stark (#18) üzenetére


kmate13
csendes tag

nem kigyomlálják, csak kicsit máshogy lesz, valami facebook blu, vagy mi, várjunk még vele ;)

(#21) Napfénysüti válasza moleculez (#16) üzenetére

Egyelőre én is így vagyok bár a mobiltárcás NFC-s dologra jelentkeztem volna csak lekéstem róla.

Més que un club!

(#22) nicu71


nicu71
addikt

na tényleg..egy oldal hosszú a lista a wp 8.1 ujdonságairól,erre pont a talán az egyik legkevésbé érdekeset emelik ki :U
Viszont,mire eljön a tényleges bejelentés,meg a frissités kiadása stb,addigra lehet mindennap jól kielemeznek egy bekezdést a listáról... ;]

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#23) ricsip válasza #40993792 (#14) üzenetére


ricsip
addikt

Ne aggódj, hivatalosan kb. augusztusra jön meg. Ahogy eddig is látható volt a sebesség.

-

(#24) GeneralCube


GeneralCube
tag

hogy hogy augusztus?nem áprilisban jön a 8.1? :Y

(#25) nicu71 válasza GeneralCube (#24) üzenetére


nicu71
addikt

akkor lesz a bejelentés.Mire levezénylik az apdétet+plusz hozzávesszük a szolgáltatók töketlenkedéseit/élen a páratlan Tmobillal/ jön ki az augusztusi dátum,hacsak nem történik valami kisebbfajta csoda/nem valószínű :(

[ Szerkesztve ]

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#26) Oppenheimer válasza nicu71 (#25) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Developer Preview programmal bárki letöltheti a bejelentés utan azonnal. Kb 2 perc megcsinálni, hogy te is a program résztvevője lehess.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#27) Drone86


Drone86
tag

Engem pl ez a feature is érdekel, szeretnék végre ezzel fizetni, elvileg majd hozzá lehet csatolni a bankkártyát.. Bár nem tudom jár ez vmiféle kényelmi dijjal a microsoft felől, vagy hogy is fog ez működni..

Mobilfizetés teszt engem is érdekelt volna, de volt egy lista hogy milyen telefonokkal lehetett rá jelentkezni, és sajnos mind droidos volt... :(

(#28) chipesz válasza batai15 (#1) üzenetére


chipesz
őstag

Nekem is pont ez jutott eszembe. Pedig ebből lehetett volna csemegézni.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#30) ricsip válasza #40993792 (#29) üzenetére


ricsip
addikt

Ez a hozzáállás akkor volna helytálló, ha egy zsebszámológép bonyolultságú mobiltelefont (=kvarcjátékot) vennél, mint egyszeri - informatika ellen beoltott - egységsugarú felhasználó. Valamint erre a szükséges rosszra költöttél volna kb. 15-20.000 HUF-t, tehát nem célod folyton nyomkodni egész nap, hanem muszáj venni hogy az unokádat fel tudd hívni napközben.

Onnantól kezdve, hogy -elvileg- aktuális csúcstechnológiát vettél, relatíve drágán, és elvárod hogy ez a cucc tényleg a 2013/2014-es év technikai színvonalát képviselje (összehasonlítási alap a konkurrencia Apple és Google termékei), elvileg a reklámok ezt sugallják, sehol nem mondták, hogy "we deliver obsolete shit", teljesen érthető hogy évente 2 apró foltozgatásnál többet vársz el a pénzedért. Nem egyformák az igényeink, de az MS szerint azok kellenének hogy legyenek.

[ Szerkesztve ]

-

(#31) nicu71 válasza Oppenheimer (#26) üzenetére


nicu71
addikt

köszönöm,én feltalálom magam,mint régi wp-s,már a kábelhuzogatásban is élen jártam :D
Már gdr3at is elsők között tettem fel a developer progival. ;)

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#32) Oppenheimer válasza nicu71 (#31) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Ne haragudj, nem is néztem kinek válaszolok.:D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#33) DeusHun


DeusHun
őstag

Ez vajh azt is jelenti, hogy az NFC-tagen beállított értéket egyből végre is hajtja, vagy csak elindítja az adott alkalmazást? Pl a WiFi kikapcsolása. Csak a beállítási felületet fogja felhozni kérdés nélkül vagy ki-be is tudja majd kapcsolni? Előbbi esetben még mindig silány teljesítmény az NFC a telefonban.

Rainforest Alliance Certified signature

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.