Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) korpicschess


korpicschess
veterán

Hát... A fiatalos design-nak szerintem nem az kéne jelentenie, hogy ilyen gagyin néz ki. :N (persze csak szvsz..)

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#2) RaveForce


RaveForce
veterán

undorító müanyag doboz :((( sikerült megalkotni az első gagyi kinézetű wp7est, grat nokia :U sokkal inkább a ZTE Tania!

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#3) amanoba


amanoba
őstag

"Bár az igazsághoz hozzá tartozik, hogy a navi és a zenelejátszó a mi tesztkészülékünkön nem elérhető"

hát ez miért és hogyan? számít az, hogy milyen piacra szánták?
(mondjuk a hongkongweather és a dugalj árulkodó, de akkor is mennie kéne sztem..)

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#4) Dunbar


Dunbar
senior tag

Előlap fehérben egész szép, hátlapja béna. Tania tényleg szép lett.

(#5) Apika válasza RaveForce (#2) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Biztosan megtalálja majd a készülék a saját rajongótáborát az önfényképezős szöszik között... ;]

(#6) Liudvikas


Liudvikas
tag

hmm a ~100k körüli nyitóárral ez még mindig kevés, tárhelyben/anyaghasználatban is a pre-Mango modellekhez képest (optimus 7/omnia 7/mozart hasonló kategóriában kezdtek)
ha bekerül valamelyik szolgáltatóhoz, úgyis sikertermék lesz, elviszi a brand :W
erre sem fogok váltani op7ről :(

Tania meg a 4Gb tárhellyel (amiből kb 1.67 szabad) gyakorlatilag használhatatlan

(#7) bok92


bok92
addikt

Nagyon gagyinak néz ki. :U Ha nekik ilyen egy "fiatalos" teló, akkor valamit nagyon elnéztek...

(#8) Petii88


Petii88
tag

[link]

T-Mobilban már fent van, igaz most nincs belőle, 85 ért kártyásan, szerintem annyira nem is vészes.

S7 Edge

(#9) kutkut


kutkut
addikt

Fiatalos? Nem inkább óvodás? ;] De látom, nem csak szerintem ocsmány... :U A szögletes csempékhez meg főleg nem illik ez a "dizájn".

Meizu MX3 32GB

(#10) 33as


33as
senior tag

Nem tudom mit szidjátok a kinézetéért, a sok fiatal kezébe a gagyi Samsung mobilok aztán biztos jobban néznek ki? :F

És nem is annyira drága 85e dominóba, egy-két hónap múlva garantálom az 45-55 ezres használt árat.

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , iPad , Apple TV , Pixel 6a , Pocket 2 és Action, Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#11) Blyan


Blyan
félisten

Szerintem egyáltalán nem rossz. Lehet finnyázni a kinézeten, de a többi rendben van.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#12) Hiperwolf


Hiperwolf
tag

Kövezzetek meg, de szerintem gyönyörű készülék lett. :Y
Attól függetlenül nem veszek WP7-es telefont, most is hirdetek egyet, mert még mindig kiforratlannak érzem a rendszert.
Talán majd a Tangóval jobb lesz a helyzet.. :U

"Nem a Thinkpadről hiányzik a touchpad, hanem az összes többi laptopnak nevezett ipari hulladékról a trackpoint." by BZS

(#13) mrhitoshi válasza korpicschess (#1) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Pontosan. Szerintem sikerült a Nokia 5230 stílusát átültetni WP7-re. Szerintem nagyon rondán néz ki. :(
A ClearBlack kijelzőre viszont kíváncsi vagyok élőben.

(#8) Petii88: Nem is rossz az ára a T-nél. :C

[ Szerkesztve ]

PS4

(#14) 33as válasza Hiperwolf (#12) üzenetére


33as
senior tag

Dehogy kiforratlan! :N Tudom miről beszélek családban szifon 4s, bada, Wp7, droid

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , iPad , Apple TV , Pixel 6a , Pocket 2 és Action, Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#15) Petii88 válasza mrhitoshi (#13) üzenetére


Petii88
tag

Jaja, bár én inkább Lumia 800 at vennék, mint ezt , az jobban tetszik nekem :)

S7 Edge

(#16) kcsa válasza Blyan (#11) üzenetére


kcsa
veterán

Szerintem is egész jó...

A gombsor nem szép (ezt már máshol megdumáltuk) de ezzel együtt nekem bejön.

(se nem szöszi, se nem önképező, se nem lány, se nem túl fiatal se vagyok :D)

(#17) Vadmeggy


Vadmeggy
aktív tag

Ha nektek ez nem tetszik, akkor vegyétek az egyen Samsungokat.
Szerintem nagyon jól eltalálták a designt.
Fehérben, meg kékben különösen jól néz ki.

Ha szélesebb lenne, lehetne gyúrópad. Rajta tricepszezne egész Európa.

(#18) adrianv


adrianv
tag

Szerintem is szép. Jobb mint az erőltetett 800. :DD Vagy N9. Vagy 900 Ace.

Sorry for party rocking!!!

(#19) Abysmal


Abysmal
aktív tag

Nekem alapvetően a gombok kinézete miatt nem tetszik. A hátlap se jön be, de az még elmegy.
Bár nem szoktak tetszeni a fehér színű telefonok, de ezen az alsó képen valahogy nagyon bejövős. Ez a kép hátlap, fehér előlap, és a kék-fehér "téma" nagyon jól összhangban van, tetszik az összkép. Amúgy csak a hátlap cserélhető, vagy az előlap is?

(#20) kazie


kazie
tag

"Míg a Lumia 800 ugyanazzal a (lassan kissé unalmas) polikarbonát anyaggal és formatervvel operál"

Érdekes, hogy az Iphone esetében ez sosem hangzott el, hogy unalmas formaterv stb..., pedig ott 5ből 5 ugyanúgy néz ki, a Nokiának meg a több tucatból 3 telefonja néz ki egyformán és rögtön kapja az unalmas megjegyzést.

(#21) Ricsike93


Ricsike93
csendes tag

Akárki akármit mond, nekem tetszik!! Pont azért mert nem téglalap és nem követi az összes többi telefon unalmas iPhone alakját.... Mondjuk a csomagból én hiányolom a füllhallgatót, még megdobhatták volna vele :(( Ha minden jó szert is teszek egyre :DD Éljenek a nem tucat telefonok!

(#22) Hiperwolf válasza 33as (#14) üzenetére


Hiperwolf
tag

Én is tudom, miről beszélek. Volt már iOS-es, WP7-es, WinMo6.5-ös, Androidos készülékem és nem véletlen írom, amit írok.
A kiforratlan alatt azt értem, hogy még nem terjedt el olyan széles körökben, hogy érdemesnek találják rá fejleszteni. Rengeteg alkalmazás van, ami nem készült (még) el WP7-re és még alternatíva sincs.
Elnézést, hogy félreérthető voltam, magával a rendszerrel semmi bajom, szeretem, de kevés alkalmazást írnak rá. :U

"Nem a Thinkpadről hiányzik a touchpad, hanem az összes többi laptopnak nevezett ipari hulladékról a trackpoint." by BZS

(#23) nicu71


nicu71
addikt

valahogy én is úgy érzem,hogy nincs ezzel a formával ok a szégyenre.A készülék és a wp7 kitűnő,szerethető,és valaki emlitette hogy az alsó kategóriás Samu telefonok/galaxy ace-tól lefele/ sokkal gagyibbnak tűnnek külsőleg.

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#24) RaveForce válasza nicu71 (#23) üzenetére


RaveForce
veterán

az alsó kategóriás Samu telefonok/galaxy ace-tól lefele/ sokkal gagyibbnak tűnnek külsőleg.

mivel azok alsó kategóriások, ez is az? :U egyébként alatta van a gio és az y is az ace-nek, és mégis minőségibbek ennél, és jól is össze vannak rakva...

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#25) Blyan válasza RaveForce (#24) üzenetére


Blyan
félisten

Csak rakat szarok. :) Kár a Nokia utálatot belekeverni, ez a telefon bőven megéri az árát.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#26) RaveForce válasza Blyan (#25) üzenetére


RaveForce
veterán

kár,h nem utálom a nokiát, csak volt a kezemben 710es, a többi meg nap mint nap van a kezemben :))
btw, az n9 kékben nagyon bejött, ennyit a nokia utálatról..

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#27) catroot válasza RaveForce (#26) üzenetére


catroot
veterán

N9-et eddig élőben nem láttam, nagyon nem is tetszett, de amikor "találkoztam" vele, akkor nagyon pozitív benyomást keltett. Csak kár, hogy nem Lumia volt, hanem egy N9-es ;]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#28) RaveForce válasza catroot (#27) üzenetére


RaveForce
veterán

design-nal nincs baj, ahhoz ért az apple ;] én a müanyag ház miatt aggódtam, eléggé mániám a fém, de az az első megoldás eddig, ami felér nálam a fémmel

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#29) burgatshow válasza Hiperwolf (#12) üzenetére


burgatshow
veterán

Függetlenül attól, hogy WP7 tulajdonos vagyok, komolyan kérdezem, hogy szerinted miért kiforratlan?

(#30) Ricsike93


Ricsike93
csendes tag

Mondjk ez az 1300 mAh kapacítású akkumlátor szerintem elég csekély... :((

(#31) Hiperwolf válasza burgatshow (#29) üzenetére


Hiperwolf
tag

A 22. hozzászólásomban kifejtettem.

"Nem a Thinkpadről hiányzik a touchpad, hanem az összes többi laptopnak nevezett ipari hulladékról a trackpoint." by BZS

(#32) Peterson_


Peterson_
addikt

Szerintem abszolút nem rossz.
A külseje is emészthető, ha formatervezési díjat nem is nyer.
Azért maradnék a feketénél.
A belső értékek viszont simán jók...ideje, hogy lábadozzon a Nokia.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#33) Peterson_ válasza Blyan (#25) üzenetére


Peterson_
addikt

+1:)

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#34) Blyan válasza burgatshow (#29) üzenetére


Blyan
félisten

Szar az egész, nincs MT, BT FT és különben is kevés az applikáció, meg csempés is. ;]

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#35) nicu71 válasza RaveForce (#24) üzenetére


nicu71
addikt

.Vannak minőségi samu telefonok/Wawe-k,Omnia7,SGS II/de pl az Ace,meg a Mini meg társai kifejezetten nem tetszenek,nem szépek.Ez meg tetszik,és kész.csak ennyit akartam mondani.A Lumia 710,finomítsunk...igazából nem alsó kategória,révén 2. generációs mangós készülék,de mégsem egy lumia 800 na érted.. :)

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.