Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) mephi666 válasza whiz (#4) üzenetére


mephi666
nagyúr

amúgy megfordultam 10év alatt az összes hazai szolgáltatónál... most a pannonnál vagyok már vagy 3éve... meg vagyok velük elégedve... kb 2006 ősszel kötöttem náluk előfizetést (samu x160-at vettem... jókis telefon volt... még mindig működik, csak asszony használja... családi csomagban ingyen beszélünk rajta) aztán 2008 elején vettem egy új készüléket... samsung volt az is, nem tudom már melyik típus... valami b-"akárhányas", nagyon gagyi műanyag csúszkás szörnyűség volt... pontosan nem ugrik be a típusszám... de nem is baj... na, ősszel járt le a 2éves szerződés, aztán koratavasszal beújítottam egy l700-at... asszem 9900-ért volt kiírva... bónuszprogram miatt adtak kemény 500huf kedvezményt, de egy 3600as kártyát is kaptam ajándékba a telóhoz :) a kártyát a régi "készülékkel" meg elpasszoltam egy 5ezresért :B 4500ból lett egy l700am végülis... nem egy über-hightech teló, de olyanra nem is vágytam soha... mellesleg mivel mindkét szerződés az én nevemen van, asszony is kapja rendesen az én névnapi sms-eimet :DD

szolgáltatókat tekintve én a pannonnal mindenesetre meg vagyok elégedve...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.