Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thunderzolee

Az igen!
Jófej szüleid lehetnek.

Ilyet is ritkán hallok lánytól.
Házimozi szülinapra. És nem is akármilyen.
Neked gyakran szokták mondani, h "Jótett helyébe jót várj!", ugye?
Mert ilyen szépet és jót nem mindenki kap.

Csak aztán majd ne nézz egyedül éjszaka sötétben horrort, félelmetes (is) tud lenni az 5.1-es hang, nem csak lenyűgöző. ;)

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#2) VoDaFoNe válasza Thunderzolee (#1) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

Köszönöm :)
Amúgy mondtam apunak: na ezzel lenne morbid Doom 3-ni :D

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#3) Crystalheart válasza VoDaFoNe (#2) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ja, lehet hogy egy ilyennel már megrebbenne a szemöldököm, mikor betör a mutáns bulldog... :DDD

Amúgy DEJÓNEKED, ááá :D
(Bár ha jól emlékszem, a 15. szülinapomat talán még ünnepeltük, meg ajándékot is kaptam... :U)

[ Szerkesztve ]

(#4) zsid


zsid
senior tag

Én is 15 akarrooooookkk lenni :DDD .

<tRucKdriFteR>

(#5) Wolverine


Wolverine
félisten

Egy másik fórumról idéznék egy aláírást: "Mondtam már, hogy milliomoscsemeték ne kommentáljanak?" :U
(bocs Voda... ez most kikívánkozott nagyon)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#6) cizoe válasza VoDaFoNe (#2) üzenetére


cizoe
őstag

rossz helyre ment :O

[ Szerkesztve ]

(#7) btotyi válasza Wolverine (#5) üzenetére


btotyi
tag

Ha neked egy 36e Ft-os berendezés csak milliomosok által megvásárolható :( (Az aláírásokat nézegetve egyes fórumozók gépében a videókártya ennek a többszörösébe kerül)

(#8) Tüzi válasza btotyi (#7) üzenetére

Ha meglenne még a GeF2 GTS-em, amit ilyen árban vásároltam anno :))

Használd egészséggel, csak a szomszédokra légy tekintettel :U

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#9) Wolverine válasza btotyi (#7) üzenetére


Wolverine
félisten

Nekem perpill. annak számít sajnos...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#10) btotyi válasza Wolverine (#9) üzenetére


btotyi
tag

Azt nagyon sajnálom, de hidd el én is megdolgoztam azért a pénzért, hogy a lányomnak megvehessem

(#11) btotyi válasza Tüzi (#8) üzenetére


btotyi
tag

Köszi, de nem az enyém hanem Vodáé. A szomszédok messze vannak, ez kertváros.

(#12) rarri


rarri
senior tag

Örülök, hogy ilyen klassz ajándékot kaptál, legyen benne minél több örömöd ! Gratulálok! Te nagylány ! :-)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#13) Crystalheart válasza btotyi (#7) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Szerintem - monitor nélkül ugyan, de - az én gépem (mi gépünk) összesen ér annyit :DDD Igaz, azért, mert jó régi.

Kicsit off, de mi elég sok ilyen árkategóriás dolgot vásárolunk, mégis hótcsóringerek vagyunk. Ugyanis azok a dolgok többnyire azért ilyen drágák, mert az önellátáshoz szükségeltetnek.

Egyébként szerintem Wolverine főleg úgy értette, hogy mindezt kislánynak, szülinapra szerinte kicsit sok. :) Nekem mondjuk nincs vele semmi bajom, én most épp 300K-s laptopért lobbizom itthon. :DDD Hiába, ezek a műszaki cikkek... Ha valaki megteheti, miért ne? :U

(Nálunk a szomszédok 20 méterre vannak - faluszéle -, így is pampognak, ha Warcraft trailert nézek. Jó szomszédaitok vannak :) )

(#14) btotyi válasza Crystalheart (#13) üzenetére


btotyi
tag

[OFF]Lehet, hogy azért zavarja mert házimozi, mondjuk ha egy középkategóriás mobil lenne fel sem tűnne. De mindettől függetlenül egyáltalán nem milliomoscsemete, Igazából semmilyen más berendezése, kivéve a mobilját nem volt eddig. Ez rádió, mp3, cd és divx-es dvd lejátszó is.

Én ennyi idős koromban kaptam apámtól egy Tesla B700 szalagos magnót kemény 3300 Ft-ért.Akkor egy jó fizetés ~ 5000 Ft volt.
[/OFF]

[ Szerkesztve ]

(#15) FPéter válasza btotyi (#14) üzenetére


FPéter
aktív tag

A magyar ember értékrendje tényleg úgy működik, hogy ha valami olyasmire van pénzed ami nem feltétlenül szükséges közvetlenül az életben maradáshoz, akkor ügyeskedő-újgazdag-milliomos senkiházi vagy. Ilyen minőségedben pedig egy Fórumon, mint a PH! nincs is keresnivalód, mert a 36 ezer forintos Luxus Házimozi megemlítése megzavarhatja a Tesco Klasszikus Narancslén élők nyugalmát.

[ Szerkesztve ]

(#16) burgatshow válasza FPéter (#15) üzenetére


burgatshow
veterán

De ezért meg ne az legyen már a hibás, aki lehúzza a napi 8 órát, tisztességesen fizeti az adóját és mellette még egy négy fős családot tart el.

Persze, szájat tépni jó hogy "milliomos csemete" meg a többi, de ha munka van az már büdös.

Bocsi, nem cseszegetésnek szánom, csak én így látom a dolgot.

Ha pedig azt nézem, akkor a húgomnak tényleg nem maradt semmi, miután én bejöttem Pestre. Lenyúltam a TV-ét, az erősítőt, a DVD lejátszót meg mindent, úgy hogy se nekem nem lehet egy szavam (amiért húgom ezeket elnézte és kibírta), sem pedig a húgomnak hiszen már csak a TV hiányzik (egyenlőre).

(#17) twollah


twollah
nagyúr

hazajarni ---> haza jarni
bennt ---> bent
kissebb-nagyobb ---> kisebb nagyobb

Mitol nagyon aranyos egy hazimozi?

(#18) twollah válasza burgatshow (#16) üzenetére


twollah
nagyúr

Ha a hugod szerint dolgozol akkor miert "nyultad le" a cuccait?

(#19) btotyi válasza twollah (#17) üzenetére


btotyi
tag

Mert olyan cukkancs :)

(#20) btotyi válasza twollah (#18) üzenetére


btotyi
tag

Nemcsak a húga szerint dolgozik. Üttörő becsszóra én is láttam :) . Nem nyúlta le, igazából közös volt.

[ Szerkesztve ]

(#21) btotyi válasza twollah (#18) üzenetére


btotyi
tag

Uhh, nem kellett volna ennyit inni. Minden pingvinből kettőt látok

[ Szerkesztve ]

(#22) Dr. Romano válasza twollah (#17) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Egy házimozi is lehet aranyos ha mondjuk Hello Kitty "dizájban" jön ki valamelyik elvetemült országban... De ahogy látom ez nem ilyen, tehát ezt én sem értem...

btotyi #19
Jaj... légyszi az ilyen gejl, undorító, hulladék szavakat inkább ne :D

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#23) tbs válasza burgatshow (#16) üzenetére


tbs
addikt

Nnnnnna, mégegy milliomoscsemete... ;]

Lakás hogy áll? Valahol lemaradtam. Festésnél, tán..? :F

Hajrá Vodi! Milliomoscsemetének is jár ám fagyi..! :)

BTotyi: Most elbizonytalanodtam, hogy ezeket a szavakat tőled tanulják, vagy rád ragad... :F :))

[ Szerkesztve ]

(#24) btotyi válasza tbs (#23) üzenetére


btotyi
tag

Voda találmánya :D

(#25) tbs válasza btotyi (#24) üzenetére


tbs
addikt

Szerecsenmosdatás ez, érzem... :DDD

(#26) burgatshow válasza btotyi (#19) üzenetére


burgatshow
veterán

Húú, látom komoly problémáid vannak a szóhasználattal. :)

By the way, akkor is meg érdemelte.

(#27) Đ@n!


Đ@n!
tag

Nah megint éjjel van és írom a HSZ-eket... De mélységsene idegesít ez a milliomoscsemete dolog mert nekem is mindenki azt mondja mikro rendes gépem van "igen gazdagéknál úgy megy..." igenám de "gazdagék" nem b*sszák el a lóvét apró kis szarságokra[1 példa cod2-őztem mindenki sírt h nicsnen fps meg h mittomén volt egy 88GTS640-em amire 2 azaz 2 évig gyüjötöttem és ugye azért avval már megvolt a fix250 oszt társam meg h fú gazdagéknál mien jól megy meg mittomén amikor nekem volt hozzá egy 800DPi-s szar egerem megy 500FT-s IBM német billem neki meg ien logitech meg oan monitor meg oan füles és melelte volt 30fps-e és nem tudott nyomulni miatta-.-] és ha csak havi 10ezert tesz félre az illető akkor is képes rá, hogymegvegyen egy ilyen a lányának. Aki meg ezt másképp gondolja az meg irigykedik mert tellet neki egy 10ezres sz*r házimozira (igaz mögötte ott plazma tévé de azé nyomassa h mien szar sorsa van).
Voda használd egészségel a cuccot és boldog szülinapot :) :C Nem midnennap 15 éves 1 ember :)

skillZ#Oc Team

(#28) FPéter válasza burgatshow (#16) üzenetére


FPéter
aktív tag

Én teljesen ugyanazon az állásponton vagyok mint amin Te, lehet nem nekem szeretted volna írni?

Szerintem valakit a sok pénze miatt kinézni, heccelni, stb. ugyanakkora bunkóság, mint a kevés miatt. De ez már tényleg a vég kezdete, hogy 35 ezer forint miatt is ez a téma.

(#29) tbs válasza Đ@n! (#27) üzenetére


tbs
addikt

:DDD VELED pl. nem tudok egyetérteni. ;] :))

(Vodadícséretben igen. :B Bocsánat. :B )

[ Szerkesztve ]

(#30) Đ@n! válasza tbs (#29) üzenetére


Đ@n!
tag

megmondom öszintén ez az 1 dolog az anyázáson kívül ami tényleg fel tud b*szni és nekimegyek bárkinek :DDD

Legalább vmiben :DD

[ Szerkesztve ]

skillZ#Oc Team

(#31) tbs válasza Đ@n! (#30) üzenetére


tbs
addikt

:C :R :))

(#32) burgatshow válasza FPéter (#28) üzenetére


burgatshow
veterán

Touch down... :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.