Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) Drenadar válasza Dyingsoul (#2) üzenetére


Drenadar
veterán

Szerintem nem kell ahhoz tapasztalat, hogy egy új telóról elmond a véleményed :). Nem lesz olyan szakmai mint Bog, vagy Bocha leírása, de valahol elkell kezdeni. Nyomkodd pár napig, csinálj vele képeket, és nyugodtan írd le, mi tetszik mi nem tetszik? Majd páran belekötnek, adnak tanácsot, kritizálnak érdemes megfogadni mindent, és aszerint javítani, késöbbiekben aszerint eljárni :).

(#3) mephi666 :
Lehet mert pesti vagyok, de nekem nem akkora bonyodalom megszerezni semmit se :) Ha tehetem, megrendelem neten, másnapra ittvan a munkahelyemen a cucc. Csak olyan boltokból rendelek, ahol eddig csak jó tapasztalatom volt :).
pl : Beleszerettem egy házba (raidmax smilodon), és éppen akkor szinte sehol nem volt. Egy helyen mégis, felhívtam őket, nekem az kell. Kiállított darab, mondom az még jobb, ha nincs sérülése. Nem akartam egy házat megrendelni, hogy aztán hazacipeljem, ezért kocsival mennék érte... mondták, bent van az üzletben, belváros. Hümmögtem (kifejezetten utálok kocsival bemenni, parkolni és a többi), erre felajánlották, hogy átviszik a zuglói üzletükbe. Király! :) ilyen apróságoktól tudok boldog lenni, mikor tényleg azt érzem, hogy minden kis problémámat igyekeznek megoldani.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.