Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Ilyen áron? Esélytelen, vannak ennél jobbak.

(#2) erdoke


erdoke
titán

Nem egy mérnöki bravúr, az már biztos. Az akksi 40 %-a az iPad 2-ének, miközben még nehezebb is. :F
50 % fényerő és intenzív terhelés mellett ez jó, ha 3,5 órát kibír.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#3) xlife11


xlife11
senior tag

2700 MAh LOL :(

(#4) banhammer válasza KaiotEch (#1) üzenetére


banhammer
veterán

Valaki csak megveszi ha gyártják.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#5) KaiotEch válasza banhammer (#4) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Itt mindig csak velünk van a baj... 300 dollár az amcsiknak lófing.

(#6) vlevi válasza erdoke (#2) üzenetére


vlevi
nagyúr

Mennyi maradék Ipad 1 alkatrész van még a polcokon?
A kijelző mindenképpen kísértetiesen hasonló, mind méretben, mind felbontásban.

Concorde 9.7 IPS tablet is pont ekkora. Azt nem tudom, 1, vagy 2 magos proci lesz ebben? Mert a concorde-ban egymagos van, és hát, valljuk be, néha megszenved a dologgal az az 1.

"Az Android 4.0 (ICS) operációs rendszerrel együtt előtelepítve érkezik a ViewScene 3D felhasználói felület,"
Akkor miért 2.3 droid, és SPB Shell 3D van a képen? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7) tjb007


tjb007
nagyúr

A ViewSonic nagy előszeretettel alkalmazta korábban is a Rockchip RK2918 -át, szóval nagy valószínűséggel ebben is az lesz.
300 dollár (amiből már bőven veszek egy kétmagos tabletet) meg nagyon sok érte de ezt már megszokhattuk, egy olyan VS tablet nem volt még ami nem lett volna túlárazott.

(#8) Blindmouse válasza vlevi (#6) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Sokkal valószínűbb, hogy a kijelző új Lg. Már eleve felfuttatotz gyártás mellett elég olcsón adhatják. A proci meg tuti allwinner.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#9) Gusztáv válasza Blindmouse (#8) üzenetére


Gusztáv
addikt

Igen, amennyi kínai modellben megjelent már ez a 9.7" IPS panel, biztos beindult valahol egy komolyabb gyártósor :DD. Mondjuk ez legyen a legnagyobb bajunk. 300 dolcsiért ez nagyon sok, ennek reálisan 200-250$ körül lenne az ára.

Laci

(#10) vlevi válasza Gusztáv (#9) üzenetére


vlevi
nagyúr

Ugy meg vegkepp sok a 300 dollar, hogy az europaban 300 euro, itthon meg megtobb....

(#11) lujó55


lujó55
őstag

vérszegény :(

(#12) blueMerle


blueMerle
veterán

Ez az akksi egy vicc. :)

(#13) DemonDani válasza blueMerle (#12) üzenetére


DemonDani
addikt

Sajnos nem :D

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#14) blueMerle válasza DemonDani (#13) üzenetére


blueMerle
veterán

Nekem a Wayteq 100is-ben egy 8000-es van, ami kibír 10 órát aktív használat mellett, de sokkal többet az sem... Akkor ez mégis mennyit, Te atyaég... :U

(#15) DemonDani válasza blueMerle (#14) üzenetére


DemonDani
addikt

bekapcsoláskor felvillan a lemerült akku és kész xd

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#16) blueMerle válasza DemonDani (#15) üzenetére


blueMerle
veterán

Hát ha ennyire nem is durva a helyzet :DDD de legfeljebb 3,5 óra lehet az üzemideje...ami nagyon karcsú. Bár ennek a wayteq-nek is jóval többet kellene bírnia, hiszen a kevesebb mint fele ekkora kapaictású concorde 9.7 is majdnem 10 órát bír szóval...made in china :))

(#17) DemonDani válasza blueMerle (#16) üzenetére


DemonDani
addikt

az hülyeség hogy a Concorde 9.7ben 3750 mAhes telep van (ha jól rémlik ezt irták...)

és a 8 óra körüli üzem teljesen reális ilyen 8ezres akkuval najo reális inkább 7000rel lenne de ilyesmi kell oda 3750nel sose lenne ilyenre képes semmi

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#18) erdoke válasza DemonDani (#17) üzenetére


erdoke
titán

Az iPad 2-ben van 6500-7000 mAh körüli akksi, és az 10-11 órát bír a régi, 11-12 órát az új gyártástechnológiájú SoC-cal.

A legjobb aláírás a héten

(#19) DemonDani válasza erdoke (#18) üzenetére


DemonDani
addikt

és? mit akartál ebből kihozni? Ez csak erősíti az amit írtam
6500 amúgy (egészen pontosan 24,8 Wh az 1 és 25 a 2 3,8Vos)

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#20) dgergely1987


dgergely1987
csendes tag

sziasztok egy kis segítségeteket kérném :) tabletgép vásárlásában

nem titkolom hogy egyáltalán nem értek a tabletekhez, úgyhogy fajtákat meg konkrét specifikációkat nem tudok írni hogy milyet szeretnék venni, hanem csak tulajdonságokat amiknek feleljen meg:

-7 colos kijelző
- telefonként is használhassam akár (ha jól tudom akkor ehhez kell hogy 3G-t tudjon?)
- aksi minél többet bírjon ne csak 3-4 órás használati időt
- wifi, bluetooth, kapacitív (multi touch) képernyő
- lehessen laptopról is tölteni akár (ha lehet, ne csak tápról)

és akkor lenne hozzá, még pár kérdésem: :)
- billentyűzetet lehet csatolni ilyen pici tabletekhez? ha lehet akkor persze ez is szűkiti a választandó tábleteket
-mp3 zene, vagy egyéb formátumok mennek konvertálás nélkül rajtuk ugye?
- ugyenez vonatkozik a filmekre is?
- olyan program telepítése is lehetséges mint a qtorrent tabletre? és akár közvetlenül rá is tölthetek?
- és egy utolsó kérdés :) navigáció az akkor nem gond ha van hozzá internet, de megoldható valahogy akkor is hogy működjön ha éppen nincs internet, lefedettség hiány vagy valami miatt?

legfőképpen böngészésre akarom használni (email, index, youtube, stb..), internet előfizetés mindenhogyan kell majd hozzá tudom, de mellette simán zenét hallgatni, képeket nézegetni, is akarok.

nagyjából ennyi :)
üdv,
gergely :) :C

ui.: http://prohardver.hu/hir/ph_tv_viewpad_7.html ezt a tablet nekem pl tetszik, ViewSonic ViewPad 7, de gondolom van ebből már újabb, mert ez másfél éves teszt

[ Szerkesztve ]

(#21) erdoke válasza DemonDani (#19) üzenetére


erdoke
titán

Csak arra utaltam, hogy 8 órát már 4500 mAh-ból simán ki lehet hozni.

A legjobb aláírás a héten

(#22) blueMerle válasza DemonDani (#17) üzenetére


blueMerle
veterán

Nem gondolod komolyan hogy a gyártó majd hazudni fog, ráadásul saját magát tekintve negatívan? :DDD Ha kamuznánank, akkor felfele. :)

(#23) DemonDani válasza erdoke (#21) üzenetére


DemonDani
addikt

iPad meg Androidos sufni kínai tábla azért nem 1 lapon említendő dolog nemde?

Az tuti hogy vagy a 8 óra a kamu vagy a 3750 mAh. Ez a kettő semmilyen esetre sem említhető egy lapon. a 8 óra lehet h a böngészőben álldogálás volt akkor vagy nem tudom, de hogy nem rendes használat az tuti

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#24) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Azért aksi szinten elég nagy kavar szokott lenni a különböző weboldalakon (jellemzően a kínai tableteknél). Igazából az lenne tiszta, ha mindig megadnák, hogy hány Wh-s az aksi.

Laci

(#29) blueMerle válasza DemonDani (#23) üzenetére


blueMerle
veterán

Egyik sem kamu, ugye gondolod komolyan hogy több tucat felhasználó fog hazudni? Lol.
Bizony 3750-es akksi van benne és bizony 8 órát röhögve kibír. Ebben nincs semmi kamu meg szenzáció, egyszerűen jól sikerült optimalizálni, épp ezért mondom hogy a Wayteq 100is-nél valamit erősen elszabtak mert üzemidőt tekintve majdhogynem egy szinten van a Concorde-al holott abban egy 8000-es akksi van.

(#30) erdoke válasza blueMerle (#29) üzenetére


erdoke
titán

A kijelző messze a legnagyobb fogyasztó, és a megegyező fényerő abszolút nem garantált ezeknél a méréseknél. Emellett a SoC fogyasztása is erősen eltérhet, lásd iPad 2 45 és 32 nem-en.

A legjobb aláírás a héten

(#31) DemonDani válasza blueMerle (#29) üzenetére


DemonDani
addikt

Szerintem meg azt nem lehet komolyan gondolni, hogy én 8 órát megállás nélkül netezek egy 10colos 3750 mAh-es telepről, de mind1 ezt én akkor hiszem el ha én magam nyúzom egy napot, de még akkor sem mert akkor meg nem 3750 mAh...

A nagy gyátók már 6-7000nél járnak sőt a legújabbak már 10 közelében meg felette... Holott a kis hazai Concorde, egy előre gyártott kínai cuccal a 10 órás határhoz közel üzemel egy olyan aksival, amit még a 7col mellett használtak, de ott is már inkább csak régebben mert ott is 5khoz közelítenek :DDD ez totálisan szürreálisan hangzik

(#30) erdoke
+1 lehet hogy minimum fényerővel érték el vagy nemtom ha ezt tényleg komolyan gondolják

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#32) blueMerle válasza DemonDani (#31) üzenetére


blueMerle
veterán

Szerintem meg azt nem lehet komolyan gondolni, hogy én 8 órát megállás nélkül netezek egy 10colos 3750 mAh-es telepről, de mind1 ezt én akkor hiszem el ha én magam nyúzom egy napot, de még akkor sem mert akkor meg nem 3750 mAh...

Ja értem. Tehát ha ezt leírja tíz tucat ember egy fórumon, az mind hazudik, egészen addig amíg TE magad meg nem győződsz erről. Vagy hazudik a gyártó, mégpedig úgy hogy számára az negatív legyen. Azta.... ez nem semmi felfogás. :U Tehát az Eiifel torony is akkor lesz valós, ha látod a saját szemeiddel, addig kacsa. Értem. Jólvan.

ez totálisan szürreálisan hangzik

A Rockchip (a kínai gyártó) azt a tabletet 7 féle akksival forgalmazza, egészen 3500-8000mah teljesítményig (van 3250,3750,4800,5200,6000,7200,8000mah verzió) A megrendelő egyéni döntése hogy melyiker rendeli. Te komolyan azt hiszed hogy a Concorde berendel egy 8000-es verziót majd ráírja hogy 3750? OMFG.... Ha elmagyarázod ez miért jó nekik, én körbeharapom magam, de komolyan :U

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.