Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) plus44


plus44
veterán

Ezt már láttam. A WP7 még mindig izgat, ez a készülék pedig még mindig nem az, amire én várok, de még csak most kezd beindulni a dömping.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#2) EczkE válasza plus44 (#1) üzenetére


EczkE
addikt

Neked majd az N9. ;]

Asszem mindenféleképpen!

(#3) AS


AS
félisten

Lg nem semmi különben, 3 Wp7 Lg röl tudok ,és az is mind Amcsiba megy.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4) #16820480 válasza AS (#3) üzenetére


#16820480
törölt tag

a Samu is nagyon az usába nyomul. van egy rakás qwerty-s android telójuk, és mind a verizonhoz vagy sprinthez megy :((

(#5) amanoba


amanoba
őstag

és hol van a qwerty? :((

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#6) plus44 válasza EczkE (#2) üzenetére


plus44
veterán

FIgyelj csak, ne incselkedj, mert megjárod. Felvásárlom előled az összes N8-at. :DDD Uhh..am. az álmom N9 és rajta WP7... ;]

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#7) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog (1)

Hát ez a videó nekem egy touch demonstrációnak tűnik, mintsem egy oprendszernek. Egyébként eléggé gagyi vizuálisan. Nem tom mit mutatnak meg mé kell egy ilyen rosz homályos videóval baszakodni. Ez így nulla.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#8) EczkE válasza plus44 (#6) üzenetére


EczkE
addikt

Vedd csak meg, nekem jó a zöld robot is. :P

Asszem mindenféleképpen!

(#9) plus44 válasza EczkE (#8) üzenetére


plus44
veterán

Az sem rossz, igaz, de hát várjunk még ezekkel. Itt sincs a WP7, MeeGo, meg az Android 3.0 is érdekelhet, ha jó lesz.:)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#10) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Nem lesz rossz ez a WP7 tetszik ez a metro ui, sebességben is ott lesz ha lehet hinni a videóknak. Ami nem tetszett az a viszonylag "gagyi" kinézetű játékok amiket idáig láttam rá..

(#11) Norbi21


Norbi21
senior tag

Tényleg jó lesz ez a wp7. De azért ne mindenki az USA-ba terjeszkedjen már :)

(#12) chevvalier69


chevvalier69
csendes tag

Eddig se volt valami huhh de elterjedt a windows mobile,bocs..mar windows phone most se lesz ,elkestek par evet a temaval,nem rosz de egy oan nagyagyu mint a micrsofot nagyobbat kene kihozzon h valami utos legyen,manapsag mar minden fajta os van,meg processzor,szerintam mashol kene keresek mi a tuti..

CHEVVALIER 69

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.