Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Milyen jó is lesz mikor bekerül egy kis por a ketyerébe és össze vissza csiszolja, plusz karistoló hangot ad ki a teló :D Meg hát gondolom akkor ez sem lesz vízálló...

(#2) babosmiki


babosmiki
addikt

Nem rossz, vagy hát nem is tudom.. :U Azért az oppoé elegánsabb..

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#3) Depression válasza tomboy0013 (#1) üzenetére


Depression
veterán

A Pocokphone után inkább azt mondom, hogy legyen notch, semmint a feloldásért csúsztatgatni kelljen állandóan.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#4) Luck Dragon

Nekem nagyon tetszik. Alig várom hogy kipróbáljam.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#5) atis78


atis78
tag

Valahogy nem ertem ennek a megoldasnak az erolteteset. Mar most is minden mobilbol kiallnak a kameramodulok, mert egyszeruen nincs hely normalis minosegü optikakat elhelyezni.
Ezzel pedig tovabbi ertekes millimeterek vesznek el....
Persze selfie kameranal meg akar oke is lehet, de a fo kameranal nem tudom elkepzelni hogy ne hozna optikailag visszalepest...

(#6) babosmiki válasza Depression (#3) üzenetére


babosmiki
addikt

Nem a feloldásért kell csúsztatgatni, hanem csak ha az előlapi kamera kell...

[ Szerkesztve ]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#7) smc


smc
addikt

Na most már nagyon érdekel hogy milyen vastag lesz ez és mekkora akkut tudtak belepakolni.
Rá kell rakni egy tokot, akkor nem tudod szétcsúsztatni de cserébe se notch, se chin, se frontcam. Nekem jó is lenne. :D

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#8) Snowy_owl válasza tomboy0013 (#1) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Ha esetleg a kamerákat 1-1,5mmel beljebb csúsztatják a síktól akkor a kamera nem fog karcolódni, max a műanyagok/fémek egymáson, az meg egy szétcsúsztatható valaminél elkerülhetetlen.

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#9) babosmiki válasza smc (#7) üzenetére


babosmiki
addikt

Van már olyan tok ami ezekre jó.. [link]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#10) smc válasza Snowy_owl (#8) üzenetére


smc
addikt

Remélem a kerámia fog a kerámián csúszkálni. :D

(#9) babosmiki:
Félreértesz. Szerintem akkor lenne igazán ütős ez a telefon, ha tényleg megoldanák notch és chin nélkül beáldozva a front camerát. Mert ennek így már nem sok köze van az első két Mix-hez.
Azok annyira egyben vannak, hogy öröm megfogni, de ha ez itt nyekleni meg csúszkálni akar, akkor az nekem nem adja.

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#11) babosmiki válasza smc (#10) üzenetére


babosmiki
addikt

Na ja, pl. a vivo a nex-nél ezt jól hozza.. Tudom miről beszélsz, volt mi mix-em. :)

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#12) Graphics válasza Depression (#3) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem kell csúsztatgatni a feloldásért. :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#13) Wesder


Wesder
félisten

Tokot rà és kész, nekem nem kell frontcam.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#14) #40359168


#40359168
törölt tag

A kávamentesség-trendben nekem ez eddig a legszimpatikusabb megoldás.

(#15) johnny500


johnny500
tag

Nekem még mindig a vivo nex diszkrét megoldása tetszik. Vagy a mix 2 alsó kávája plusz kamera.

(#16) FireFox1996


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

mi értelme van ennek a fejlesztésnek?

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#17) TpS


TpS
őstag

Remélem, hogy mivel már alul sincs semmi, így a kijelző méretét 6"-ról legalább 6,4"-re növelik. A mix1 után nekem sajnos nem elég nagy a 6"-t. Akár 7" is jöhetne.

(#18) Depression válasza Graphics (#12) üzenetére


Depression
veterán

Azért írtam a pocophone-t, mert egyrészt sziamiaú, másrészt az infrás arcfelismerés annyira profi, hogy többet nem gányolok mintával, vagy újjlenyomattal.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#19) Graphics válasza Depression (#18) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ja Te úgy értetted a csúsztatgatást :D

Úgy más, de félreérthető volt ,egy ilyen kialakítás mellett :R

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#20) INGJOKE válasza Depression (#18) üzenetére


INGJOKE
veterán

Nah itt a kényelmes arcalapú feloldást felejtsd el. Mivel itt a dupla kop, vagy a bekapcs gomb megnyomása semmit sem ér, ha nincs szétcsúsztatva a telefon... vagy ha jön egy üzi/email akkor se fog kinyílni ha ránézel, mivel szét kell csúsztatni a telefont. Szvsz ez így hülyeség... :)

(#21) kop8


kop8
őstag

És hol a hangszoro benne felül?
Ha van mindenféleképpen ki kell nyitni telefonálásnál.

Nekem még az első mix van de erre sem fogom lecserélni...
Ez egy kokálmány, lesz benne vagy 3300as aksi, a retek bele fog menni mindenhova... :W :W

Erre vártam de lehet inkább max3 at veszek majd!

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#22) Obyboy válasza babosmiki (#6) üzenetére


Obyboy
addikt

Minden jelenleg a kijelző feletti szenzor ott van a kamera körül, így a közelség és a fény érzékelő szenzor is csak akkor tud dolgozni ha szétcsúsztatják a készüléket. Ha a kijelző alatt van az ujjlenyomat olvasó és míg lehúzom a kijelzőt felismeri az ujjlenyomatomat majd tudom használni a készüléket akkor hamar hozzászoknék a folyamatos nyitott állapotban használáshoz. Főleg ha a kijelző összecsukásával le is zárná a készüléket.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#23) SkyLine3000 válasza Depression (#3) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Én meg azt mondom, ne legyen notch sem, hanem legyen akkora káva, amin elfér minden, oszt annyi. 30 évig nem zavart senkit a káva. Egy idióta kitalálta ezt a hülyeséget, azóta (kis túlzással) mindenkit zavar...
Engem nem.
Ja. Ez sem keretmentes, max minimálkávás. Mint, h a noccs sem sziget, hanem félsziget... :)

[ Szerkesztve ]

(#24) csongi válasza atis78 (#5) üzenetére


csongi
veterán

Nem biztos, hogy a hatlapi kamera mozog..:)

(#25) Graphics válasza kop8 (#21) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Egyelőre még meg sem jelent, ne fektess ekkora energiát a dühöngésre :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#26) atike


atike
nagyúr

Ezerszer inkább ez terjedjen el (szétcsúsztatható) mint a notch... Bár utóbbi bőven nyerésre áll - sajnos.

(#27) iiglo válasza SkyLine3000 (#23) üzenetére


iiglo
tag

Szívemből szóltál...

(#28) babosmiki válasza Obyboy (#22) üzenetére


babosmiki
addikt

"Minden jelenleg a kijelző feletti szenzor ott van a kamera körül, így a közelség és a fény érzékelő szenzor is csak akkor tud dolgozni ha szétcsúsztatják a készüléket. "

Biztos vagy ebben? Már a Mix egynél is a kijelző alatt voltak ezek...

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#29) kop8 válasza Graphics (#25) üzenetére


kop8
őstag

Remelem nem is fog vagy nem mix3 legyen a neve :DDD

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#30) Graphics válasza kop8 (#29) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ahogy elnézem a Xiaomi palettáját, lesz választási lehetőség, akár a Mi8, akár a Poco F1 személyében.

Több gyártónál is látszik, hogy próbálnak notchmentes telót is készíteni, illetve kisebb notchosat is.

Gondolom próbálják kitalálni a piaci trendeket..

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#31) Obyboy válasza babosmiki (#28) üzenetére


Obyboy
addikt

Nézd meg figyelmesebben a videót vagy ebben a hírben a képet. A kijelző alatt semmi sincs ellenben a kamera körül látszanak az érzékelők.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#32) babosmiki válasza Obyboy (#31) üzenetére


babosmiki
addikt

A Mix egyben se látszik, mert ultrahangos.. ;) De persze, várjuk ki a végét!

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#33) jonnyjoker01 válasza TpS (#17) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ránézésre bitang nagy az a kijelző. Egyedül a 6,4"+-t hiányolom a mix 2sből.

A telefonhoz: nekem azt tetszik a mix 2s-ben, hogy teljesen minőségi fogása van, tiszta prémium, de ez a csúszogatás eléggé - hogy is mondjam - gagyi hatást kelt. Inkább kihagyták volna az előlapi kamerát úgy ahogy van :D

Üdv. Johnny

(#34) batai15


batai15
félisten

Miért kell a xiaominak lennie az elsőnek aki minden hülyeséget át vesz a konkurenciától?

(#35) zolomon17


zolomon17
senior tag

Visszatérnek! :DDD

Amúgy ha régen sikerül megoldani, hogy a csilliomodik szétcsúsztatás után sem kezdett el lötyögni az egész sz@r, akkor ne fogjon már ki a mai gyártókon ez a feladvány :U

Amúgy ha jól gondolom az arcfelismerős feloldáshoz pont rángatni kell majd fel-le, mivel a kamera alatta van, szerintem ez történik pont a videón is. Ha valaki tud az arcfeloldás nélkül és/vagy ezzel a csúsztatással együtt élni, akkor simán jó megoldás lehet.

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#36) joey04


joey04
titán

hát ez egyre rosszabb :DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#37) HardRic


HardRic
addikt

De jó, hogy nem volt pénzem OP6-ra. Mostmár erre nem lesz pénzem.

(#38) Luck Dragon válasza batai15 (#34) üzenetére

Ki az a konkurencia?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#39) batai15 válasza Luck Dragon (#38) üzenetére


batai15
félisten

Vivo stb.
Vagy talán azt hiszed hogy xiaomi találta fel?

(#40) Tomy Yayo


Tomy Yayo
senior tag

Ezt a telefont mostmár megvárom. Ha árban sem szállnak el, benevezek. Illetve ha csak a kamerához kell mozgatni, feloldáshoz nem. Selfie kamerát szökőévente használom max, így tökéletes lenne. Remélem hátul van egy ujjlenyomat olvasó, azt hiszem hátulról még nem volt kép. Eddigiekben pont az zavart, hogy lépten nyomon nyitogatta a feloldáshoz, végre ez kiesne.

[ Szerkesztve ]

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#41) judas13


judas13
addikt

Doogee Mix 4 néven kb egy éve már bedobta a témát - elvileg kijelzőbe integrált szenzorral hozzá, csak beelőztek a nagyok - vagy volt az a pénz amiért félre álltak nem is tudom...

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#42) kop8 válasza Graphics (#30) üzenetére


kop8
őstag

Nocsos telo nekem nem lesz, parasztvakítás hogy nagyobb a kijelződ közbe meg mégsem :W

Max3 az alternativa, mert nagy is kell :)

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#43) Graphics válasza kop8 (#42) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Jolvan , nyugi :D én se akartam.. este mégis bontom az F1-et

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#44) ates válasza babosmiki (#32) üzenetére


ates
aktív tag

Én is gondoltam rá, hogy a Mi Mix megoldását sikerult tökeletesiteni v. legalábbis javitani. Szerintem ne vessuk el ezt a lehetőseget.

(#45) ates válasza HardRic (#37) üzenetére


ates
aktív tag

Pocophone Mix és a jo ár garantált :DD

(#46) Tidus válasza tomboy0013 (#1) üzenetére


Tidus
addikt

Ez öltöny zsebbe való, nem a farmerba.

(#47) Graphics válasza tomboy0013 (#1) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem lesz amúgy semmi baja, anno volt csúsztatós telefonom, évekig használtuk...

Az se volt ördögtől való találmány. Sőt továbbmegyek, nem egy Nokia volt ilyen.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#48) VANESSZA1


VANESSZA1
őstag

Mikor jutnak már el oda hogy a szelfi kamera nem kell előre. Hátulról kell szelfizni, és hátul kell egy kisebb kijelző. Így el lehet érni, hogy jobb szelfi képet csinálhatnak az önimádók, és elől nem kell csúsztatni, lehet teljes kijelző.

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#49) Graphics válasza VANESSZA1 (#48) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Videótelefonálás :) elég szar lenne csak egy hátlapi kamerával.

Nem csak szelfizésre kell gondolni elsőre egy előlapi kamera kapcsán...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#50) Soleco


Soleco
tag

Egyszer egy merész gyártó megpróbálhatná akár totál elhagyni a szelfikamerát. Nekem nincs rá szükségem, és biztos hogy még sokan vannak így...

Erre a csúsztatós megoldásra meg annyit mondok, hogy inkább tripla káva notchal mint ez.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.