Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fateless


fateless
veterán

Ha szeptemberre kijönne ez a SE Android, az sokat dobhatna rajtuk. (Meg talán ősz végére le is esne az ára elfogadhatóbb szintre...)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#2) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Na a végén kiderül, hogy mégsem volt kamu az előző, régebbi hír? :)

Véleményem szubjektív...

(#3) plus44


plus44
veterán

Ha hamar jön és nem lassú, akkor ez az SE-nek egy sikertelója lehet. A ház kész, a rendszer adott, plussz ott van a kis maszkírozás, nekem bejön.

Ez a "Kiki" egyre jobban tetszik, így feketében nem rossz. :)

hackeeeee: Most már tuti nem!

[ Szerkesztve ]

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#4) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

Az első androidos teló, aminek tetszik a külseje... Pedig nem rajongok a SE-ért, de ez előtt le a kalappal. :R Reméljük a sebességgel se lesznek gondok:)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#5) HardSanyeee


HardSanyeee
őstag

Ööö csak én nem látom a videót a hírben? :U (Igaz már láttam :D)

Remélem nem fog a Google beleszólni ebbe, mint ahogy eddig a két Android alapú HTC-nél, hogy Magyarországon nem engedi forgalmazni :U

(#6) fateless


fateless
veterán

A proci sebesége alapján én nem a sebesség miatt aggódom, inkább a termelődő hő miatt.

Csak nekem hiányzik a videó?

MOD
megelőztek

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#7) plus44 válasza HardSanyeee (#5) üzenetére


plus44
veterán

Szerintem ez jönni fog, meg az Androidok ( a "jobbak" ) is fognak, szóval no para. :D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#8) gabi81


gabi81
tag

az androidos teló nagyon szép, benne meg a qualcomm 1 gigás proci szerintem brutál teljesítményre képes. a kiki telefon meg inkább érdekes, de csúnyának azért nem nevezném.

[ Szerkesztve ]

just believe in yourself

(#10) HardSanyeee válasza fateless (#6) üzenetére


HardSanyeee
őstag

(#11) P00By


P00By
nagyúr

Remélem jó lesz.

(#12) legiaap


legiaap
nagyúr

Na ez a telefon és ez a felület nagyon tetszik.
Szép munka. :C

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#13) rhen


rhen
senior tag

nekem a htc sense jobban tetszik. az jobban személyre szabhatónak tűnik.

meg ez a "látványos" lista nemigazán használja ki a helyet. amúgy is kicsi a kijelző egy telefonon, de még azt se használják ki. nekem annyira nem jön be.

(#14) hackeeeee válasza plus44 (#3) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát akkor helyes. Kíváncsian várom, hogy mi lesz ebből. De látom, hogy nem csak én. Én is örülnék, ha végre az SE is bedobna valami jót a "közös"-be. :)

Egyre jobban kezd tetszeni ez az android rendszer, felület...

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#15) rOwLeY


rOwLeY
őstag

huhh ez nagyon tetszetős

(#16) Ricardo


Ricardo
félisten

Jól néz ki. Remélhetőleg időben jön, és nem száll el az ára.

(#17) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Bocs evribodri, pótoltam a videót... :B

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#18) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

A kijelző átlója 4 collos lesz,ebből arra lehet következtetni hogy oriási lesz a készülék mérete, amugy ez a felület nagyon tetszik, olyan igazi future feeling

Cseberből vederbe

(#19) vsgaborr11 válasza LEFTHORSE1 (#18) üzenetére


vsgaborr11
tag

"A Sony Ericsson első Qualcomm Snapdragon processzor köré épített Google Android alapokon nyugvó telefonja" ha igaz a 4col is,akkor ha ezt elrontják,össznépi utálat lesz :DDD

(#20) DarkByte


DarkByte
addikt

Ez kell most a Sony Ericsson -nak. A telefon külsőre is gyönyörű, de a kezelő felület is nagyon jónak és kellemes kinézetűnek tűnik. Csak ne lenne csillagászati ára..

[ Szerkesztve ]

(#21) Balinov


Balinov
félisten

Ev vege elott gondoltam, beleugrok a P990i-t levaltando egy HTC Heroba,de ha ez hasonlo aron fog jonni (amit sajnos ketlek), mint amaz (Expansys-nal €500-nak kicsit foleert adjak fuggetlenul), akkor nem kerdes, hogy maradok 10 ev utan is a (Sony)Ericcsonnal.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#22) --Nozbert--


--Nozbert--
aktív tag

Nagyszerű. Ha a 2010-es MWC-n bemutatják hivatalosan,onnan pedig már nem csúsznak vele,csak 1,5 évet,akkor még el is adnak belőle 1-2 darabot...

[ Szerkesztve ]

/\/0zb3/27

(#23) Greg-77


Greg-77
aktív tag

Ezzel a telcsivel nagyon dobhat az se csak ne késsen megint annyit, hogy mire kijön már minden konkurens kiadott komolyabbat! A procival sebesség gond nem lehetne viszont a melegedés és az akku idő kérdéses! Az Androidot pedig nagyon várom!

(#24) Enjoy


Enjoy
addikt

Nah, erre beruháznék :)
Remélem még idén kapható lesz :W

► més que un club ◄

(#25) joey04


joey04
titán

no igen csak jöjjön ebben az évben!
ebben lesz vajon multitouch? vagy ha gyárilag nem is lesz akkor olyan könnyen bekapcsolható lesz mint pl a magicen?
jó ez az android csak a böngészőt kéne kipofozni.
a sense jobban tetszik de azt a felületet már részletesen ismerjük ezt meg nem szóval még bármi lehet.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#26) joey04


joey04
titán

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#27) plus44 válasza joey04 (#26) üzenetére


plus44
veterán

Ezen a sima Android 1.5 (2.0) van.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#28) kaller1 válasza joey04 (#26) üzenetére


kaller1
veterán

Érdekes fotó... :U

.::> <::.

(#29) joey04 válasza kaller1 (#28) üzenetére


joey04
titán

jah lehet hogy ps.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#30) LEFTHORSE1 válasza joey04 (#29) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Tehát a SE még nem erősitette meg hogy fognak ilyet gyártani?

Cseberből vederbe

(#31) kaller1 válasza joey04 (#29) üzenetére


kaller1
veterán

Nekem annak tűnik.

.::> <::.

(#32) joey04 válasza kaller1 (#31) üzenetére


joey04
titán

Reméljük hamarosan kiderül az igazság. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#33) AS


AS
félisten

Képek:
De mikor jön???
SE kicsit gyorsabb tempot :)


Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#34) legiaap válasza AS (#33) üzenetére


legiaap
nagyúr

Fehérben nagyon ütősen néz ki
:C

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#35) Ricardo válasza AS (#33) üzenetére


Ricardo
félisten

Gyönyörű :C

Kíváncsi vagyok mikor jön, és milyen áron.

(#36) joey04


joey04
titán

Tényleg baromi szép. De már legalább a bejelentésnek meg kellett volna történnie...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#37) HardSanyeee válasza joey04 (#36) üzenetére


HardSanyeee
őstag

Lehet, hogy hülye gondolatmenet, de szerintem az Xperia Pureness-el együtt lesz bejelentve novemberben.

(#38) joey04 válasza HardSanyeee (#37) üzenetére


joey04
titán

És akkor mikor jelenik meg? Idén már nem? akkor az vicces lesz.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#39) HardSanyeee válasza joey04 (#38) üzenetére


HardSanyeee
őstag

Hát ha valóban Andorid 2.0 lesz rajta akkor tuti nem. Bár... Ha 1.5-ös van rajta akkor se... Egy hónap alatt nem szokták a gyártók piacra dobni készülékeiket, főleg az SE nem.

(#40) joey04 válasza HardSanyeee (#39) üzenetére


joey04
titán

Hát ezért mondtam, hogy a bejelentésen már túl kéne lennünk igazából.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#41) HardSanyeee válasza joey04 (#40) üzenetére


HardSanyeee
őstag

Lehet. Legjobb esetben úgy február-március környékén jelenhet meg. Legrosszabban pedig nyáron. :U

(#42) Quasi_modo válasza HardSanyeee (#41) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Legrosszabban pedig nyáron.
Az lehet hogy már későn lesz.

valami

(#43) HardSanyeee válasza Quasi_modo (#42) üzenetére


HardSanyeee
őstag

Na igen, ezért hívják legrosszabb esetnek :DD

(#44) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Húú ez nagyon bejön, fehérben és feketében is :C Ha időben, és nem horrorisztikus áron kerül piacra, akkor nagy mentőöv lehet az SE-nek. Mellesleg esetleg nekem sem kellene elpártolni tőlük :))

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.