Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) er2es


er2es
tag

ideje volt már nokiának valami normális készülékkel előállnia :DDD :DDD :DDD

(#2) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Majd klingon testvéreimmel zétzúzunk párat azután vérbort vedelünk a roncsok között.
Q'apla!

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#3) VD


VD
őstag

Mega LOL!!!!! :C :C :C
Kár, hogy nincs túl sok ilyen egyedi cucc. Általában a filmek ihlette modellek egy egyedi színben és pár vacak háttérkép és csengőhangban kimerülnek. :(
Lehetne példát venni a videójáték ipartól és kiadni valódi special, vagy collector edition cuccokat!!! :K

[ Szerkesztve ]

(#4) bejmuller


bejmuller
aktív tag

juuuuj hogy kéne egy ilyen nekem :Y

Az ornitológusoknak nincs jutalom a munkájukban. A madarak leszarják az embereket. :D

(#5) amanoba


amanoba
őstag

beszabehu, rohadt jól néz ki! :DDD

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#6) Gengi


Gengi
senior tag

Néhány kérdés a készülékhez:

Ugye mutatja a csillagidőt a tejút rendszeren kívül is?
A Hajónaplót el tudom érni egyszerűen?
A GPS-e ,hogy szuperál nem igazán szeretnék fél úton eltévedni ,ha éppen utazom?
Beépített freeser van benne? A NOKIA C1-ben ,mintha láttam volna. Elég fontos az utolsó kérdés ,nem igazán szeretném ,ha a Borgok asszimilálnának ,mert nincs nállam freeser ,aztán elvegyék a készüléket.

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#7) Straw válasza Brutális eb (#2) üzenetére


Straw
senior tag

Aztán majd jönnek a hosszú fülü vulkáni szövetségesek és a hatalmas logikájukkal visszaveszik ezt a szent ereklyét :C

Amúgy tök jól néz ki, simán kéne, több ilyen egyedi telót kéne kiadni, nemcsak a Nokiának hanem a többi gyártónak is.

[ Szerkesztve ]

42

(#8) Nx


Nx
csendes tag

Ez nem látható a filmben, ez egy rajongóknak szánt mobil lett volna (mint a Motorola R2-D2), ami a klasszikus kommunikátor mintájára készült. Ehelyett végül az 5800 star trek témákkal felszerelt változatát dobták piacra. A filmben amúgy valamilyen érintőképernyős nokia szerepelt.

(#9) JanFe


JanFe
aktív tag

Erdekes, egyedi keszulek.

"There is nothing permanent except change"

(#10) próbakocka


próbakocka
senior tag

azért úgy tűnik van egy súlyos hiba, ami miatt az igazi rajongók a kezükbe sem vennék ezt a készüléket;

A készülék hátán, és dobozon található (starfleet vagy milyen) logók nem a Kirk kapitányos eredeti sorozatból valók, hanem sokkal később keletkeztek !!!!!

ez elég komoly hiba.

/// DS918plus + Chromecast 1/2/Ultra

(#11) bolondember válasza Nx (#8) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

megnyugodtam - azt hittem az én szövegértésemmel van gond..

Már láttam párszor a filmet, de ilyen nem nagyon volt benne...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#12) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Tetszetős volt, amíg ki nem nyitották... Kár érte.

próbakocka: ez a 2010-es logó nem?

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#13) Spancho


Spancho
őstag

ki"perec" jól néz ki :D

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#14) Ricardo


Ricardo
félisten

:Y Ez mi? Nem vagyok Star Trek rajongó, de ezt elnézve nem sok dologból maradtam ki. :D

Ez egy igazi multifunkcionális készülék színes kijelzővel, sajtreszelővel....

[ Szerkesztve ]

(#15) plus44


plus44
veterán

Pont tegnap láttam. Kissé bizarr, de teljesen vállalható lenne.:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#16) Yeffy válasza Ricardo (#14) üzenetére


Yeffy
veterán

... és ennek megfelelően, mivel Limited, extradurva árral... :DDD

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#17) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

De zsír. :C Kell. Bár gondolom, az ára ijesztő.

Holofedélzetet nem árusítanak valahol?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.