Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#285) 2xar válasza D1Rect (#279) üzenetére


2xar
tag

"Szerinted véletlen, hogy a mai ismert "modern világ" és az általad démonizált egyén érdekének kialakulása egybeesik?"

Egész pontosan azt írtam, hogy erről lehet vitatkozni: "megkérdőjelezhető, hogy az egyensúly ilyen eltolódása miatt, vagy annak ellenére (esetleg függetlenül) történt. "

Szövegértelmezésed tehát 1-es alá.

"Ha igaz lenne amit állítasz(miszerint az a látásmód gyorsabb fejlődést eredményez), akkor nekünk kellett volna beérnünk őket..."

Vitathatatlan TÉNY, hogy számukra ez a módszer az utóbbi évtizedekben gyorsabb fejlődést eredményezett.

Az érvelésed alapja pedig, hogy mi előnybe kerültünk és ennek az előnynek csak egyetlen oka lehet: a szabadalmi rendszerünk. Ez egyszerűen non-szensz. Ha nem tudsz a többi kismillió tényezőről és különbségről, ami Ázsia és a Nyugat között van és volt és ami különböző pályára állított minket, akkor javaslom egy történelemkönyv kézbevételét. Meg fogsz lepődni!

Amit a multikról írtál azt úgy hívják "szalmabáb" érvelés. Nem írtam semmi olyasmit amit te megpróbálsz ("gonosz multi", meg "munkaszervezés", hogy jött ide? LOL) a tollamba adni. Kérlek arra szorítkozz, amit én írtam és az ellen próbálj meg érvelni (az eddigieknél kicsit hatékonyabban), nem az ellen, amit Te belefantáziáltál és hozzáköltöttél. Köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.