Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) biscuit


biscuit
aktív tag

He??? Már megint egy újabb baki? Aztán majd megint perelnek... :C

Mióta Scarlett Johansson sztár lett jól alszom!

(#2) Khelben


Khelben
nagyúr

Steve Jobs forog a sírjában.

(#3) Synthwave válasza Khelben (#2) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

* sztáziskamrájában

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#4) D4v3


D4v3
őstag

500e+-ért ez belefér teljesen :))

(#5) dugo_ válasza biscuit (#1) üzenetére


dugo_
veterán

Milyen baki? Feature.

(#6) Tikakukac


Tikakukac
titán

Default troll válasz: rosszul fogjátok. Gépelitek. Vagy bármi.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#7) Male


Male
nagyúr

Ha sima szoftveres bug, akkor az első 5 lépés vajon mire kell? Még jó, hogy nem kell varázsigéket is mormolni közben, mert eléggé olyan ez a leírás :DDD

(#8) DraXoN


DraXoN
addikt

Ez a fura leírás úgy hangzik mint egy akkumulátor "reset"..
Bár eléggé "olcsójános" így megoldani a problémát. Az szoftveres frissítés meg valószínű az eltárolt akkumulátor állapot adatokat törli (nullázza). Összességében ezzel azt próbálják elérni, hogy idő előtt ne kapcsoljon ki a gép.

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#9) Noukoum


Noukoum
veterán

Ilyen árkategóriában ez nagyon gáz. Vagy a hiba máris nem hiba ha erről a cégről van szó?

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#10) biscuit válasza dugo_ (#5) üzenetére


biscuit
aktív tag

Igen, erre gondoltam amior a baki szót írtam le, de sajnos nem vagyok epül tulaj így a zsargonnal még nem vagyok familiaritásban! :))

[ Szerkesztve ]

Mióta Scarlett Johansson sztár lett jól alszom!

(#11) Solten válasza Tikakukac (#6) üzenetére


Solten
addikt

Rosszul töltöd.

Saor Alba

(#12) Tikakukac válasza Solten (#11) üzenetére


Tikakukac
titán

Az valamelyik Airnél volt ha jól emlékszem :P

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#13) Gdi


Gdi
senior tag

... és teliholdas éjszaka alkalmával locsold körbe szűzlányok vérével a ködös erdő közepén és táncold körbe kétszer balra háromszor jobbra, miközben Jobs és Wozniak nevét kántálod.

Ez kimaradt az utasítások közül.

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#14) KillHates válasza Gdi (#13) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ez hatalmas ! :DDD Bennem is valami ilyesmi kezdett megfogalmazódni ... :U

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#15) azbest


azbest
félisten

omg... és még a hangkezelés is bugos, akadozó, ahogy épp nézem. [link]
A t2 chip mindenbe is belenyúl és így az audióba is, ami akadozni kezd, ha több usb2 eszköz is csatlakoztatva van.

Pro audio glitch with T2-equipped Macs associated with USB 2.0 connections [link]

[ Szerkesztve ]

(#16) Dr. Romano válasza azbest (#15) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Nem akadozik az, csak rosszul hallgatják az emberek.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#17) Tetsuo válasza Gdi (#13) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

Hasonló jutott eszembe az instrukciókat olvasva, csak kakasvérrel. :DD

(#18) Rusher4587


Rusher4587
tag

Itt nyilvánvalóan akku kalibrálás történik (a cellák feszültségeit közelebb hozzák egymáshoz), csak azt nem értem, ezt miért kell alvó állapotban, miért nem tölti ugyanolyan precizitással kikapcsolva. :U
Nálunk szervizben hagyományos laptopoknál is nagyon gyakori hiba, de UEFI-ben megoldható... :D

Si vis pacem, para bellum!

(#19) twollah1976


twollah1976
őstag

Eleg vajakolos modszer.
Meg szerencse, hogy azt nem irtak, hogy a felhasznalo fel labol ugralja korbe haromszor a gepet frissites kozben.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#20) fanti


fanti
addikt

baszki, milyen fos ez már megint....tök szar termék, de cserébe kurva drága....trágyadomb!

[ Szerkesztve ]

GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

(#21) Duree


Duree
veterán

Azért fura, hogy egy ennyire drága terméknél teszt fázisban nem derültek ki a hibák, illetve lehet , hogy tudtak róla de nem érdekelte őket. Majd megoldódik az ügyfélnél, ha megoldódik.

duree54

(#22) buherton


buherton
őstag

Talákozott is már valaki ezzel a jelenséggel vagy csak a szokásos fikázás megy?

Nekem pont ilyen gépem van és egyszer sem találkoztam ilyen jelenséggel, holott lemerítésig használom.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#23) #06658560


#06658560
törölt tag

Tessék mondani, az előző széria MacPro már kikerült a nyilvános béta fázisból?

(#24) Fecogame


Fecogame
veterán

a cég véleménye szerint már javították is, de egyelőre ezt nem tudják teljes bizonyossággal állítani.

:DDD

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#25) Tikakukac válasza buherton (#22) üzenetére


Tikakukac
titán

Senki. Az Apple úgy adott ki útmutatót a probléma megszüntetéséhez, hogy az valójában nem is létezik.

Wadafakk :P

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#26) #06658560 válasza Tikakukac (#25) üzenetére


#06658560
törölt tag

Hát milyen szent cég, az isten álgya őket, meg a zsák krumplit!

(#27) #16939776 válasza Rusher4587 (#18) üzenetére


#16939776
törölt tag

Tölt/kisüt/tölt/kisüt ciklusoknak kell ez idő alatt váltakoznia, hogy legyen lehetősége a balancer-nek dolgozni, tologatni a töltést az egyes cellák között. Kikapcsolt állapotban nincs kisütés ciklus.

(#28) buherton válasza Tikakukac (#25) üzenetére


buherton
őstag

Oké, megértettem. Itt csak a valóságtól elszakadt fikázás megy ezerrel.

Ebből inkább nem kérek.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#29) Juhaszatti válasza buherton (#22) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Az Apple találkozott vele, hiszen elismerték a hibát, és útmutatót adtak a javításához. Vagy ők is csak fikáznak?

(#30) general


general
addikt

Szokásos fikázás alapból. Mintha más draga termékeknél nem lennének ilyen-olyan hibák. Gyermeteg hozzáállás. Nem láttátok még autópálya szélén Mercit vagy BMW-t vesztegelni? Mindenütt előfordul hiba.

(ettol még az Apple-nek megvannak a hulyesegei, nem védeni akarom, van, ami engem is kiakaszt)

(#31) Tikakukac válasza buherton (#28) üzenetére


Tikakukac
titán

Akkor maga a termék gyártója szakadt el a valóságtól?

Nem semmi.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#32) buherton válasza Juhaszatti (#29) üzenetére


buherton
őstag

Nem értem a fikázás okát. Az Apple nem fikázta a termékét, jelezte hogy elismerik a problémát és adnak/adtak rá ki javítást.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#33) buherton válasza Tikakukac (#31) üzenetére


buherton
őstag

Ezt nem értem, kifejtenéd kérlek?

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#34) general válasza buherton (#33) üzenetére


general
addikt

Hagyd, a zsigeri anti-alma fanok jönnek ilyenkor pöcörőt paskolni. :DDD

(#35) sztanozs válasza Rusher4587 (#18) üzenetére


sztanozs
veterán

Ez azért van mert vsz a nem megfelelően/egyszerre merülő cellák miatt lövi le a rendszert a szar szoftveres védelem. Azért kell az extra töltés, sleep mode és az összes futó app kikapcsolása, mert így valószínűleg lefut az update mielőtt annyit merülnének a telepek, hogy a védelem közbeavatkozva és összefosná magát a gép az update közben.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#36) keembo válasza sztanozs (#35) üzenetére


keembo
tag

*sheep mode*
javítva

(#37) Tengri válasza general (#30) üzenetére


Tengri
senior tag

"Nem láttátok még autópálya szélén Mercit vagy BMW-t vesztegelni?"

Persze, hogy láttam már. Viszont ott folyt is már a probléma megoldása. Billeget a jármű eléggé hevesen. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#38) sztanozs válasza keembo (#36) üzenetére


sztanozs
veterán

:DDD

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#39) general válasza Tengri (#37) üzenetére


general
addikt

:DDD ez fájt

(#40) totar


totar
csendes tag

Augusztus végén vásároltam meg a 13”-os “Pro”-t, aztán már az első alkalommal jelentkezett a hiba, amikor 35/40%-os töltöttségnél egyszerűen kikapcsolt, valamint az akkumulátorra azt az üzenetet mutatta a termék, hogy szervizeltessem!
Külföldi, magyar portálokon sem találtam megfelelő megoldást, így a balek edigitalhoz vittem vissza a gépet igénybe venni a garanciális szolgáltatást (vidéken sajnos istyle nem játszik), akik 1 hónap és 1 nap után mondták, hogy elkészült a gép!
A hivatalos papíron az áll, hogy nem csináltak semmit, hiba nem volt, a diagnosztikai készülék nem mutatott hibát!
Azóta hibátlanul működik szerencsére, nem vacakol az akksi!

[ Szerkesztve ]

(#41) INGJOKE válasza general (#30) üzenetére


INGJOKE
veterán

De láttam és sőt még égett is szerencsére, ha nem autópálya lett volna lassítottam volna a vitarával és csináltam volna egy szelfit is vele... :D

(#42) Tetsuo válasza buherton (#32) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

Egyetértek. Mindenki fikázza, pedig a legtöbben még ki sem próbálták.
A kritika akkor lenne jogos, ha a saját bőrükön éreznék az Apple béta-tesztelését és a hibák garmadáit, majd a support hányavetiségét! :C Addig meg csak irigykednek, mert nincs ilyen, jó-jó hibás, de nagyon menő cuccaik. :DD

(#43) Tikakukac válasza buherton (#33) üzenetére


Tikakukac
titán

Én is ezt szerettem volna megérteni a te írásodból. Hogy mi az elrugaszkodott :B

general: Ezt is jó tudni. Majd közlöm az ipaddal az ágyamon ha hazaértem.

Tetsuo: Tapasztaltam és tapasztalom is. De azért jó próba volt.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#44) #06658560 válasza Tikakukac (#43) üzenetére


#06658560
törölt tag

"Tetsuo: Tapasztaltam és tapasztalom is. De azért jó próba volt."

Szerintem cserélj elemet.

(#45) Solten válasza Tengri (#37) üzenetére


Solten
addikt

Saor Alba

(#46) lypen99


lypen99
aktív tag

Öcsém.. Hova nem fajulnak el a dolgok az Apple háza táján.
Ez is egy új innováció.. csak Jobs már kivágta volna a mérnökök felét ilyen dolgok mellett.

(#47) buherton válasza Tikakukac (#43) üzenetére


buherton
őstag

Úgy tűnik te vagy az egyetlen, aki valóban érintett ezzel a hibával. A kiakadásodat részben megértem, hiszen nem tudod teljes értékű laptopként használni.

És a többiek miért fikáznak?!

[ Szerkesztve ]

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#48) lypen99 válasza buherton (#47) üzenetére


lypen99
aktív tag

Nem fikázok, kifejezetten szeretnék már egy Macen dolgozni, amint lesz lehetőségem és rendeződnek az anyagiak, egy MB fog a jelenlegi helyére kerülni az asztali Win PC mellé.

(#49) Balu77


Balu77
őstag

Kimaradt az a rész, hogy rossz helyen fogja/tartja az ügyfél, biztos attól rossz. :DDD

izé

(#50) tegbashar válasza buherton (#47) üzenetére


tegbashar
tag

Érdekes jelzőt találtál mások véleményére. :(
Szerintem sem kóser, hogy egy ilyen gépnél ilyen - nem egyedi - hiba merül fel.
A hibajavitás leírása meg már majdnem vicces.
A káka meg a csomó jutott még eszembe.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.