Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25) gs20


gs20
tag

Némi tapasztalat: nekem is coolermaster notepal hűtőm van MSI EX-610 lapihoz. Sajnos az MSI lábai túl szélesek voltak hogy megálljon a hűtőn, ezt praktikerben vásárolt öntapadós ütközőkkel oldottam meg, amit láb gyanánt ragasztottam fel. Az említett "karcolja a gép elejét" problémára szintén praktiban vett öntapadós filckarikákkal odottam meg, ami megelőzi az említett problémát, mivel a laptop eleje így a filcen fekszik fel.
Tapasztalatok: csakis pozitív. Asztali használat esetén kb olyan különbségek vannak amiket te is írtál, de nekem sokat van használva ágyban, fotelban a lapi, ahol már durvább a különbség. Ágyban használva semmi hűtése nem lenne enélkül a lapinak, mivel alulról szívja a levegőt. Ilyen körülmények közt akár 25-30 fok különbség is adódik (terhelve). Fotelban pedig ha az ember ölében van a gép, nem feltétlen jó ha égeti az ember lábát a laptop.
(Egyébként a CM hűtő 6.5-7k körül volt mikor vettem.)
A notepal mellett használom én is az RMClock-ot, ami akksi-időben kb +fél órát jelentett, hőmérsékletben pedig kb -5 fokot.
Ha valakinek kell további infó, esetleg a hűtő átalakításáról kép, az szóljon és rakok fel.

[ Szerkesztve ]

E=MZ²

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.