Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40) Vakegérke válasza Иван (#39) üzenetére


Vakegérke
veterán

Be akarod záratni a topicot? Már csak azért kérdem, mert előhozod politikusainkat.
Hogy jön ez a hagymához, meg a pucolása közben előtört emlékemhez?

Mondd, jó lélek, miért kéne változnom?
"Sohase akartál többet tudni? Sohase hajtott a tudásszomj? Hogy tökéletesítsd magad?"
Fogalmad sincs, hogy mekkora tudásanyag van bennem, fogalmad sincs, hogy mennyi fölösleges információt tárol az agyam. Milyen alapon gondolod, hogy bizony tanulnom kéne, és változnom?

"Már megbocsáss, de hogyan akarod hogy komolyan vegyelek és egyenlő rangú partnerként kezeljelek, mikor kijelented, hogy téged nem érdekelnek, csak a kisember dolgai?"
Hasonlóképp kezdem. Már megbocsáss, de nemhogy nem akarom, hanem egy szóval sem kérem, hogy komolyan végy. Az pedig a te dolgod, hogy alacsonyabb rendűnek vélsz.
Nem csak a kisember dolgai érdekelnek, de én is egy vagyok közülük, ők állnak hozzám legközelebb. Inkább velük szimpatizálok, mint azokkal, akik ifjonc létükre még bele sem szagoltak az életbe, fogalmuk sincs a gyermeknevelés nehézségeiről, a napi betevő megszerzésének körülményeiről, de azt már tudják, hogy egy vénember csakis hülye lehet, ha nem akar többet tudni, mint amennyi már az agyában van.
Ismét csak azt kell mondanom, hogy fogalmad sincs, mekkora a tudásszintem. Lehet, hogy meglepődnél, ha tudnád.
Ja, hogy nem akarok csillogni vele, és nem akarok senkit lenézni, aki kevésbé művelt? Talán ez is jellemhiba...

"Hát nem tudom, én mindig nyitott vagyok a kritikára."
Kritizálhatsz kedvedre, tisztelem a véleményed. Ám amit művelsz, amit hangoztatsz, az már súrolja azt a határt, ahonnan már csak a lebecsülés, mit mondjak, megvetés található.

Amennyiben folytatni kívánod ezt a beszélgetést, megkérnélek rá, hogy sorold fel mindazon hibákat, melyeket bennem látsz. Akkor legalább tudni fogom, hogy min kéne változtatnom.
Ne aggódj, nem veszem zokon, hiszen csak segíteni akarsz.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.