Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) kukinyo válasza donjohnson (#800) üzenetére


kukinyo
addikt

Aha...
Köszi.

(#802) Def26


Def26
félisten

Most megy egy műsör az rtl -en és szerepel benne a laci.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#803) darál0w válasza Def26 (#802) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

akkor ennek a reklámját láttam

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#804) #51177472


#51177472
törölt tag

Kiesik valaki, persze hogy az Aurélió egyből elkezd bőgni. ;]

Más: a VV app-ban a szavazás ingyenes, vagy a reg esetleg?

(#805) Vakegérke válasza #51177472 (#804) üzenetére


Vakegérke
veterán

Érdekes dolog ez.
Ha kiesik valaki, inkább örülni kéne, hiszen egy ellenféllel kevesebb. Bár rühelltem Gergőt, csutkára igazat adtam neki, amikor Attila megjátszotta, hogy feladja a versengést, és kimegy a villából. Ugyanis azt mondta, hogy a játék lényege a fődíj, és menjen csak.

Aurelio egy nagy gyerek. Hangsúlyozom, gyerek. Ösztönei, vágyai már vannak, és nagyon szeretne felnőttnek látszani. Most őszintén, hol van ettől?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#806) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Ez a tejjó + alexa álompáros még utoljára ég egyet :DDD hülyeleány veri a falat utána meg összef*ssa magát a fájdalomtól :W

Aurélka ismét bömböl :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#807) donjohnson válasza Motion_Blur (#806) üzenetére


donjohnson
addikt

jah, remélem tejó lesz a következő, aki megy. aztán kint folytathatják.

zsófi ilyet szól: józsi 95? nekem az olyan, mintha tegnap lett volna. mondja ezt 93-as létére. :Y

[ Szerkesztve ]

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#808) lacy86 válasza Motion_Blur (#806) üzenetére


lacy86
addikt

Fuuuu , engem ez a tejjo rohadtul idegesit! ( Igazi alpari csaj )

(#809) C4mp3r válasza Motion_Blur (#806) üzenetére


C4mp3r
addikt

de akkora szanalom, hihetetlen, komolyan nem ertem ezeket az embereket, ismerik 5-10 napja egymast es ugy viselkedik, mintha a testveret diagnosztizaltak volna valamilyen halalos betegseggel. a masik meg, hogy minek mutatjak ki ennyire az erzelmeiket... erdekelne, hogy mit gondolnak arrol, hogy milyen viselkedessel, hozzaallassal lehet ezt a jatekot megnyerni. szerintem ha az, hogy a falat utom bombolve, nem a helyes irany. nekem fulig ert volna a szam oromomben, ha valaki kiesik aki nem en vagyok... btw teot siman kizartam volna rongalas es [link] gyanujaval

ez a krisztian gyerek semmit nem mutatott eddig, remelem nem egy joskagyerek fele tuja kuldtek be megint, mert akkor tenyleg elveszik minden remeny, hogy ebbol meg nezheto, esetleg erdekes musor valjon. a minibalazs musorvezeto is kritikan aluli annyira latszik, hogy probalja utanozni a balazs frappans beszolasait, de tobbnyire orbitalis baromsagokat mond, raadasul ket ertelmes mondatot nem tud beszedhiba nelkul elmondani, en a csatorna helyeben lecserelnem, vagy beiratnam beszedtanarhoz

(#810) koxx válasza C4mp3r (#809) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ezt tegnap olvastam és teljesen egyetértek vele [link]

(#811) Weeman1 válasza koxx (#810) üzenetére


Weeman1
veterán

Sajnos tényleg így van. :D

Xiaomi 11T Pro

(#812) antikomcsi válasza C4mp3r (#809) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Pontosan ez az, ami hihetetlen számomra is.

Konkrétan 4 napja látta életében először azt az embert, aki kiesett, nem hiszem el, hogy ezt kell csinálni.

Másrészt ez egy játék, aminek ez a lényege. Aki kiesik, az megy haza. Ismétlem, haza, nem pedig a bitófára, és még csak az űrbe sem lövik ki. Haza megy, ennyi. Ha megkedvelte valaki, akkor 1-2 hét után, amikor maga is kiesik, felkeresi, és együtt lehetnek.

Én úgy látom egyébként, hogy nem Laci az öreg, ahogy mondják bent, hanem a többiek gyerekek még, de nagyon, hiába múltak el 18 évesek. Pedig fel is kéne fogni, hogy miről szól ez a játék, mert nem arról, hogy beköltözünk, és ott élünk életünk végéig, mint egy nagy boldog család.

(#813) Vakegérke válasza koxx (#810) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nagyon tetszett az írás. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#814) lacy86 válasza koxx (#810) üzenetére


lacy86
addikt

Kesobb ugy is irnak majd rola , hogy nott a nezok szama vagy inkabb csokkent. ( Tavalyihoz kepest )
Erre leszek majd kivancsi ;]

(#815) Vakegérke válasza lacy86 (#814) üzenetére


Vakegérke
veterán

Biztos áradozni fognak annak ellenére, hogy nagyon sokan nem tudják élőben nézni az adást.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#816) kukinyo


kukinyo
addikt

Na, végignéztem az eddigi összefoglalókat, néha belepillantottam az élő adásba.
Nem is tudom...
Egyelőre nem találtam olyan alakot akinek drukkolni tudnék.
Pedig van itt sok fajta ember (bőgőmasina, szerelemzsák, nárcisztikus, okoska, dúlifuli, leszbi, stb) de egyik karakter sem fogott meg. :D
A hírek alapján Simontól sokkal többet vártam (fura személyiség de nem megnyerő).

(#817) koxx válasza kukinyo (#816) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Szájmon addig volt érdekes amíg nem esett szerelembe. Összeválogatták a környék tahóit, de ettől még nem lesz jó a műsor.

(#818) kukinyo válasza koxx (#817) üzenetére


kukinyo
addikt

Úgy van, pont ettől (buta tahók) nem lesz jó a műsor.
Nincs egy igazi egyéniség.
Az eddigi szériákban feltűnt pár ember akit a stílusa érdekessé tett, ebben eddig ezt nem találom.
Gondoljunk csak Alekoszra, őt lehetett szeretni, nem szeretni, akár utálni is (megosztó személyiség volt) de azt nem lehet vitatni hogy a maga nemében egyedülálló stílusa volt.

[ Szerkesztve ]

(#819) runner 125 válasza koxx (#817) üzenetére


runner 125
nagyúr

Jajam, egyetértek.

Egyébként nagyon nincs bent sok "féle ember", gyakorlatilag 3 fő karaktert tudok kiemelni. Van a "fura", az "azt gondolja magáról h bölcs" és a többi 10 buta, alpári, proli gyökér akiket a giccses öltözékük különböztet meg.

Tényleg nem lehet most már kiemelni egyet sem.

Simon szerelembe esése is mekkora fail. Most komolyan egy 10 napja megismert lányba ennyire bele lehet esni? Kb ez. lesz a veszte, ezért fog kiesni, mert teljesen beszürkül.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#820) Vakegérke válasza koxx (#817) üzenetére


Vakegérke
veterán

Charlotte sikeresen rántotta mélyre.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#821) Skipp válasza runner 125 (#819) üzenetére


Skipp
senior tag

"Simon szerelembe esése is mekkora fail. Most komolyan egy 10 napja megismert lányba ennyire bele lehet esni? Kb ez. lesz a veszte, ezért fog kiesni, mert teljesen beszürkül."

Dettó ugyanezt mondtam tegnap az ismerőseimnek (akik persze csak a discoveryt nézik :DDD ). Kár érte egyébként, belőle még valami értelmes játékot is kinéztem volna.

[ Szerkesztve ]

Légy pontos! Mérj mikromiliméterben, jelölj krétával, vágj baltával!

(#822) koxx válasza Skipp (#821) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

2 (3) féle ismerős van, akinek nincs tv-je, a másik csak natgeot és discoveryt néz, de fura mód mindig képben van az aktuális trash műsorokkal :D
a 3. bevallottan nézi

Vakegérke: ezért fognak repülni mindketten

[ Szerkesztve ]

(#823) lacy86 válasza kukinyo (#816) üzenetére


lacy86
addikt

Majd "megkavarja" ugy a musort az RTL hogy legyen bent boven balhe , hidd el. ;]

(#824) Vakegérke válasza koxx (#822) üzenetére


Vakegérke
veterán

Remélem, először Charlotte repül. Simon magára marad, és talán összeszedi magát.

Vasárnap kiszavazó. Szerintem Teo lesz a kiválasztott.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#825) runner 125 válasza Vakegérke (#824) üzenetére


runner 125
nagyúr

Józsit mondom, pontosabban remélem.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#826) antikomcsi válasza Vakegérke (#824) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Az utóbbi napokban szinte nem is láttam Simont a videókban.

Csak ilyenkor nem tudom eldönteni, hogy azért mert valóban eltűnt, vagy így vágják a szerkesztők össze?

Bármelyiknek ott a lehetősége.

(#827) lacy86 válasza Vakegérke (#824) üzenetére


lacy86
addikt

... Vasárnap kiszavazó. Szerintem Teo lesz a kiválasztott.

En is remelem! ( mondjuk annyira nem meltatom , hogy az app-ot letoltsem )

(#828) Weeman1


Weeman1
veterán

:D

Xiaomi 11T Pro

(#829) runner 125 válasza Weeman1 (#828) üzenetére


runner 125
nagyúr

..azért valakinek az aljamunkát is el kell végezni. H lenne működő társadalmunk, ha mindenki intelligens, egyetemet végzett személy lenne? :)
Noh rá csak úgy tudok tekinteni, mint egy egyszerű eszközre. Kalapács, véső, vv józsi, ásó, stb..

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#830) donjohnson válasza Weeman1 (#828) üzenetére


donjohnson
addikt

ha már a képeknél tartunk:

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#831) DopeBob válasza Weeman1 (#828) üzenetére


DopeBob
addikt

Azért mekkora pofája volt a bemutatkozó filmjében... bent meg megy ez a bartnőm van szöveg... mi lesz így a törpeharcsával? :D

MZ/X

(#832) kukinyo válasza DopeBob (#831) üzenetére


kukinyo
addikt

Nem hiszek én abba a barátnőbe.

(#833) DopeBob válasza kukinyo (#832) üzenetére


DopeBob
addikt

én az RTL helyében levetíteném nekik a kisfilmjüket...

MZ/X

(#834) Vakegérke válasza DopeBob (#833) üzenetére


Vakegérke
veterán

Végtére is miért ne?
Tessék Józsi, hazudtál, semmi bunkóskodás, semmi harcsára raboltatás. No most vagy aktivizálod magad, vagy vegyük úgy, hogy megszegted az ígéreted, és nem vagy a villába való.
Vajon mit csinálna?

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#835) DopeBob válasza Vakegérke (#834) üzenetére


DopeBob
addikt

Nekem fura, hogy ekkora a kontraszt... úgy ment hogy még a legyet is röptében, most meg ez a bartnőm van szöveg egyenesen szánalmas :D

MZ/X

(#836) Vakegérke válasza DopeBob (#835) üzenetére


Vakegérke
veterán

No meg bunkóskodást is ígért ám. :K
Amúgy jól elvan az állóvízben. Nem babrál senkit, időnként jóindulatúskodik, no meg Simont nyugtatgatta, hogy majd ő vigyáz Charlotte erkölcseire. Egyszerűen nincs rá ok haragudni.

Szerintem két gyenge pontja van.
Az egyik a hiúság. Csak annyi volt a megjegyzése Krisztiánhoz, hogy kisebb a karja, tehát ő maradt a legjobb alkatú férfi a villában.
A másik a lustaság. Olyan beköltözőre vágyott, aki főz, mos takarít (helyette). No most ha én irányítanám a játékot, kiosztanék neki egy hét rémálmot. Neki kéne mindent csinálnia. A főztje miatt hamar felkoncolnák a többiek. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#837) kukinyo válasza DopeBob (#833) üzenetére


kukinyo
addikt

Ez egy jó ötlet. :K
Minden héten emlékeztetném őket az ígéreteikre és megkövetelném tőlük hogy teljesítsék is azokat.Valószínű nagyobb kavarodás lenne, illetve hamarabb előbukkanna az igazi énjük.

(#838) DopeBob


DopeBob
addikt

(#839) antikomcsi válasza DopeBob (#838) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Ebből is tisztán látszik, hogy Zsolt mennyire nagyon szerelmes a volt barátnőjébe! :)

Bár ez már az első napokban kiderült. :)

(#840) C4mp3r válasza runner 125 (#819) üzenetére


C4mp3r
addikt

simonnak ugy gondolom, hogy vege van jatek szempontjabol, amig az oldalbordaja mellette van. sokkal ertelmesebbnek gondoltam annal, hogy egy ilyen egyszeru trukkel be lehet szippantani, mint szerelem.... duhos is vagyok ra ezert, mert benne remenykedtem, hogy esetleg valami mast is hozzatud tenni a musorhoz a faszlobalason kivul. de ugyanakkor sajnalom is csorigyereket, mer bevallottan nem sok baratnoje volt, es most meg egy no felkinalta magat neki, ha taktikabol is, de latszik, hogy nem tudja normalisan kezelni a helyzetet es szerelemrol meg hazassagrol beszel, 10+ nap utan :Y kettojuk kozul ki kellene esnie az egyiknek, preferably a charlotte-nak, hogy lila kod eloszlodjon simonka elmejeben, mert lathatolag nagyon elbutitjta

DopeBob: kabare, iza ketsegbe lehet esve, ha azzal kezd el smarolni, akit 1-2 nappal elotte meg habzoszajjal szidott... vagy egyszeruen csak ribanc

[ Szerkesztve ]

(#841) Vakegérke válasza DopeBob (#838) üzenetére


Vakegérke
veterán

Lyully, Zsolt milyen vehemensen védekezik a szexuális zaklatás ellen, ugye? :D

Iza magányos, valakihez tartozni akar. Szerintem még Aurelionak is könnyű dolga lett volna, ha be akarja cserkészni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#842) #51177472


#51177472
törölt tag

Azon gondolkodom, hogy itt van ez a 12 ember, egyiknek sem adnék autót, lakást és annyi pénzt ami a fődíj. Van az a felnőtt (hirtelen nem tudom a nevét), az még értelmes is ezek között, gyereke is van, bár ült már (nahát).. Talán még Viki az akit a legjobban illetne közülük.

(#843) Vakegérke válasza #51177472 (#842) üzenetére


Vakegérke
veterán

Két szereplőt még nem tudunk megítélni. Ha őket kihagyom, tényleg silány a felhozatal.
Laci a felnőtt, de ha igazak a hírek, hogy sok ember pénzét lenyúlta, akkor remélem, hogy a villából rögtön a fogdába viszik.
Viki. Stimmel. Pillanatnyilag kimagaslik közülük, bár ő is alábbhagyott a "szerepléssel".

Zsófi smink nélkül egy átlag lány egy aluljáróból. Lefoszlott a máz.
Vajon miért mondta a digó dugó gyereknek, hogy vetkőzzön? Csak nem azért, hogy megalázza, mert verbálisan már rá is mászott?

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#844) #51177472 válasza Vakegérke (#843) üzenetére


#51177472
törölt tag

Jesszus.
Ez a Teo meg menjen már a pibe... egyik se tud normálisan viselkedni, beszélni, fuu. Egyre jobban utálom ezeket. ;]

"Rátett egy lapátra.." lol

[ Szerkesztve ]

(#845) donjohnson


donjohnson
addikt

csóró Okinak kihullottak a fogai. régi vv-sek a fókuszban, 14 perc 30-tól.

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#846) dragonfx válasza Vakegérke (#843) üzenetére


dragonfx
veterán

hehe ja kb ég és föld és ezért van a kaverszacho? :C ..emlékeztek még a bb.ből renátóra az is mekkora forma volt..mega pongo....ezek egyániságek..meg attila meg alekosz meg olivér és éva....itt ninc snagy jellem cska kamugépek.
józsira kajak rászólnék ...apukám menjél haza és majd a vv7be jobban kamuzzál...ne ekkorát. megmondanám neki kell 1 hétig a konyhát rendbe tartani.olyan mint a tuja.ál.van mint egy faék tényleg.

Zsoltinak érződött a szavain bejött és nincs barátnője ő megmondta nem szerelmes csak a csaj.dorka nem ment rá iza igen.ennyi. a világban így mükődik erősebb kutya.... :))

Én aurelio.t csipézom neki szurkolok faja a stílusa nekem bejön.szókimondó cisnálja aműsort.ő nem lenne nem tudnának mti mutatni csaka sok lelki ömlengés mega simon charlotte nevetséges ömlengéseit...
szerintm charlotte emgy ki legközelebb .persze megvárja.....csak tullesz 20 pasin.... :DD

Ez a krisz meglátjuk milyne lesz.viki a maga modján jofej.szerintme laic is be fog indulni.
Teo menjen haza.nevetséges a hülye boxolásával....ez ilyen 15 év volt divat...na ki a kemény??aztán jön a sírás.... :C

én drukkolok izának...mert így talán látunk ott is sexet.dorkával nem hinném.aurelionak keleltt volan rámennie jahhh.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#847) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Ennyit a VV appról :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#848) darál0w


darál0w
Jómunkásember

18+ :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#849) lacy86


lacy86
addikt

Sirjal csak Izacska! ( Dorka ugy is egyszeru ember :) )

(#850) lacy86 válasza darál0w (#848) üzenetére


lacy86
addikt

Kiraly! :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.