Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szben05


szben05
tag

Én ugyanígy jártam a csuklómmal. Egy délután bontókalapáccsal dolgoztam, estére annyira fájt a csuklóm, hogy alig léteztem, álmomból is arra ébredtem, hogy fáj. Másnapra semmi bajom nem volt. :)

(#2) greenity


greenity
aktív tag

Jobbulást!

Egyik tanárom mondta annak idején: félreléptem, ebben az az egy kellemetlenség, hogy a feleségem fogta közben a kezem..

"Egy mosolynál jobb a több"

(#3) Hunujv


Hunujv
tag

Jobbulást!

(#4) Vakegérke válasza szben05 (#1) üzenetére


Vakegérke
veterán

Minket vasból öntöttek? :)

Egyéb.
Mindenkinek köszönöm, de már szó nincs arról, hogy fáj valami. Bal bokám külön köszöni az együttérzést, mindenkit csókoltat, jól van. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) Armagedown


Armagedown
őstag

Jobbulást !Ahogy elkezdtem olvasni, azt hittem lesz benne valami fordulat egy orvosnővel, de tévedtem, teljesen félreértettem a címet :)

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#6) djdaniel


djdaniel
senior tag

én 2 éve nyáron jártam hasonlóan, pont a bokámra sikerült esem és ínszalagszakadásom lett.
érdekes módon nem fájt bokám csak egy picit, tehát elviselhető volt, azt leszámítva hogy nem tudtam lábra állni.
kellemes dolog volt 30°C-fokos melegben gipszel a lábamon 1hétig, megértem ki mankózni a wc-re.
ennek az egésznek az volt a legrosszabb része, hogy miután levették a gipszet nem tudtam menni még rögzítővel a lábamon sem csak mankóval, tehát 2hétig mankóznom kellet.
Ha jól emlékszem 1hónapig vagy 2 hónapig kellet hordanom a rögzítőt és tisztára ki sebesedet a lábam tőle.

[ Szerkesztve ]

(#7) Vakegérke válasza Armagedown (#5) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szándékos volt a félrevezető cím. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8) Blackmirror válasza Vakegérke (#7) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Nem csak a cím,de az első sorok is:
"Nem az első eset. Bánom mindegyiket, és ha lehetne, meg nem történtté tenném. Ha a történés idejében nem is kellemetlen az érzés, utólag pokolian tud fájni." :)

Jobbulást kívánok!

iPhone X@R, iPad Pro

(#9) moonlight115 válasza Vakegérke (#7) üzenetére


moonlight115
tag

Ezt sejtettem. :) Elmehetnél bulvárújságírónak. :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#10) Vakegérke válasza moonlight115 (#9) üzenetére


Vakegérke
veterán

Annyira nem vagyok gonosz. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11) pgyorgy59 válasza Vakegérke (#10) üzenetére


pgyorgy59
csendes tag

Érdekes kis történet.Bennem több gondolatot ébresztett...
Irigylem az indiánokat mert legyen akár hadi ösvény, még nem hallottam hogy baja esett volna a lábuknak
Jól választottál, a lépcsőn esés szerintem sokkal keményebb
A finnek azt az utat járhatják amit ők választanak, nem amit előírnak
Tántorgás: ne keverd az italokat,mert nem lesz jó vége (saját tapasztalat)

A leg egyszerűbb konkluzió:ne lépj félre és nincs gondod (könnyű mondani)

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#12) Vakegérke válasza pgyorgy59 (#11) üzenetére


Vakegérke
veterán

Részegség okán még nem tántorogtam. Mondjuk háromszor voltam részeg eddigi életemben, de mindháromszor képes voltam végigmenni az egyenes vonalon.
A kitántorgás is tántorgás, nem volt benne részem.
Szóval leginkább egyensúly vesztés okán tántorogtam. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13) pgyorgy59 válasza Vakegérke (#12) üzenetére


pgyorgy59
csendes tag

Szó nincs róla hogy rád értettem volna.Csak úgy eszembe jutott.Mint a többi eszement dolog.
Egyébként nem semmi hogy aki már megkapta a végleges személyi azonnaliságát az életében csak háromszor volt berúgva. Magamról ezt nem állíthatom 60+nál.
Remélem nincs harag ?

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#14) Vakegérke válasza pgyorgy59 (#13) üzenetére


Vakegérke
veterán

Már hogy lenne harag? :N

A végleges személyit majd tíz év múlva kapom meg.

Ami meg a részegségeket illeti, már régóta érlelődik bennem, hogy megírom az eseményeket. Ennek értelmében inkább nem beszélek róluk.
Nos, húsz évenként egyszer berúgni nem megbocsájthatatlan bűn. No persze spicces, kapatos jóval sűrűbben voltam. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#15) pgyorgy59 válasza Vakegérke (#14) üzenetére


pgyorgy59
csendes tag

Akkor jó,örülök.
Már megint tévedtem, nem tudom miért emlékeztem úgy hogy már végleges.

Nem lesz rossz téma,én biztos hozzá fogok szólni !Érleld minél gyorsabban.

Az arány egészen dicséretes.Lehet hogy nem vagy berúgós fajta !? (én viszont rohadt kötözködős,firtatós stb.de mit csináljak ha egy dologról ezer jut eszembe.Pl. ha valaki mondaná vagy írná hogy "tojás",nagyon hamar az űrhajó is szóba kerülne nálam)

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#16) Vakegérke válasza pgyorgy59 (#15) üzenetére


Vakegérke
veterán

Akinek a tojás szóról csak a tojás jut eszébe, azzal nem igazán lehet jókat beszélgetni.
Kell a szárnyaló fantázia, hogy egy kis sava-borsa legyen a tracsinak. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#17) moonlight115 válasza Vakegérke (#16) üzenetére


moonlight115
tag

:D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#18) Vakegérke válasza moonlight115 (#17) üzenetére


Vakegérke
veterán

Börtönéből szabadult csirke lelkem... :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#19) moonlight115 válasza Vakegérke (#18) üzenetére


moonlight115
tag

És azóta szabadon szárnyal... :)
De honnan volt filctolla?

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#20) pgyorgy59


pgyorgy59
csendes tag

Vajon hányadikként pottyant ki? Hová lett a belső rész?Felnőtt már a csibe? Fiú vagy lány?Mesterséges vagy nem?Elfogyasztották? Kicsoda?Házi vagy nagyipari?Felviszi a koleszterint vagy nem?Egészséges vagy tartózkodjunk lehetőleg?Milyen finomságokhoz nélkülözhetetlen?....

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#21) pgyorgy59 válasza Vakegérke (#18) üzenetére


pgyorgy59
csendes tag

Hú...erre nem gondoltam...de nagyszerű meglátás.

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#22) moonlight115 válasza pgyorgy59 (#20) üzenetére


moonlight115
tag

Tojni a koleszterinre. Kindertojást a népnek! :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#23) pgyorgy59 válasza moonlight115 (#22) üzenetére


pgyorgy59
csendes tag

Hát az tényleg nem rossz,na de egyem meg a gyerekek elől?

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#24) moonlight115 válasza pgyorgy59 (#23) üzenetére


moonlight115
tag

Ha szép kövérek, akkor igen! :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25) pgyorgy59 válasza moonlight115 (#24) üzenetére


pgyorgy59
csendes tag

A gyerekek vagy a kindertojás ?

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#26) moonlight115 válasza pgyorgy59 (#25) üzenetére


moonlight115
tag

Tökmindegy. :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#27) pgyorgy59 válasza moonlight115 (#26) üzenetére


pgyorgy59
csendes tag

Az igaz.De ha megeszem a kis kövér gyerek elől,később azt fogja terjeszteni olyan hányatott gyerekkora volt hogy még egy sovány kis kindertojás sem jutott neki.
És ezért lett kövér(vagy sovány) nagy korára.Kell ez nekem(nekünk) ?

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#28) Vakegérke válasza pgyorgy59 (#27) üzenetére


Vakegérke
veterán

Sört se kap, mégse panaszkodik. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#29) pgyorgy59 válasza Vakegérke (#28) üzenetére


pgyorgy59
csendes tag

Na ja.Szép is lenne.Gyerek az csak panaszkodjon a kindertojás miatt.
Aztán ha felcseperedik, házas lesz, akkor majd jut idő arra hogy az 5.-ik sör után(mikor még nagyon kellene 1-2) háborogjon amiért az asszonyka azt mondja:ÁLLJ !

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#30) devast


devast
addikt

Olcsón megúsztad :)
Nekem egyszer sikerült lépcsőn lefele félrelépni, teljes testsúlyommal.... az az érzés....
Első reakció nagy káromkodás volt, a második, hogy behugyozok a fájdalomtól. Szalag valószínűleg nem szakadt el, csak megnyúlt (nem voltam dokinál). Utána kb 1-2 hétig bicegtem, és 3-5 hónapig fájt a bokám ha a félrelépés irányában nyújtottam. Azóta már megjavult, és óvatosabban próbálok közlekedni a lépcsőn.

(#31) Vakegérke válasza devast (#30) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha valamit nem kívánok magamnak, az a lépcsőn esés. Felfelé megbotlani még hagyján, de lefelé... Brrr!

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.