Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sanchez638


Sanchez638
addikt

És akkor mit csinálnak vele?:D "letölti" a büntetését?:D

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#2) Ted_Beneky válasza Sanchez638 (#1) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Felveszik az ukrán kiberrendőrség kötelékébe :K

Csillagkaput a Csillag térre!

(#3) HalasKYO


HalasKYO
aktív tag

Csak nekem tűnik úgy, mintha a srác 2 lábán 2 féle cipő lenne ?:O

Halas - http://www.flickr.com/photos/halaskyo

(#4) Sebhelyes válasza HalasKYO (#3) üzenetére


Sebhelyes
senior tag

Hogy összezavarja a lábnyomokat vizsgáló sünöket.

(#5) Reggie0


Reggie0
félisten

Manapsag komolyan veszik a diakcsinyeket.

(#6) Jeanne d'Arc válasza HalasKYO (#3) üzenetére

És tényleg! :DD Lehet ott ez a divat.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#7) KaiotEch válasza Sebhelyes (#4) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

(#8) orimate86


orimate86
tag

Szerencséje, hogy nem a bkv-t nyomta fel, mert akkor már bevitték volna. :D

(#9) WildBoarTeam


WildBoarTeam
aktív tag

Mivel a srác a videón a másik lakás erkélyén volt, akkor vagy a sünök mentek elsőre rossz lakásba és tépték ki kerettel együtt az ajtót, vagy átmászott és emiatt kitépték a szomszéd ajtaját is. :U ;] :))

blabla

(#10) tomazin


tomazin
veterán

elsőre azt hittem, hogy azok pénzkötegek, aztán láttam a videón, hogy pár bankjegy kipakolva.

(#11) hokuszla


hokuszla
aktív tag

Nem gondoltam volna hogy "kiberrendőröknek" baltájuk és puskájuk is van. Így már tisztelem őket.

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#12) Wikoo


Wikoo
aktív tag

Én nem merek többet torrentezni. (O_o)

Békesség, boldogság! x)

(#13) arelim


arelim
tag

az első videóban mókás a prosecutor general auto-angol feliratozása.

(ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻

(#14) DonLaca@


DonLaca@
senior tag

Cikket olvasva azt hittem valami menő gyerek lesz tele pénzzel. Erre.... csórikám :DDD
Jobban járt volna ha bányászatba fekteti a tudását. Vagy törvényes munkát vállal. Aki ilyen koponya azzal is jól keresne.
Kell neki az izgalom :U

(#15) robogos10


robogos10
aktív tag

Nem semmi... De mennyi ilyen van amúgy gondoljatok bele

(#16) ncc1701


ncc1701
veterán

Fú de kemények, szerencsétlen hekker srácot meg kő bilincselni, nehogy kitörje a rendőr nyakát.

(#17) Gibo válasza ncc1701 (#16) üzenetére


Gibo
senior tag

Mondjuk ha a ke´t löfegyver is az övé, akkor azért annyira nem csoda...illetve amit mutatnak az ajtán az elméletileg golyónyom nem?

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

(#18) #44630784 válasza ncc1701 (#16) üzenetére


#44630784
törölt tag

Letartóztatáskor nem csak azért bilincselnek meg valakit, mert esetleg rátámadhat a rendőrökre, hanem mert kárt tehet magában vagy másokban. Kérdezd meg akármelyik rendőrt, hogy milyen hajmeresztő reakciókkal találkoznak letartóztatások során és rögtön kevésnek érzed majd azt a bilincset. Emberek képesek kitépni a hajukat, összekarmolni magukat vagy beboxolni maguknak, stb. hogy később rendőri túlkapásra hivatkozhassanak vagy csak mert szimplán bekattantak.

(#19) Reggie0 válasza ncc1701 (#16) üzenetére


Reggie0
félisten

Az a tuti. Lehet hogy nem figyelnek es megnyom a billentyuzeten egy rossz gombot.

(#20) ceia


ceia
őstag

"egyszer már őrizetbe vették Ukrajnában az ország keleti részében lévő Poltava városában lakcímmel rendelkező 33 éves férfit. Az illetékes poltavai bíróság azonban elutasította az ügyészség indítványát a férfi előzetes letartóztatásba helyezésére, és szabadon engedte, ami után a férfi eltűnt"

Úgy látszik, ott is olyanok a bírók, mint nálunk. Valamiért szeretik a bűnözőket pártolni és extrém jóhiszeműek. Miért is kéne őrizetbe venni az elkövetőt, vagy miért ne engedjük el, hogy szabadlábon védekezzen szegény.. és akkor még ott vannak a pofátlanul enyhe ítéletek is. A bíróságokra ráférne már egy alapos reform. Aki elkövet valamit, a tárgyalásig legyen őrizetben. Az írtélet legyen igazságos. Akit pedig elítélnek, az kapja meg, ne enyhítgessék, mert "jól viselkedik". Még jó, oklevelet ne kapjon érte?

        it's more fun to compute

(#21) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

Annyi idő alatt, ameddig a bejutás tartott, volt ideje még a pérmium tinder előfizuját is szüneteltetni, meg befejezni pár régi vhs kazi digitalizálását és feltöltését valami felhőbe.
:D

(#22) Reggie0 válasza ceia (#20) üzenetére


Reggie0
félisten

Azert az is erosen kerdeses, hogy mivel probaltak meg alatamasztani, hogy szukseg van az elozetesre. Szerencsere ezt nem bemondasra osztjak. Lasd nalunk a BKV berletes "hacker" peldajat.

(#23) kymera válasza robogos10 (#15) üzenetére


kymera
senior tag

Az igazán vérprofi egyéneket soha nem kapják el :)

1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

(#24) myckie2 válasza kymera (#23) üzenetére


myckie2
őstag

Pont ezen filóztam én is, hogy a csávó nem lehetett olyan zseniális hacker ha elkapták.

(#25) Necroman_Mk2 válasza kymera (#23) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

és (#24) myckie2 Ez pont az a duma, amivel a hackerek hitegetik magukat, hogy "milyen faszagyerekek is vagyunk mi" És sokszor ez a beképzeltség is lesz a vesztük, mert ezen arc növekedésével csökken a figyelmük is.
És ezt az őket üldözők nagyon is jól tudják, muhahahaha ;]

(#14) DonLaca@ Ha viszont felvágósan kezd el élni, és két kézzel szórja a pénzt, az könnyen a helyi adóhatóság figyelmét is fölkelti.

[ Szerkesztve ]

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#26) kymera válasza Necroman_Mk2 (#25) üzenetére


kymera
senior tag

Ugye az megvan hogy a profik elsősorban hálózati mérnökök és kb 80-100 átirányításon keresztül dolgoznak ?

1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

(#27) megamurashy


megamurashy
csendes tag

De miért van rajta felemás cipő? :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.