Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Imifej


Imifej
senior tag

Ja. Észrevettem pár dolgot, amit nem javítottak.

Marantz PM7000N, JBL TLX500

(#2) #95462144


#95462144
törölt tag

Reggel már sírt is érte a Nod, nagy változásokat nem észleltem.

(#3) berVi


berVi
senior tag

Szupcsi, bar en mar masfel honapja hasznalom ~5 gepen :D

(#4) Out


Out
addikt

Végre újra működik az értesítési ablak, én ennyi változást tapasztaltam egyelőre :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#5) kromatika


kromatika
veterán

Én még félek egy kicsit felrakni.Szerintem az előzményekre nézve érthető is.A cikkhez szólva,bőven elég lenne évi egy frissítés,de az korrektül,hiba nélkül ki hozva.

(#6) bossbob válasza kromatika (#5) üzenetére


bossbob
csendes tag

Szerintem mindig biztonságosabb, ha várunk vele legalább 1 hónapot, aztán frissítünk.
Aki esetleg nem tudná ezt beállítani, az ITT találhat róla több infót.

Vagy ha valakinek van jobb metódusa, akkor kérem posztolja! :DD

A magyarok postájától ments meg uram minket! (MPL kivétel ezalól, mivel az külön entitást képez)

(#7) GreatL


GreatL
őstag

Van jobb metódusom. 365 nappal halasztom el :)

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#8) DanD88


DanD88
tag

feltehető az a kérdés is, hogy nem sok-e évi két nagyobb frissítés a Windows operációs rendszerhez?

- de, a 2 évente 1 is az lenne.

(#6) bossbob akinek meg windows 10 home-ja van az meg "így járt"?

(#9) PuMbA válasza GreatL (#7) üzenetére


PuMbA
titán

1 hét alatt ki szokott derülni minden és visszavonják, ha hibás, szóval a 365 nap szerintem már túlzás, mert megfosztod magad az új funkcióktól :) Aki most vett hiper-szuper Geforce RTX VGA-t, az akkor várjon 1 évet, hogy ki tudja használni a Ray-Tracing-et...ennek sok értelme nincs.

[ Szerkesztve ]

(#10) Silεncε


Silεncε
őstag

Az első nap frissítettem a laptopot. Nem volt vele különösebb baj, csak azóta az Edge-ben nem jó a karakterkódolás, ezért ha ékezetes karaktereket írok be, gyönyörűségek jelennek meg. Ennyi belefér, majd ha lesz kedvem újrarakom

(#11) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ennek egyszer az lesz a vége, hogy a Vista sorsára jut a reszelgetett Win10, aztán kénytelenek lesznek mégis új terméknevet behozni....

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#12) muszurkefal


muszurkefal
aktív tag

Hát én egyelőre annyit tapasztalok, hogy véletlenszerűen bezáródik a fájlkezelő, és ilyenkor eltűnik a teljes tálca. :C :C GG

(#13) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Végre. Eddig se volt a frissítéssel gondom, remélem így is marad.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#14) zzola


zzola
félisten

Végre! NA ebben mit baxtak el? :DDD

(#15) nap


nap
addikt

Remélem lesz benne olyan új funkció, hogy letörli magát a fejlesztők gépéről és utána kiüríti a kukát.
Jöhetne már egy átgondolt 11-es verzió, mert ez nagyon is illeszkedik a me, vista, 8 sorba.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#16) GreatL válasza PuMbA (#9) üzenetére


GreatL
őstag

Az RTX-esek fognak is várni egy évet, hidd el...

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#17) Vikthor


Vikthor
nagyúr

"állítólag" - nos ez nem hangzik elég bizalomgerjesztőnek.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#18) PuMbA válasza GreatL (#16) üzenetére


PuMbA
titán

Ahogy kinéz a játékok támogatása, valószínű, hogy sokáig semmi sem lesz belőle, de ez nem a Windows miatt :D Normál esetben már lenni kéne 2-3 játéknak, ha már beharangozták.

[ Szerkesztve ]

(#19) FollowTheORI válasza DanD88 (#8) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

A Home és a Pro is képes "Pause"-ra úgy emlékszem... szóval azt bekapcsolod akkor nem jön frissítés 35 napig.

Rosszul emlékeztem, a Home tényleg így járt. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#20) bossbob válasza DanD88 (#8) üzenetére


bossbob
csendes tag

Tudtommal igen. A cikk írója is azt hagnsúlyozza, hogy a Win 10 Home usereket mondhatni kísérleti nyulakként kezeli a Microsoft. :C

A magyarok postájától ments meg uram minket! (MPL kivétel ezalól, mivel az külön entitást képez)

(#22) bacus válasza bossbob (#20) üzenetére


bacus
őstag

Szerintem meg minden Win10 user-t úgy kezel :)

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#23) bossbob válasza bacus (#22) üzenetére


bossbob
csendes tag

Sajnos gyanítom, hogy ez lehet a legközelebb az valósághoz. :C

A magyarok postájától ments meg uram minket! (MPL kivétel ezalól, mivel az külön entitást képez)

(#24) zolee001 válasza bossbob (#23) üzenetére


zolee001
őstag

Ime amin a fiuk dolgoznak:
Microsoft maybe working on a new light theme for Windows 10--wow és egyben felkészül a pink theme készitö csapat
Microsoft’s new preview update improves Skype emoticons on all platforms--gulágra amelyik kitalálta
Windows 10 is reportedly getting a new volume flyout to control music--magyarul ezt is elkurják
Microsoft is planning to improve gaming on Windows 10--nagyszerü
Windows 10 will reportedly allow you to change color of taskbar, tray flyouts--wow zsir uj xp feature
Windows 10 19H1 to come with phone calls transfer and clipboard sync features--nagyszerü
Windows 10 19H1 will separate Windows Search from Cortana--értelme? majd kiderül
Windows 10 19H1 update to come with DPI setting improvements
Windows 10 won’t disturb you with notifications when you’re watching movie--mily kedvesek,ugye?
Windows 10 19H1 update will make Action Center more useful-majd kiderül

A kedvencem az MS supporttol:
Microsoft Agent | Moderator
Hello everyone,

Unfortunately, there is no option to mute the ring tone when calling someone on Skype. We appreciate your feedback, this will help us improve our engineering.

If you have further questions, please do not hesitate to reply to this post.
Thank you!

Julie_S1
Skype Community Moderator

(#25) snpetit


snpetit
aktív tag

Csak nálam lassú a windows letöltő szerver? 30KB/s. Megfektette a frissítés?

(#26) Jesus_Shaves válasza zolee001 (#24) üzenetére


Jesus_Shaves
aktív tag

Ebben talán a legszomorúbb, hogy külön csapat van fenntartva emoticonok/emojik készítésére... amiket valószínűleg egy random deviantartos is jobbra megcsinálna.

Remélem, 2020-ig nem csinálnak másik op. rendszert, nagyon szeretném látni élesben leírva, hogy Microsoft Windows (10) 2003 :D

(#27) Hiftu válasza bossbob (#21) üzenetére


Hiftu
senior tag

Lehet, hogy rosszul emlékszem vagy már megváltozott.
Korábban a warezt és a szoftver lopást nem szerették itt a fórumban.
óvatosan ezzel a témával.

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#28) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Tegnap felrakott cumultative update-t, hát a laptopon jelentkező fényerőt 50%-ra állító bug megmaradt....

(#29) zolee001 válasza bossbob (#21) üzenetére


zolee001
őstag

Fogod,letöltöd az MS töl a Windows teleptöt,telepted,használod.
A jobb sarokban lévö "activate windows" felratot és a fekete hátteret némi guglizás után egy reg trükkel át tudod állitani.

De ha neked jobban kézhez áll a KMS ami elöbb utobb deativállja a kamu licenszedet akkor hajrá

(#30) t72killer válasza Darth_Revan (#28) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

gondolom jöhet ez is a sorba...

"Érdemes kiemelni, hogy azért vannak még olyan hibák, amelyeket a Microsoft ismer, és nem kerültek javításra."

Van ezekről lista:F? Nvidia VGA-tulajoktól (főleg az újabb 2070/80/Ti-sektől) többször is hallottam, hogy mennek vissza 1803-ra. Én egy régi bulidet szeretnék már lassacskán frissíteni, és ha már lúd, legyen kövér, és az aktuálisat tenném fel - hogy aztán minél tovább ne kelljen hozzá nyúlni.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#31) ph2012


ph2012
senior tag

Mi a verziószáma ennek az októberi frissítésnek? Nálam még a 1803 van fenn.

(#32) rumkola válasza bossbob (#21) üzenetére


rumkola
veterán

A Win10 gyakorlatilag ingyenes.

(#33) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Na lássuk, mi lesz a béta teszt eredménye....

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#34) CPT.Pirk válasza bossbob (#21) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

A következő nagy frissítéskor (azaz ennél) már fel fogja tolni magától azokat, amiket kihagytál telepítéskor. Távolíthatod majd el őket újra...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#35) 8zabi válasza ph2012 (#31) üzenetére


8zabi
őstag

1809 / 17763.107 a legújabb

[ Szerkesztve ]

(#36) Cs1csó válasza ph2012 (#31) üzenetére


Cs1csó
félisten

Amit írt 8zabi de ez is felfrissült tegnap: 17763.134-re.

(#37) t72killer válasza Cs1csó (#36) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ha már tegnap tolták fel az ISO-t a netre, annyi fáradtságot vehettek volna, hogy eleve a 17763.134-et teszik fel. A publikált 17763.107 is szimplán egy CU-integrálás, ami 15perc alatt továbbvihető lett volna .134-re egy közepes gépen.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#38) bossbob válasza CPT.Pirk (#34) üzenetére


bossbob
csendes tag

Lehet ezt azért nem vettem észre, mert mindig frissen felrakom az ilyen nagy "verziókat".

@Hiftu: ezer köszi, erre oda fogok figyelni!

@zolee001: köszi a tippet a registryvel, most már így fogom csinálni.

A magyarok postájától ments meg uram minket! (MPL kivétel ezalól, mivel az külön entitást képez)

(#39) ribizly


ribizly
veterán

Nálam az előző update-ek egyike elkurta a Broadwell-E-s OC-t. Most várom, hogy a Microsoft és/vagy az alaplap gyártója (BIOS update) tegyen valamit az ügy érdekében. Ma este megy is fel az update. :DDD

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#40) Qkackca


Qkackca
őstag

Esetenként? :U

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#41) CPT.Pirk válasza bossbob (#38) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Sok a szabadidőd. Nem szeretem a Windowst, de a folyamatos újrarakás indokolatlan.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#42) bossbob válasza CPT.Pirk (#41) üzenetére


bossbob
csendes tag

Nem sok mindent custom-májzolok (szép magyarosan) a windowson, ezért egy újrarakás nem tart több ideig nekem mint egy verzió frissítős karikázgatás. Továbbá az elmondásod alapján ez utóbbi után is állítgatni kell csomó mindent. Candy crush és hasonlók törlése, meg mondjuk a windows.old mappát és telepítési meg update előzményeket törölgetni.

Inkább a lubuntus régi laptop rendszerét szoktam verzió frissíteni. Azon már sokkal több minden van "megtweakelve". :DD Abban az tetszik, hogy kapsz alap linuxot, aztán mindenfélét beleillesztget az ember.

[ Szerkesztve ]

A magyarok postájától ments meg uram minket! (MPL kivétel ezalól, mivel az külön entitást képez)

(#43) t72killer válasza CPT.Pirk (#41) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ha elodázod a frissítéseket, akkor elég kétévente újrarakni.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#44) vlevi válasza zolee001 (#24) üzenetére


vlevi
nagyúr

Ezt nem tudom honnan vetted.
Ilyenekről szó nincs a Win10 Insider preview blogban.
Ellenben van egy rakat új emoji :D
[link]
Irgalmatlan fontos újítás.
Ahogy az intéző sötét témája is az volt, amíg meg nem csinálták, utána nagyon sokan azonnal kikapcsolták, mert rettenetesebb, mintha nem lenne.
Javítani viszont alig-alig javítanak valamit, csak az új marhaságokat pakolják bele.
Én pl. évek óta b***gatom őket a filekezelő, a posta, a naptár, ... farokságaival, de semmi változás.

(#45) CPT.Pirk válasza t72killer (#43) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Komplett gép upgrade miatt se raktam újra, ahogy a Linuxaimat se, miért is kellene? Már nem az XP idején járunk. :N

bossbob: pikk-pakk el lehet már távolítani ezeket a cuccokat, így egy friss telepítés még mindig tovább tart. Kezdve a friss telepítő létrehozásával...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#46) Cs1csó válasza t72killer (#37) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ezzel egyetértek, de ha jobban belegondolsz ugyan mindegy, hiszen kb. 2-3 hét és biztos jön egy újabb CU és akkor megint nőni fog a build szám tehát aki ez után fogja telepíteni tisztán telepítés után fogja csak a CU-t letölteni és build számot ugrani.

Már annak örülök, hogy nem kell azt csinálni mint a Windows 7-nél ha nem volt integrált telepítőd és vagy 500 frissítésnek kellett települni egy tiszta telepítés után (Windows 7 SP1-re is ) A Windows 10-nél félévente tiszta telepítő van ezt én szeretem - persze a többségnek bosszúság - sőt az update-ken is fejlesztettek valamennyit ezért minimális ami lejön egy tiszta telepítés után, ami inkább sok az a CANDY CRUSH SAGA meg a többi baromság mire azokat leszedni. :((

(#47) hemaka


hemaka
nagyúr

Ebben gondolom valami mas lesz. Szoval, jo lesz az jovore is. :DDD

(#48) t72killer válasza Cs1csó (#46) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Noigen, azt végképp nem értem, hogy egy PRO verziót miért kell telenyomni dedós játékokkal, az ember tisztára egy indiai bazárban érzi magát, ami tele van hasznavehetetlen kacattal, ráadásul nagyon körültekintőnek kell lennie, hogy le ne nyúlják (frissítésekkel visszamászó adatgyűjtés és egyéb b.romságok).

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#49) Silεncε válasza t72killer (#48) üzenetére


Silεncε
őstag

Ezt én se vagyok képes felfogni. Egy munkára használt OS-t telinyomni idióta játékokkal meg minden szarral? Ugyanmár. Még a Home verzión se tűrném el, de oké az otthonra készül, arra még akár rá is foghatjuk. Na de egy PRO OS-nél? Amit MUNKÁRA (szoftverfejlesztés, egyéb komoly munkák, tehát nem Mancika fog rajta Excelben számolgatni) használnak?

(#50) ph2012


ph2012
senior tag

Gépházban hiába nyomok rá a frissítésre nem talál frissítést, még mindig a 1803 verzió van fenn.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.