Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18) olbaidhun válasza #06658560 (#17) üzenetére


olbaidhun
őstag

Viber - beállítások - általános - állapotikon megjelenítése. Engedélyeket is megadhatod neki ha kérné, sokat jelent, mert nem tudom, hogy milyen telód és OS-ed van, de ez lehet gond.

A hanghívás minősége fontos szempont. A Viber évek óta kínál hang- és videohívást, és biztosan tapasztaltabb, mint a WhatsApp. A Viber HD minőségű hangokat ad, amely tisztább, talán ezért kell a nagyobb sávszélességű kapcsolat. Annó amikor kint voltam, a feleségemnek Wi-Fi volt én meg kerestem egy pontot, ahol a mobilnetem elért egy 3G + 4-5 vonalkát legalább. Így oké. Skype ezzel szemben már akkor sem volt a helyzet magaslatán, minőségben simán összehasonlítható volt mindkettő.

50mb adatforgalmam volt egy napra, kényelmesen meg tudtam oldani mindent.

A hívás más appoknál is fölöttébb érzékeny a hálózatra. Nyilván Wi-Fi-n a legjobb, de a fogadó félnél is rendezett kellene, hogy legyen a hálózat, mert ez okozhat galibát. Nehéz lenne mérni.

Van valamilyen forrásod, vagy valami amivel csekkolhatom a dolgot? Teljesen kimaradt a WhatsApp, de nem zárkózom el a jótól... csak ugye a családi körben ez terjedt el jobban. Lehet épp miattam :U

[ Szerkesztve ]

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.