Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 2ofthem


2ofthem
aktív tag

Jó hogy ide is megérkeznek a phabletek, hiszen egyre népszerűbb kategória.
Nekem tetszik :)

(#2) Wa2x_


Wa2x_
veterán

Kicsit elszálltak az árakkal mostanság (mármint az egész piac)...

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#3) b.daniel


b.daniel
senior tag

Nekem is nagyon tetszik,és a plusz 2 oszlop csempe is nagyon jo ötlet ekkora kijelzohoz:)

(#4) axioma


axioma
veterán

Embertelen szar ez a villogos T-s reklam, mennyi ideig lesz kint? Inkabb majd csak utana olvasnek cikkeket...

(#5) batai15


batai15
félisten

Na ez a kep van pár napos. Illtve készüléket láttuk már tehát semmi újdonság nincs.

(#7) ldave


ldave
félisten

Szerintem ez így már nem néz ki jól, nagyon túlzsúfoltnak érzem a kijelzőn megjelenő látványt.

A Slime draws near! Command?

(#8) helixP


helixP
nagyúr

"Túl nagy, nem fér egy kézbe, hatalmas, használhatatlan..." volt már? :)

(#10) amanoba


amanoba
őstag

Hát ha ennyivel drágább lesz, akkor kenjék a hajukra.. :(((

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#11) #13110016 válasza b.daniel (#3) üzenetére


#13110016
törölt tag

+1
Az nekem is nagyon tetszik.

(#12) Steve1207 válasza ldave (#7) üzenetére


Steve1207
veterán

Egyetértek, ekkora kijelzőn már ocsmány az UI mindennel telepakolva. Pont az az előnye, hagy egyformák a kockák és letisztult, viszont itt már az is brutális méretű lenne, ami megint nem illik az összképbe...

.

(#13) BiP válasza ldave (#7) üzenetére


BiP
nagyúr

Szerencsére opcionális, úgy teszed ki a csempéket, ahogy akarod. Ha túlzsúfoltnak érzed, akkor nagyobb méretű csempéket választasz, vagy egyszerűen nem teszel ki annyit.

(#14) blackydan


blackydan
senior tag

Igazán kár az ár miatt :(

(#15) VIC20


VIC20
őstag

,,Ismét a Kamerák előtt pózolt a Nokia egy hónap múlva leleplezésre kerülő Windows Phone 8 góliátja."

Van valaki, akit Kamerának hívnak? A szövegben pedig a Kamera családról van szó? :(

Góliát inkább megérdemelné a nagy kezdőbetűt, lévén, hogy személy.

(#16) razzorr


razzorr
őstag

Akkor már inkább az 1020,az legalább fotóban domborít, ez már túl nagy,legalábbis nekem.

(#17) tothmaxy182 válasza axioma (#4) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Nálam összeomlott miatta a flash, úgyhogy nem is indítom újra a böngészőt, most nagyon is jó, hogy nem jeleníti meg a reklámot.... :DDD

Minden szavam magánvélemény!

(#18) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Tetszik a telefon, de az ára az biztos a világűr és tovább.... :DDD

[ Módosította: mukibuci ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#19) lacix76 válasza BiP (#13) üzenetére


lacix76
őstag

Így van. :K
Ezt csak az tudhatja aki egyáltalán használt már ilyen csempés felületet. :K
Aki nem,az meg csak szövegel. :D

(#8) helixP:Azóta már megtörtént,az a komment is. :DD

[ Szerkesztve ]

(#20) margithid


margithid
veterán

Most érte utol a nokia a többi gyártót hardveresen.
Jó kis készülék és kb a note 3 árában lesz majd.
Én már a microsoft cimkés telefonokra leszek kiváncsi, talán ez lesz az utolsó nokia.. :K

(#21) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Felbukkanhatna már az a 10ezer darab Snapdragon 200-as Androidos tesztmodell is valahol....

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#22) #06658560 válasza axioma (#4) üzenetére


#06658560
törölt tag

Csatlakozom.

#18 Sub-ZeRo: felhasználói feltételek?

[ Szerkesztve ]

(#23) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Szep es tetszik. :) Viszont a csempeket meg kisebbre lehet zsugoritani, vagy tobbet lehet elhelyezni a kepernyon horizontalisan?

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#24) Sub-ZeRo válasza #06658560 (#22) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Tiltják hogy ilyeneket használj?!

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#26) #06658560 válasza Sub-ZeRo (#24) üzenetére


#06658560
törölt tag

PH-n igen. Ban jár érte, ha kiderül.

(#27) Sub-ZeRo válasza #06658560 (#26) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

És ha használ valaki, akkor majd ha PH-ra jár, akkor tiltsa le?! Vagy ez hogy van akkor?! Nem értem csak azért. Amúgy meg jó pár száz embert már ki lehetett volna bannolni, mert biztos nem kevesen használják az adblockot...

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#28) B1T3 válasza Sub-ZeRo (#27) üzenetére


B1T3
addikt

Nem lehet a kivételhez adni a prohardver lapcsalád oldalait?

(#29) Graphics válasza B1T3 (#28) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

ÁSZF szerint nem....

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#30) Tomcat


Tomcat
őstag

Ez már inkább tablet mint telefon, vagyis "Phablet". Úgy vagyok vele mint az egyszeri látogató az állatkerti zsiráffal, vagyis hogy "Tetszik, tetszik, de otthonra nem kellene...":)

Egyébként a múlt héten volt alkalmam kipróbálni egy hasonló rendeltetésű de Samsung gyártmányú készüléket. Mit ne mondjak eléggé "mókásan" állt a kezemben telefonálás közben. Olyan esetlen jelenség amit nem lehet nem viccesen lereagálni. Persze ez is szokható látványilag ahogyan a régi tégla méretű GSM telefonokat használó ember is idővel megszokott utcaképpé vált. Viszont mióta olyan apró szinte tényérben is elférő telefonok is voltak már a piacon teljes funkcionalitással azóta ezekre az óriás valamikre én egy kicsit idegenkedve tekintek. Számomra ez is egyfajta komoly visszalépés a mobilitás terén, ugyanúgy ahogy a ma már alapnak tűnő 4-5" kijelzőméret elterjedése is az. :(

Tomcat

(#31) B1T3 válasza Graphics (#29) üzenetére


B1T3
addikt

Az ÁSZF szerint nem szimplán nem szabad tiltani az oldalon a hirdetéseket? Úgy tudom, az nincs, hogy nem szabad használni az AdBlockot, csupán annak a működése ne terjedjen ki a lapcsaládhoz köthető oldalakra.

(#32) HawerKing


HawerKing
őstag

Hu latum vannak ugy csempek ;]

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#33) Sub-ZeRo válasza B1T3 (#28) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem tudom, annyira nem merültem el a dologba.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#34) Graphics válasza HawerKing (#32) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mit látul? ;]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#35) #06658560 válasza Sub-ZeRo (#27) üzenetére


#06658560
törölt tag

ÁSZF-ben olvasd el!

(#36) MongolZ válasza #06658560 (#35) üzenetére


MongolZ
addikt

Nem a hirdetéseket blokkolod, hanem a flash lejátszást ;)

Nekem úgy van beállítva a böngésző, hogy a flasheket csak akkor indítja, hogy ha rákattintok.

(#37) Ádám16


Ádám16
addikt

Mire a Nokia beérte a piacot SoC terén, a MS felvásárolta. :((
Még a pletyka abszolút pletyka szinten van, de már mindenki elborzadt.
Egyébként aki túlzsúfoltnak tartja a home screent: NEM muszáj a legkisebb csempéket használni, közepes méreten pedig a 3 csempe soronként teljesen tökéletes.

(#38) #06658560 válasza MongolZ (#36) üzenetére


#06658560
törölt tag

Ahonnan indult a folyam, ott Adblock volt emlegetve.

(#39) Lumiaman


Lumiaman
csendes tag

Nekem bejön a 3 sor csempe, de a 6 col túl sok, nekem 5 felett nem kell :D

(#40) elpatkorado


elpatkorado
aktív tag

Hatalmas +1, hogy végre nem hagytak fél km-nyi területek a kapacitív gombok és a telefon alja között. Amúgy a T-Mobile-nál már kapható a Lumia 1020.

(#41) Thaaleum válasza axioma (#4) üzenetére


Thaaleum
aktív tag

ja :((
egyébként egész jó

[ Szerkesztve ]

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#43) Glenda válasza halkow (#42) üzenetére


Glenda
addikt

Az szerintem a 19xx lesz. Vagy 20xx. Vagy ki tudja, lassan kezd teljesen összekuszálódni az egész.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#44) Graphics válasza Glenda (#43) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Lassan jön a 3210-es , újra :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#45) Glenda válasza Graphics (#44) üzenetére


Glenda
addikt

Jah. Lehetne, a Lumia 9030 pedig a next-gen Nokia workstation, mint a Mac Pro :)

Ha a Microsoft ügyes, sok mindent be tud tolni a Lumia brand mögé.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#46) Sub-ZeRo válasza Graphics (#44) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Én örülnék neki. Az egyik legstrapabíróbb telefon volt. :)

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#47) BiP válasza Graphics (#44) üzenetére


BiP
nagyúr

AMD(Ati)-nál is jöttek újra a 7-es szériás kártyák, meg lassan a 8-as, ott sem volt "semmi". Szerintem szándékosan kerülik a névegyezést.

De Nokiánál volt már azonos nevű telefon, pl. a Classic széria.

(#48) Graphics válasza BiP (#47) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

AMD-nél 7-es/8-as újra?

Nem az Nvidiánál volt 6/7/8-as sorozat? :)

szerk: jogos, mindkettőnél

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.