Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) wolfman


wolfman
veterán

A belépő szintű készülékek mindig is olcsók voltak. Lépje meg egy gyártó a közép kategóriával ugyan ezt, akkor azt mondom, hogy na, ez valami! Így érdektelen, csak azt érdekelheti, aki totálisan nem ért a tévékhez.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#2) ALBY


ALBY
senior tag

Ha tényleg jönnek errefelé is, az jó hír, remélem komolyabb modellek is érkeznek.
Jöhetne a C70, P600 és egyéb korrektebb sorozatokból, kíváncsian várom.

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#3) Crytek


Crytek
veterán

Nincs 3D benne kutyának se kell így..Pedig még 180-at is adtam volna érte ha lenne benne

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#4) Pete55555 válasza Crytek (#3) üzenetére


Pete55555
addikt

Nem is lesz, a 3D halott.

...Szeretem leracsniztatni...

(#5) mzso


mzso
veterán

Mondjuk nem értek a stratégiájukat ezeknek a cégeknek. Miért oda jutnak el utoljára ahol a leginkább árérzékenyek az emberek. Szerintem az emberek vennék mint a cukrot az ilyen TCL, Hisense jellegű tévéket, ha lehetne kapni őket és meg lennének támogatva egy kis marketinggel.

(#6) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Ha jön Quantum Dot-os tévéjük az érdekes lesz, remélem kicsit a Samsung nyakára lépnek... :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#7) Graphics válasza wolfman (#1) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Gondolkodjunk logikusan..

Miért lépné meg a gyártó, ha a konkurensek árszintje alá lő így is? Gondolom Te sem én sem dolgozunk ingyen.. Márpedig ingyen ebéd sincs.

@mzso: Ja, biztosan megvennék a totál ismeretlen nevű TV-ket...

Gondolkodjunk logikusan: Az egybites user odáig lát, hogy Philips, Toshiba, Grundig, Telefunken, Blaupunkt...mer'azrégenjóvolt....

Ergo megveszi a címkézett Vestel TV-ket.... kivétel a Philips. Még mindig.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8) Laca19 (a) válasza FollowTheORI (#6) üzenetére


Laca19 (a)
aktív tag

Ezt a TCL-t nézegettem mostanság, leírás szerint Quantum Dot-os, 380.000 Ft-ért 65-ös képméret. Egész jónak tűnik...

http://www.diesel.com

(#9) Crytek válasza Pete55555 (#4) üzenetére


Crytek
veterán

Amíg jönnek a 3d-s filmek/animációk addig biztos hogy nem.

Next PC Upgrade: 2022

(#10) GIJoe


GIJoe
addikt

55" 104ért jó jöhet, mehet rajta 024be a DuckTV a kölyköknek :DDD

(#11) narumon válasza wolfman (#1) üzenetére


narumon
őstag

Szerintem meg egy csomó mindenkinek jó lehet aki nem TV fetisiszta. Én símán venném hasonló áron.

https://www.facebook.com/Naruvideo

(#12) narumon válasza Crytek (#3) üzenetére


narumon
őstag

3D? Szerintam az nem kell a kutyának sem.

https://www.facebook.com/Naruvideo

(#13) #72042496 válasza Crytek (#9) üzenetére


#72042496
törölt tag

Végülis, kazettán is adnak ki anyagokat.

Ezzel annyit akarok mondani, hogy hiába adnak ki, ha az új mainstream készülékekel nem lehet lejátszani őket.

[ Szerkesztve ]

(#14) canniball válasza Crytek (#3) üzenetére


canniball
nagyúr

A kutyának sem kell a 3D; ez pont jó így ahogy van.

Ami a cikket illeti.
A "puritán kinézet" az én szememben inkább előny. Sok ilyen készüléket csicsa és mindenféle "extra" (néven eladott felesleges sallang) nélkül, alacsony áron, de persze normális panellel és örülhet a nép!

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#15) idegen lény válasza Laca19 (a) (#8) üzenetére


idegen lény
őstag

Ez tényleg szupernek tűnik, ha kivennék belőle a szerintem tök felesleges smartot, még az ára is csökkenhetne, vagy inkább tegyenek bele 3D-t!

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#16) narumon válasza canniball (#14) üzenetére


narumon
őstag

Tök egyetértek. Igazából ha én most tévét vennék akkor 2 dolog számítana
1, ár
2, méret
(Na jó tételezzük fel, hogy a képe nem tök szar, és persze legyen már 4K).
Hang nem érdekel mert nekem mindkét otthoni tévére van kis hangrendszer kötve.
3D nem érdekel mert ritkán nézek filmet akkor sem 3D-t.
Smart nem érdekel, mert ahol érdekelne ott egy számítógép rá van dugva az meg bármilyen smartot lever.
Szóval igen nekem is egy olyan tévé kell ami tök egyszerű nincs benne semmi parasztvakítós évente max 2 használós feature.

https://www.facebook.com/Naruvideo

(#17) smc


smc
addikt

A közepes méret nekem tökéletes lenne ennyiért, bár élőben még nem láttam TCL tévét, és gőzöm sincs milyen a képminősége. Mindenesetre várós, ha tényleg lesznek magyar piacon, ártani nem fog senkinek. :)

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#18) DudeHUN válasza smc (#17) üzenetére


DudeHUN
senior tag

A 43-as pont tökéletes lenne a leváltani a hálóban lévő 8 éves Full-HD Samu-t.

Gamer for Life

(#19) _DiEGO_ válasza Pete55555 (#4) üzenetére


_DiEGO_
őstag

Nah jah , szerintem is ... Mi is megvettük anno a NAAGY 3D -d Samu TV- t , azt 7-8 filmet ha megnéztünk 3D -ben :)) Mondjuk előnye így a gyorsaság sportközvetítéseken és egyéb akciódús filmeknél nincs sem akadás sem mikrolag , sem semmi probléma .

FullHD nincs elterjedve ! Hova s minek kellene a 4K ? Aztán SD adásokat nézni rajta ? felkonvertált olyanamilyen formában , nemár ...
Max tényleg az ára a jó, mert jó , de ennyi ... majd ha itt lesz és a tesztek is igazolják , akkor max akkor talán.

+++

[ Szerkesztve ]

(#20) idegen lény


idegen lény
őstag

Nekem talán ez is jó lenne: [link] Nem értem, miért írja a cikk, hogy nincs bennük HDR, amikor mindegyikben van HDR10? :F Csak egy gond van vele: 90 wattot fogyaszt! :Y

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#21) #65537792 válasza mzso (#5) üzenetére


#65537792
törölt tag

Ne ebből az országból indulj már ki. Angliában vagy a környező országokban mennyien élnek?
Amúgy is. Neten már mindent meg lehet venni. És mint ha valahol láttam volna már ezt a márkát itthoni boltban.

(#22) Plumpy


Plumpy
aktív tag

Ezzel csak ej baj van, hogy mire ideér, jön rá a vám, a tipikus magyar kapzsiság árrése, plusz a fasza kis 27% áfa, ami önmagában is hát na, a termék árának több mint a negyedét teszi ki ugyebár. Hopp, máris pont annyiba fog kerülni, mint azösszes többi TV.

Plumpy - A kultúrbölény

(#23) YellowFlash válasza Crytek (#3) üzenetére


YellowFlash
aktív tag

A 3D ugyanolyan semmirekellő sz*rkupac mint a VR. ;]
De ha neked ez kell, akkor egészségedre. :))

They don't know... PepeLaugh

(#24) _DiEGO_ válasza idegen lény (#20) üzenetére


_DiEGO_
őstag

Az talán olyan mint a HD Ready :DD

Sokan vették , azt csodálkozak hogy Full HD tartalmaknál miért van alul-felül csík ! ???
Jópáran viszavitték euronicsbe h szar a TV :))

(#25) Bishi válasza Pete55555 (#4) üzenetére


Bishi
tag

Én mindenesetre sajnálom, hogy a 3D nem annyira népszerű és nem is értem miért. Moziban sem annyira népszerű, legalábbis ismerőseim körében.
Szerencsére vannak még 3D-s filmek. De talán ezek a rossz 3D-s CGI-k árthattak a technológiának nagyon. Egy rendes 3D-t azért jó nézni.
Mindenesetre engem olyan tévé érdekelne, aminek jó a képe, nem csiricsáré, egyszerű kinézetű, és 3D-s. A hang nem érdekel, mindegyik modern tévé hangja elég gáz, bár ennek gondolom inkább fizikai akadályai vannak. Én a SMART-ot tartom feleslegesnek inkább. :)
Gondolom rengeteg ember van aki rádug valami normális eszközt a tévére, ami az alsó kategóriában is okosabb mint bármely smart tv.
De lehet én vagyok a kisebbség, és a tömegnek inkább olcsó smart tv kell, 2D-vel, és a beszédet nem érthető hanggal.

(#26) sb válasza _DiEGO_ (#19) üzenetére


sb
veterán

A lesajnált 3D eltűnésével a 120Hz panelek is mentek a süllyesztőbe sajnos. Pedig már a középkategóriában 40"-on is megkaptad a gyors panelt 5-6 éve.

Most meg felső kategória és 55"+ egy jobb/gyorsabb panel. :(

A TLC-t üdvözlőm. Ahogy a teszteket néztem van kifejezetten jó minőségű, 120Hz-es (sőt bemenetre is!) TV-jük olcsón.

(#27) #72042496 válasza Plumpy (#22) üzenetére


#72042496
törölt tag

"a fasza kis 27% áfa, ami önmagában is hát na, a termék árának több mint a negyedét teszi ki ugyebár"

A termékek árának áfatartalma 21,26%, ugyebár.
Ez is magas, de ilyen alapvető dolgokkal azért legyünk már tisztában. :)

[ Szerkesztve ]

(#28) DraXoN válasza _DiEGO_ (#24) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

.. fura , valódi HD Ready készüléken nincs csík alul és felül 16:9 képarányú médiánál (megegyezik a fullHDnek is ennyi van).. persze egy idő után jöttek a 1024x768-as "ál"HD Ready tévék ... na azok voltak az igazán "kukák".. max azért volt HD Ready mert "befogadta" a médiát, de erősen visszaskálázta...
De a valódi HDReadyvel nem volt gond...

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#29) idegen lény válasza _DiEGO_ (#24) üzenetére


idegen lény
őstag

Ezt most nem értem. Ezek mind 4K-s és HDR10-es tévék. A TLC tévékről írsz, hogy visszavitték őket, mert silányak? :F

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#30) mzso válasza Graphics (#7) üzenetére


mzso
veterán

"Miért lépné meg a gyártó, ha a konkurensek árszintje alá lő így is? Gondolom Te sem én sem dolgozunk ingyen.. Márpedig ingyen ebéd sincs."

Mondjuk, hogy az ő középkategóriás TV-jét vegyék a másik gyártó drágább tévéje helyett...

@mzso: Ja, biztosan megvennék a totál ismeretlen nevű TV-ket...

Erre való a marketing. Amit reklámoznak a TV-ben az emberek megveszik.

"Ergo megveszi a címkézett Vestel TV-ket.... kivétel a Philips. Még mindig."

Miben is kivétel a Philips? Ócsó TP-Vision gyártmányok, nagyon gyatra szoftverrel.

[ Szerkesztve ]

(#31) mzso válasza #65537792 (#21) üzenetére


mzso
veterán

És? Ott van is pénzük az embereknek drága TV-re

A netes vásárlást viccnek szántad. Külföldről TV-t nagyon nem éri meg vásárolni. (Néhány kósza importált darab előfrodul amúgy nem forgalmazott márkákból )

(#32) Duree


Duree
veterán

Vajon ez a kedvező ár, mire elér hozzánk jóval több lesz, de még így is jó vételnek tűnik, kivéve ha az a kedvező ár tükrözi a minőséget és a megbízhatóságot.

duree54

(#33) Crytek válasza Duree (#32) üzenetére


Crytek
veterán

(#20)-ba van linkelve egy TCL

Nagyon egyszerű a képlet megnézed mennyi külföldön és jön a megvilágosodás

Next PC Upgrade: 2022

(#34) idegen lény válasza Crytek (#33) üzenetére


idegen lény
őstag

Igen, de ezek elvileg Black Friday árak: [link]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#35) idegen lény válasza idegen lény (#34) üzenetére


idegen lény
őstag

Ez a legolcsóbb QLED tévéjük: [link]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#36) Niky_92


Niky_92
csendes tag

"Ha minden jól megy a TCL tévék idén végre eljutnak hazánkba is˝

Honnan tudjátok, hogy jön a TCL 6-os széria Magyarországra? Tv vásárlás előtt állok (Sony 55XE9005) viszont, ha tényleg jönnek hazánkba is, akkor várnék még vele.
Aki tud erről valami információt, annak megköszönném, ha elmondaná.

(#37) narumon válasza mzso (#31) üzenetére


narumon
őstag

"Külföldről TV-t nagyon nem éri meg vásárolni. "

Ez így nem igaz, de egyébként kollega szerintem arra gondolt, hogy egy csomó magyar webáruházban kapsz külföldről behozott tévét, hivatalos importőről ugyanis ennyiért nem lehet megkapni :(

https://www.facebook.com/Naruvideo

(#38) #19138560 válasza _DiEGO_ (#19) üzenetére


#19138560
törölt tag

Nem mindenki nézi a hitvány tv műsorokat, Szerintem elég sokan vesznek megjelenítőnek tv-t Pl én is kizárólag sz.géphez veszek tv-t. Nekem jó lenne ennyiért egy 55-ős játszani, netezni.

(#39) idegen lény válasza Niky_92 (#36) üzenetére


idegen lény
őstag

Ott linkeltem őket fölötted! De azt nem tudom, hogy megéri-e TCL-t venni. Nem biztos.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#40) godzsy2


godzsy2
senior tag

Én konzolhoz néztem ki kb. fél éve egy 4K-s TCL 55P607 TV-t, csak sajnos nem lehetett európában kapni. Írtam nekik emailt, hogy honnan lehetne beszerezni, de nem méltattak válaszra. Lehet kínaiul kellett volna írni, nem angolul. :D

Egyébként ezen TV-k a legjobb ár/érték arányú TV-k konzolhoz. Az 55-ös méret több, mint megfelelő és nem csak a motion blur kicsi, hanem még az input lagja is kiemelkedő a TV-k körében. Persze nincs olyan szép képe, mint egy oled vagy qled-es TV-nek, de az akkori 200ezer forint alatti ára kárpótolt volna mindenért.

A Youtube tele van a fent említett TV tesztjével és mindenki pozitívan ítélte meg a készüléket, pont az ára, mérete miatt és hogy konzoljátékokhoz tökéletes.

Képileg szerintem hozza az alacsony és középkategóriás LG és Samsung TV-k képeit.

Szerk.: Jah, és az 55P607 nem csak a HDR szabványt ismeri, de tudja a Dolby Visiont is.

[ Szerkesztve ]

(#41) idegen lény válasza godzsy2 (#40) üzenetére


idegen lény
őstag

Kaphatóak QLED-es TCL-ek már nálunk is.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#42) Szipó


Szipó
tag

Állat, a kínai telefonok után ez lesz az új divat :))

Vissza a régi kezelőfelületet!

(#43) idegen lény válasza Szipó (#42) üzenetére


idegen lény
őstag

Most nem tök mindegy, hogy koreai tévéd van vagy kínai?

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#44) Graphics válasza idegen lény (#43) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nekem pl nem :D Inkább kínai legyen.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#45) Szipó válasza idegen lény (#43) üzenetére


Szipó
tag

Teljesen mindegy, akkor átjavítom Ázsiai-ra :D Ilyen árakért Vietnámi is lehet :D

Vissza a régi kezelőfelületet!

(#46) smc válasza Szipó (#45) üzenetére


smc
addikt

Mióta megláttam ismerősöknél a 20 colos Ilike tévét, azóta nem érzem a késztetést a nagy márkákra, csak egy nagyobb képátló kellene már, mert a 32 hd ready elég messze van. :D

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#47) Graphics válasza smc (#46) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hú mondjuk azért az meredeken az alja.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#48) Szipó válasza smc (#46) üzenetére


Szipó
tag

Érdekes ez is, hogy ilyen trendi TETSZIK neveket próbálnak adni :DDD
A TCL viszont HTC-re emlékeztet

[ Szerkesztve ]

Vissza a régi kezelőfelületet!

(#49) idegen lény


idegen lény
őstag

Black Friday ide vagy oda, azért mintha kezdenének normalizálódni a QLED/OLED TV árak: [link]

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#50) Crytek válasza idegen lény (#49) üzenetére


Crytek
veterán

Majd amikor 180k lesznek visszatérhetünk rá..

Next PC Upgrade: 2022

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.