Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GIJoe


GIJoe
addikt

Az ECS Kb Asrock szinten van, nem értem miért nem felkapott legalább annyira, vagyis inkább azt írnám miért nem elérhető annyira mint az Asrock...

(#2) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Ez is tetszik. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#3) ftc válasza GIJoe (#1) üzenetére


ftc
nagyúr

ECS magasabb szinten van mint Asrock ....

Oka ázsiai piacra öszpontosítanak

(#4) azbest


azbest
félisten

egész érdekes ez a nukleáris tél színvilág... nem mintha sokat számítana a gépházban :)

(#5) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

ATX 12V csati mókás... :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#6) Tonyius777


Tonyius777
tag

valaki elmondaná mi a különbség az FM1 és AM3+ között?

ja és találtam sok érdekességet itt
[link]

Üdv:Tony

(#7) mghltm válasza TESCO-Zsömle (#5) üzenetére


mghltm
addikt

mily eles a latasod indian testverem, solyomszem! valoban mokas az a toronyhaz ;]

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#8) Pero válasza TESCO-Zsömle (#5) üzenetére


Pero
senior tag

legalább nem kell szenvedni a bordák miatt.
viszont ha jól látom a lap bal felső sarkában a crmos reset gomb van ami tetszetős.

[ Szerkesztve ]

(#9) banhammer válasza TESCO-Zsömle (#5) üzenetére


banhammer
veterán

Elég nagy az esély rá, hogy letörjön.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#10) Móci


Móci
addikt

Az a jó magas ATX csatlakozó nem fotóbolt? Mert ha ez valódi, akkor elég vicces. :D

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#11) KYZRR


KYZRR
őstag

"A DDR3-as memóriák a négy foglalatba pattinthatók, amik alapjáratban támogatják az 1866 MHz-es modulokat dual-channel üzemmódban is, de túlhajtással a 2133 MHz-es típusok is használhatók lesznek."

Kérdés, hogy bírni fogja-e a CPU-ba integrált memóriavezérlő... ;]

[ Szerkesztve ]

You can only die once, make sure it is worth it...

(#12) Day 'n' Nite


Day 'n' Nite
aktív tag

IDE csatlakozó??? No, erre nem gopndoltam volna :N
Az alaplap jónak tűnik, legalább nincs agyoncsicsázva.

“Nem akkor alkottál tökéleteset, ha már nem tudsz mit hozzátenni, hanem ha már nem tudsz mit elvenni belőle.” /Antoine de Saint-Exupéry/

(#13) #19617792 válasza Móci (#10) üzenetére


#19617792
törölt tag

Mókásan néz ki, de praktikus, ott van a nagy borda közvetlen mellette, és egy nagy hűtőtől nehéz lenne betalálni oda. :D

Elsőre azt hittem valami marketinges fotó, mert nagyon monokróm. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14) Móci válasza #19617792 (#13) üzenetére


Móci
addikt

Abból a szempontból az, de ha teszem azt erősen meg kellene mozgatni (megszorul a csatlakozó), nem bíznék abban, hogy kibírja...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#15) Archer


Archer
őstag

Tetszetős de itthon tudtommal nem foglalkozik senki a márkával pedig az Asrock nagy konkurense lehetne (bár bios téren nem tudom hogy állnak).

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#16) #65675776


#65675776
törölt tag

Rossznak nem tűnik, csak errefelé kapni nem nagyon lehet majd.

Érdekes, hogy mindenki csak a csúcslapokat mutatja be. Mikor látjuk már az emberi fogyasztásra is alkalmas középkategóriás lapokat.

(#17) Móci válasza #65675776 (#16) üzenetére


Móci
addikt

Remélem, hogy lesz belőlük elég szépen, nem akarják nagyon a csúcs felé elvinni a Bulldozert...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#18) TK36 válasza #65675776 (#16) üzenetére


TK36
aktív tag

A videokártyáknál is elsőként a csúcs modelleket mutatják be, majd később jönnek a "mezei" kártyák.

Már olyan nagy feneket, körítést csináltak az AMD új processzorai köré, hogy most már valami über-brutált kell nyújtaniuk mert ha nem akkor nagy csalódást várható véleményem szerint.

(#19) nbg válasza Móci (#17) üzenetére


nbg
senior tag

Meg nem utolso sorban jo lenne mar vegre egy x90FX chipsetes mATX alaplap ket x16 PCIe foglalattal, mert ilyet valahogy meg soha senkinek nem sikerult gyartania (amennyire tudom)... :(

[ Szerkesztve ]

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#20) Tonyius777 válasza Tonyius777 (#6) üzenetére


Tonyius777
tag

láttom senki sem nézte végig amit kültem ha jól látom már árak is vannak a CPU-ról
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

Üdv:Tony

(#21) yakuza.tora


yakuza.tora
addikt

Érdekes a deszka színvilága... :U

Alléz Olympique de Marseille!

(#22) ViZion válasza #65675776 (#16) üzenetére


ViZion
félisten

Valóban. Sokan (én is) egy szerényebb deszkára várunk, mATX méretben, egy darab PCIe×16-al. :R

Színben nekem ez is tetszik, igazából mindegy, (de mint tudjuk a kék és a szürke hűvösebb, a meleg színek alaplaphoz nem jók :) )

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#23) vinibali válasza Tonyius777 (#6) üzenetére


vinibali
őstag

Az FM1 908 míg az AM3+ 938 lábas, az előbbi integrált videóvezérlővel van megspékelve ez már Fusion APU míg az AM3+ "csak" CPU amihez leginkább egy diszkrét VGA rendszer dukál :R
szerk.: ja igen és az árakat már publikálta Gyuri27

[ Szerkesztve ]

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#24) d@minator válasza banhammer (#9) üzenetére


d@minator
addikt

Semmivel sem nagyobb, mint egy Scythe Infinity mellé begyömöszölni a két csatlakozót úgy, hogy más ne törjön le. Kihúzásnál ugyanez. Inkább ezért piros pont nekik. ;)

(#26) nbg


nbg
senior tag

Annyira el tudnek viselni lassan mar egy alaplapra integralt, mondjuk 2 PCIe savot hasznalo, 64 GB-os SSD-t... Mondjuk felaldozva a harmadik x16 PCIe csatit.

[ Szerkesztve ]

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#27) Z_A_P válasza nbg (#26) üzenetére


Z_A_P
addikt

Nahat annak aztan mi ertelme lenne? :U
Cserelheto lenne? Akkor minek? Most is rakhatsz bele.
Nem lenne cserelheto? Akkor meg kipurcan par ev utan es cseszheted...

OK

(#28) nbg válasza Z_A_P (#27) üzenetére


nbg
senior tag

Ha onnan nezed, hogy visszalapozol tizenpar evet, amikor meg peldaul sem I/O vezerlo, sem hangkartya, sem halozati vezerlo nem volt integralva az alaplapra(ba), aritmetikai tarsproci a CPU-ba, vagy akar mar inkabb maibb peldaval elve "GPU a CPU-ba", mar nem is tunik olyan vad otletnek.
Csak azt mondom, hogy en szemely szerint lassacskan mar el birnam viselni, es biztos vagyok benne, hogy lenne is letjogosultsaga. A nagyobb tobbseg pedig mostanaban mar nem hasznal egy alaplapot "par evnel" tovabb, foleg a mostansag trendi, felgyorsitott foglalat-valtogatasokkal...

[ Szerkesztve ]

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#29) yakuza.tora válasza nbg (#26) üzenetére


yakuza.tora
addikt

A jelenlegi árakból kiindulva egy alaplapi integrálás komolyan megnyomná a deszkák árát! :K

Alléz Olympique de Marseille!

(#30) djculture válasza nbg (#28) üzenetére


djculture
félisten

Pc be pont az a jó hogy olyan komponenseket használsz amit akarsz.ssd böl minden hónapba jön ki nagyobb és gyorsabb,integrálni hülyeség.Kb olyan ötlet mintha vennéd ezt a lapot és fixel rajta lenne egy 4 magos bull aztán ha nagyobb kell vegyél egy másik lapot amin fixen van rajta nagyobb proci.Gyártóknak mondjuk jó lenne folyton cserélgethetné az ember a fullos lapokat is.

[ Szerkesztve ]

(#31) nbg válasza yakuza.tora (#29) üzenetére


nbg
senior tag

Persze, mint minden ujitas, ujdonsag eloszor csak retegigeny lenne, nyilvan magasabb aron. De szepen lassan ugyis lecsordogalna a "hetkoznapokba", mint minden hasonlo cucc. Ezert irtam azt, hogy "lassacskan"... ;)

[ Szerkesztve ]

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#34) siriq


siriq
őstag

Vegre 2 db lan csatlakozo van rajta.

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#35) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Klassz. Szimplán ennyi.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#36) Milka 78


Milka 78
nagyúr

jól néz ki,nincs agyon csicsázva és az elrendezése is rendben van.Már csak az árcédula lenne érdekes...

(#37) TOM-202


TOM-202
senior tag

Nagyon szép ez az alaplap is. Remélem nem árazzák túl, mert a felszereltsége alapján biztosan nem lesz olcsó darab.

(#38) fefe9


fefe9
tag

Színvilága nekem tetszik, örömteli, hogy kezdi minden gyártó bemutatni az új lapokat.

//ECS egyébként egész jó márka szerintem, mai napig teljesít a családban egy K7S5A lap, évek óta megbízhatóan, eddig egyedül az elem szorult cserére.

--- https://flic.kr/ps/37w6iv ---

(#39) Tonyius777 válasza vinibali (#23) üzenetére


Tonyius777
tag

:R

Üdv:Tony

(#40) Angel1981


Angel1981
veterán

Egy újabb csini alaplap! :)
Jöjjön már a Bulldozer!!!

(#41) DRB válasza vinibali (#23) üzenetére


DRB
senior tag

Az AM3+ foglalat 942 lábhellyel bír, viszont a procinak 940 lába van(ha jól emlékszem :) ).

[ Szerkesztve ]

(#42) ABee


ABee
tag

Nagyon szép ez a lap, ha ilyet vesz az ember van értelme a plexi oldallapnak. Kár hogy nincsenek fehér vidkarik, pofás konfigot lehetne belőle összehozni.

(#43) DMG


DMG
senior tag

Nem néz ki rosszul, de az a borda engem műanyag sorkapocsra emlékeztet. :DDD

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#44) fefe9 válasza ABee (#42) üzenetére


fefe9
tag

"Kár hogy nincsenek fehér vidkarik..."
Esetleg a HIS Iceq kártyái, szerintem jól mutatna vele.

--- https://flic.kr/ps/37w6iv ---

(#45) Tomcat


Tomcat
őstag

Nem rossz ez a lap sem. Érdekes az elrendezése és a színösszeállítás is egyedi. Régen nem hallottam már hazai ECS forgalmazóról, így akinek ilyen kellene érdemes lehet külföldi webshopokban nézelődni. Lehet hogy meglepő ára lesz.

Tomcat

(#46) Sixty21


Sixty21
aktív tag

Sziasztok, van itt esetleg valaki aki tudna nekem egy ECS g31t-lm lappal kapcsolatban segíteni? előre is köszönöm.

Nem az számít, hogy hány Pirosom van!

(#47) Srodney válasza GIJoe (#1) üzenetére


Srodney
senior tag

ismét egy tipikus hozzászólás ami kb 2001-ben még megállta volna a helyét manapság már nem! :W :N

(#48) Archer válasza Srodney (#47) üzenetére


Archer
őstag

Miért mi vele a gond? Szerintem teljesen korrekt, amit ír. Az ECS is az olcsóbb szegmensben versenyez és itthon tényleg nem lehet vagy csak nagyon nehezen boltból beszerezni, ellentétben az Asrock-kal, amit még a húsboltban is lehet kapni.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#49) vinibali válasza Sixty21 (#46) üzenetére


vinibali
őstag

ők inkább

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#50) DRB válasza ABee (#42) üzenetére


DRB
senior tag

"Kár hogy nincsenek fehér vidkarik"

No azért akad jó pár, nagyon keresni sem kell: nV GTX 460, nV GTX 550 Ti
Ez csak két példa volt, mondjuk a hűtőburkolata nem mindig fehér, de azért van olyan is. ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.