Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

300$ körüli árat mondanak rá, annyiért a cikkben írt paraméterekkel nagyon jó ajánlat lenne...

B.Cs.

(#2) Hank18


Hank18
csendes tag

Eppen akarok venni egy masodik telot az iphone melle. Dupla sim, 5G, 90hz, letisztukt google es jo ar...sztem megvan a befutom. :N

Hank18

(#3) mad823


mad823
őstag

Az sem lenne baj, ha lenne belőle nem péklapát méretű változat...

(#4) Kamikaze75


Kamikaze75
tag

Nekem nagyon úgy tűnik kezdenek a "kisebb" gyártók is rájönni hogy a csúcs kategória árazásával tökön lőtték magukat,hiszen ez mind az apple felé tereli az eladásokat szerintem.
Az Oneplus-nak éveken keresztül nem volt középkategóriás modellel (az X volt az egyetlen )
a piacon most ezzel Z,5G szériával próbálkoznak ez érdekes.

(#5) Shyciii


Shyciii
veterán

No. Ez esélyes arra, hogy lecseréljem a Oneplus 6-omat :)

(#6) marcarc


marcarc
senior tag

Indiában ingyen lesz nálunk 600 euró :D

(#7) Polarstar válasza Kamikaze75 (#4) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Egyetértek! Addig-addig emelgették az árakat, míg kedves felhasználó ràjön, hogy kicsivel többért ténylegesen egy "jobb" almást kap. :K
Közben az alma ugyanis a belépőit nem drágította.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#8) Kamikaze75 válasza Polarstar (#7) üzenetére


Kamikaze75
tag

Mindezek ellenére továbbra sem lesz almás telefonom,a legkevesebb kompromisszumot talán a Poco F2 Pro ami ár értékben hozza a csúcs kategória szintjét jelen pillanatban.

(#9) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Na kíváncsi vagyok mit villant és milyen áron, nálam a Pixel 4a mellett most ez van versenyben! :K

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#10) Piloss


Piloss
senior tag

Na ez tetszik, erre szívesen lecserélném a OP3-asom, ha kulturált ára lesz és nem kezelik olyan mostohán mint anno az X-et.

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#11) mongoose66


mongoose66
tag

Ha 100e körül marad az ára, mondjuk max 120e., akkor szuper vétel lesz. Én végén, vagy jövő év elején már veszem is.
Már nagyon várom a részletes specifikációt és a teszteket.
Egy szuper optimalizált rendszerrel és a sd 765-et évekig tökéletes lesz a mindennapokra. :)

I have spooken!

(#12) bajusz15 válasza Kamikaze75 (#4) üzenetére


bajusz15
senior tag

Semmi ilyenről nincs szó. Egyszerűen rájöttek (ellesték), hogy viszik a drágább készülékeket is, így van(lesz) igény "olcsóbb" készülékekre is, ezt az űrt pedig szépen be lehet tömni extra profitért. Úgyhogy szépen vitték felfele az árakat, amíg elkezdődött a "na azért ez már kicsit sok" vélemény róluk - most nem csak a OP-ról beszélek - és amiért a gyártó annnnnyira odafigyel a kedves vevőire, lesz olyan kedves és indít egy lájtosabb telefont is, ha már az emberek ezt akarják ugye :C $$$$

(#13) Timer válasza mongoose66 (#11) üzenetére


Timer
veterán

Annyiért én is veszek egyet a nejemnek, a megjelenés napján. A Mi 9 lIte-ját megtaposhatnám végre, ennyit már megér.

(#14) Laci.M válasza Timer (#13) üzenetére


Laci.M
senior tag

Na mert mi a baj a 9lite-al? Nekem 9 van, asszonynak 9se, apósnak 9 lite. Mind a 3 telefon leggjobbja a saját kategóriájának.

Ex oneplus 3 és 5 tulajként mondom.

Aláírás

(#15) Timer válasza Laci.M (#14) üzenetére


Timer
veterán

Nem akarom szétoffolni a topikot, inkább nem kezdek bele. A saját topikjában már megénekeltem anno, röviden: a MIUI optimalizációt felnyomhatják maguknak.

[ Szerkesztve ]

(#16) Razzul válasza Hank18 (#2) üzenetére


Razzul
senior tag

Miért nem vettél akkor alapból DualSIM-es iPhonet? :F

Stat crux dum volvitur orbis

(#17) Ádám16 válasza Razzul (#16) üzenetére


Ádám16
addikt

Telekom-only még mindig. Csak ezért pedig én biztosan nem váltok szolgáltatót.

(#18) mongoose66


mongoose66
tag

Menjetek már az innen az iphonotokkal a sunyiba. Megőrjítene az a zárt rendszer.
Figy, összedugom a géppel usb-vel és rájön az a zenét, filmet, csá.
Az összes apple-t taposnám

I have spooken!

(#19) szaszimi válasza mongoose66 (#11) üzenetére


szaszimi
tag

a 3-400 dolcsis pletykalt arra itthon az afat es az artisjus dijat, na meg a szar forintot is szamold ra. Itthon ez szerintem 150 korul lesz legalabb, de inkabb 160-170. Ne legyen igazam egyebkent :(

(#20) szkaroly


szkaroly
senior tag

Szelfirajongók készüljetek: :D

[link]

Poco X3 Pro

(#21) mgy


mgy
senior tag

Na, ki tudott még időben kattintani? :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.