Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Franklin


Franklin
addikt

Játszik valaki Intel VGA-n az alábbi játékok valamelyikével? Ha igen, milyen felbontáson és milyen részletességgel?

Doom, Wolfenstein: The Old Blood, Gears of War Ultimate Edition, Dayz, Dying Light, Grand Theft Auto V, Fallout 4, Forza Motorsport 6: Apex, Dragons Dogma: Dark Arisen, Battlefield 4, The Witcher 3: Wild Hunt, Call of Duty Advanced Warfare.

(#2) L4mie válasza Franklin (#1) üzenetére


L4mie
veterán

Na igen...ez bennem is felmerült, ezek a játékok elindulnak egyáltalán APU-val? O.o

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#3) Gford válasza Franklin (#1) üzenetére


Gford
tag

GTA5-t probaltam csak poenbol Intel HD4600-on (4710HQ proci). Mindent minimumra veve 1024x768-ban volt olyan 25-35fps.

Persze az ujabb Intel IGP-k joval erosebbek. De pl regebbi jatekok Pl Portal 2, TF2, CS:GO, LOL, 1920x1080-ban is mennek 60fps-el 4600-on is. En elegedett vagyok az Intel IGP-k teljesitmenyevel.
Filmezni esetleg regebbi jatekokat jatszani eleg, ha meg tobb ero kell ugyis ott a laposban a dVGA.

[ Szerkesztve ]

"You can hide a semi truck in 300 lines of code"

(#4) #52815360 válasza L4mie (#2) üzenetére


#52815360
törölt tag

Elindulnak, de nem erőltetném a dolgot.

(#5) Foo válasza L4mie (#2) üzenetére


Foo
tag

IGP lesz az, nem APU.

(#6) madgie válasza Gford (#3) üzenetére


madgie
titán

Nekem Iris Pro 6200 van, azzal Full HD-ban elfut pár 2013 körüli cím is, de újabbakkal nem próbáltam. Az tuti, hogy a Deus Ex:HR stabil 60 fps-t is hozott, ha ezt-azt visszavett az ember. BF3 multi is megkockáztatható, bár nem egy villám. Crysis 2 asszem csak 720p-n ment jól.

(#7) #10691584 válasza L4mie (#2) üzenetére


#10691584
törölt tag

Egy igazi férfi 640x480-ban játszik 90-es FOV-al kéz nélkül, nem köll bonyolítani :DDD :P

(#8) L4mie válasza #10691584 (#7) üzenetére


L4mie
veterán

Akkor bármit csinálok csaj maradok :D nem bírom a hangvezérelt game-ket :P
többi még megvolt 94-8 körül monochrome-ban :P

madgie: hmm meglepő hogy ennyit erősödtek, mióta utoljára próbáltam bármit is dedikált VGA nélkül. Bár az Bf3 volt egy Llano APU-n volt még pár éve, 20 fps volt minimumon.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#9) #10691584 válasza L4mie (#8) üzenetére


#10691584
törölt tag

Nők is csinálhatják, nem ezen múlik! :((

[ Szerkesztve ]

(#10) L4mie válasza #10691584 (#9) üzenetére


L4mie
veterán

:) oké igazad van, akkor nem leszek igazi férfi :DDD

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#11) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Futtatható =/= játszható ;]

[ Szerkesztve ]

(#12) ciao


ciao
senior tag

intel és az új játékokról egy dolog jut eszembe: "Miért kell nagy fiúnak látszani? Na gyere-gyere játszani" :DDD

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#13) KisDre válasza Gford (#3) üzenetére


KisDre
senior tag

Én anno a még alaplapra integrált AMD HD4200 -vel kísérleteztem csak nem GTA 5 hanem a 4-el. 1280x -as felbontáson 25 fps fölött voltam átlagban, persze a minimum fps lehet ennél lejjebb volt :DDD Vicces mert volt olyan újabb soron következő patch ami csak rontott a korábbihoz képest az integráltaknál míg volt olyan ami javított illetve még minimumról is feljebb lehetett tenni.

[ Szerkesztve ]

KisDre.artstation.com

(#14) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

Valaki megnézné hd 530 al hogy fut a 2016 os doom?

(#15) #10691584 válasza L4mie (#10) üzenetére


#10691584
törölt tag

:(((

(#16) Dilikutya válasza KisDre (#13) üzenetére


Dilikutya
félisten

A GTA4 állítólag még egy mai erős hardveren sincs 60 fps, bár ez már inkább programozási hiba. Nekem az AMD A10-6800K-val már szépen megy 1080p-ben, bár 1-2 dolgot visszább kell venni, de szerencsére nem látványos a dolog.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#17) Dilikutya válasza Gford (#3) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ennél újabb játékok is mennek, Ph!-n is van teszt. Nem túl acélos, de az újabb Intel IGP-k már 2010-12-ig megjelent játékokkal tűrhetőek. Az AMD-k pedig egész korrekt játékosok, a 2013-as A10-6800K kb. 2012-ig teljesen kompromisszummentes, afölött már változó. A LEGO Jurassic World sima ügy, a Dying Light-ot még az első nagyobb patch előtt próbáltam, azóta nem nyúltam hozzá. Nem volt játszhatatlan, de nagyon le kellett butítani. Újabb játékot szerintem nem próbáltam, főleg idő miatt. GTA5 nem esélytelen, csak abból még várok egy jobb Steam ajánlatra.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#18) FoxiestFox válasza Dilikutya (#16) üzenetére


FoxiestFox
félisten

iCEnhancer-rel magas minsőgi beállítások mellett, nagy felbontáson korszerű konfigot is szépen meg tud fogni.. igaz, cserébe brutális, ahogy kinéz..

(#19) pomorski válasza ->Raizen<- (#14) üzenetére


pomorski
őstag

Mintha valamelyik fórumon már olvastam volna erről, hogy igen..., de én azon, hogy "igen" nagyon-nagyon csodálkozom.

(#20) ->Raizen<- válasza pomorski (#19) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Miért? Ez a skylake gen nagyon jól sikerült.

(#21) pomorski válasza ->Raizen<- (#20) üzenetére


pomorski
őstag

Igen, nagyon!

(#22) Scholes9 válasza mg1992mg (#11) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Na igen :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#23) Bundyta válasza #10691584 (#7) üzenetére


Bundyta
tag

Pontosan!

És még mindig sokkal játszhatóbb pl a Quake 2 így, mindenféle Cross-SLCIGXHJBWQ nélkül...!

A pénz nem boldogít. Pláne, ha nincs.

(#24) mcs válasza Franklin (#1) üzenetére


mcs
veterán

Battlefield 4 single-t próbáltam i5 4460 igp-jén.
720/768p lowon kőkemény 30-40 fps. :D

[ Szerkesztve ]

(#25) Dyingsoul válasza Gford (#3) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Én miután eladtam a VGA-mat el sem mertem indítani a GTA 5-öt. :DDD Most lehet ki fogom próbálni csak poénból, bár nem tudom ér-e annyit, hogy az előző jól megfontolt beállításaimat átállítsam full minimumra. no meg 1024x768... pff :DDD

Viszont a Dota2-t minimum beállításon FullHD-ben lazán viszi 60 fps-el. (i7-4770k-HD4600)

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#26) ->Raizen<- válasza Dyingsoul (#25) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Gta5 öt inkább hd530 al érdemes megcélozni hd felbontásba lowon szépen fut. Egy rakás játékkal tesztelem majd a skylake platformom, péntek kb megérkezik. Vga sokáig nem lesz xd.

(#27) GAbre


GAbre
veterán

A hsz-eket olvasva,látom mindenki tudja,hogy ezek a címek mennek igp-vel... :D
Csak én érzem úgy,hogy 1eltalán meg se moccan,vagy maximum 10 fps kb,és ezért érdemes volt megcsinálni?
Minimális gépigény:
CPU: Intel Core i5-2400/AMD FX-8320 or better
RAM: 8 GB RAM

GPU: NVIDIA GTX 670 2GB/AMD Radeon HD 7870 2GB or better

vagy kési áprilisi tréfaposzt? :d

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#28) ->Raizen<- válasza GAbre (#27) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Majd én megnézem, a neten ugy sincs találat erre és a doom is megvan.

(#29) Dilikutya válasza GAbre (#27) üzenetére


Dilikutya
félisten

AMD A10-5800K / 7660D
AMD A10-7850K

Eléggé butított grafika, és a sebesség sem valami acélos, de éppenhogy játszható, egyszemélyesben mindenképp.

Sőt, a GTAV A10-6800K-val egész jó.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#30) GAbre válasza Dilikutya (#29) üzenetére


GAbre
veterán

Ezek mind amd-k nem intelek :D
Tudtommal azokba meg jó/jobb vga van.

Avatar

(#31) ->Raizen<- válasza GAbre (#30) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Rosszul tudod a drágább, amd apuba erősebb az igp. R&R forever dilikutya! :)

[ Szerkesztve ]

(#32) GAbre válasza ->Raizen<- (#31) üzenetére


GAbre
veterán

Azt mondom,erősebb.
intelről szól a cikk.

Avatar

(#33) Dilikutya válasza GAbre (#30) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ja csak az Intelre gondoltál, értem. Azokkal tényleg sokkal lassabb. Benéztem. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#34) Whysperer


Whysperer
addikt

Sziasztok nem tudom jó helyre írok-e.

Kérdésem az volna,hogy van egy i3-as laptopom egy NV 940m-mel. Láttam a múltkor egy videót ,hogy directx 12-be az i7-ben lévő intel HD-t együtt használták NV kártyával multi-GPU ként. Laptopnál is fog ez működni? Mert sok esetben látom,hogy MULTI GPU bepipálható.

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#35) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Tehát Win 8.1/Haswell pároshoz nem telepíthető egyik sem :F

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.