Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Raysen623


Raysen623
addikt

Ez valami embertelen jónak tűnik! Most kezdek örülni, hogy anno megvettem akciósan a játékot! Ha ezt így tényleg megcsinálják, akkor sokan fognak ezzel is játszani a keménymagon kívül! :D

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#2) saelin


saelin
veterán

Hát igen, a Halácsillag az Halácsillag. :D

Erről a játékról én még nem hallottam, de most nagyon felkeltette az érdeklődésemet. Ha jól értem, akkor ez egy űrflottás battle arena lesz, vagy lesz mmo szerű rész is benne?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#3) Raysen623 válasza saelin (#2) üzenetére


Raysen623
addikt

Igen komoly MMO rész is van benne, de attól még gyakorlatilag azt csinálhatsz amit akarsz a galaxisban. Elképesztő szabadságot ad a játék...A Valkyrie pedig behozza végre a belső nézetet is a konkurancia hatására... :DDD

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#4) DWENNON


DWENNON
tag

A VR headsettel hogyan irányítható ez a játék?

(#5) Cathulhu


Cathulhu
addikt

Nagyon bejott egeszen az arcodba nem teleportalo ellenfelekig, nalam az ilyen kinyirja a jatekelmenyt. Tudom ez csak pre-alpha, meg minden, ne vonjak le messzemeno kovetkezteteseket.
De hogy pozitiv is legyek, neha meg igy VR nelkul is elallt a lelegzetem a videotol, szeretnek egy jo 25 evvel kesobb gyerek lenni :S

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#6) Garada válasza Cathulhu (#5) üzenetére


Garada
őstag

Akkor nem csak nekem lőtte le a hangulatot.Az ilyen miatt inkább bele sem kezdenék mert ismerem magam annyira, hogy hamar otthagynám.

(#7) Raysen623 válasza Cathulhu (#5) üzenetére


Raysen623
addikt

Tessék már ettől elvonatkoztatni és sci-fi szinten gondolkodni ha lehet :D Az ellen űrhajói nem beteleportáltak hanem épp kiugrottak a hipertérből vagy akárhonnan, ahol kurwa gyorsan lehet menni. Comprende? Azért ne várjuk már el egy űrhajó flottától, hogy úgy érkezzen meg mint egy vonat a Keleti-pályaudvarra, ahol bemondják az 5 perc késést a vonat pedig 10 perc múlva ér be kellően lassan, nehogy valaki megijedjen...
Nekem pont tetszenek az ilyenek, mert váratlan és baromi gyorsan beleesel a csatába, ahol mint a hangyák úgy rajzanak a vadászok szanaszét :DDD A végleges játékban meg az effekt biztosan szebb lesz.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#8) Cathulhu válasza Raysen623 (#7) üzenetére


Cathulhu
addikt

Nem az effekttel van bajom, hanem ez a jatek hangulatat oli meg. De pontosan az kell, hogy az ellen kiugrott 150km-re a hiperterbol, hogy legyen idod felkeszulni meg minden, nem az hogy a vedendo konvoj kellos kozepebe. Ez meg egy gagyi hack&slashben is gaz, egy "szimulatorban" meginkabb.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#9) egyedülülő válasza Cathulhu (#8) üzenetére


egyedülülő
őstag

Az anyajátékban azaz az EVE online-ban még akár a védett flotta kellős közepébe is ugorhatnak a támadók, ha nem kellően figyelmesek a védők. Akkor van aztán káosz igazán.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#10) egyedülülő válasza Raysen623 (#3) üzenetére


egyedülülő
őstag

A valkyrie tudtommal nem mmo lesz hanem egy szimpla belsőnézetes űrhajós, lövöldözős játék. Olyasmi mint a wing commander, starlancer, x-wing,stb.

[ Szerkesztve ]

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#11) Raysen623 válasza egyedülülő (#10) üzenetére


Raysen623
addikt

Tehát akkor ez nem egy kieg lesz hanem külön játék? Az sem baj... :DDD

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#12) Cathulhu válasza egyedülülő (#9) üzenetére


Cathulhu
addikt

Fenomenalis. Meggyoztel :D

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#13) schawo válasza Cathulhu (#8) üzenetére


schawo
titán

Látom, te még nem ismered az EVE Onlinet? Búra alatt nőttél fel? :))

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#14) Cathulhu válasza schawo (#13) üzenetére


Cathulhu
addikt

Annyira ismerem az EVE-t amennyire erdekel, termeszetesen tudom mit takar. Mint ahogy tudom mi az a WoW, ennek ellenere nem jatszok MMO-t, igy engedtessek meg nekem, hogy ne ismerjem ennyire reszletekbe menoen, hogy milyen kuldetesek/eventek fordulhatnak elo. Ez egy teljesen mas stilus, ez mar erdekelt is volna, ezert ertetlenkedek itt. Joparszaz ora X viszont van mar a hatam mogott, de a csufos 4. resz helyett nezelodok alternativak utan.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#15) schawo válasza Cathulhu (#14) üzenetére


schawo
titán

Elite Dangerous?

evDirect villanyautós töltőhálózat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.