Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) atee


atee
őstag

Biztos nem rossz. Viszont ez már a nagyon sokadik ugyan úgy néz ki ház!

D-day 2002-01-04 01:54

(#2) DBob válasza atee (#1) üzenetére


DBob
őstag

A nagyon sokadik "ugyan úgy néz ki" ház, és sajnos csak nyomokban az-az Antec, ami miatt én anno az Ő, korában nagyon túlárazott termékeit vásároltam.... :U

(#3) pomorski


pomorski
őstag

Jaj de megijedtem a hír hallatán (olvasatán). Nálunk Antek volt az egyik hírhedt/gonosz/rosszindulatú tanulmányi osztályos ember az egyetemen... Akkor ez egy másik Antek lehet. (Lehet a fia, aki házakat alkot. És "c"-re cserélte a "k"-t.)

(#4) Massmurderer válasza atee (#1) üzenetére


Massmurderer
őstag

Elég jó viskokat csinál.P183 van,és elégedet vagyok vele :)

kb 2.5éve jutotam hozzá használtan.Tudatlan eladó jó magyar 8000FT adta :) DVD iró,kártyaolvasóval együtt :)

[ Szerkesztve ]

(#5) Lacok


Lacok
őstag

Úgy látom most az edzett üveg van ügyeletben és ezt fogják nyomni orvérzésig.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#6) Tomassy00 válasza Lacok (#5) üzenetére


Tomassy00
senior tag

:D :K

(#7) hemaka


hemaka
nagyúr

Legalább egy tucat ugyanilyen ház van már.

(#8) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Szerintem nagyon jól néz ki :K

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#9) tailor74


tailor74
őstag

Nekem a fractal és a be quiet keresztezésének tűnik ez a ház, de csak lehet hogy azért, mert " vót'má" kategória. Amúgy nem csúnya.

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#10) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Ennél keményebben már nehéz lenne a Fractalt másolni.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#11) nubreed


nubreed
veterán

Nem néz ki rosszul, én is vennék TG házat de agyamra megy hogy oldalra rakják az usb portokat. Miért nem lehe fölülre??? És csak kettő van. Minimum 4 ma már alap kéne, hogy legyen. Mindig kompromisszumot kell kötni az ilyen házaknál... Fractalnak meg tudomásom szerint mai napig nincs TG-s háza. Ja, de a Meshify de azt még nem nagyon lehet kapni, ahol lehet én onnan nem rendelek.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#12) Jim Tonic válasza nubreed (#11) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Define C TG

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#13) nubreed válasza Jim Tonic (#12) üzenetére


nubreed
veterán

Köszi, amugy érdekes cucc, de 4 webshopnál néztem, egyiknál sincs. (Ipon, Aqua, Merlin, Hardverker/Bestmarkt).

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#14) Jim Tonic válasza nubreed (#13) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

[link]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#15) R3laX válasza nubreed (#13) üzenetére


R3laX
addikt

Nekem Phanteks P400 Tempered glass van, full fekete. Jó kis házikó, visszafogott kis első megvilágítással, amit váltogathatsz. illetve az edzett üvegeshez adnak egy 40cm-es phanteks rgb led csíkot. Nekem nagyon bejön, tetején is az ovális körbe világító bekapcsológomb. Utolsó képen a sima p400 van még az előző vgaval, de a világítása ugyanez a temperednek is. Porszűrő mindenhol, felül is mágneses.

Szerk.: sztem a szürke is adja [link]



[ Szerkesztve ]

(#16) pomorski válasza R3laX (#15) üzenetére


pomorski
őstag

nem rossz!

(#17) R3laX válasza pomorski (#16) üzenetére


R3laX
addikt

Fure ez az Antec, pedig tényleg jó kis márka. Vhogy nem adja a minőségi hatást. Azokkal a mélyedésekkel az alsó kamra takaróján, meg az előlap is, vagy legyen minimálabb, vagy vmi újdonság kéne. Ennek a Phanteksek full fém az előlapja is, nagyon könnyen lekapható, kis fém golyók pattannak be a helyére, szinte elkophatatlan. Kábel menedzsment is szerintem sokkal jobb [link] ennél az Antec háznál, árban meg kb ugyanott vannak ahogy látom.

(#18) ViZion válasza atee (#1) üzenetére


ViZion
félisten

+1
NZXT Source340 kezdte ezt a kialakítást pár éve, majd váltottak S340 Elite néven üvegre és mindenhol ez köszön vissza. :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#19) kromatika


kromatika
veterán

Jó ház-És az ára sem vészes.

(#20) flauzo


flauzo
csendes tag

Jók ezek a rejtett tápos megoldások. Nem kell moddolni a tápkábeleket, hogy elrontsa a fajintosan összerakott kis belsőt ;] (és még csak harisnyázott kábeles táp sem kell :D )

I'm back!

(#21) Tomassy00 válasza flauzo (#20) üzenetére


Tomassy00
senior tag

De ha drága, menő a táp akkor az sem látszik ám hoppá ;] :D

(#22) flauzo válasza Tomassy00 (#21) üzenetére


flauzo
csendes tag

Ez így van :D Nincs mese, olyankor moddolni kell egy kicsit a flexel az oldalát, hogy látszódjon belőle valami :DD

I'm back!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.