Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Viper26


Viper26
nagyúr

Ez tipikusan az a széria, amiből ha öt évente veszel meg egy részt akkor sem maradsz le semmiről.
Nem érzem, hogy ez bármi pluszt adna egyelőre a '17 mellett, persze a journey része ettől még lehet jó.

Pixel 7 | FR955

(#2) Stauffenberg válasza Viper26 (#1) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Az EA/Origin Access óta megvenned sem kell. :D

Amúgy kb csak azok veszik meg minden évben, akik aktívak az online módokban. Az egyik haverom is rá van teljesen állva.

Nálam viszont a Fifa mindig is az a játék volt, hogy átjönnek a haverok, bepöccintem a konzolt, leülünk a TV elé és toljuk egymás ellen amíg csak bírják a hangszálaink anyázással. :) Erre meg tényleg felesleges minden évben rohanni megvenni a legújabbat. A Fifa 17 is már rég benne van az EA/Origin Access-ben, ha tartja a menetrendet, akkor a Fifa 18 is már áprilistól tölthető kvázi "ingyen".

Fejen állva is kibírom...

(#3) Massmurderer


Massmurderer
őstag

Pocsék a grafika a videoba

(#4) pomorski


pomorski
őstag

Az

(#5) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

A visszajelzések alapján a tavalyi fifában sokan szerették a sztori módot, így nem meglepő ha most is benne lesz.
Én az elején abbahagytam, szerintem baromság volt.De ez egyéni szoc problem.

(#6) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Azt hittem majd úgy kezdődik a sztori, hogy kattan a bilincs, záródik a rácsos ajtó, meg ilyenek...

(#7) reds.hu


reds.hu
csendes tag

Sajnos a fifa is àtment pènzhajhàsz mòdba. A 17ben ha nem tolt az ember bele folyamatosan pènzt, nem volt sok esèly a jò jàtèkosokra (ès azok upgradelt, emelt statos fekete-kèk stb kàrtyàs verziòira). Ìgy a 18 nem lesz megvève...
Persze ez az ultimate team mòdra vonatkozik ès haverok ellen azèrt nem rossz mòka nèha egy-egy meccs.

[ Szerkesztve ]

A sikernek nincs titka. Ára van.

(#8) Stauffenberg válasza reds.hu (#7) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Tudsz olyan EA játékot mondani ami nem ilyen? Mármint az utolsó filléredtől is megpróbál megszabadítani.

A Star Wars Battlefront pont azért bukott, mert már túltolták a Season Pass-t. Az alapjáték annyira szegény volt tartalmakban, hogy a játékosok elképesztő sebességgel hagyták ott az egészet. Ma már sajnos ilyen a mainstream játékfejlesztés, már eleve úgy alakítják ki az üzleti modellt, hogy a Season Pass nélkül nem is kapsz már teljes értékű játékot.

Egyedüli kivétel a Titanfall 2, amit nem csak egy kifejezetten igényes játéknak tart a közössége, de nincs hozzá Season Pass és a megvásárolható extrák is csak kozmetikai cuccok, nem adnak in-game előnyöket. De ebbe meg nem rakott elég reklám büdzsét az EA és teljesen ostoba módon ráindították az év legfontosabb címére, a Battlefield 1-re. Esélye sem volt szegénynek. De ez inkább csak egy kivétel, ami erősíti a szabályt: Ma már nem elég egy alapjátékért fizetni.

Megszoksz vagy megszöksz.

(#9) ProEvoFan válasza Stauffenberg (#8) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

"De ebbe meg nem rakott elég reklám büdzsét az EA és teljesen ostoba módon ráindították az év legfontosabb címére, a Battlefield 1-re. Esélye sem volt szegénynek"

Ne is mond...a barmok.A játék zseniális, de az EA kivégezteti.Legalább is próbálják, de van egy stabil kis közössége, akik nem adják fel:)
Érthetetlen amit a TF2vel művelt az EA. :( :(( :(((

[ Szerkesztve ]

(#10) Stauffenberg válasza ProEvoFan (#9) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Amúgy nagyon kíváncsi vagyok ilyenkor Vince Zampella és Jason West arcára. Ők voltak ugye azok, akik az Electronic Arts-ból kiválva megalapították az Infinity Ward-ot, mert elégedetlenek voltak a kiadóval és megcsinálták a Call of Duty-t az Activision hátszelével. Aztán pár Call of Duty résszel később ugyanez lezajlott, szétváltak az Activisionnel is, megalapították a Respawn-t és visszatértek az EA szárnyai alá a Titanfallt fejleszteni. Több mint egy évtizeddel korábban azért hagyták ott először az EA-t, mert elégedetlenek voltak.. kíváncsi vagyok ezúttal elégedettek-e azzal, ahogyan a kiadó bánik a Titanfallal... :)

De mindegy, ez már videojáték történelem, nem pont a Fifa 18 témájához tartozik... :)

(#11) reds.hu válasza Stauffenberg (#8) üzenetére


reds.hu
csendes tag

Sajnos nem nagyon van màr ilyen jàtèk az EA-nàl... ìgy èn megszöktem. :)
Majd a PES remèlem kàrpòtol.

A sikernek nincs titka. Ára van.

(#12) T0rnad0 válasza Stauffenberg (#2) üzenetére


T0rnad0
addikt

+1 az anyázásra, csak még mi a FIFA 08-al toljuk, megszokásból :DDD
Amúgy én is megveszem minden évben, csak azt nem tudom minek ;]

Z Fold 4

(#13) underdark válasza reds.hu (#7) üzenetére


underdark
aktív tag

nem igen ertem ezeket a kommenteket, rinyalasokat

senkit nem kenyszeritenek semmire, 0 forint rakoltes nelkul is lehet jatszani
szerintem sokkal jobb erzes ha esetleg megdolgozott coinbol sikerul ritka.jatekosokat osszehozni, ha meg nem akkor nem
de nekem ne mondja azt senki, hogy nem lehet qrva jo csapatokat osszehozni penz nelkul... sot meg jatszani is elvezetesebb mint ezekkel a szutyok csilli villi szines lapokkal (vagy tul sok streamert neztek es ezert sirtok) :D

no offense, csak mar unalmas az ea szidasa, pedig konami se jobb

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#14) total90 válasza Stauffenberg (#2) üzenetére


total90
veterán

Soha be nem kapcsoltam még az online módot, még is megveszem minden évben. Sztori módot meg ki sem próbáltam a 17-ben :B

Ha nincs jó, ló a szamár is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.