Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mephi666


mephi666
nagyúr

erről így ránézésre egy sörbontó jutott eszembe? :D közeledik a hétvége?

amúgy szép kis kütyü... jobban tetszik, mint a múltkori "búcsú"-fílinges ram modult formázó... :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2) pacorro válasza mephi666 (#1) üzenetére


pacorro
aktív tag

Inkább a kínai holdújév van közel. :)

[ Szerkesztve ]

"Helytelen a képeimet a valósághűség szempontjából megítélni, mert nem bizonyos dolgokat vagy lényeket ábrázolnak, hanem vonalakból, síkokból és színekből alkotott önálló organizmusok." - Ernst Ludwig Kirchner

(#3) bteebi


bteebi
veterán

Szerintem nem rossz. A 30 MB/s olvasás teljesen rendben van, az írási sebessége azért lehetne jobb, de azért megteszi :). Jól is néz ki, bár ez a színkombó nekem nem bejövős :).

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#4) Chrys_ válasza bteebi (#3) üzenetére


Chrys_
addikt

Ez az írási sebesség tényleg nem túl sok. Erre biztos nem cserélném le a Sandisk-em (25/18 MB/s). És mivel min. 8GB-os, nagyon is számít...

(#5) FefeeX válasza Chrys_ (#4) üzenetére


FefeeX
veterán

Én is így vagyok ezzel, gondolom a tied is Cruzer Countour :) Azért ezzel a sebességgel sem 2 perc telerakni a 8 gigát :)

(am. csúnyának ugyan nem csúnya, de megint ott vagyok h az enyim jobban tetszik, anyagfelhasználásban, mindenhogy, ha valahol előkerül, akkor már megy az érdeklődés, aztán mikor bekerül és kivillan kéken a felirat... Hjaj... :) )

[ Szerkesztve ]

(#6) v.tom


v.tom
őstag

Szerintem egész jól néz ki. Tényleg nincs bucsufíling -je az embernek, ha ránéz.

(#7) Khan13


Khan13
senior tag

Lassan már nincs olyan eszköz amin ne lenne kék LED : ) Jónak tűnik ez a cuccos, az én 2-3MB írási sebességű eszközömhöz képest (bár igaz, az enyim az egy mp3, 1GB) ez egy őrült sebesség : )

(#8) Metalfan


Metalfan
senior tag

Jól néz ki, de inkább vennék Corsair Voyager GT-t 8 gigás verzióban, az gyorsabban ír :) Egyébként a 2 gigás TDK-mmal is meg vagyok elégedve, meg elég ritkán használom. Ha valami nagyobb kell, ott a külső rackem.

(#9) rootkiller


rootkiller
őstag

Nem túl bejövős. Nekem 8GB Corsair Flash Voyager van.

Artengo TR 990 Pro

(#10) littlelion21


littlelion21
addikt

És ez hol "gyün" szét...?
Egyébként nem rossz...

(#11) kecsetif


kecsetif
aktív tag

Legalább nem bazári kinézetű... (Lásd. a múltkori kamu ram modul...)

(#12) Chrys_ válasza FefeeX (#5) üzenetére


Chrys_
addikt

Igen, nekem is az van. Most már nem kell aggódnom, hogy elveszítem a kupakot :)
Láttam néhány cuccost a szétberhelt csatlakozóval (amiknek nincs meg a kerete). Asszem pl. Corsair csinál ilyeneket. Mondom jó-jó, de mit tesz a feltöltődés ellen? Ugyanis legtöbbször az teszi tönkre a pen-drive-okat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.