Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) elithun


elithun
őstag

Lemaradtam valamiről? Mi lett a Twitterrel, hogy ennyire el kell adni?

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#2) Dark Archon válasza elithun (#1) üzenetére


Dark Archon
addikt

Mindig is egy értelmetlen hülyeség volt, csak mostanra többen rájöttek.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#3) Snoop-y válasza Dark Archon (#2) üzenetére


Snoop-y
veterán

En se igazan ertettem miben kulonbozik a facebooktol. (vagyis mitol kulonlegesebb hogy egy limitalt oldalon csinalom ugyanazt mint face-en ------> gipsz jakab bofogott vmit kovetok meg latjak mit bofogott. Hurra

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#4) section9


section9
őstag

Megérdemlik, elég furcsán álltak a véleményszabadsághoz. ;] #FreeNero

(#5) elithun válasza Dark Archon (#2) üzenetére


elithun
őstag

Én sem használtam sosem, limitált Facebooknak tartom. Csak ellenben sokan használták/ják, érdekes látni, hogy vevőt keresnek. Azt gondoltam megy a szekér.

[ Szerkesztve ]

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#6) ViZion válasza Dark Archon (#2) üzenetére


ViZion
félisten

+1
Egy újabb lufi, ami leereszt. Ennyi, haladjunk tovább.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7) kymera


kymera
senior tag

Kb ugyanaz mint a yahoo :)

1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

(#8) Krugszvele válasza elithun (#5) üzenetére


Krugszvele
aktív tag

Szerintem a tészta az tök hülyeség, egy más ízű krumpli. Teljesen értelmetlen tésztát is gyártani, mikor van krumpli.
Bár én még sohasem ettem tésztát, csak hallottam róla, de a tészta egy hülyeség!

(#9) bambano


bambano
titán

hogy küldik el őket? twitteren?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#10) Cifu válasza Dark Archon (#2) üzenetére


Cifu
nagyúr

Ahhoz képest, hogy értelmetlen hülyeség, meglehetősen népszerű.

Vegyük a saját érdeklődési körömet:

SpaceX @ Facebook - 1,675 millió követő
SpaceX @ Twitter - 2,8 millió követő

A Twitter nagyszerű volt arra, amire kitalálták. Rövid üzenetek és képek megosztása. És még ma is nagyszerű, mert a Facebook-al szemben sallangmentes, a telefonapja is sokkal használhatóbb, mint például a Facebooké.

Csakhogy a Facebook-al szemben nehezebben tud reklámokra, játékokra, stb. építkezni. Mert arra nem olyan jó. Innen kezdve beszélhetünk a problémáról, amibe a Twitter került. Nincs miből pénzt csinálni...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#11) elithun válasza Krugszvele (#8) üzenetére


elithun
őstag

Ne láss bele olyat, ami nincs benne. :)
Kipróbáltam, elismerem a létezését, de egyúttal elfogadtam, hogy nekem nem kell.

(#10) Cifu
Így már érthető mi lett vele.

[ Szerkesztve ]

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#12) Dark Archon válasza Cifu (#10) üzenetére


Dark Archon
addikt

Ne vegyük a te érdeklődési körödet, mert nem reprezentatív. Ha olyan nagyon menne nekik, nem szenvednének. Egyszerűen elment mellettük az idő, ők meg lemaradtak, nem fejlesztettek, nem találtál ki, miből csináljanak pénzt. Van ilyen, valahogy anno az ICQ esetében is így lehetett.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#13) tomba


tomba
tag

Valószínűleg társadalmi, szociológiai okai vannak, hogy a felhasználói bázis zsugorodik vagy kevesebb időt tölt a Twitteren. Valószínűleg azért volt egy nagy felfutása, mert a facebook közösség elkezdett "hígulni". Ott volt már anya, apa nagymama, nagypapa, szomszéd néni stb. Jöttek az unokás, kisgyerekes posztok tömegével, plusz melyik tini szeretné saját közösségének szánt gondolatait a (nagy)szüleivel megosztani.
Aztán eltelt 10 év ez a generáció is felnőtt, és most már nem olyan ciki a facebook, most a kisgyerekes képek is inkább cukik és a funkciók is kényelmesebbek egy munkanap utáni esti ágyban "végiggörgertéshez".
Persze az account megmaradt a twitteren, de már nem olyan fontos.
Valamilyen új, trendi microblog rendszer megint majd felüti a fejét, felfut és középszerűvé válik egy generáció öregedésével, a facebook meg marad mert "felnőttként" mindannyian ott kötünk ki.

(#14) WildBoarTeam válasza tomba (#13) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

Ebben igazad van, ez mindig is így volt. Az emberek birka módjára mennek a többiek után, követik a "divatot". Ha a baráti kör a facebookra megy, akkor Ő is, amíg a twitter volt a sláger, akkor neki is az volt.
Anno az iwiw is így vált szépen lassan szükségtelenné...

blabla

(#15) Cifu válasza Dark Archon (#12) üzenetére


Cifu
nagyúr

Akkor ne az én érdeklődési körömet vegyük, hanem a felhasználói bázist:

Remélem ez elég reprezentatív lesz neked is.

A felhasználói bázis bővül folyamatosan, csak éppen pénzt nem tudnak belőle csinálni.

Ezt írtam az előbb is, ezt írom most is... :U

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#16) gyurkikrisz válasza Dark Archon (#2) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

ez a hozzászólás meg főképp reprezentatív :) miért lenne az?

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.