Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hommeros


hommeros
őstag

1st.
Microsofttól licencelni valamit rossz ómen. :DDD

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#2) pzstm


pzstm
titán

mire megírták a hírt már közel két órája nem volt aktuális a dolog.... :U

The Titanfall servers are now ramping up and coming back online. We appreciate your patience and look forward to hearing your feedback.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#3) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Erre van a béta, hogy ezek kiderüljenek.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#4) batman91 válasza Gergosz2 (#3) üzenetére


batman91
őstag

+1

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#5) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

Még jó, hogy a bétánál ki tudták szűrni.

Live poor, die ritch.

(#6) Vistaboy válasza pzstm (#2) üzenetére


Vistaboy
veterán

Kiegészítettem, köszi.

Megjegyzés: A hírt nem akkor írjuk meg, amikor kikerül, sokszor pár órával korábban - mint most is. Utólag pedig nem tudok minden órában visszanézni, hogy változik-e a helyzet. Ezért szoktam kérni, hogy privátban jelezzétek, de nem, mindenki itt a fórumon értetlenkedik meg forgatja a szemeit...

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#7) pzstm válasza Vistaboy (#6) üzenetére


pzstm
titán

sorry. Gondoltam, hogy időzített, de azért megjegyeztem.Nem negatív kritika volt.

amúgy ez és az előző kommentem is törölhető akkor nyugodtan :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#8) Vistaboy válasza pzstm (#7) üzenetére


Vistaboy
veterán

Semmi gond, nem sértődtem meg, csak épp ritkán jutok oda frissíteni, de ha priviben szóltok, hamarabb korrigálhatok.:)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#10) AS válasza mentoloshypo (#9) üzenetére


AS
félisten

Napi értelmetlen hsz.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#11) Def26 válasza AS (#10) üzenetére


Def26
félisten

Ez is. ;]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#12) Raysen623


Raysen623
addikt

Helyes ha kiderül egy ilyen kritikus hiba BETA alatt, mégjobb hogy ilyen gyorsan javították is...

Jelentkeztem korábban BETA-ra, még nem kaptam meghívót...17.-éig még reménykedhetek valamiben, de nem szoktam a nagyon szerencsések közé tartozni...kapott már egyébként valaki meghívót?

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#13) @rglaaf válasza Raysen623 (#12) üzenetére


@rglaaf
veterán

Elég sokak az EA livechat-n kértek és kaptak is bétakulcsot

PSN:BiZzare_0 ️

(#14) NandoXXL válasza hommeros (#1) üzenetére


NandoXXL
senior tag

Főleg a támogatásukat ismerve ;] pár év és lefogják kakkantani a játékot, és soha többet nem játszhatsz vele ;]

Necces ez az egész, lesznek itt még gondok, de inkább ne legyen igazam.

(#15) oriic válasza Def26 (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Meg ez is. :DDD

Amúgy nem értem ezt a nagy limitált bétázás dolgot, ha live chat-en meg mindenki kap aki kér. :D

Live-Die-Respawn

(#16) Def26 válasza oriic (#15) üzenetére


Def26
félisten

Szerintem ez hozzátartozik a hírveréshez. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#17) Raysen623 válasza @rglaaf (#13) üzenetére


Raysen623
addikt

Bocs, de én ebben nem hiszek....hízelegni meg nem fogok. Egyszerűen nem az én stílusom...

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#18) @rglaaf válasza Raysen623 (#17) üzenetére


@rglaaf
veterán

1 óra várakozás után kértem kulcsot és kaptam is nagyon rendes volt a supportos
Congrats, I have granted a Titanfall Beta entitlement to your account from my end.
You can now download your Titanfall beta from your My games section in Origin.

PSN:BiZzare_0 ️

(#19) Balika23hun válasza Raysen623 (#17) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Nem kell hízelegni, kivártam az egy órás sort (közben filmet néztem) beírtam a sablon szöveget amit innen a fórumról másoltam ki ő megkérdezte az e-mail-emet és már kaptam is beta-t az accountomra.Ennyi.
Gondolom azért osztogatják a live chat-en a hozzáférést mert úgy gondolják hogy aki képes 1 órát várakozni a játékért az biztos megveszi. Nem tudják hogy a magyar bármire képes ha vmi ingyen van :DDD

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#20) Phobion


Phobion
őstag

Már csak lehetőséget kellene kapni a kipróbáláshoz. :(((

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#21) rodrigez válasza Balika23hun (#19) üzenetére


rodrigez
senior tag

Jó de akkor ne dumááájá' hanem bétázzáá' és számolj be róla, hogy milyen! :D

(#22) @rglaaf válasza Phobion (#20) üzenetére


@rglaaf
veterán

Olvasod te a topicot vagy csak irogatsz? csak az nem kap beta kulcsot aki nem kért

PSN:BiZzare_0 ️

(#23) blaca83


blaca83
őstag

Egyre inkább várom ezt a játékot! :C

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#24) Phobion válasza @rglaaf (#22) üzenetére


Phobion
őstag

Képzeld olvasom, tegnap a nem egyszer próbálkoztam béta igényléssel (kedves kollégák által linkelt hivatalos origin-es oldalon), de mindhiába. :( Ugyanakkor, ha ilyen egyszerű, akkor privátban leírhatnád még egyszer. ;)

[ Szerkesztve ]

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#25) Balika23hun válasza rodrigez (#21) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

[Beszámoló!]

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#26) solaris17


solaris17
aktív tag

várom a gémet.

Phenom II X6 | 8 GB CORSAIR XS3 | Kingston V300 | HD 7790 | Creative X-FI Fatal1ty

(#27) AS


AS
félisten

Eddig nagyon jó a game:) Közel az élőrendeléshez :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#28) WongFeiHong válasza AS (#27) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

Nekem is tetszik, bár laggos kicsit. De piszok pörgős és remekül játszható.

(#29) AS


AS
félisten

Azért a Smart pisztoly jó nagy noobság :C

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#30) pzstm válasza AS (#29) üzenetére


pzstm
titán

nagyon jól sikerült eddig szerintem. Aki Xbox One-on akar most vagy majd megjelenéskor játszani, az nyugodtan vegyen fel (pzstm)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#31) velizare válasza Gergosz2 (#3) üzenetére


velizare
nagyúr

ez már kiderülhetett volna hamarabb is azért.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#32) Gergosz2 válasza velizare (#31) üzenetére


Gergosz2
veterán

Akkor is, a béta alapvető célja szerintem a bugok kiderítése legyen szó ilyen nagyokról vagy a legkisebbekről is.Másodlagos célja pedig egyértelműen a játék reklámozása.

Azért sok olyan bug van egy két játékban amit kiadtak , hogy az ember a haját tépte, mert pl a játékmenetet akasztota meg és nem bírt az ember továbbmenni(Pl Batman :Arkham Origins Enigma rádió tornyos bug..)

Bár abban sem kételkedem , hogy a játék a originnel együtt elhasal ez első héten mert úgy látom elég nagy az érdeklődés és az originről meg mindenki tudja milyen...

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#33) alevan


alevan
őstag

Csak sz=lok, hogy ma vagy holnap Xbox One-on elérhető a nyílt béta. Szal akinek van, próbálja ki. Megéri :D

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#34) pzstm válasza alevan (#33) üzenetére


pzstm
titán

már ma reggeltől :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#35) ripla


ripla
őstag

kipróbáltam tegnap, és hatalmas pozitív csalódás. a videók alapján csak egy sima 12+1-ik lövöldének gondoltam, robotokkal. na puff, mondtam magamban, nagy dolog. viszont nem szoktam előre leírni a játékokat (bár lehetne rá okom, ugye), ezért tettem vele egy próbát. és milyen jól tettem!
a játék pörgős, gyors, és ami a legfontosabb, minden percéből árad a hangulat!
minden alkalommal, az adott játékstílustól függően, 2 perc kell mire lehívhatod a titánodat. pár kör után már azt vettem észre magamon, hogy az utolsó fél percben már magamban számolok visszafelé, hogy hívhassam már lefelé a titánomat és mehessünk zúzni, gyerünk, gyerünk, mi lesz máááár! :)
hatalmas élmény, amikor a 10 méter magas több száz tonnányi acélmonstrumot ledobják eléd a pályára, becsapódik és csak arra vár, hogy odarohanj és beleülj. majd elkezdesz harcolni. ahogy mész és hallod a hidraulikák hangját, meg a hatalmas monstrum fegyverének fülszaggató robbanásait, miközben a háttérben folyamatosan bejelentkezik valaki a rádión és utasításokat osztogat, mindeközben szemben jön egy ellenséges titán, a fejed felett meg a tetőről egy ellenséges katona ugrik a titánod nyakába, hogy a központi AI-t szétlőhesse. közben a titánod körül támogatásként a saját csapatbéli társaid rohangálnak, vagy más titánok segítenek neked, és persze az is hatalmas élmény, hogy az embernek egyből megjön a bátorsága, amikor egy vagy több 10 méteres titán áll mögötte erősítés gyanánt. :D
majd amikor nem úgy sikerül a terv ahogy elképzelted, és már majdnem felrobbant a titánod, akkor berongyolsz az ellenség sorai közé, megnyomod a katapultot és a magasból nézed végig, ahogy berobban közöttük és darabokra tép mindent....huhh....masszív adrenalinbomba, teljes mértékben!
nem hittem volna hogy ennyire bevonz, de már lvl 7-es vagyok és már alig várom hogy beléphessek és csapathassam. :)

[ Szerkesztve ]

(#37) Devilhun_HUN válasza ripla (#35) üzenetére


Devilhun_HUN
aktív tag

Köszi, tartalmas és komolyan ahogy olvastam beleéltem magam.
Már várom a megjelenést. :-)

Youtube csatorna: Devilstudio 2015™

(#38) Devilhun_HUN válasza ripla (#36) üzenetére


Devilhun_HUN
aktív tag

Na fasza mikortól lehet tölteni pontosan? Idő?

Youtube csatorna: Devilstudio 2015™

(#39) ripla válasza Devilhun_HUN (#38) üzenetére


ripla
őstag

gondolom a 9 óra eltérés itt is működik. amúgy nem tudom, holnap már biztosan letölthető. :)

"An open beta for the Windows PC version will follow, Zampella said, sometime on Sunday, Feb. 16."

[ Szerkesztve ]

(#40) Devilhun_HUN válasza ripla (#39) üzenetére


Devilhun_HUN
aktív tag

Oké. Akkor várunk :))

Youtube csatorna: Devilstudio 2015™

(#41) pzstm válasza ripla (#35) üzenetére


pzstm
titán

ilyemit érzek én is, cska én One-on.

Amúgy BETA-ban LEvel 14 a vége, gondolom PC-n is vannak challengek, amelyeket teljesítve unlockolódnak fegyverek és mod-ok. Valamint vannak kártyák is, nekem dobott olyat, hogy 80 másodperccel kevesebb idő kellett első Titan lehívásához. Néztek is mikor mindenki csak katona volt és bemondta hogy prepare for titanfall :C

Kártyákat érdemes átnézni, lehet elkerülte figyelmedet :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#42) ripla válasza pzstm (#41) üzenetére


ripla
őstag

challengek, fegyverek, modok, minden van, egyedül kártyákkal nem találkoztam még. :P

amúgy én azt javaslom mindenkinek akit érdekel a játék, hogy az origin accountot már most csinálja meg, mert ha elindul az open beta, szerintem 2 percen belül fog összeomlani az egész. :D

[ Szerkesztve ]

(#43) pzstm válasza ripla (#42) üzenetére


pzstm
titán

pedig vannak. És egy percen belül lehívni egy Titan-t mókás tud ám lenni :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#44) WongFeiHong válasza ripla (#42) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

Van csomó kártya

(#45) ripla


ripla
őstag

amúgy szerintem az van, hogy ellepték a bétát a botok. olyan abszurd helyekről, és olyan szintű gyorsasággal lőnek ki, hogy arról egy több éves kiképzést megjárt mesterlövész is példát vehetne.
cloak-ban megyek és elsőre fejlövés, ráadásul zsinórba háromszor, meg olyan helyekről lőnek ki, hogy eleve azt sem tudom hogy jutott el oda. teljesen abszurd. arról már nem is beszélek, hogy gépfegyverrel rálövök az ellenfélre, akinek semmi baja nem lesz a kb. fél tárnyi lőszertől, ő nyugodtan rám fordul, egyet lő és végem...

a hammond pisztolyt meg nagyon remélem hogy kiveszik, vagy raknak rá legalább egy fél perces cooldownt. a noob vérpistikék fegyvere. nem kell vele céloznod, bőven elég ha csak a közelébe mész az ellenfélnek, nagyjából rátartod a célra és ahogy piros a csík, oda sem kell nézned csak lőnöd kell és kész. azonnali találat, még véletlenül sem lehet elhibázni vele.

[ Szerkesztve ]

(#46) ripla


ripla
őstag

még annyit, hogy erősen gondolkodtam a vásárláson, de ez most nagyon elvette a kedvemet. ráadásul úgy hullanak a játékosok mint az őszi legyek.

(#47) WongFeiHong válasza ripla (#46) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

Botokat pont hogy könnyű kilőni, mert szinte egy helyen toporognak sokszor. Sniperes bottal még nem is találkoztam. :N Na az ember már más tészta, ott vannak már prok.

(#48) ripla válasza WongFeiHong (#47) üzenetére


ripla
őstag

hát de hogy, megyek cloak-ban, minden mozog, robban, és úgy lő fejbe a csávó, hogy a titan lábai között lő át, meg a 4 házzal odébb lévő ház tetejéről, én meg végig cloak-ban vagyok. ez hogy? ennyire senki nem lehet pro.

(aki nem értené, amikor meghalsz, akkor az ellenfél szemszögéből mutatja meg, hogy hogyan ölt meg. az utolsó pár másodpercet játssza vissza, innen tudom hogy csinálta.)

[ Szerkesztve ]

(#49) AS válasza ripla (#48) üzenetére


AS
félisten

Vannak am prok mint pl ez a játékos:
Shotgungameplay

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#50) blaca83 válasza ripla (#35) üzenetére


blaca83
őstag

Köszi, hogy megosztottad a saját élményed és tapasztalatod a játékkal kapcsolatban. :R

Erre a játékra várok már egy ideje és mivel a BF4 sem hozta a tőle elvártat, egyenlőre ebben a játékban látok lehetőségeket mostanában. :C ;]

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.