Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36) tildy válasza Dany007 (#35) üzenetére


tildy
nagyúr

A jó hírek:
Egy hét alatt lett állásom :U :C
Előzmények és folyományok:
Nos, kb másfél hete kiderült, hogy nem maradhatok diákmunkában a volt cégemnél. Logikusnak tűnik a megoldás, átvesznek majd alkalmazottnak. Sajnos különféle okok miatt erre nem kerülhetett sor.
Hangsúlyozni szeretném nem a mentlitásommal , vagy a munkavégzésemmel volt gond, hanem ezt hozta a sors, illetve ezt hozták a jogszabályok.
Márc végéig maradhattam volna , de ha találok munkát akkor hamarabb is eljöhetek.

Nos így történt, hogy még azon a hétvégén (az elmúlt hetet megelőző hét vége) sebtiben nekiálltam állást keresni.
Helpdeskre is olyan elvárások voltak sok helyen, hogy csak lestem (főképp nyelv) , de azért nézegettem php fejlesztői állásokat is , igaz azt csak óvatosan, nem vagyok én akkora guru.
Nos így történt, hogy szerdán 2kor beadtam egy önéletrajzot, 2 óra múlva hívtak, hogy másnap menjek be interjúra.
Bementem.

Lényeg a lényeg: a végén azzal váltunk el, hogy akkor hétfőn jöjjek be dolgozni..
EEE, kicsit lestem...

Így péntekem váratlanul, de búcsúzkodással telt. Nagyon szomorú voltam, egy igazán értékes csaaat van ott, majd megszakadt a szívem, hogy el kell jönnöm.
Iszonyat jól éreztem ott magam.
Búcsúzóul kaptam tőlük szép búcsúszavakat, meg egy táskát is:)

A hazafele utat a céges buszon (amely még bizonyos vonalon hozzám is kötődik) végigsírtam, még szerencse, hogy a teaerdőben lévő phsok valamennyire feledtették velem a gondolatot.

Így ma már az új helyen kezdtem. Ügyesek a fiúk lányok, de még sokat kell fejlődnöm, szép dolgok fognak kikerülni a kezemből, ha belejövök.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.