Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) burgatshow


burgatshow
veterán

A sors lehet nem adott eleget. Minden esetre mindig tedd azt, amit szíved szerint helyesnek ítélsz.

Az is lehet túl sokat adott. Akkor is tedd azt amit jónak érzed.

Mi veled vagyunk! :)

(#2) tildy válasza burgatshow (#1) üzenetére


tildy
nagyúr

Köszönöm. :B :U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3) Tim82 válasza tildy (#2) üzenetére


Tim82
nagyúr

csatlakozom az előttem szólóhoz.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#4) 7


7
addikt

Idézek valakiket:
mosolyogj - szeretünk! :K

Más az értékrendünk, tudom jól, de szeretném, hogy ha minden kötél szakad, akkor is vigaszt tudj találni a többi ember irántad érzett szeretetében.

(#5) moma válasza 7 (#4) üzenetére


moma
őstag

"ha minden kötél szakad, akkor is vigaszt tudj találni a többi ember irántad érzett szeretetében."

jaja, pont mint a fickó is a képen :DDD

we all deserve a bit of luck.

(#6) Cs.Orsolya


Cs.Orsolya
aktív tag

Azért Te, mert Te bírod el. Egy újabb lehetőség egy jobbra. Annak viszont helyet kell csinálni valami elmúlásával. Az egyenleg két oldalának ki kell egyenlítenie egymást. Most éppen egy műveleti folyamat közepén vagy, csak még nem helyettesítetted be az ismeretlent. Hamarosan meglesz az is. Kitartás!

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#7) tildy válasza Cs.Orsolya (#6) üzenetére


tildy
nagyúr

Mindig csak kitartás , kitartás.
Szerintem nem fair az élettől. :( :(

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#8) Cs.Orsolya válasza tildy (#7) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Ne viccelj. Ha nem tartasz ki, effektíve nem élsz. Ez az élet maga. Menni, menni, menni, ha elfáradtál pihenni, majd menni, menni menni, amíg csak élsz, amíg van olyasmi, amit nem ismersz, nem éltél át, nem tapasztaltad meg. Soha nem áll le a mozgás. ;)

[ Szerkesztve ]

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#9) tildy válasza Cs.Orsolya (#8) üzenetére


tildy
nagyúr

Másképp mondom:
miért az kapja a pofonokat, aki már eddig sem keveset kapott?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10) juliabrilke válasza tildy (#7) üzenetére


juliabrilke
addikt

De legalább megtanul az ember örülni az apróbb dolgoknak és megbecsüli jobban azt, amiért megdolgozott.
Nézz meg olyan embereket, akik beleszülettek a jóba. Sok ember közük nem képes erre.

(#11) Cs.Orsolya válasza tildy (#9) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Nem a pofonok száma minősít. De jelez valamit. Fontos megtalálnod, hogy ez mit jelent Neked. S ha felteszed a kérdést, más miért nem kap pofonokat, vagy mennyi pofont kapnak mások, akkor talán jobban közel kerülsz a válaszhoz.

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#12) tildy válasza juliabrilke (#10) üzenetére


tildy
nagyúr

Szerintem csak elveszi az ember életkedvét.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#13) Viszlát


Viszlát
addikt

Szerintem nem lehet mindig miért-et találni. Sok szar a saját döntéseink miatt történik velünk, aztán bejátszik még az, hogy genny világban élünk, no meg a szerencsétlen véletlenek is becsúszhatnak.

Nem lehet tanácsot adni, max okoskodás lenne belőle, az egyszerű igazsággal meg nem mész sokra...

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#14) tbs


tbs
addikt

Szeretünk mind! Aki nem, az úgyse számít!
Felafejjel! ;)

#15: Az érzéssel nem. De amiről szól, azzal akár... ;)

[ Szerkesztve ]

(#15) tildy válasza tbs (#14) üzenetére


tildy
nagyúr

Szép és jó dolog a szeretet (köszönöm amúgy) de abból nem fogok jólakni.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#16) fordfairlane válasza tildy (#15) üzenetére


fordfairlane
veterán

Nem írtál sok konkrétumot, így nehéz érdemben hozzászólni, a bíztatást leszámítva.

x gon' give it to ya

(#17) juliabrilke válasza tildy (#12) üzenetére


juliabrilke
addikt

Lehet, hogy elveszi... De engem sok mindenre megtanított.

(#18) tbs válasza tildy (#15) üzenetére


tbs
addikt

A "miért pont én?" egoista álláspontot fel kell adni. Jó volna picipicit dumálni kedden, jó..?

(#19) rarri


rarri
senior tag

Tildy, mindenképp változni fog az életed, és ez rossz érzéssel tölt el, ha addíg jó volt az életed. Az ismeretlen megijeszthet. Nem vagy könnyű helyzetben. Az éremnek két oldala van. Te most csak a rosszat látod. Pedig ott a jó is, de még nem látod, mert lefoglalnak az anyagi és érzelmi gondok. Talán a barátod tud segíteni, hogy könnyebben átvészeld ezt az időt. Remélem minél előbb túljutsz ezen az időn, és megtalálod azt a helyet, helyzetet, életet amiben boldog lehetsz. Nagyon drukkolok neked.

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#20) Ősember válasza Cs.Orsolya (#8) üzenetére


Ősember
őstag

te nem az éeltröl beszélsz, hanem arrol a sablon életképröl, ami kialakult valamikor. ez az élet amit felvázoltál, fel-le mozog. szerintem az igazi élet akkor jön el, amikor nem mozdulsz lefele, mert akkor már nem függsz másoktol, szabad vagy.

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#21) tildy válasza fordfairlane (#16) üzenetére


tildy
nagyúr

konkrétum: helpdeskről váltottam webfejlesztésre (PHP, XHTML, CSS, XML, CSV stb. Ajaxnem , JS nem, c# sem), és nagyon szeretem . De még rengeteget kell tanulnom, nem vagyok guru. Ezért igencska félek az álláskereséstől.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#22) Dany007 válasza tildy (#21) üzenetére


Dany007
veterán

Hmm Sz.tem nem kéne félni. Mindenki kezdi valahol.
Ahogy én néztem a netes infós álláshirdetéseket, az esetek nagyrészében programozás kell. Vagy web vagy c.
Sz.tem egy kicsit barátkozol a photoshoppal, és már mehetsz is webdesigner-nek. Pár hónapja láttam néhány ilyen állást pesten. Csak ugye én utálok és nem is tudok programozni, még phpben sem. És azért egy webdesigner aki design-al is foglalkozik nem keres rosszul. Mondjuk lehet, h oda kéne js is ? Bár sz.tem nem mindenhova...
A fene tudja. Én azért csodálkoztam a helyzeteden, mert tényleg ugye évek óta böngészgetem a prof.hut meg a job izékat és a legtöbb esetben programozókat keresnek. C meg webes fejlesztőket... Nem hittem volna, hogy gond lehet ebből főleg Pesten :(

( amúgy egy kisebb lélekszámúra tervezett iwiw-hez hasonló oldalt meg tudnál csinálni? Persze jópénzért =) )

(#23) Dany007


Dany007
veterán

Mellesleg egy mocskos dolog ez az állás keresés.
Mert szerintem nagyrészt ez miatt látod ilyen sötétnek a helyzetedet.
Sajnos sok helyen nem papír, de mégcsak nem is a tudás számít, hanem inkább az ismerettség. És ennyi. Majdnem minden szakmába be lehet tanulni egy kis idő után. Jó persze ha az ember eleve tanulta, és van alapja akkor sokkal könnyebb, de semmi sem lehetetlen. Szal sok helyen ismerősöket veszik fel első körben és aztán a többi, ha egyálltalán marad hely.
De szerintem ezen mások is túlestek. Én info mérnökasszisztens vok, meg építész technikus. És az első nem hivatalos munkahelyem egy asztalos üzemben egy senki segédmunkás féleség volt. Aztán egy plázában voltam olyan eladó féle egy ps2-s boltban.
Aztán meg már 2 éve grafikus / nyomtatógép kezelő egy reklámstúdióban. Aztán most ha minden igaz sikerül egy sokkal jobb helyre kerülnöm. Talán. De persze semmi sem biztos csak a halál.
Szóval a legtöbb ember alulról indul. Küzködve keservesen. Aztán egyszer vagy így vagy úgy de eljut valahova. Főleg egy olyan ember aki nem hülye, van egy kis kreativitása, meg esze, biztos, hogy megcsinálja a jövőjét v.milyen szinten.
Csak túl kell lépni az ilyen napokon. Persze tudom, addig nem lehet, amíg meg nem találod a kiutat. Tehát azt kell keresni : )

(#24) faevike29 válasza tildy (#21) üzenetére


faevike29
tag

Szia,fel a fejjel!
Tudom, hogy elkeserít a mostani helyzeted, de ha vannak terveid és akaraterőd a megvalósításukhoz sikerülni fog neked! Úgy látom, nem vagy egy elveszett csajszi, azért értessz te sok mindenhez ahogy látom... :K Menni fog, ez a lényeg. Már most kezdj el munkát keresni. Az élet már csak ilyen...Nekem meg most azért kell munkát váltanom, mert nagyon sz@r a légkör, ahol dolgozom...de már most kb. tudom is mit fogok kezdeni a helyzettel. 2-3 hónapig meg párommal majd csak kijövünk valahogy, sztem ti is.
Mindenképpen csak pozitívan! :)

(#25) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Nem úgy ismerlek innen Téged, mint aki könnyen feladja. :) Ha nekilátsz keresni, biztosan hamar találsz munkát, remélhetőleg olyat, ami a kreativitásodat is igénybe veszi.
Sokan szurkolunk itt Neked. Bízz magadban.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#26) tildy válasza philoxenia (#25) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem is ezzel van a gond, hanem, hogy olyat kell feladnom, ami... Amiért nagyon kár:(
gondolj bele, volt valamid, amit/akit nagyon szerettél, rajongtál érte, nagy nehezen elérted, hogy a tiéd legyen, és egyszercsak... Kopp.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#27) philoxenia válasza tildy (#26) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Lehet, hogy találsz olyat, ami még jobban a szívedhez nő majd.Kívánom, hogy így történjen! :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#28) m0h0senator válasza tildy (#26) üzenetére


m0h0senator
őstag

Régóta olvasgatom a hsz-eidet több témával kapcsolatban is és amennyire "megismertelek" (jó nagy macskakörmökben :U ) az a kép alakult ki Rólad h egy erős megfontolt Nő vagy, arról sajnos nem tehetsz h a sors ilyen Veled én is már sokszor tapasztaltam..de azt is h néha meg elég sok minden összejön. A másik pedig h erre a társaságra szakíthatsz időt és akkor tudtok még találkozni jó persze nem oylan sűrün de még is több a semminél.

Lényeg a lényeg h felafejjel :B :K

An odyssey through the realm of consciousness.

(#29) Cs.Orsolya válasza Ősember (#20) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Arról az életről beszéltem absztrakt szinten, amit megtapasztaltam magam is...
Ha mélyponton vagy, és ott túléled, valóban új élet kél benned, de vannak olyanok, akik nagyon hehezen engedik bele magukat a mélypontba... A Szabadságot az adja, ha nem a pillanatnyi státuszodtól teszed függővé a boldogulásodat. Nekem az volt a Szabadság, mikor otthagytam a munkahelyemet, nem voltak tartalékaim, és még klienseim sem, de tudtam, hogy meg fog oldódni valahogy, és többet nem aggódtam és szorongtam amiatt, hogy miből fogok megélni. Azóta sem aggódok, pedig hullámzó a dolog. :)

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#30) tildy válasza m0h0senator (#28) üzenetére


tildy
nagyúr

Hm, akkor rossz képet alakítottam ki magamról. Az erős, megfontolt álarc ugyanis egy igen törékeny lelkű, önbizalomhiányos, sebezhető embert rejt.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#31) tbs válasza tildy (#30) üzenetére


tbs
addikt

Klasszikus színjátszós hiba. ;) Mindenkinek van ilyen életszakasza. Elmúlik. :D

(#32) rarri válasza Cs.Orsolya (#29) üzenetére


rarri
senior tag

:C Teljesen egyetértek... :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#33) talmida


talmida
Közösségépítő

Szia Tildy, sok okosat elmodtak már elôttem, amikhez csak csatlakozni tudok..és
együttérzek veled én is. :O

.......de hadd mondjak valamit. Egyrészt azt soha sem tudhatjuk, hogy kit mennyi pofon ér vagy ért a látható sikerei alapján, Mi is egyszer az életünk "fénypontján" kényszerültünk újrakezdeni mindent a teljes nulláról ! mert az emberek pofonokra való hozzáállása (reakciója) nagyon különbözô.

Másrészt a saját gondolkodásunkkal nagyon sokat segíthetünk magunkon. Pl itt egy kis tanmese a hogyanról:

Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer a templom egerénél is szegényebb ember, aki olyan nagyon szegény volt, hogy még cipôre sem tellettt neki. Bezzeg minden ismerôsének szép csillogó cipôje volt.., ami csak tetézte a bánatát:U ...Mígnem egyszercsak találkozott valakivel, aki csak legyintett az ô panaszára.
Értetlenül és kicsit sértôdötten hallgatta a látszólag empátiamentes szólót, aki azt mondta neki, hogy

"Csak ennyi bajod van, hogy nincs cipôd? Mit szóljon az, akinek lába nincs, amire a cipôt húzhatná??"

Eddig a tanmese.
... nekem segíteni szokott ez a koncepció. ;)

Aztán az is igaz, hogyha másokhoz hasonlítgatja magát az ember, akkkor rendszerint nem a legmagasztosabb és nem a legfölemelôbb gondolatai szoktak támadni , ....... hanem a béka feneke alatt elcsüggednek az embernek. Ez is egy olyan törvényszerûség, amit jó tudni.

...a hit nem egy tôlünk független valami. Még az önmagunkban való hitért is meg kell "birkózni" a felmerülô rossz gondolatok ellenében.

A helyzet az, hogy az ember az, amit gondol magáról. Lehetsz te a legnyomorultabb körülmények között is, ha a szellemedben ép és egészséges vagy, akkor van remény az újboli talpraállásra. Ezért nagyon fontos a helyes gondolkodás, vagyis nem szabad átadni magunkat az önsajnálatnak ( "pity-party"nak ), hanem magunkra kell eröltetni a "champion szellemet" :DD

Sok sikert neked, és soha ne add föl a reményt, mert kudarcok, bajok mindenkit érnek, de az a gyôztes aki, ha elesik is, újra föláll...ha kell ezerszer is ;)

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#34) tildy válasza talmida (#33) üzenetére


tildy
nagyúr

Igazad van , nem tudhatom, csupán az emberek megrökönyödését látva , amikor elmesélem eddig mi történt velem, elmondhatom, hogy valóban azok közé tartozom, akit igencsak vert a sors.

A cípős példáról pedig tipikusan az jut eszembe, mikor elmeséltem otthon, hogy járook pszichodokihoz, és kb le lettem nézve, mert ugye sok helyen még csak a "lábnélküli" ember a nagyon sérült, de akit pszichésen csonkítottak meg, az nem.

Amúgy vannak jó híreim, hamarosan fogok írni róla.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#35) Dany007 válasza tildy (#34) üzenetére


Dany007
veterán

Hmm hát most így végigondolva az egészet csak az a közhely jutott eszembe, hogy nagyon sokan vannak, akit mégjobban ver a sors, mint téged.
Tudom, ez nem nagy vigasz de talán adhat egy kis pluszt, hogy még nincs minden veszve.
Arra meg sosem szabad gondolni, hogy ennél már rosszabb úgysem lehet, mert akkor lesz. :) Harcolni kell mindig, nem szabad feladni, és egy idő után el fogod érni!

Van egy ismerősöm. Sajnálatos módon elég fiatal korában lett gyereke. Figyelmetlenek voltak, tudom, az ő hibája, de ez van. Miután megtudta, elvetetni semmiképp nem akarta, ezért a család nyomására hozzáment az illető pasihoz. Viszont a pasi meglehetőssen bunkó volt és erőszakos. Volt, hogy meg is verte, a leendő kisfia egyálltalán nem érdekelte. Ez egy idő után megelégelte a csaj, és elvált tőle.
Ezt azonban a családja nem tolerállta, és alig 19-20 évesen kitették az alig 1-2 éves gyerekével az utcára!
Ezután bejött a városba, albérletet keresett és dolgozott. Mindent elvállalt, szinte bármit megtett, hogy el tudja tartani a kisfiát.
Elég hosszú történet, mert azóta már eltelt 10 év, van saját lakása, a munkahelyekkel azóta is küzködik. Szegény valami folytán mindig kifogja a legszörnyűbb munkahelyeket, és pasikat is. Sokszor a jóságát kihasználva sok pasi lehúzta, átbaszta, nem egyszer a legaljasabb módon. Ő egy végletekig jó ember. Bármit megtenne, hogy segítsen a szerettein. Talán ezért is került olyan sokszor gondba.
A munkahelyén nem egy alkalommal a ki akart kezdeni vele a főnöke, amit ő nem tolerált, viszont felmondani sem lehetett, mert akkor nincs miből megélni, kifizetni a lakást.
A mai napig a főállásán kívül 2 másik munkája is van. Egy otthoni sz.gép elől végezhető, és egy 7végi. Ha valakit, hát őt verte a sors, és veri mind a mai napig. Tudnám oldalakon keresztül írni, hogy miért, mert ez alatt a 10 év alatt szinte minden megtörtént vele, ami csak lehetett, és szinte minden a negatív oldalról.
És mégis, csodaszép lakást rendezett be, rendben neveli a már 13 éves fiát, és mégsem lett kurva vagy ehhez hasonló egyén. És mindezt teljesen egyedül tette meg! Soha egyetlen egy pasi aki vele volt, nem segített neki semmit semmiben, maximum átverte és lehúzta! A szó szerinti nulláról egy kisbabával a kezében, mindent egyedül ért el, és egyedül teremtett meg! Sajnos azóta is meglehetőssen peches, mindig kifogja a dolgok rosszabbik oldalát :(
Szóval a lényeg csak az, hogyha valaki nagyon akar valamit, akkor el tudja érni csak küzdeni kell érte...keményen, mert semmi sem lehetetlen!

Alig várom a jó híreket!!! :)

(#36) tildy válasza Dany007 (#35) üzenetére


tildy
nagyúr

A jó hírek:
Egy hét alatt lett állásom :U :C
Előzmények és folyományok:
Nos, kb másfél hete kiderült, hogy nem maradhatok diákmunkában a volt cégemnél. Logikusnak tűnik a megoldás, átvesznek majd alkalmazottnak. Sajnos különféle okok miatt erre nem kerülhetett sor.
Hangsúlyozni szeretném nem a mentlitásommal , vagy a munkavégzésemmel volt gond, hanem ezt hozta a sors, illetve ezt hozták a jogszabályok.
Márc végéig maradhattam volna , de ha találok munkát akkor hamarabb is eljöhetek.

Nos így történt, hogy még azon a hétvégén (az elmúlt hetet megelőző hét vége) sebtiben nekiálltam állást keresni.
Helpdeskre is olyan elvárások voltak sok helyen, hogy csak lestem (főképp nyelv) , de azért nézegettem php fejlesztői állásokat is , igaz azt csak óvatosan, nem vagyok én akkora guru.
Nos így történt, hogy szerdán 2kor beadtam egy önéletrajzot, 2 óra múlva hívtak, hogy másnap menjek be interjúra.
Bementem.

Lényeg a lényeg: a végén azzal váltunk el, hogy akkor hétfőn jöjjek be dolgozni..
EEE, kicsit lestem...

Így péntekem váratlanul, de búcsúzkodással telt. Nagyon szomorú voltam, egy igazán értékes csaaat van ott, majd megszakadt a szívem, hogy el kell jönnöm.
Iszonyat jól éreztem ott magam.
Búcsúzóul kaptam tőlük szép búcsúszavakat, meg egy táskát is:)

A hazafele utat a céges buszon (amely még bizonyos vonalon hozzám is kötődik) végigsírtam, még szerencse, hogy a teaerdőben lévő phsok valamennyire feledtették velem a gondolatot.

Így ma már az új helyen kezdtem. Ügyesek a fiúk lányok, de még sokat kell fejlődnöm, szép dolgok fognak kikerülni a kezemből, ha belejövök.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#37) Dany007 válasza tildy (#36) üzenetére


Dany007
veterán

Na, hát mondtam én! Alakul ez :) Legközelebb ilyen lesz fogadunk : P

Amúgy szerintem a munkahely váltás velejárója az életnek. Akinek élete során csak egy munkahelye van az vagy mázlista vagy ellenkezőleg.
Én is a héten vagyok utoljára a melóhelyen. 2 éve ott vagyok szinte minden 7köznap.
Igaz, hogy a főnökeimet utálom, de a munkatársak, a mindennapi hangulat azért hiányozni fog!

(#38) talmida válasza tildy (#36) üzenetére


talmida
Közösségépítő

szerdán 2kor beadtam egy önéletrajzot, 2 óra múlva hívtak, hogy másnap menjek be interjúra.
Bementem.
Lényeg a lényeg: a végén azzal váltunk el, hogy akkor hétfőn jöjjek be dolgozni

Tyû, ez gyorsan ment! Gratulálok és nagyon örülök!!! :DD
SOK SIKERT KíVáNOK NEKED! ;)

IN GOD WE TRUST!

(#39) Brumi


Brumi
senior tag

Gratulálok az új melóhoz! Nagyon szerencsés vagy!

Én az első melómra 1,5 évet vártam, ami eléggé idegőrlő volt. Azóta egyszer voltam munkanélküli, de akkor 2,5 hónap alatt találtam új állást.

Szóval sok sikert! Azért majd megírhatnád a tapasztalataidat!

A városban találtál melót, vagy ismét buszoznod kell? Tudom, hogy az előző helyedhez elég sokat kellett utaznod.

http://www.flickr.com/photos/brumi/

(#40) tildy


tildy
nagyúr

update került az írásba.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#41) ladybug válasza tildy (#40) üzenetére


ladybug
őstag

És az update mégiscsak pozitív irányú változást mutat. ;)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#42) tildy válasza ladybug (#41) üzenetére


tildy
nagyúr

Tudod az a fura, hogy pont most került hasonló helyzetbe valaki. Szintén itt a ph-n.
Fura...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#43) ladybug válasza tildy (#42) üzenetére


ladybug
őstag

Fura, de milyen jó, hogy te már túlestél rajta, és tudsz neki tanácsokat adni. ;)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.