Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) shteer


shteer
titán

korrekt leírás, köszi! videót nem készítettetek a nyúzasakor?

kár a műanyag pedál-rudazatért.. beleférhetett volna ez is fémből mint a konkurensnél

Rudi, a pedáltest is rögzíthető csavarral? pl fa lapra. vannak benne erre a célra furatok?

illetve többen panaszkodtak a kormánykerék rögzítésére, nálatok stabilan állt a base-en leszorítva, nem lazult fel?

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#2) gutriqper


gutriqper
tag

Sok rosszat olvasni a thrustmaster kormányokról. Ezek tényleg ilyen silány minőségűek? Mert én nem 2 évr vennék ilyen értékű kormányt.

(#3) tomboy84 válasza gutriqper (#2) üzenetére


tomboy84
tag

Bár nem én lettem megszólítva, de december óta ilyenem van nekem is.
- A pedálsor rögzíthető csavarral, itt az ábra hozzá.
- A kormány rögzítése egy vicc, de nálam eddig ennyiben kimerült a negatívumok listája. Én felcsavaroztam a sajátomat. Ábra itt

(#4) tomboy84 válasza shteer (#1) üzenetére


tomboy84
tag

A választ rossznak címeztem, de eggyel feljebb láthatod.

(#5) ribizly


ribizly
veterán

Mennyivel jobb egy ilyen kormány, mint egy Logitech G25/27/29?
Lehet én vagyok szemellenzős, de nehezen tudom elhinni, hogy annyival többet ad hozzá a játékélményhez, mint a felsoroltak bármelyike. :U

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#6) neilszab válasza ribizly (#5) üzenetére


neilszab
őstag

Mennyivel jobb egy fél milliós hifi erősítő egy 400 ezresnél? :U

Árban nehezen kifejezhető a különbség, viszont maga a 599XX volán érzésre sokkal komolyabb hatást kelt, a FFB működése pedig érezhetően kifinomultabb, dinamikusabb, autószerűbb. Utána rossz érzés visszatenni a G27-et, azok a hibák/hiányosságok, amiket eddig elfogadtál és megtanultál velük együtt élni, egyszerűen kirívóvá válnak. De hogy ez megér-e +30 ropit, azt mindenki maga dönti el. :))

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#7) XuChi válasza gutriqper (#2) üzenetére


XuChi
addikt

Hegyekben áll a szervizünkben!! Én nem vennék Thrustmaster-t. Csak a Logitech ;)

(#8) neilszab válasza gutriqper (#2) üzenetére


neilszab
őstag

Logitech és Fanatech esetében is akadnak azért bőven hibák. A Thrusmaster aktuális modelljeinek minősége nem lóg ki a sorból, bármelyik gyártó esetén belefuthatsz vmi problémába, ha nincs szerencséd. :B

Nálunk (GTR-Masters) többen is nyúznak T300-at hónapok óta, eddig nincs visszajelzés érdemi problémáról, ami persze nem jelenti azt, hogy nem is lehet.

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#9) ribizly válasza neilszab (#6) üzenetére


ribizly
veterán

Értem. Azt mondjuk el tudom fogadni, hogy egy mezei kormányhoz képest jelentős a különbség, akármelyik kicsit magasabb kategóriás megoldást is vesszük. Mostanáig talán nem is foglalkoztatott volna ez a dolog, amit kérdeztem, de lehet a VR megjelenésével ezek az apróságok egyre fontosabbak lesznek. No sebaj. Egyelőre marad a G25. :K

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#10) rudi válasza shteer (#1) üzenetére


rudi
nagyúr

Pedálon ill láthatod a csavarmenetekt és imént linkelték a használati útmutatóban lévő leírást is. A kormány rész lefogatóje eléggé izés, tényleg ellazulhat, ha nem játszol eleget a hátul megtámaszkodó tappancsokkal és azok nem full egyenesen támaszkodnak meg, majd ivőfel előre vagy hára csúsznak. Ha viszont eljátszol vele egy kicsit, akkor elég stabil lesz a felfogatás. Szerintem legalább ekkora para, hogy belelóg az öledbe, ezért érdemesebb felcsavarozni a kormányt.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#11) gutriqper válasza neilszab (#8) üzenetére


gutriqper
tag

Értem. Egyébként nézegettem a Fanatec megoldásait is, de azoknál azért egy komplett szett 1500 euró magasságában mozog, amiből azért lehet venni 3-4 darab Logitech v Thrustmaster kormányt. Azzal kapcsolatban milyen tapasztalataitok vannak? Van akkora különbség élményben, precizitásban, mint árban?

(#12) rudi válasza ribizly (#5) üzenetére


rudi
nagyúr

Pont érzésre ad mát a szíjas és a fogaskerekes ajtás. Itt egy T500 vs G27 vs DFGT videó, ebben nagyszerűen "hallani" az eltérést. A fogaskereke nem csak rázókövön "reszel" érzésben meg teljesen mást ad, amikor a szíjnak kell ellentartanod, mint amikor fogaskerekekkel kell küzdeni. Előbbi közelebb van a valódi autó érzéséhez. A fogaskerekessel sem fogsz rosszabb kört menni, mert a hatás az konzisztens meg minden. Csak épp nem annyira szimulálja a valóságot, mint a szíjas.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#13) DigitXT válasza XuChi (#7) üzenetére


DigitXT
félisten

Arról lehet tudni, hogy mi a baj velük? Nem túl biztató a megkergülő elektronika.

(#14) XuChi válasza DigitXT (#13) üzenetére


XuChi
addikt

Elég sűrű, a belül eltört alkatrészek, kábelköteg hiba, szétesett váltókar, kapcsoló hiba, stb stb :((

Természetesen sok olyan is van ami USER ERROR:

- a GTA5 ben a gátnál ha balra kanyarodok, nem vált kettesbe
- Dirt Rally-ban a svéd pályán a harmadik bukkanónál jobbra ránt
- A kecskeszimulátorban a nagymama kerekes székén nem fog a fék pedál :D

[ Szerkesztve ]

(#15) gutriqper


gutriqper
tag

Azt néztem, hogy a Thrustmaster T500RS olcsóbb ,mint a tesztben szereplő T300. Az nem jobb választás? A pedálok jóval komolyabbnak tűnnek.

(#16) Sh4rk válasza ribizly (#5) üzenetére


Sh4rk
aktív tag

Hát, most vásároltam TM Leather Edition, hogyan is kezdjem. A vásárlás apropója a Logi G920 nálunk töltött 20 perce, után az egyetlen lehetőség maradt. Még egy olyan hangos valamit mint ez a G920 életemben nem halottam, tönkre tesz minden élményt a játékkal. Nem lehet esténként levezetésnek gurulni egyet, mert a többiek alszanak. Iszonyat hangos. Pattogatott kukorica élmény rögtön megvan.
Ezen a videón kicsit felerősíti az asztal, de gyakorlatilag ilyen. Logitech G29

Ez nem elfogadható 2016-ban. Nem hiszem el, hogy ez senkinek nem tűnt fel.

A pedál 4x akkora felbontású, a logitech g29/920 2.1nm forgatónyomaték a TM 3.9. A szíjhajtás nagyobb felbontású finomabb műszer. Talán olyasmit olvastam, mikor vásároltam, hogy 12 bit a logi és 18 bit a TM.

[ Szerkesztve ]

(#17) ribizly válasza rudi (#12) üzenetére


ribizly
veterán

Asszem a videó alapján átjött az érzés! :Y
Basszus... most ki kellene mennem egy pár percre friss levegőt szívni, mert ez odavágott rendesen. :DDD
Köszi! :R

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#18) shteer válasza Sh4rk (#16) üzenetére


shteer
titán

Vagy én használom gyenge FFB-vel / jól beállítva a G27-et, de közel se produkál ilyen erős hangokat

..szerintem jónak tűnik

(#19) electrodoki


electrodoki
aktív tag

Ennyiért autót veszek, nem kormányt.... Nem fikázásképp, de azért ezek az árkategóriák viccesek...

"A lét határozza meg a tudatot! Ha megiszom a lét, elszáll a tudat!" /Hofi Géza/

(#20) rudi válasza electrodoki (#19) üzenetére


rudi
nagyúr

Meg lehet ezt a felvetést forsítani is: a magyar vásárlóerő vicces (még ha világviszonylatban a felső 10%-ban is van). Ebbe a kormányba nem kell tankolni, nem kell szervizelni, megsérülni, másnak sérülést okozni vele sem nagyon lehet. Viszont lehet vele tolni akár az ágyból is, és valamennyire utánozni tud rengetegféle autót.

Aztán innem már mindenki el tudja dönteni, hogy ha kezében egy T300 Alcantara ára, akkor mire költi.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#21) waslaw válasza rudi (#20) üzenetére


waslaw
tag

Viszont nem visz el A-bol B-be :DDD
Viccet felre teve tenyleg draga

(#22) shteer válasza waslaw (#21) üzenetére


shteer
titán

általában a 100-ezres autó sem visz el A-ból B-be :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#23) waslaw válasza shteer (#22) üzenetére


waslaw
tag

Reg szakadtam ekkorat :DDD

(#24) DigitXT válasza shteer (#22) üzenetére


DigitXT
félisten

Viszont remekül meg lehet rajta tanulni szerelni, meg szentségelni...:))
Nem is értem, hogy hogy lehet egy szimulátor kormányt egy csotrogányhoz
hasonlítani. Mintha helyettesítő termékek lennének, pedig nagyon nem LOL.
Megjegyzem a csotrogányok kerülnek végül legtöbbe, ha rendesen felújítod.
(Ez is egy hobbi.:D Mondjuk ha magadnak csinálod, s elszáll valami: nyekk.)

Amúgy meg a kormány ára egy dolog. Kell mellé egy combos PC, meg idő...
Egyik sem olcsó a mai világban. (Akinek sok az ideje, annak a pénze kevés.)

(#25) #96349952


#96349952
törölt tag

Meddig fognak ragaszkodni ehhez a teljesen ócska felfogatási rendszerhez? Eszembe nem jutna még egy TM kormányt venni, az előző is semmi perc alatt megadta magát. Érdekes, a G29 még mindig tökéletesen bírja a gyűrődést - egy klasszisokkal jobb, praktikusabb felfogatással.

(#26) LGLuke


LGLuke
őstag

Úgy gondolom, hogy az "ennek az árából autót is lehetne venni" kijelentések feleslegesek. Egy Fél millás kerékpár, vagy fényképező árából is lehet autót venni, de ezeket általában komolyan gondolt hobbijuk miatt veszik az emberek... Az autó lehet elvisz A-ból B-be, de ahogy mondták előttem, annak rengeteg egyéb költsége is van. Itt pedig szimulálni szeretnél különböző járműveket. A 100 ezres autó valóban ad vezetési élményt, de nem a több száz, vagy ezer lóerős sportautókét, és nem egy 18 tonnás kamionét. Ráadásul az autót közlekedésre veszi az ember, nem pedig száguldozásra, versenyzésre.
Felesleges is többet fecsérelni rá a szót. Be kell látni, hogy egyik hobbi sem olcsó, ha komolyan gondolja az ember...

Hogy ne csak OFF legyek, részben megértem azokat, akik sokallják az árát: Biztosan nagyon élvezetes lehet ez a szett, de be kell látnom, hogy az árak valóban elszálltak. Nekem G25-ös kormányom van és annak idején 50K HUF körül vettem újonnan. Most egy alig pár százalékkal komolyabb, vagy fogalmazzunk úgy, hogy élvezetben, szimulációban alig többet nyújtó kormány kb. 3x annyiba kerül, és még váltót sem kapunk hozzá. Értem én, hogy volt infláció, csak úgy érzem, hogy az árak sokszorosára növekedtek, miközben a hozzáadott érték helyenként még csökkent is. :(

(#27) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Volt anno Fanatec Porsche kormányon alcantara bevonattal, többet nem kérnék belőle. Tényleg csak kesztyűben szabad használni különben bebüdösödik aztán ki nem lehet belőle szedni a szagot.
Plusz az alcantara enyhény csillapítja az FFB-t és a kesztyű is csillapítja az FFB-t, ennyi erővel 5000 forintos FFB nélküli kormányot is használhatna az ember.

Volt T300RS-em is, kettő is (a második a garis csere), mind2 behalt 1 hónapon belül, többet nem kérek belőle. Esetleg ingyen. :D

A G27 megy.

Miben jobb a T300? Erősebb a motor és a finomabb rezgéseket (FFB-t) is érzed rajta. Király volt, hogy a fa cockpitemen érezni lehetett amikor pl. rázókövön mentem (mondjuk ezt játéka válogatja). És középen is van FFB nem úgy mint a Logitechen.
Cserébe hangos mint az állat a ventilátora és rohadtul melegszik, és nemtom hogy ez benne volt-e a cikkben, de bizonyos hőfok felett emiatt visszavesz az FFB erőből a kormány amíg vissza nem hül a motor.

Csavarokkal rögzítve használtam, ezzel nem volt bajom.

G27 után a T300 elég komoly váltás, de nem ér meg ennyit (pláne ha elromlik ahogy elég sok embernek, a T300 és a TX is eléggé gyenge eresztés ebből a szempontból, ugye ugyanaz a motor van bennük).

T300-ról G27-re visszaváltani kicsit rossz volt de csak kb. 1 óráig.

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#28) ribizly válasza fLeSs (#27) üzenetére


ribizly
veterán

Na akkor megnyugodtam és marad a G25. Egyébként amit hiányolok az a hidraulikus cockpit-ek megjelenése a piacon. Furcsa, hogy ezek az eszközök már tényleg a valóságnak megfelelően működnek, már van VR is, de csak csillagászati áron beszerezhető custom cockpit-ek léteznek még és azok is inkább homemade jellegű cuccok (szóval nem könnyen elérhető cuccok). Pedig az igazi flash majd az lesz. Kíváncsi vagyok mikor jelennek meg úgy, mint mostanában a gamer székek... :)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#29) Stauffenberg válasza electrodoki (#19) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Pontosan milyen autóra gondoltál ebben a 135 ezer forintos árkategóriában? Gondolod, hogy akinek ennyi pénze van szimulátorra (továbbá fejeld meg egy gamer PC és jobb monitor/projektor árával)), az majd be fog ülni egy rohadó, penészes, negyed évszázados roncsba?

Egyébként meg tizenkilenc. Kereken tizenkilenc hozzászólás kellett, hogy előbújjon az első troll.

(#30) StLui válasza Sh4rk (#16) üzenetére


StLui
veterán

Még most is úgy beszélsz róla mintha mind ilyen lenne, és nem akarod megérteni, hogy a tied volt hibás? Ahogy bármiből ki lehet fogni hibás darabot, lásd épp mai cikk totalcar-on, év autója, passat, lett egy beázós trágyadomb.. Én is alvó család mellett játszom rendszeresen a G29-cel.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#31) gutriqper


gutriqper
tag

Azt néztem, hogy a Thrustmaster T500RS olcsóbb ,mint a tesztben szereplő T300. Az nem jobb választás? A pedálok jóval komolyabbnak tűnnek.

(#32) neilszab válasza fLeSs (#27) üzenetére


neilszab
őstag

G27-nél is volt olyan széria, hogy ha épp belenyúltál, akkor egymás után vihettél haza 2 hibásat is. :U Nem a TH-t védem, de teljesen értelmetlen ezekből általánosítani és messzemenő következtetések levonni. Vagy nekem például soha nem tört el a G25-öm csapágyháza, több ismerősömnek meg igen. Akkor most jó ,vagy szar a Logitech? :B

#ribizly:
Teljesen felesleges hozzászólásonként belelkesíteni aztán meg lehűteni magad. Pro/kontra érvek és eltérő (esetleg egymásnak ellentmondó) egyéni tapasztalatok mindig lesznek, ezeket a helyén kell kezelni.

És ha én most beírom, hogy még kesztyűben is sokkal jobb az FFB a T300-nál, mint a G25 puszta kézzel, akkor megint belelkesülsz? :))

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#33) neilszab válasza gutriqper (#31) üzenetére


neilszab
őstag

A T500 erősebb, viszont a T300 meg fejlettebb, finomabb, valamint kisebb a háza, illetve a T500 ha jól tudom nem kefe nélküli motort tartalmaz mint a T300. A T3PA-Pro pedál pedig sztem pénzkidobás, nagyon masszív darab, de túl kicsik a pedálutak... ezen a szinten már load-cell és valós pedál méret kellene. Igazán jó pedált manapság csak kettőt tudok: Fanatec Clubsport V3, vagy PTR mod.

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#34) fLeSs válasza neilszab (#32) üzenetére


fLeSs
nagyúr

G27-ből eladtak 1 milliót, T300-ból meg eladtak 10 ezret (hasraütés, sztem vmi ilyesmi lehet az arány), persze hogy lehet hibás.

De a TM TX/T300-zal kapcsolatban már a megjelenése óta rengeteg a panasz.

Én eleve úgy vettem meg, hogy tudtam erről, de úgy voltam vele hogy csak nem lesz már rossz az is amit én veszek. :D Az összes szimes fórumon csak a panaszt lehetett róluk olvasni (mármint azoktól akik meg is vették).

szerk: amúgy a Fanatec Porsche kormányom mellé nekem Clubsport V2 pedálom volt.
A G27-be raktam Nixim modot (+diview beállítása a féken) és teljesen jól elvagyok vele, nem hiányzik a Clubsport.

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#35) gutriqper válasza neilszab (#33) üzenetére


gutriqper
tag

Köszönöm a válaszodat!

(#36) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Valaki segítsen, aki jártas a témában:

DFGT-t akartam venni tavasszal, mindenhol árulták 35-40-ért. Sajnos túl sokáig vártam ki, és már májustól sehol nem lehetett kapni. Lesz a közeljövőben a Logi-nak ebben a szegmensben kormánya, vagy már végleg premium cuccokra mennek rá, és nem lesz utód?
Ha igen, milyen alternatívája lenne a DFGT-nek 25-40 ezer Ft között, ami ugyanúgy könnyen szerelhető? Ez azért fontos, mert nem akarom hogy vennék egy 40 ezres cuccot aztán két év múlva gari lejárta után elromlik és dobhatom ki. Tehát jó lenen ha csavarok lennének benne, nem fröccsöntött műanyag.
Vennék használt DFGT-t is, de egyrészt fenntartásaim vannak ezekkel (mert az összes hirdetésben ,,alig használt" dumát nem igazán hiszem el) másrészt a PS4 támogatás hiánya szintén elég fájó pont.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#37) Napfénysüti

Elég jó kormánynak tűnik de kissé aggasztóak az itt említett lehetséges hibái. Ennyi pénzért azért elvárnám hogy összerakják rendesen.

Més que un club!

(#38) -Solt- válasza fLeSs (#27) üzenetére


-Solt-
veterán

Plusz az alcantara enyhény csillapítja az FFB-t és a kesztyű is csillapítja az FFB-t, ennyi erővel 5000 forintos FFB nélküli kormányot is használhatna az ember.

Férfiasan bevallom, nem tudom elképzelni, hogy az alcantara bevonat vagy éppen a kesztyű miképpen befolyásolja az FFB erejét. Nem a rezgésre gondolsz véletlenül?

www.smart-bus.hu

(#39) theballa32 válasza Napfénysüti (#37) üzenetére


theballa32
tag

Remélem nálam nem jönnek elő a hibák,mert már kezd sokba lenni így is

[ Szerkesztve ]

(#40) neilszab válasza GeryFlash (#36) üzenetére


neilszab
őstag

A Thrustmaster T150-en kívül semmi más nem jöhet szóba a használt DGFT-én kívül. Olyat, ami könnyen szerelhető, nem fogsz találni, se kormányt, se autót, se mosógépet, se semmit a mai világban. :B

Használt DFGT venni viszont azért nem olyan hatalmas lutri, ezek viszonylag jól bírják a strapát, íme pár szempont: Használt kormány vásárlása - mit nézzünk?

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#41) fLeSs válasza -Solt- (#38) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Ha van rajtad egy kesztyű akkor az valamelyest tompítja az FFB-t, és az alcantara is.
Képzeld el úgy mint egy vékony párnát a fejed alatt. :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#42) -Solt- válasza fLeSs (#41) üzenetére


-Solt-
veterán

Ezek maximum a rezgést tudják tompítani, az FFB-t nem. :)

www.smart-bus.hu

(#43) GeryFlash válasza neilszab (#40) üzenetére


GeryFlash
veterán

:R

Hát nehéz ügy. EZ is állati drága, de a tesztben közelről sem méltatják. Szívem szerint DFGT-t vennék, de legalább annyit játszok ps-en mint pc-n, jó lenne ha kompatibilis lenne azzal is. Kopogós műanyag, hát nem tudom, legalább lenen olcsóbb de 48-50 ezerért egyáltalán nem az.
Fanatek, Saitek már nem gyárt kormányokat ebben a 30-50 ezer Ft közötti sávban?
T80 egyébként mennyivel rosszabb mint a T150? Illetve a T80 mennyivel jobb mint a 458 Italia?

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#44) kpal


kpal
veterán

Minőségi , bár eddig G25,G27,G29 fan voltam de most már ez is kedvenc.

(#45) - = Zk = - válasza kpal (#44) üzenetére


- = Zk = -
félisten

egyelőre nem látom értelmét, h lecseréljem a G25-öt....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#46) neilszab válasza GeryFlash (#43) üzenetére


neilszab
őstag

A T80-ban nincs FFB, sima gumis és csak ~280 fokot fordul. A 458 Italia szerintem műszakilag tök ugyan az lehet, egyik sem DFGT kategória. Ha PS4 támogatást akarsz, akkor ezzel be is zárult a kör 50 ropi alatt: T80, vagy T150.

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#47) korion válasza ribizly (#17) üzenetére


korion
senior tag

akkor ne hallgasd meg a G910 hangját,ha nem a billentyűt nyomod le,hanem mellette ,úgy ropog ,nyikorog mintha direkt ilyenre csinálták!
ha 2 oldalt nyomod meg sztereóba!

55 ezerért :W :W

+3670-365-3097 Inkább sms vagy viber!;)

(#48) Shodan válasza neilszab (#8) üzenetére


Shodan
addikt

110 emberből 50-nek volt valamilyen gondja vele: [link] Azért ez elég magas arány.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#49) neilszab válasza Shodan (#48) üzenetére


neilszab
őstag

Kösz a linket! :R

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#50) Sh4rk válasza StLui (#30) üzenetére


Sh4rk
aktív tag

Ohh, istenem...

Ezt a videót nem én csináltam, ergo legalább kettő ki...szott hangos.
Tehát nem az én darabom, volt hibás, hanem ez egy ilyen technológia és kész.
Nekem egy kormány kussoljon, és ne pattogtasson kukoricát rázókövön és lövögessen ágyúval ha ellen kell tartania a kormányt. Te elbírod viselni, én meg nem. :-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.