Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DigitXT


DigitXT
félisten

Felesleges felsorolni az összes T300 verziót: pont a perecben különböznek.

(#2) D.Va


D.Va
senior tag

Lassan addig nyomják ezeket hogy végül csak be fogom adni a derekamat és kénytelen leszek lecserélni a G27-et valami ilyenre... :P Nincs kedvem megválni a g27-től de a PS4 miatt is muszály lesz most hogy itt a GT Sport is... A G29 meg nem tettszik mert nem kerek a kormány hanem le van csapva az alja... Rühellem az olyat... Nagy dislike a Logitech-nek ezért... :(((

(#3) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

33cm... Bitang jó, asszem az Alcantara lecserélésre kerül. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#4) Kiszoo


Kiszoo
újonc

Pár hete megérkezett, a T500RS-re csavartam fel.
Szép, nagy, kényelmes fogás.
Viszont valami oknál fogva nem úgy működnek a gombok, összekeveredtek, Pl az X a jobb oldali valtó fül...🙄 :U
és egyáltalán nem programozhatóak a játékban, a váltó fülek mintha ott se' lennének... :(
A T500-ra dugása nem határozott, nem éreztem hogy egyértelműen becuppant pl a kis csatiba, vagy csak lóg rajta.
A műanyag anyával meg lehet húzni, viszont a gyári T500 static váltó fülei útban vannak picit, szűk a hely a kéznek hogy meg lehessen rendesen húzni. Ehhez egy rongyot rácsavartam...
Másrészt máshol "koppan" és a biztosító anya csavarlyuka nem éppen a kormány egyenes sliccelésére esik mint a gyári kormánnyal, így elég kétértelmű a meghúzása, le is lazult párszor.
A TH8A váltó sem működik ilyenkor.
Eddig csak a szemem gyönyörködteti :W :Y
Leszedtem, vissza a gyári kormány, és láss csodát, minden jó...a váltókar, minden sebesség megvan, a static fülek, a gyári kormány gombjai is működnek.
Mindez alig használt "nagyonrégi" legelsők közti
PS4 CUH-1004A + T500RS + TH8A
Megoldást kellene találni erre.
Kérem a segítségeteket.
Köszi :R

(#5) Kiszoo


Kiszoo
újonc

Idő közben annyi változás történt hogy mindenkit lefrissítettem, T500 a v47-re, - ez olvasható is a kormányhoz mellékelt papíron!!! :U 🙄 - aztán a TH8A váltót v26-ra és csoda történt... :Y
Azóta folyik rólam a víz :K :P :C
Ja és kesztyű szigorúan kötelező, mivel igazi kesztyűs kormány, anélkül festi a kezet, verseny feeling nagggyyon!!! :)) :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.