Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) jones965 válasza Konflikt (#50) üzenetére


jones965
Modder

Pontosan azért lett ilyen.

(#52) Duree


Duree
veterán

Ez igen.Nagyon tetszik amit csináltál.Fantasztikus munka.
Irigyellek is érte.

duree54

(#53) jones965 válasza Duree (#52) üzenetére


jones965
Modder

Köszönöm szépen! :R

(#54) subaruwrc


subaruwrc
félisten

hűűű ez nagyon komoly lett. le a kalappal érte :C

(#55) sNiP3rFun


sNiP3rFun
tag

Hello

Nagyon szép kis házikó lett igényes kialakítás imádom ha valaki ennyire ügyel a legkisebb részletekre is! :R

(#56) jones965 válasza subaruwrc (#54) üzenetére


jones965
Modder

subaruwrc: egy kalapemelésért nem adom oda :DDD , de azért köszi

sNiP3rFun: igen, próbáltam nem összecsapni. :R

[ Szerkesztve ]

(#57) Barthezz2 válasza jones965 (#44) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Csak azért "szerénykedem", mert sem rendes eszközeim, sem rendes alkatrészek a szerelgetés során, igy eleve nem lehet ilyen jó, de azért igyekszem :))

Everybody lies.

(#58) subaruwrc válasza jones965 (#56) üzenetére


subaruwrc
félisten

:DDD

(#59) Mac o..O


Mac o..O
csendes tag

Igényes, kitartó munka, eredeti ötletek, gratulálok hozzá, tényleg ízléses lett.
Az öntapadós fólia felhelyezéséhez mondanám tippként, mint volt dekoros, be kell vizezni a fólia öntapadós felét és a célfelületet, így nem fog odaragadni, lehet tologatni, vissza lehet fejteni, nem nyúlik meg a fólia. Amikor a helyén van, egy műanyag lappal (pl. bankkártya, de van ehhez kimondottan célszerszám) óvatosan ki kell simogatni az esetleg alatta maradt vízbuborékokat. Pár óra alatt tökéletesen odaragad.

(#60) jones965 válasza Mac o..O (#59) üzenetére


jones965
Modder

Köszönöm, nem utolsó sorban az ötletet a fóliázáshoz. Milyen hasznos infó lett volna akkor mikor csinálom. Nem mintha most nem az lenne. :R

(#61) menalcas


menalcas
őstag

Gratulálok a műhöz, igazán igényes kidolgozás, szép munka :R

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#62) jones965 válasza menalcas (#61) üzenetére


jones965
Modder

köszönöm az elismerő szavakat. :R

(#63) hétalvó


hétalvó
addikt

Fanatikus, de ügyes. :R

Megnézném, hogy martad ki a plexit... nekem is van egy kis gépem, de még soha nem használtam erre.

Én soha nem álltam volna neki egy armournak, ahogy nézem nem sok maradt belőle.
Ennyi erőből már majdnem csinálhattál volna egy házat 0-ból.

[ Szerkesztve ]

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

(#64) jones965 válasza hétalvó (#63) üzenetére


jones965
Modder

Köszönöm a gratulációt, de egy picit helyesbítenem kell téged. A cikkben is benne van fotóval mellékelve, hogy Kandalf. :R

(#65) breiner válasza mexicanraven (#6) üzenetére


breiner
aktív tag

Áhhhhhhh gratulálok nagyon fasza lett :C :C :R :R menyiből jött ki?

"A gépedet nem a processzorod sebessége határozza, meg hanem a pénztárcád"

(#66) hétalvó válasza jones965 (#64) üzenetére


hétalvó
addikt

ua. főleg ha leveszed az előlapját :)

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

(#67) jones965 válasza breiner (#65) üzenetére


jones965
Modder

köszönöm! :R

Közel 2 heti munkából, amiben nem számoltam a saját munkám értékét. A felhasznált anyagok, amiket ténylegesen meg kellett vennem, olyan 13-15.000.ft-ot kóstáltak.
Ebbe nem számoltam bele a meglévő, korábban vásárolt barkács szerszámaimat.
Vannak szép számmal. :D

(#68) jones965 válasza hétalvó (#66) üzenetére


jones965
Modder

Lényegében igazad van.
Apró tervezői fogások, az árképzések kialakításához, valamint a termékpaletta növeléséhez. :)

(#69) syC válasza jones965 (#5) üzenetére


syC
addikt

Ez rossz hír :(

(#70) urdongo


urdongo
tag

Gratulálok én is a végeredményhez. Lehet nem olvastam figyelmesen a cikket, vagy mert csak fáradt vagyok azért nem vettem észre, de a belseje színterezéssel lett fekete a háznak vagy valami más technológiával?
Egyébként ugyan erre a házra esett nekem is választásom 2 éve. Szerintem sem a legjobb sok apró, de bosszantó hibával rendelkezik...ha akkor lett volna HAF széria bizton azok közül vásárlok.
A vizesítésre még nem állok készen sem anyagilag sem emberileg. :D De abból kiindulva, hogy nekem csak a táp harisnyázása eltartott 1 napig...(a megfelelő célszerszámmal felszerelve, amit a végére sikerült is tönkrevágnom...) szóval bele sem merek gondolni mennyit dolgoztál vele.

(#71) jones965 válasza urdongo (#70) üzenetére


jones965
Modder

Köszönöm a gratulációt. :R

A belseje nem szinterezéssel, hanem home made lett lefestve.No nem spray-vel, hanem komresszorral autó festékkel, majd pedig színtelen lakkal lett a felület megkeményítve.
Erről valóban nem írtam az írásomban, így is elég hosszúra sikeredett.
Az elvégzett munka pedig időben hát tényleg nem kevés volt, majd 2 hét, beleértve a hétvégéket is, napi 8-12 órában.
Sokszor tényleg csak aludni mentem fel a lakásba.

Egy kis kiegészítés az idei Mod-Tech Hall versenyről.
Itt számos gépet megcsodálhattok az enyémen kívül is:[MTH 2009]

[ Szerkesztve ]

(#72) DavideX válasza jones965 (#71) üzenetére


DavideX
aktív tag

Először mikor megláttam pc-style-on azt hittem hogy Armor :)
Érdekes a sata kábel hogy spirállal van bevonva, de bejövős :K
A 24 pines kábelt pedig nagyon elkaptad ahogy kijön abból az elválasztó tálcából (vagy nem is tudom hogy hívjam :) )
Amúgy gondolkoztál már vastagabb high-flow csövezésen? Szerintem kicsit feldobná ezt a nagy házikót :K
Amúgy az hogy Te most egy üzletbe moddingolsz egy gépet, (mert olvastam az előbb a "Hogy is néznek ki a gépeink?" topikban) azért te pénzt kapsz vagy csak szivességből csinálod vagy esetleg saját az üzlet?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.