Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) #90088192


#90088192
törölt tag

Nem akartam senkinek rossz perceket szerezni, csak egyszerűen elgondolkoztam, és kiesett belőlem.

A beilleszkedés lényege, hogy bizonyos dolgokat megtagadsz magadból. Erre gyorsan rájön az inteligensebb ember. Ez viszont magával hozza azt, hogy a falka hátráltat, hiszen a falka azt gondolja felsőbbrendű.
Valójában nem és ezt aki kívül van látja, hiszen a falka azt csinálja amit a vezér mond. A kívül álló viszont azt csinál amit akar.
Hányszor volt velem is, hogy az eszem miatt kerültem bajba, egyik alkalommal egy idióta üldözött, mert miért ne, én fogtam magam beugrottam a kastély alagsorba az egyik oldalon, míg a másik oldalon ki, a hülyék meg ott vártak, és hívták a tanárt, hogy bementem oda, ahová tilos.
Majd megvertetem magam, olyan indokkal, hogy flegma vagyok. Amikor Mindenkit kerülni próbáltam, és ha az agresszor megszólított mert volt/nem volt sapka a fejemen akkor próbáltam röviden tömören válaszolni és lépni elfele.
Egyszer beloktek egy tó közepébe egy csónakban, evezők nélkül és elvitték a biciklimet, a szerencse megint csak az volt, hogy nem vagyok hülye, szárazon kijöttem, mert a horgonnyal ki tudtam magam húzni.
Amikor üvöltöttem nekik, hogy a k.anyjuk picsajat álljanak meg, akkor még ők voltak felháborodva, mert az anyjuk egy szent. :(
Ott lett elegem az agresszor paprika jancsikbol.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.