Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JSaN


JSaN
addikt

Bar CGI, es nem gameplay. De nekem nagyon bejon, durvan adja a hangulatot. Polcon lesz a helye majd. :K

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#2) WayneGace


WayneGace
őstag

Azon egy-két játék egyike, ami tényleg érdekel.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#3) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Must Buy, és bízok benne, hogy a CD projekt jó szokásához híven az alap kiadásban is tartalmas lesz, térképpel artbookokkal meg minden :)

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#4) [CsuCsu]


[CsuCsu]
őstag

Úgy látszik megint etetnem kell a perselyt az új VGA-hoz :D

2-t is addig nem játszottam ki, amíg nem lett olyan a gép, hogy vigye maxon (persze uber off).
És nem a grafikabuzéria szól belőlem. Itt a részletes karakterek és textúrák igenis sokat adnak a hangulathoz.

(#5) nemeth989


nemeth989
senior tag

Ebből is várunk egy EE Editiont és megyek is a boltba, az 1. és 2.-nál is ez történt.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#6) dahneey


dahneey
tag

Az egészben a legjobb, hogy a Videogamer UK poén díjakat csinált E3-ra, a CD Projekt meg fogta és odarakta a videó elejére. "Least likely to be absolutely arse."

(#7) Xelloss


Xelloss
aktív tag

Nagyon adja. Engem csak ne akarjon kényszeríteni a progi ,hogy emberek oldalát válasszam. 1-be nagyon arra hegyezték ki legyél neutral vagy Order ami BS sztem.. Nem tehetek róla én az elfeket és másfajúakat választom mindig, Ha megnézzük igazuk van..

"Sometimes to achieve the world one desires, one must take regrettable measures."- Solas

(#8) Rexdemon


Rexdemon
aktív tag

Remélem,h a HD7790es elég lesz hozzá...ha nem,akkor alig használt, 36 éve remekül működő vesét komoly VGAra cserélnék ;) Geralt kemény, mint bakasz*r az orosz télben, nekem az általam hőn szeretett David Gemmel könyvek főhőseit juttatja eszembe. Instant buy! :R

Xelloss; a legszebb,h bizonyos szempontok alapján mindenkinek igaza van. (btw én is mindig az ősi fajokat szoktam választani első körben)

[ Szerkesztve ]

Victory needs no Explanation; Defeats allows NONE.

(#9) Xelloss


Xelloss
aktív tag

SPOLIER:
Hát az order nem normális ,egyedül Siegfried miatt választható ,mert ő jófej és ha ő lesz a grand m akkor jobb a vége. Foltestet bírtam az 1-be ,kár hogy nincs többé. Besz@rás amit Radoviddal lenyomtak a végső chapterba. "I come back and what I see , a fcking whorehouse!! I don't need your fckin fraternal assintance Radovid." :DDD

[ Szerkesztve ]

"Sometimes to achieve the world one desires, one must take regrettable measures."- Solas

(#10) [CsuCsu] válasza Xelloss (#7) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

A neutral volt az, ami Geraltot jellemzi. Csak hát a legtöbb ember szeret elköteleződni, és pont ez volt a jó abban, ahogy ezt megírták.
Elsőre úgy tűnik, mintha a választás kötelező lenne és saját magunknak kell rájönni, hogy nem kötelező senkit sem követni, nem nyomják az arcunkba.

(#11) blaca83


blaca83
őstag

Nagyon várom..! :C :K

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#12) Penndragon


Penndragon
tag

Geralt felett is eljárt az idő? :|

[ Szerkesztve ]

A kreativitás csak a tudás pótlása improvizációval.

(#13) Xelloss válasza Penndragon (#12) üzenetére


Xelloss
aktív tag

Már 100 körül járhat és a Witcherek mindig csatában halnak meg nem az öregségtől.Ha toltad a második részt ,akkor tudod ilyen zsémbes korszakában van mentálisan. 2-be is mindig mondta"én már öreg vagyok ehhez".

[ Szerkesztve ]

"Sometimes to achieve the world one desires, one must take regrettable measures."- Solas

(#14) stewe2


stewe2
aktív tag

Ezt innen már nem lehet elrontani! Polcon a helye. Az előző trailerben volt ingame jelenet egypár. Sztem kell alá vas bőven, még ha jól optimalizálják (jobban mint a 2-t) akkor is zabálni fogja a hardvert. Eleve a nyílt világ miatt nagyobb területeket tölt majd be...

Emlékszem, 2007-ben hogy vártam az első részt. Mire megjelenik, már 7 éve lesz :Y

[ Szerkesztve ]

Nincs igazság... Csak erőviszonyok... Lehet nicket kellene váltanom: stewe71...

(#15) Penndragon válasza Xelloss (#13) üzenetére


Penndragon
tag

Aham értem. :) Bezony toltam a kettőt és most azon törpölök, hogy újra játszom... :)

A kreativitás csak a tudás pótlása improvizációval.

(#16) ArmanD.


ArmanD.
őstag

De vártam már egy ilyen szép trailer-t! Nagyon ütős és szemetgyönyörködtető, remélem a jövőben ilyen és ehhez hasonló grafikákkal fogunk már találkozni, szép munka! Magával a játéksorozattal még nem igen játszottam, de a 3-hoz lehet már most megjött a kedvem :K

Öreg vagyok már bohócnak!

(#17) Rexdemon válasza ArmanD. (#16) üzenetére


Rexdemon
aktív tag

Rendkívül hangulatos, nagyon nagyon látszik minden részen,h nem angolszász legendákból táplálkozó és szokásos fantasy sablonokon szocializálódott alkotók remeke, hanem bezony nagyon szlávos ;)
Imádtam/tom minden részt ^^ Mindegyiknél megvolt a min. 3 végigjátszás :D (mindkét oldal + semleges)

Victory needs no Explanation; Defeats allows NONE.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.