Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JColee


JColee
őstag

nyomjanak rá egykét sebhelyet meg ráncot, ne legyen már ilyen "szépfiú" ;]

(#2) Nunder


Nunder
őstag

Dobnak rá egy kis szakállat, meg "kifehérítik" egy kicsit, ugyanis eléggé sötét bőrű színész a Skorpiókirály. Habár lehet nem is kell. Akció közben bepiszkolta az arcát. A film meg nagyon jó ötlet. Mostanában úgyis sok a játékról készült film, legalább nem kell félni hogy az övék lesz a legrosszabb.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#3) Sirandrish válasza JColee (#1) üzenetére


Sirandrish
legenda

én komázom a Rock-ot szóval nekem jöhet :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) JColee válasza Sirandrish (#3) üzenetére


JColee
őstag

én is :)
asszem a Doom filmbe is szerepelt

(#5) Sirandrish válasza JColee (#4) üzenetére


Sirandrish
legenda

Bizony...meg volt még jó pár filmje csak hát kevesen ismerik illetve nem is nagyon erőltetik..pedig nem rosszak a filmjei :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) zed1983 válasza Sirandrish (#3) üzenetére


zed1983
őstag

Sztem erre a szerepre az egyik legjobb...
Mark Walhberg után az egyik kedvencem...

[ Szerkesztve ]

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#7) Sirandrish válasza zed1983 (#6) üzenetére


Sirandrish
legenda

jahjah..már kezdtem besokalni dzsézön sztrátántól:D
bár őt is komálom de mostanában minden 3. filmben ő van:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8) h-yle válasza JColee (#1) üzenetére


h-yle
addikt

Mickey Rourke

Mickey Rourke mint Marv a SinCityben. Szerintem ennél jobb nem kell. :)

[ Szerkesztve ]

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#9) nrgia válasza h-yle (#8) üzenetére


nrgia
őstag

Jahh Rock-ot én is csipázom....baromi karakteres... :K

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#10) Sirandrish válasza h-yle (#8) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát nekem maga a film nem jött be többek között..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11) remington2 válasza Sirandrish (#5) üzenetére


remington2
senior tag

Majd megteszik rendezőnek "tudjukkit", és annyi is lesz a programnak :DDD

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#12) Sirandrish válasza remington2 (#11) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kinemond:DDD
meg is zavarodnék ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13) volvoguy


volvoguy
addikt

Ő lenne igazán perfekt a szerepre

[ Szerkesztve ]

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#14) Sirandrish válasza volvoguy (#13) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ne beszélj már hülyeségeket...
Íme az ideális ember:DDD:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15) BiP


BiP
nagyúr

Találtam egy ilyet
Val Kilmer kivételével nem rossz tippek.

(#16) littlelion21 válasza BiP (#15) üzenetére


littlelion21
addikt

Mostanában így néz ki....így már nem olyan rossz... :D

(#17) D1Rect


D1Rect
félisten

Szerintem Rock srác jó lenne Fenixnek, nem tartom óriási képességű színésznek, de vannak szerepek amik jól állnak neki.

(#18) mephi666 válasza D1Rect (#17) üzenetére


mephi666
nagyúr

jah, jól állt neki a skorpiókirály/doom-os szerep is... azt leszámítva, hogy nálam mindkettő a sz@r kategóriába került :) a doom azért, mert az eredeti sztorit elferdítették ilyen "resident evil-es-vírusos" irányba :S a skorpiókirályt meg végigröhögtem a lehetetlen hülyeségek miatt... pl a gonosz fószer azzal edzette a reflexeit, hogy egyszerre csomóan lőttek rá íjjal, ő meg 2 karddal hárított ezerrel... aztán a film végén lapockánlőtte rock-ot íjjal, ő meg nagy keményen kitépte a nyílvesszőt csontból (ami nem túl esélyes... ha meg izomba megy, akkor onnan ha kitépik a nyílvesszőt, az tenyérnyi területen szakít mindent...) és visszalőtt azzal az íjjal, akit más még épen-egészségesen sem tudott kihúzni... folytak a könnyeim a röhögéstől... csak az a baj, h nem vígjátéknak készült a film... jah és persze az ürge ezt az egyet hárítani sem bírta... :S az amazonas kincse viszont jó poén volt... "majom!! menj innen majom!!" :)) nem tudom marcus szerepe hogy illene itt hozzá... szerintem harci felszerelésben még drabálisabb állatnak nézne ki :) azt mondom, kérjék fel chuck norrist a szerepre :) vagy pedig egy hipózott wesley snipes kellene kb ide... alkatra szerintem ideálisabb lehetne...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#19) BiP válasza littlelion21 (#16) üzenetére


BiP
nagyúr

Jó állapotban van, mégis kicsit öregecske ehhez a szerephez szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#20) nrgia válasza mephi666 (#18) üzenetére


nrgia
őstag


" MIT MONTÁÁ A FILMJEIMREE"

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#21) mephi666 válasza nrgia (#20) üzenetére


mephi666
nagyúr

viszont ő velem van és megöl mindenkit: :DD

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#22) nrgia válasza mephi666 (#21) üzenetére


nrgia
őstag

:DDD :)) :C

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#23) D1Rect válasza mephi666 (#18) üzenetére


D1Rect
félisten

Ezzel nagyjából egyet is értek. Nem azt mondtam, hogy jó filmjei vannak hanem, hogy a szerepek állnak neki jól. ;)
A Doom pár-pillanat miatt érte meg a belefektetett időt: BFG? Big Fucking Gun. :DDD
A Skorpiókirályra nem is emlékszem. :U

(#24) mephi666 válasza D1Rect (#23) üzenetére


mephi666
nagyúr

jah, de szinkronnal a BFG-t valami BioFúziosGyökérségnek fordították... majdnem sírtam :) kicsit meg lett fertőzve a főhős is, csak ő meg tudott maradni jónak, nem pedig gonosz lett... az fps-es rész meg úgy nézett ki, mint egy house of the dead-szerű lövölde :S akármerre fordult, jött vagy 3-4 dög, amiket leszedett... aztán annyira belejött, hogy még a saját tükörképét is fejbelőtte... höhö :) nekem egyáltalán nem tetszett... eredeti sztori szerint mindenféle térkapukat próbáltak nyitogatni az emberek, hogy gyorsabban utazhassanak pl a marsra és jól elcseszték, mert a pokolba nyitottak kaput, onnan meg átjöttek szépen a dögök "nyaralni" :) ennél kellett volna szerintem megmaradni...

a skorpiókirályban szerepelt még a sk: halálsoron-ból is ismert nagydarab néger... de ő benne volt még mondjuk a "bérgyilkos a szomszédom"-ban is... (füge frenki) rock-kal elkalapálták egymást rendesen :)

szóba jött még mark wahlberg... őt a max payne gyatrára sikerült adaptációjából ismerem... meg a happening (esemény)-ből... ez a film sem tetszett annyira, mert összecsapottnak és félbehagyottnak éreztem... a csomó kliséről meg ne is beszéljünk :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#25) ABee válasza nrgia (#20) üzenetére


ABee
tag

Lol Így picit úgy néz ki mint Rob Schneider. :))

(#26) nrgia válasza ABee (#25) üzenetére


nrgia
őstag

Há há hááá...na ezen jót nevettem :DDD :R

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#27) D1Rect válasza mephi666 (#24) üzenetére


D1Rect
félisten

Igen a doom sztorit elszúrták. A 3. rész sztorijából tényleg jó mozit lehett volna csinálni.
BFG: Na, ezért nem nézek szinkronizálva filmeket. :))
(#25) ABee:
Tényleg. :DDD :DDD

(#28) nrgia válasza ABee (#25) üzenetére


nrgia
őstag

Bár van benne valami... :))

nyomokban mogyorót is tartalmazhat.... :D

[ Szerkesztve ]

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#29) remington2 válasza nrgia (#28) üzenetére


remington2
senior tag

Iszonyat irritáló ez az arc. Inkább 10 Boll film zsinórban, mint ő . . .

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#30) mephi666 válasza remington2 (#29) üzenetére


mephi666
nagyúr

miért már? :) láttam anno tőle az alone in the dark-ot és az nem volt annyira siralmasan sz@r... igaz sok köze sem volt a játékhoz, de nem gond :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#31) zsolt1129 válasza nrgia (#28) üzenetére


zsolt1129
addikt

Lol :C

(#32) Sirandrish válasza remington2 (#29) üzenetére


Sirandrish
legenda

pedig ez nagy arc :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#33) Archer válasza h-yle (#8) üzenetére


Archer
őstag

Még egy szavazat Mickey Rourke-ra, pont passzolna hozzá a szerep. Egyrészt elég testes egy ember másrészt az arca az egykori ökölvívó pályafutása révén eléggé megviselt ami pont passzolna Fenix karakteréhez. Dvéjn Dzsonzon sem lenne rossz, de neki tényleg olyan "babapopsi" arca van :DDD

[ Szerkesztve ]

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#34) rtommy


rtommy
csendes tag

The rock a leg jobb színész.
És egyben a leg jobb pankrátor is ezt a címet egyik szinész sem tudja elvenni tőle.(Ez az én véleményem)
A rendező pedig elég "vak" méghogy a szikla nem elég izmos akkor nem tudom ki lenne elég izmos talán Brad Pitt vagy mi. :)

(#35) ]Phobos[ válasza rtommy (#34) üzenetére


]Phobos[
senior tag

Nem szoktam beszólni, de így kell írni: legjobb. Az meg, hogy legjobb színész lenne, erős túlzás, de az eddigi filmjeiben is csak "hö?-megyek oszt ütök" szerepeket kapott és azokat valóban jól játszotta. Meg én néztem a pankrációt a TNT-n régen és jól tolta, igaz kamu az egész "bunyó show biznisz". Szimpi arc, bírom.

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.