Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) x2x3x4


x2x3x4
csendes tag

Nos Diablo. Azt mondja meg nekem vki hogy ki játszik még a szimpla dibalo 2-vel (Lod). De nem a hellfirevel. Aki igen az pls szóljon. Peache. :)

(#102) x2x3x4


x2x3x4
csendes tag

Peache mindkeniek!

Játszik vki még a Diablo 2 Lod-al van egy 83 Druidám de unom a szingelt vki kéne akivel mehetnék:)! xD xD :D:D:D:D:D:D

(#103) douranga válasza x2x3x4 (#101) üzenetére


douranga
csendes tag

Szia!!

Én egy szervert tudok ami tuti aktív. Néha én is vagyok ott.
www.6net.hu a szerver honlapja

Igaz ott is az a helyzet hogy single playeres karit nem tudsz átalakítani multiplayerbe.
Ez azt jelent, hogy elölről kell kezdened.
Én úgy tudom amúgy hogy sehol sem lehet SP kariból MP karit csinálni.
Ha tévedek írjátok ide.!!!

(#104) douranga válasza Archer81 (#100) üzenetére


douranga
csendes tag

Üdv!

egy kér(d)és:
Nem lehetne egy olyan beépülőt készíteni amelyik számon tartja hogy egy adott szinten, pályán mennyi szörny van még?

(#105) Archer81 válasza douranga (#104) üzenetére


Archer81
csendes tag

Semmi sem kizárt, majd megkérdezem Mordort. De mi is lenne ennek a haszna tulajdonképpen? Hogy biztos legyél benne minden ajtón benéztél-e?

Opcionálisan lenne jó max, egyeseket esetleg éppen zavarhat is.

Más. Ha lehet a D2 társalgást a megfelelő topicba helyezzük át, ha kérhetem. Biztos van neki helye. Azon kívül van itt az OK gombtól balra egy "off topic" jelzés is, ha mindenképpen ide akar valaki OFF-olni, legalább jelölje be. Köszi. :)

[ Szerkesztve ]

(#106) krisz200


krisz200
csendes tag

császtok
mikor állnak a város emberei a katerális körül?
nagyon fasza ez a játék a gladimmal párszor újra kellett kezdeni a játékot mer a 4 es szinten lenn mindig bandástól jött egy ilyen elbújós főellenség

na még azt mondjátok + h hányas (karakter) szinten ajánlott bemenni a mérgezett víztározós helyre?? nem merek bemenni a 7 es gladimmal
na csá

(#107) Archer81 válasza krisz200 (#106) üzenetére


Archer81
csendes tag

Az egy régi verzióban volt úgy, én már élőben nem is láttam. Vissza lett csinálva, feltehetőleg azért, mert nem igazán volt indokolható, azon kívül, hogy jól nézett ki. A fent lévő screenshotok kb. 1 évesek vagy még régebbiek, azóta sok minden megváltozott.

Szerintem még gyúrj egy kicsit azzal a gladiátorral és térj vissza a kérdésre pár nap múlva. :-) Nem akarok pontos szintet mondani, mert az a játékos képességeitől is függ.

(#108) douranga válasza Archer81 (#107) üzenetére


douranga
csendes tag

Mimimi? Mi lett visszacsinálva?

Amúgy igen azért hogy tudjam megtisztult e az adott szint.

Oké az offtopickal kapcsolatban.

(#109) douranga válasza krisz200 (#106) üzenetére


douranga
csendes tag

Hi!
én is gladival vagyok. 1szer kezdtem újra s le tudtam menni. Ha találsz jó cuccokat menni fog.
pl. ha gillianhoz beraksz goldot s kezdesz egy ujjat egy másik karival a kovácsnál nézelődhetsz hátha van valamije. Ha nincs megint ujjat s így tovább. ha megvannak a cuccok gillien majd odaadja a gladidnak. de ha nagyon parázol a katakombákból vidd el a követ a kovácshoz s kapsz tőle egy jó kis fejszét csak 59 dex kell hozzá.

18as szintű vagyok, de Butcher még mindig kemény falat :B :B :(

(#110) Archer81 válasza douranga (#108) üzenetére


Archer81
csendes tag

Volt régen olyan verzió, amiben a városlakók mind a katedrális mellett álltak, az lett visszacsinálva. Egyébként nézz bele a changes logba, meg a honlapon megtalálod a képet a screenshotok között. Sőt vannak "evolution" képek is a letöltéseknél több csomagban, a régi időkről. Nem ez volt az egyetlen dolog, ami vissza lett csinálva, vagy át lett alakítva...

(#111) Archer81


Archer81
csendes tag

Breaking news!

A The Hell mod saját magyar fóruma megszületett!!

Made by FanTom and Archer.

[The Hell mod magyar fórum]

Szívesen látok mindenkit az új helyünkön is! :)

Ha tudtok még jó skint smf-hez, szóljatok!

[ Szerkesztve ]

(#112) Archer81


Archer81
csendes tag

Ilyen nincs. Ma kaptam egy levelet a CWI-től, hogy megszűnnek. Ez már több, mint Murphy, ez valami egész misztikus. Költöztetem a fórumot a CJB-re, a fejleményekről majd beszámolok. Pedrosso, douranga (a két hozzászólásod vsz. elveszik, de a választ megkaptad), regisztrálni már most is tudtok, a tartalom majd jön, hamarosan. Elnézést, úgy tűnik nagyon mellényúltam a szolgáltatóval! :W

[Új magyar fórum]

(#113) Pedrosso válasza Archer81 (#112) üzenetére


Pedrosso
csendes tag

noproblemo

(#114) douranga válasza Archer81 (#112) üzenetére


douranga
csendes tag

Okay átregeltem.
Amúgy sztem fontos infó hogy diabló a kriptában van. mert mikor én néztem a haladási sorrendet nekem az ugrott be hogy jó akkor elmegyek hell lev3 aztán megyek a férgekhez s majd aztán hell 4. s történetesen pont aktuális ugyanis most nyitottam ki a poklot.

Butcher még mindig vár rám :)))

:C

(#115) Archer81 válasza douranga (#114) üzenetére


Archer81
csendes tag

Azóta javítottam a Bemutatkozás szövegét is. Szóval van Diablo a Hellben is, a Kriptában meg "Uber Diablo" van, Na-Krul grafikával, ez a lényeg.

(#116) douranga válasza Archer81 (#115) üzenetére


douranga
csendes tag

Nem tudok belépni a magyar fórumra!!!

Csak nem túlterhelt??
:DD

(#117) Archer81


Archer81
csendes tag

Én sem tudok sajnos. Fogalmam sincs mi van. Biztos szerverkarbantartás... Azt reméltem, ha már a CWI-vel megszívtam, ezzel véget ér a balsorsunk. Ezek az ingyenes szolgáltatók kezdenek az agyamra menni. Ha nem tudnak szolgáltatni, akkor minek csinálják? :W

Addig írj ide.

Amúgy még fent van a CWI fórum is, nem tudom mikor lövik le magukat...

(#118) Archer81


Archer81
csendes tag

Úgy tűnik helyreállt a fórumunk működése a cjb-n. Más játék modok és könyvek topikjai is vannak fent, ha valakit érdekel a dolog. Mostanában egyre gyakoribbak a letöltési gondok. Kezd népszerű lenni a mod és sokan töltik le. Ennek úgy tűnik vannak negatív mellékhatásai is. Érdemes figyelni a moddb.com oldalt, általában először azt frissíti Mordor a fő honlap után. A magyar letöltési lapon az első letöltési tükör, az angolon a második.

[ Szerkesztve ]

(#119) Archer81


Archer81
csendes tag

Kijött az 1.68v.
Rengeteg apróság változott, érdemes frissíteni.
Van pl. 2 új éjszakai téma a városban, illetve optimalizálás után csökkent a HellDF.mor fájl mérete (az o verzió óta).

(#122) Archer81


Archer81
csendes tag

Mordor azon dolgozik, hogy sikerüljön végre áttörni a max. 128 unique tárgy limiten. Ez megoldhatja a küldetésből kapott tárgyak átalakulását is új játék kezdése esetén.

Tesztelők kerestetnek!!

Első lépésként érdemes frissíteni 1.69b-ig (de legalább 1.69a-ig!). A teszteléshez szükséges verzió hamarosan érkezik.

[Angol fórum link, a lényeg az utolsó post!]

[ Szerkesztve ]

(#123) krisz200


krisz200
csendes tag

Hello Archer
Miért van az hogy nincs új menümía játékban?

(#124) Archer81 válasza krisz200 (#123) üzenetére


Archer81
csendes tag

??? :F

Ha esetleg a TH honlap screenshotjai miatt kérdezed, azok már régiek. Máshogy néz most ki a mod, mint 1 éve.

(#125) krisz200


krisz200
csendes tag

Nem a honlapon hanem otthon a játékomban

(#126) Archer81 válasza krisz200 (#125) üzenetére


Archer81
csendes tag

Szóval a játékodban nincs "új menüd"? De milyen új menüre gondolsz? Ezt írtam előzőleg, hogy ha arra a menüre gondolsz, amit a honlapon láttál, olyan már nincs a játékban, azóta átalakult. Azok régi, 1+ éves képek. A fórumon van pár újabb is. Amúgy működik a mod, tudsz vele játszani?

[ Szerkesztve ]

(#127) krisz200


krisz200
csendes tag

Jaaaa, leesett!!!
hogy megszűnt az új menü
egyb. ja mükszik csak kicseréltem a gépem

(#128) Archer81


Archer81
csendes tag

Figyelem!! Az új verzió (1.69c) sokkal nagyobb méretű, mint elődei. Fő célja a kompatibilitási problémák felszámolása. 2 fontos fájl neve is megváltozott: HellDF.mor helyett THdata.mor és Hell.dll helyett TH.dll fájlok vannak. A régi fájlok a frissítés után törölhetők!

Érdemes egyben leszedni a ModDB-ről:

[ModDB link]

(#129) Boborjan


Boborjan
csendes tag

Üdv!

Engem valami részletesebb leírás érdekelne, különösképpen a spell-ekről (vannak-e újak az eredeti játékhoz képest, leírásuk, stb ). A hivatalos oldalom ill. a guide-ban nem találtam használható infót.

(#130) Archer81 válasza Boborjan (#129) üzenetére


Archer81
csendes tag

Van jó néhány új varázslat természetesen. Igazán használható leírás sajnos nincs (pontosan ezt kellene valakinek egyszer megcsinálni), de van egy xls tábla, ha érdekel, abban is van pár infó. Megtalálod az angol fórum Underworld részében, a TH Guide végén, a játszható karakterek után.

[TH Guide link]

(#131) Archer81


Archer81
csendes tag

Megjelent a The Hell mod 1.70-es verziója, rengeteg változással. Mindenkinek ajánlott a frissítés! :)

(#132) Archer81


Archer81
csendes tag

Április 14-én, a mod 3. születésnapján érkezik az 1.80-as óriási frissítés. Ha valakinek lenne visszajelzése, hibajelentése, feltétlenül küldje be az angol fórumra!

(#133) Archer81


Archer81
csendes tag

Megérkezett az 1.80, van hozzá 3.2-es verziójú zene, valamint 0.10-es Assassin grafika. A changelog kezd akkora lenni, mint a Háború és Béke. Hiába, orosz termék az is... :))

(#134) krisz200


krisz200
csendes tag

mi történt a www.thehell.cjb.hu fórummal???
megpróbáltam felmenni és... NAGYON durva valami sex oldalt adott be!
próbáljátok ki

(#135) wfjo


wfjo
csendes tag

Hello, tudna valaki segiteni, letoltottem a legujabb modot meg a hellfiret el si indul a game de fura szinek vannak benne. probaltam mar minden felet xp kompatibilitas stb de nem lesz jobb... (windows7) kosszi! :U

oldalaim: http://www.oazigazi.hu + http://www.szakemberadatbazis.hu + http://www.hirfriss.hu + http://tv-musor.hirfriss.hu

(#136) #83702016


#83702016
törölt tag

A raktárt hogyan kell használni? Ha rákattintok a Gillianra, csak beszélgetni tudok vele. Ennek valami különleges módja van, vagy csak vak vagyok?

[ Szerkesztve ]

(#137) -=Sziszi=- válasza #83702016 (#136) üzenetére


-=Sziszi=-
aktív tag

Ne a TH.exe-t indítsd, hanem a TheHell.exe-t, így jó lesz.

"Pár évvel később azért a Doom, Wolfenstein 3D már szerves része volt a közoktatásnak is." - Dilikutya

(#138) #83702016 válasza -=Sziszi=- (#137) üzenetére


#83702016
törölt tag

Hú, nagyon köszönöm! Már vagy egésznap ettől fáj a fejem! :-)

(#139) #83702016


#83702016
törölt tag

Lenne még egy kérdésem. Ha a hell módban rámegyek a Battle.net-re, és beteszek a raktárba valamit, ahhoz ugye senki nem fér hozzá?

(#140) atis0425


atis0425
csendes tag

Sziasztok!

Orulok, hogy egy aktiv oldalt talaltam Diabloval kapcsolatban.

Szeretnek par alap dolgot kerdezni, ha nem baj.

Hol tudom letolteni a a Hellfire-t a Diablo 1 hez? Azutan, milyen modokat erdemes melle tenni, hogy a jatek szinesebb legyen?

Szivelyes koszonettel: Atis.

(#141) Viktor77 válasza atis0425 (#140) üzenetére


Viktor77
titán

Letöltéshez linket itt biztos nem kapsz. Talán olvastad az Alapelveket, warezzel nem foglalkozunk, és a Hellfire tudtommal még most sem ingyenes.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#142) atis0425 válasza Viktor77 (#141) üzenetére


atis0425
csendes tag

A Hell es a Helfire egy es ugyan az? A Hellt sikerult neten megtalalnom, amit ingyenesen tudtam leszedni :)

(#143) Viktor77 válasza atis0425 (#142) üzenetére


Viktor77
titán

A Hellfire-t kérdezted, nem a Hell mod-ot. És nem ugyanaz. A Hell egy mod a Hellfire-hez.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#144) atis0425 válasza Viktor77 (#143) üzenetére


atis0425
csendes tag

hmm erdekes, kezdek belebonyolodni.

Na most, a Diablo 1 e telepitettem, mert orig verzios es megvan. a Hellt leszedtem netrol, mert megtalalltam. Na, most akkor a Hell total kulonbozik az elso kettotol, ha jol sejtem.

Ha a Helfiret kihagyom, mert nem talalom meg neten, akkor is elvezheto a Hell? Ha, eppen, most kezdek egy karit D1 ben, attudom vinni a Hell szakaszaira, vagy a Hellben, magaban kell kezdenem uj karit?

Elnezest, ha pontatlanul irok. :)

Koszike az eddigi hasznos infokat! :)

Nekem a Hell 1.82 verzios immar.

[ Szerkesztve ]

(#145) Viktor77 válasza atis0425 (#144) üzenetére


Viktor77
titán

Megkavarsz. :)

A Hell a Hellfire egy mod-ja, ha jól tudom. Elindul a Hell a Hellfire nélkül?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#146) atis0425 válasza Viktor77 (#145) üzenetére


atis0425
csendes tag

Tokeletesen megy.

Ha, jol sejtem, akkor erdekes modon? :)

Ebben az esetben an ertelme D1-bol karit attolni Hell-be? Illete, egyalltalan, lehetseges-e?

Tegnap este kezdtem a Hellben egy karit. Haat, kemenyen kell az Asammal kaszabolni, hogy erenyre juttassam a szaamat, level 4 es dungiban csepelek eppen, es a legfobb celom, hogy a Buchert, a veres kezut lecsapjam. Igy, elso felindulasban a Hentelo 8200-as elettel, elegge ragos falat, amikor 1 utessel lecsap. Szoval, nem tudom, mikor lesz erett a karim ra. :F
Aztan, a tapasztalataim meglepoen jok, atvaltoztattak, majdnem minden szornyet, nagyon erdekesek jonnek mar az elso szinten is. Es, kulonosen tetszik, hogy nagyjabol, egy helyen talalni meg mindenkit. Nem kell bejarnom a fel palyat es a varosban kapkodja rendesen a labat az asszonykam. :)

Szoval, pozitium volt eddig is a jatek, mar majd 10 evvel ezelott is, most meg, plane!

Azert, az egyes szinteken, eleg jol meg kell kuzdenem a dogokkell.

Jut eszembe!
A Butcherre valami arazs hat? Ami tepi-cincalja lefele az eletet? Szerencsemre, talaltam neki egy tomlocot, amin a varazs atmegy es zarhatom az ajtot ra, de meg nem akarom kiereszteni, valahogy. :DD Az a sok elet, sokkol kicsit. :) Na, meg a bardos mutatvany, szo szerint halalos! :S

[ Szerkesztve ]

(#148) krisz200


krisz200
csendes tag

Hy All lassan tolom megint a gamet :D
ugy olvastaam h megy a hell a hellfire nélkül sima D1-el? :Y
xD az faxa
nos azért írok h mivan a cjb-s fórummal?nemtom megnézni mert vmi hibát ír ki... :(

(#149) krisz200


krisz200
csendes tag

UP!!!
mivan gyerekek???(én beszélek....14 vok...xD)ugy kihalt a topik

(#150) krisz200


krisz200
csendes tag

na? ráhagytátok???
nemjáccotok, vagy csak annyira jók az új verziók hogy nincs semmi hiba???
már vagy 3 hónapja nincs új hsz. (rajtam kívül természetesen...:D)
a CJB-s fórum is egészen kihalt...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.