Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) xuldar


xuldar
őstag

Kipróbáljuk, ígéretesnek tűnik a cucc.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#2) marcias


marcias
őstag

Nem rég töröltem le a Hellfire-t, szóval ez most asszem kimarad. Dio2: LoD viszont LAN-partyk alkalmával mindig előkerül :P

Steam: marcias88

(#3) ZeUS2140


ZeUS2140
aktív tag

Ez külön install-game, vagy kell neki a dio1+hellfire+TH?
Leszedte már valaki?

Hogy ment az install?

hülye ember nincs, csak keveset kérdez...

(#4) Sirandrish


Sirandrish
legenda

valóban nem tünik rossznak:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) ZeUS2140 válasza ZeUS2140 (#3) üzenetére


ZeUS2140
aktív tag

letöltöttem, rájöttem :)
Elő kell keresni az origi diablo-mat :)

hülye ember nincs, csak keveset kérdez...

(#6) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Részemről maradok a Diablo 3-nál. A második rész sem köt már le annyira, holott a megjelenéskor - és az azt követő jó pár évben - rongyossá játszottam a játékot. Az elsővel meg pláne nem foglalkozom már.

De attól függetlenül derék iparosmunka srácok, fogadjátok legmélyebb gratulációmat! :R

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#7) BecX válasza ZeUS2140 (#3) üzenetére


BecX
csendes tag

Engem is érdekelne a mod, illetve az installálás része... A Dia 1-et még valahonnan elő tudom kotorni, de a Hellfire az körölményes lenne kissé...

BecX

(#8) Archer81


Archer81
csendes tag

Hello!

Örülök a pozitív fogadtatásnak! Sajnos a Hellfire nehezen hozzáférhető, ezt tudom, de azért nem lehetetlen hozzájutni. A telepítés benne van a readmeben, de röviden ennyi: csinálsz egy Hellfire installt (1.01 patch NEM szükséges, az benne van a modban), bemásolod a diabdat.mpq-t az eredeti Diablo CD-ről és a mod összes állományát kitömöríted ebbe a könyvtárba. Ha kell a plusz anim és zene, akkor azokat is csak behúzod. Frissítés egyszerű felülírással történik. Verziószámokra figyeljetek oda, néha előfordul, hogy valaki a friss teljes kiadásra ráfrissít egy régebbi patchet, aztán persze, hogy nem működik a játék. Indításhoz a Run_Hell.exe használandó, különben nincs raktározás, ikongrafikát meg a TH.exe-ből tudtok importálni. Nemsokára a Run_Hell.exe átalakul TheHell.exe-vé és talán az ikongrafika is benne lesz már. Figyelem a topicot, úgyhogy kérdezzetek, illetve ugorjatok be a Fórumra nálunk is! :)

(#9) _stick_


_stick_
őstag

A dio1 freeware, a hellfire az nem?

Nem freeware, így a linket kivettem. Legközelebb figyelj oda.

[ Módosította: Viktor77 ]

(#10) Archer81 válasza _stick_ (#9) üzenetére


Archer81
csendes tag

Hivatalosan egyik sem freeware, sőt Diablo 1-et jelenleg 3000 Ft-ért tudsz boltban venni. A Hellfire viszont boltban már nagyon régen nem kapható, legfeljebb vaterán vagy teszveszen lehet próbálkozni, illetve barátoktól kérdezgetni.
Sajnos azt nem tudom mennyi idő után lehetne a Hellfire-t abandonware-nak tekinteni. A Sierra honlapján mindenesetre meg sem lehet találni már hosszú ideje, 1998 január óta pedig nem támogatják (akkor jött ki az 1.01 patch, aztán elvágták az egészet.) Ezért maradt ki a Hellfire-ből a Diablo 1.09 egy rakás javítása is sajnos, amit most ez a mod orvosolni próbál.

(#11) BecX


BecX
csendes tag

Akkor hellfire híján ez lehet kimarad :(

BecX

(#12) gyga


gyga
senior tag

...

[ Szerkesztve ]

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#13) Siera


Siera
senior tag

Nem tűnik rossznak,de én maradok a d2:lod-nál bneten nyomom :)
durva tényleg h még mindig ennyien nyomják

(#14) dokar


dokar
addikt

Arise Diablo, Lord of Terror! Send forth your terror into hell! :R

extra - SEXRay

(#15) Levin01


Levin01
őstag

Diablo 1-et hogyan lehet működésre bírni XP alatt?

(#16) Archer81 válasza Levin01 (#15) üzenetére


Archer81
csendes tag

Szerintem nem kéne, hogy gond legyen vele XP alatt. Ha mégis próbálkozz pl. kompatibilitási üzemmóddal (jobb klikk a parancsikonon és ott kell legyen a fülek között ilyen is. Mondd neki, hogy Win 95 vagy Win 98 kompatibilitási mód. A The Hell viszont tutira működik XP alatt is!

Alkalmasint az is lehet a baj, hogy vagy túl régi, vagy túl új a grafikus illesztőprogramod. Inkább az utóbbi ma már, próbálj ki régebbi drivert, ha a fenti dolog nem jön be. Régi játékok sokszor elszállnak a legfrissebb driverek alatt...

[ Szerkesztve ]

(#17) Radnix


Radnix
senior tag

Nagyon fasza a mod, egyszerű működésre bírni a játékot. (Akinek nincs meg a Hellfire az könnyen segíthet magán a kalózöböl pont org honlapon). A multiplayer rész előcsalogatásához segítséget találtok a mod fórumán [link] Ha valaki szeretne multiban mókázni, ide a fórumra írjon plz :)

(#18) Archer81 válasza Radnix (#17) üzenetére


Archer81
csendes tag

Örülök a jó benyomásoknak. :-) Látom, hogy megtaláltad az orosz fórumot is. A meghívással alkalmasint majd élni fogok.

(#19) Radnix


Radnix
senior tag

Archer81 privát üzeneteket csekkold le!

(#20) Franticfox


Franticfox
tag

Mióta megjelent itt ez az írás olvasgatom a fórumot, meg lecsekkoltam a Hell honlapot, és próbálom magam visszatartani hogy feltegyem a Dio-t. Ugyanis nemrég kezdtem el játszani a Neverwinteres Arelith szerveren és a kettő együtt egy kicsit sok lenne, mindazonáltal egyre nehezebb ellenállni a tökéletes Hack'n Slashnek: a Diablo hangulatának és a Diablo 2 tárgy és szörnyesőjének szentségtelen frigyéből született gyermeknek :) Sok sikert a fejlesztőknek!

[ Szerkesztve ]

''Monas apó legyintett. Két kézzel is.''

(#21) Archer81


Archer81
csendes tag

Tegnap 67 látogatás volt a The Hell honlapján kis hazánkból. Általában napi 1 - 3 szokott lenni. Kezdetnek egészen jó! :C

Terjesszétek a hírt fiúk, hajrá! Minél többen játsszák, annál jobb lesz a mod, ez tuti biztos. :K

(#22) Archer81


Archer81
csendes tag

Ma délelőtti tapasztalat: ha pontosan követi az ember a multiplayer telepítési útmutatóját és nem feledkezik meg a gép újraindításáról se a végén, akkor nagyon szépen működik a dolog. Router, tűzfal se akadály, kivéve ha esetleg valami speciális beállítás is van. Nagyon fontos momentum, hogy az IPX protokoll, amit hozzá kell adni a Hamachihoz, csak ott kell, minden más hálózati kapcsolatból ki kell venni az IPX-et. Azt pedig ne engedjétek, hogy a Hamachi frissítse magát!

[ Szerkesztve ]

(#23) Archer81


Archer81
csendes tag

Megjelent az 1.67-es The Hell verzió, számos újdonsággal!

(#24) Hun'reeth


Hun'reeth
őstag

Ami azt illeti eszméletlen sokat játszottam a Hellfire-Diablo -val anno. A harcosom ha jól emlékszem 71-es szintig fejlesztettem. :) Sajna egy partícióval együtt elveszett. :(
De épp nemrég álltam neki újra, mindenképp megnézem ezt a mod-ot főleg ha olyan kemény. A Hellfireban volt olyan lény (Hell szinten csak) aki mindenre immunis volt még a fizikai sebzésre is. Az Arch-Lich. Egyféleképp lehetett megölni kővé változtatni és úgy szétverni. ;] Kemény volt. Kiváncsi vagyok ebben miket hoztak össze.

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#25) xuldar válasza Hun'reeth (#24) üzenetére


xuldar
őstag

Érdekes, én is toltam sokat a Hellfire-rel, varázslóval, és 50 szint volt a max. Minden mágiaszint növelő cuccom megvolt vele. Az Archlich lehet, hogy mindenre immun volt, de az Apocalypse-ot az se bírta :DDD

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#26) Hun'reeth válasza xuldar (#25) üzenetére


Hun'reeth
őstag

Vagy nem játszottál eleget. Nekem is minden alaptulajdonság arany volt már rég és a varázslatokat is az abszolút max szinten tudtam kivéve a stone curse-t. Azt csak 8-ason. De még nyomtam a szinteket csak már nem ért semmit. ;]

Úgy rémlik az Apocalypse sem volt jó a hell szinen lévő Archlich ellen :U de mondom csak ezen a fokozaton volt ilyen brutál.

Megnéztem amúgy ezt a mod -ot mindjárt egy Gladi karakterrel persze. Háát tényleg qrva nehéz. Főleg 0-s magic szintről indulva. Grisvold alig ad valami pénzt a cuccokért szóval rohadt nehéz se pénz se cuccok...a szörnyek meg erősek.

[ Szerkesztve ]

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#27) xuldar válasza Hun'reeth (#26) üzenetére


xuldar
őstag

Az alap Diabloban és Hellfireben 50 szint volt a max. Teljesen ki volt tápolva, minden varázslat, cucc, szint, stat. Modokban lehet, hogy feljebb nyomták a megszerezhető szinteket. Nem lehet, hogy valami moddal játszottál? Az Apocalypse _mindenre_ jó, csak nagyon sok manába került (150ről indul, 90 a vége). Mondhatnám, az ellen véd :DDD

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#28) Hun'reeth válasza xuldar (#27) üzenetére


Hun'reeth
őstag

Semmilyen mod nem volt fennt tudtommal. Sima Hellfire. Egy idő után a szintlépéssel csak az életerőm növekedett. Tuti, hogy 71-es volt a karakterem.

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#32) grabka


grabka
csendes tag

Hello mindenkinek. Valaki tudna nekem küldeni egy karakter E-mailba vagy MSN-en (gondolok egy single_0-99) fájlra ami a Hellfire könyvtárában található. Címem: dollars.s@hotmail.com ide küldjétek egy varázsló vagy egy warrior jó lenne

(#33) grabka válasza grabka (#32) üzenetére


grabka
csendes tag

Bocsi a The Hell-hez kell a kari nem a Hellfiréhez tehát a Mod-hoz kell a kari

(#34) grabka válasza Archer81 (#23) üzenetére


grabka
csendes tag

És honnan lehet letölteni az 1.67-es verziót én csak 1.66osat találtam amit letudtam tölteni és sikeresen fut is a gépen. nagyon nehéz de az durva benne hogy 1es szinttől kezdve lehet a Diablóban úgynevezett nightmare and hell fokozaton lehet menni :K

(#35) grabka


grabka
csendes tag

Még valami lenne megtaláltam az 1.67es MOD verziót és amikor szeretném kicsomagolni azt írja ki hogy disk error? ez miért van?

(#36) LonGleY válasza grabka (#35) üzenetére


LonGleY
veterán

Ott van a hivatalos oldalán:

The Hell: Full Release v1.67d, Part I
The Hell: Full Release v1.67d, Part II

Mindkettőt töltsd le és úgy tömörítsd ki!

[ Szerkesztve ]

(#37) grabka válasza LonGleY (#36) üzenetére


grabka
csendes tag

De ugyan azt írja ki: DISK ERROR

(#38) Archer81 válasza grabka (#37) üzenetére


Archer81
csendes tag

Szia,

Mivel próbálod kitömöríteni? Nekem Total Commander 7.04-ben sosincs gondom vele. De ott a WinRar 3.71 is. Alternatívaként töltsd le őket újra, megsérülhetett letöltés közben valamelyik fájl. Amikor kijön az új verzió mindig egyre nagyobb a terhelés, én is jártam már úgy, hogy megszakadt és azt mondta az Opera, hogy kész van, pedig nem is volt még lent az egész. Az egyik rar 15MB a másik kb. 14MB kell, hogy legyen. Illetve legrosszabb esetben kaphatsz disk errort azért is, mert bad sectoros a vinyód és most kezd jelentkezni... (kívánom, hogy ne ez legyen a helyzet!)

(#39) grabka válasza Archer81 (#38) üzenetére


grabka
csendes tag

Ok már jó minden csak nem rendszergazdába jelentkeztem és nem onnan tömörítettem ki. :):) És még egy kérdés. Mért nem tudok nete játszani. Hamachi fen szerverre beléptem és nem engedi a multiba pedig már csináltam egy karaktert. Ott hogy kell. Jah és nem eredeti CDről van hanem netről töltöttem az egész Diablo + Hellfire + The Hell

(#40) Archer81 válasza grabka (#39) üzenetére


Archer81
csendes tag

Beszéld meg valakivel, hogy várjon fent, ugyanazon a számú thehellmod szerveren: nem játsszák még annyian, hogy állandóan lenne fent valaki. Arra nagyon figyelj, hogy az IPX protokoll, amit a Hamachihoz hozzáadsz, csak oda kell, tehát az összes többi hálózati kapcsolatnál ki KELL venni a pipát az IPX mellől. Ui. a Hellfire motor a listán első IPX-et nézi, és ha az nem a Hamachi, akkor nem fog működni. A fájloknál annyi számít, hogy sértetlenek legyenek. Ha a Single Player működik, akkor a Multi Player is menni fog biztosan.

(#41) grabka válasza Archer81 (#40) üzenetére


grabka
csendes tag

Boccsi ezt nem nagyon értem mert nem vagyok annyira gépőrült hogy értsek is ilyeneket. Tehát lgéyszi fogalmazd meg őgy ezeket az IPXrs dolgokat hogy értsem is

(#42) grabka válasza grabka (#41) üzenetére


grabka
csendes tag

Akkor mit is kell hozzáadni a hamachihoz. Mert én már ott felléptem a thehellmod jelszó mordor szerverre

(#43) Archer81 válasza grabka (#42) üzenetére


Archer81
csendes tag

Ha tudsz angolul minden ott van a Hamachi setup guide-ban, ami a csomagban benne volt. Remélem nem az új Hamachit szedted le: az 1.0.1.5-ös kell, ami a TH honlapról letölthető. Aztán a Hamachihoz hozzá kell adni az IPX protokollt (lásd Guide a pontos névhez és módszerhez), az összes többi hálózati kapcsolatból meg kivenni. Szvsz ha nem tudsz angolul, akkor is látni fogod: mert látványosan screenshotokkal mutatja be az útmutató.

(#44) grabka válasza Archer81 (#43) üzenetére


grabka
csendes tag

Nem tudok angolul de azért megnézném mi az a Guide és hol találom?

(#45) Archer81 válasza grabka (#44) üzenetére


Archer81
csendes tag

A The Hell honlapjáról a letöltések közül ha leszeded a Hamachit, abban a csomagban van egy pdf file Hamachi Setup Guide néven. Az kell neked, az az útmutató. Ha valamit nem értesz majd lefordítom.

[ Szerkesztve ]

(#46) grabka válasza Archer81 (#45) üzenetére


grabka
csendes tag

Kösszi sikerült már tudok create gamet nyitni az IPXesnél de mostmár kikéne próbálni hogy látom e az emberkét aki beáll már ha beáll. Te nem tudsz beállni most?

(#47) Archer81 válasza grabka (#46) üzenetére


Archer81
csendes tag

Sajnos tanévkezdés van, nagyon sok a munkám. :-( De biztos találsz valakit, pl. keresd meg Radnixot (lásd feljebb a topicban)! Neki már van tapasztalata ebben.

(#48) Hun'reeth


Hun'reeth
őstag

Ez a mod.....ez tényleg brutál. Ez már tényleg fanatikus volt aki csinálta nem emberi nehézségű. 11-es szintűként az 5-ös pályáig mehetek le ott is csak kis bóklászás mert megdöglend. A cuccokat meg hiába van egy pár jobb, nem tudom használni.
Nem kicsit őrült volt aki ezt csinálta.

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#49) Archer81 válasza Hun'reeth (#48) üzenetére


Archer81
csendes tag

Érdemes párszor new game-et nyomni, ha már nem bírsz lejjebb menni, aztán az utolsó 1-2 szintet újra megcsinálni, ami még ment. Illetve plusz tanácsokért nézz bele a honlapon az Útmutatóba, vagy a Fórumra is bekukkanthatsz. Ha bármi jelentenivalód van és gondot jelent az angol én szívesen lefordítom és megírom oda! :)

Egyébként mennyire lehet megszállott az a modkészítő, aki nagy átlagban 3 naponta frissíti a modját (amikor az átlag kb. 1 frissítés/év a D2 modoknál)? Szerintem Mordor még (rém)álmaiban is odalent kószál... :))

[ Szerkesztve ]

(#50) Hun'reeth válasza Archer81 (#49) üzenetére


Hun'reeth
őstag

Nem most jöttem le a falvédőről ezeket én is tudom. :)
Angolul is tudok. ;)
Csak dühítő, hogy hiába kapok egy-egy jó cuccot esélyem sincs használni mert egyébként meg minden más szar.

Igen, megszállott a fickó.

''Öregember nem gyorsvonat!''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.