Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TwentySix


TwentySix
aktív tag

Az ilyen videok utan mindig megnezem a szamlalot, hatha hirtelen leugrott.... Nem emlekszem, hogy jatekot ennyire vartam volna valaha....

Samsung Galaxy S9+ / TomTom HD6000 HDTraffic / Garmin Montana 650T offroad/

(#2) CSiPet2


CSiPet2
tag

Nagyon várós!

Amúgy akinek szétesik a videó, mint nekem, itt egy normális hd: http://youtu.be/VwMqpaDpaFU

(#3) Vistaboy válasza CSiPet2 (#2) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nálam nem volt gond, de azért kicseréltem, hátha másnál is probléma van vele. Köszi.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4) frame>24


frame>24
addikt

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, van-e hozzá:

- high res texture mod
- better faces
- better environment
- eyecandy body
- better dungeons
- Skyrim 9.9 overhaul?

:U

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#5) Spet válasza frame>24 (#4) üzenetére


Spet
addikt

Peeeersze a díszdobozos változthoz rögtön adni is fogják. :DDD

Bár érdekelne, hogy ezt a videót most Pc-s verzióból vagy konzolos verzióból vágták össze...

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#6) HaaS válasza frame>24 (#4) üzenetére


HaaS
addikt

:DDD!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#7) GypsFulvus2 válasza frame>24 (#4) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Természetesen van, de csak abban a verzióban, amelyben sárkány alakú RFID csip is található, amelyet életed hátralévő részében viselned kell, továbbá az EULA-ban eladod halhatatlan lelked a Bethesda-nak. :DDD ;]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#8) HaaS válasza GypsFulvus2 (#7) üzenetére


HaaS
addikt

...ééés a gyerekeidet is csak Dovakhiinnek nevezheted el, függetlenül a nemüktől;]:P!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#9) maszi99


maszi99
őstag

Jó kis videó, de már lassan kezdek tűkön ülni :U

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#10) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Jól látom, hogy ez még mindig konzolos graf? Kezdem azt hinni, hogy semmiben sem fog különbözni a konzoloktól pc-n...de nem akarom az ördögöt a falra festeni, csak fura, hogy nem mutatták meg soha, hogy fog pc-n kinézni.

(#11) maszi99 válasza Nordic (#10) üzenetére


maszi99
őstag

Ha nagy fos lesz, akkor szerintem hadjáratot kellene indítani :((
Mert azért az már tényleg erős túlzás, hogy ennyire semmibe vegyenek bennünket :(((
Imádkozzanak, hogy ne így legyen, és tényleg jól süljön el a pc megjelenés :U

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#12) janos1988


janos1988
addikt

Ez kötött pályás vagy lehet kolbászolni?

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#13) Brutális eb válasza janos1988 (#12) üzenetére


Brutális eb
addikt

Ez nem villamos :D

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#14) Brent válasza janos1988 (#12) üzenetére


Brent
aktív tag

Lehet-e kolbászolni ?
Hajjajjj...
Még kolbászt is árulhatsz...

(#15) Landon válasza Nordic (#10) üzenetére


Landon
őstag

Ne mond mar hogy neked ez nem tetszik... en eleg haklis vagyok a grafikara es szerintem ez gyonyoru. Iszonyat szep a kornyezet ugy ahogy van.

Omg ahogy latom paran messzirol indulnak a TES sorozattal kapcsolatban.... :D Ez a jatek finoman szolva is egy sandbox kiraly...:)

[ Szerkesztve ]

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#16) maszi99 válasza Landon (#15) üzenetére


maszi99
őstag

Üdv régi ismerős, te is pályázol a játékra? :U

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#17) janos1988 válasza Brutális eb (#13) üzenetére


janos1988
addikt

:DDD

Kíváncsi leszek az első gameplayekre.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#18) TwentySix


TwentySix
aktív tag

Ez nem konzolos grafika :-)

Skyrim

Samsung Galaxy S9+ / TomTom HD6000 HDTraffic / Garmin Montana 650T offroad/

(#19) maszi99 válasza TwentySix (#18) üzenetére


maszi99
őstag

Witcher 2 nem éri utol, de egész jó szerintem :K

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#20) TwentySix válasza maszi99 (#19) üzenetére


TwentySix
aktív tag

Menj el szemeszhez surgosen :D

Samsung Galaxy S9+ / TomTom HD6000 HDTraffic / Garmin Montana 650T offroad/

(#21) warcat válasza maszi99 (#19) üzenetére


warcat
veterán

Tudom-tudom rpg az rpg, de akkor sem érzem,hogy összehasonlítható lenne a Witcherrel.
Az egy zárt világ,itt meg 1-es szintü 'libafos' ként bejárhatsz mindent, maximum meghalsz.
Ez a hátránya is az Eldereknek,kell a sok mod,hogy feltöltsék a hatalmas világot.

EA: It's in the crate!

(#22) Brent válasza TwentySix (#18) üzenetére


Brent
aktív tag

:Y
Ez überbrutál.
Nem jutok szóhoz.
Azt hiszem meggyőzött, hétfőn már rendelem is.

Ezek a kivégzések valami eszméletlen kemények.. + a másik, ami még hirtelen megmaradt így első nézésre: a goblinok nagyon vadul néznek ki.

(#23) maszi99 válasza TwentySix (#20) üzenetére


maszi99
őstag

Már megbocsájts, de a Witchernél 1x sem láttalak sehol, bár attól még játszhattál vele :U
Nyugtával dicsérjük a napot amondó vagyok, hétvégén úgy is kiderül élesben :))

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#24) maszi99 válasza warcat (#21) üzenetére


maszi99
őstag

Csak grafról van szó :U

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#25) TwentySix válasza maszi99 (#24) üzenetére


TwentySix
aktív tag

En is csak a grafikarol beszeltem.... Eddig csupan a konzolos Skyrim-bol jottek a videok, es az esetben nagyjabol egyet is ertek veled.
De ez a PC graf mindent visz szerintem, es akkor ne is beszeljunk a warcat altal emlitett dologrol.
Vegul ne beszeljunk arrol a tenyrol, hogy a Skyrim-re omleni fognak napokon belul a grafikajavito kiegeszitesek a TESNexus-rol, csak a csillagos eg lesz a hatar, nomeg a geped ereje....

Egyebkent meglehetosen sokszor vegigjatszottam a witcher sorozatokat is.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S9+ / TomTom HD6000 HDTraffic / Garmin Montana 650T offroad/

(#26) Nordic válasza TwentySix (#18) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Ez már egy fokkal jobb :U , bár nem merném kijelenteni maximálisan, hogy pc-s, talán mert szerintem alacsony a felbontása a vidinek. Na majd pénteken kiderül, úgyis megvárom a teszteket mielőtt megveszem. Manapság nekem már nem elég a nagy cím, mert újabban mindig csalódnom kell(ala Rage).

(#27) Drizzt válasza Landon (#15) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Nekem nem tetszik. Kb. Oblivion szint a grafika ebben a videoban. Különösen ajánlom megfigyelni a "lángnyelveket".

I am having fun staying poor.

(#28) warcat válasza maszi99 (#24) üzenetére


warcat
veterán

Akkor félreértettem :)

Egyébként már így is tetszetős azért a grafika.
Amire felfigyeltem,hogy az arcok viszonylag normálisnak tűnnek,csoda lenne,ha nem azzal kellene kezdeni a játékot,hogy vadászol valami elfogadható arc-presetet, vagy szépség modot amint kiadják,mert csak bamba lóarcú női karaktert lehet összehozni, a férfi nemnél meg megelégednek a baltával faragott arcra tegyünk sok borostát,úgy nem olyan feltűnő-stílussal.

Más: dvduniverzumnál nincs pc-s verzió,elfogyott.Na szép, nem mondok rá semmit mert nem tudom ki hibája (kiadó gyártott/küldött keveset, vagy ők rendeltek alul) mindenesetre gáz.

EA: It's in the crate!

(#29) ddekany


ddekany
veterán

Hogy érdekel mindenkit a grafika... én azért a helyetekben nem izgulnék, a játékmenet miatt annál inkább. Elvégre a grafika bejáratott iparos munka AAA-s címeknél, a concept art amin alapszik meg jó. (Az animáció mondjuk elég béna... beszartan csoszogó robot-ember szindróma, stb, de hát biztos meg lehet szokni. Persze ez általános, szinte minden játék jobban néz ki állóképen.) OK, értem, konzol port nem ideális, de, most tényleg, ez már bőven elfogadható szint ami a videókon volt. Mennyivel valószínűbb és mennyivel fájóbb az, hogy ha a játékmenet tovább-nem-fejlesztése ill. egyenesen további butítása lesz a pofára ejtés? Rémlik mintha az Oblivion előtt az AI-val dicsekedtek volna, de aztán kiadás előtt visszaszívták a próbálkozást, mert nem jött össze mégsem. Na most vajon mi várható? Ja, és vajon még mindig kint állnak az emberek az esőben, ha ott az órarendjük szerint a helyük? ;] Még mindig megtámadnak a farkasok egy 50. szintű félisten foszforeszkáló tankot ugyanúgy mint egy csoffadt újoncot, ahelyett hogy nyüszítve elkerülnének? És ezek a könnyen megírható dolgok, a világra kifejtett hatás a szociális interakciók sokkal húzósabb kérdés.

[ Szerkesztve ]

(#30) maszi99 válasza ddekany (#29) üzenetére


maszi99
őstag

Tudom hogy téged nem érdekel a szép csajok kinézete, csak a lelkük ;]
Nyugi csak szellemeskedek itt ;)
Mondjuk ha az ember kicsit költ a gépre akkor vannak kissé elvárásai is, ez normálisnak mondható, persze ennek mértéke a zseb nagyságától függ.
Ennél a játéknál tényleg elmondható az a ritkaság, hogy tartalmilag a pénzünnkért nem pár nap alatt lenyomható piff-puffot kapunk, (hanem tényleges igazi játékélményt) :K
Direkt raktam zárójelbe, mert már nem lehet bízni manapság semmibe, komoly csapatok adtak ki már fatális hulladékokat :(((

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#31) Brent válasza warcat (#28) üzenetére


Brent
aktív tag

A Platinumboltot is kifosztották... ez nevetséges.
Hétfőig remélem érkezik új szállítmány.

(#32) maszi99


maszi99
őstag

CD Galaxisnál is elfogyott az összes, és nagyon sok más boltban is :Y :Y :Y
Ez idén már nem az első játék amire a pc-n nem tudják kielégíteni az igényeket :U
Most akkor mi van :F , mert állítólag pc-n nem fogy annyi, mindig ezzel jönnek :U

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#33) hoffman_


hoffman_
nagyúr

fckyeah fckyeah fckyeah - ez vidi és a linkeltek azért most győzköd rendesen, hogy van remény :D öcsém, csak legyen jó!

Amúgy részemről öröm látni, hogy visszaköszön sok helyen az Oblivion.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#34) Scholes9 válasza maszi99 (#32) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én 4k-ért veszem...

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#35) hoffman_ válasza Scholes9 (#34) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Majd akkor lesz 4k, ha a gépeden lesz, játszol és nincs ban :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#36) warcat válasza Scholes9 (#34) üzenetére


warcat
veterán

Nana, várjuk ki a végét,hogy lesz-e és angol-e :)
Szerk.: már átbeszéltük,hogy nem jár FÁK kulcsért ban.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#37) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Várjuk ki a végét :K

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#38) Landon válasza Drizzt (#27) üzenetére


Landon
őstag

Hát nem tudom, én nagyon sokat játszottam Oblivion-al és azért látok fejlődést... nem mondom, hogy égbe kiáltó de szerintem signifikánsan szebb mint az Oblivion. Pláne ha az avarral borított juhar fás erdőket nézem vayg a mezőket, azok nagyon szépek szerintem. Az egésznek a struktúrája jobb, sokkal élethűbb mint az Oblivionban. Bár, hogy őszinte legyek azért hozzá kell tennem, hogy nekem az Oblivionnal nekem a mai napig semmi bajom és a legjobbat azzal a játékal tudok elszórakozni... :)

Számomra a TES volt A játék a Morrowind óta, úgyhogy lehet kicsit elfogult vagyok persze de szerintem abszolút nincs miért szégyenkeznie a Skyrim-nek.

DDekany: Ne aggódj amiket leírtál azokban mind történt fejlődés! :) NForce fórumon van egy tag aki a kapcsolatai révén kapott egy júliusi press copy-t (PC) és ő írogatott minden félét de leginkább pozitív dolgokat. A játék egyébként sokat merített a Fall Out-ból ami nem feltétlen rossz. Egy idegesítő dolog maradt meg állítólag: amikor ellopunk valamit egy házból és oda mész egy őrhöz valamiért akkor az valami csoda folytán azonnal megvilágosodik és rájön, hogy bűnt követtünk el így letartóztat... ez nagyon idegesítő volt már az Oblivion-ban is de volt is rá mod. Majd biztos itt is lesz de az is lehet, hogy a végleges verzióban már javítva van a dolog.

A Witcher-t én semmilyen aspektusban nem hasonlítanám a TES sorozathoz... Igazat adok azoknak akik azt mondják, hogy a Witcher nem RPG. Van egy adott karakter viszonylag kevesebb alakítási lehetőséggel. Nem tud az ember annyira azonosulni vele mert adott, nem mi kreáljuk. A witcher egy nagyon jó játék de nem hasonlítható a TES-hez. Pl. Vannak nagy pályák de zártak. A TES az teljesen sandbox.

[ Szerkesztve ]

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#39) hoffman_ válasza warcat (#36) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Hol? Komolyan érdekelne a téma, egyelőre félek tőle.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#40) Landon válasza maszi99 (#32) üzenetére


Landon
őstag

Miiii?! Minden kiadás?! Pedig ezt meg akartam venni Pénteken... Na basszus... :(

576-ba még van úgy fest.

[ Szerkesztve ]

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#41) Brent válasza Landon (#40) üzenetére


Brent
aktív tag

Már csak az 576 Kbyte tartja a frontot..

(#42) Landon válasza Brent (#41) üzenetére


Landon
őstag

Most azong dondolkodom, hogy rendeljem ott elő? Mert egyébként arra gondoltam, hogy Péntek reggel bemegyek és megveszem előrendelés nélkül, de akkor lehet megszívom?

[ Szerkesztve ]

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#43) Brent válasza Landon (#42) üzenetére


Brent
aktív tag

Én is ugyanabban a helyzetben vagyok, mint te.
Valaki írta, hogy a Cd Galaxis csak decemberben kap majd új szállítmányt... én meg már nagyon beleéltem magam, hogy jövő héten Skyrimozok, szóval most nagyon rúgózok azon, hogy megrendeljem-e az 576-tól..

Igazándiból a helyzet: "most vagy soha(decemberbe)" mert szerintem holnap az 576-ot is kirámolják.. idő kérdése.

(#44) Landon válasza Brent (#43) üzenetére


Landon
őstag

De várjál, Pénteken kezdik az árusítást, nem? Vagy holnap?! Mert akkkor elmegyek holnap reggel 576-ba.

Azt nem tudod, hogy a sima 10k-s verzióhoz milyen xtra jár? A térkép az sima papír vagy cloth? Mert a UK-ben cloth map-et adnak... :(

[ Szerkesztve ]

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#45) Brent válasza Landon (#44) üzenetére


Brent
aktív tag

[link]

"A játék november 11-től megvásárolható üzleteinkben. Utánvét esetén a kiszállítási idő megegyezik a megjelenési dátummal!"

Jobbra lent van a webshopos hírek között van egy olyan hír, hogy "The Elder Scrolls V Skyrim - raktáron a sikeres játéksorozat újabb része!"

Tehát van még remény, hogy jut nekünk is. :DDD

Tartalom:
- The Elder Scrolls V Skyrim játékszoftver
- Skyrim térkép
- Igényes külső karton tok

A térképet nem írja, hogy milyen anyag, de szerintem papír lesz...

[ Szerkesztve ]

(#46) Landon válasza Brent (#45) üzenetére


Landon
őstag

Igen én is ebben bízom! :D Közbe szerkesztettem az előző hsz-em. :B

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#47) warcat válasza hoffman_ (#39) üzenetére


warcat
veterán

A kulcsos topicban, illetve battlefield 3 kapcsán is.Jogosult vagy használni a játékot,ha mondjuk kiutaztál Moszkvába valamiért,és megvetted - ha hazajössz,utána itthon is játszhatsz vele ezt semmi sem tiltja.A kereskedőknek nem szabad eladni a Független Államok Közösségén kívülre,de ez téged nem érint.Bocsi az offért,csak legyen ezt tiszta.

EA: It's in the crate!

(#48) hoffman_ válasza warcat (#47) üzenetére


hoffman_
nagyúr

:R

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#49) TwentySix válasza Brent (#43) üzenetére


TwentySix
aktív tag

Miert nem toltitek a Steam-on keresztul? Ma reggeltol engedelyezett a pre-load, elvileg ugyanazt kapjatok, igaz terkep-tok-manual nelkul?
Tudom, hogy jobb a kezbentarthato DVD, de ha egyszer kifogyott, nincs mit tenni.
A game.co.uk is szallit, van nekik keszleten.

Samsung Galaxy S9+ / TomTom HD6000 HDTraffic / Garmin Montana 650T offroad/

(#50) Vistaboy válasza TwentySix (#49) üzenetére


Vistaboy
veterán

Magyarországról nem elérhető a pre-load Steamen, legalábbis nekem ezt írta ki. Ráadásul az áruházban sem találom.

MOD: Mondjuk én nem aggódom, elsők között rendeltem meg, ergo nekem már holnap hozza a futár. Két héttel ezelőtt már a végleges rendeléseket kellett leadni. :)

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.